IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
8. črc 2013

@pidisek hele souhlasím s
@petulak1988 - zbytečně vyšiluješ, kdyby ses testla tak máš aspon jasno a nestresuješ se, to fakt mimoušům neprospívá!! 😉

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice no ja zacala stimulovat 27.5. tak to uz jsem 1mesic ... a za chvili 2. tyyy jo to leti to je hruza...

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 no to je taky paráda, já dneska 56. injekce od začátku stimulky🙂)) taky hustý 😀 😀 😀

hhani
8. črc 2013

@petulak1988 to se pocita,ale neverim,ze to jde driv u ivf hrazeneho pojistovnou

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice no to je husty 🙂 jsi jak cednik 😀

petulak1988
8. črc 2013

@hhani no mozna uz neumim pocatat ale ja jsem tak dlouho necekala... ☹ no a pokud jo a jsem uz uplne blba tak jsem stastna ze za chvili uz to je u me druhy mesic od zacatku stimulky a pak to tedy i tak vychazi dalsi pokus na zari jak jsem chtela...mezitim bych chtela genetiku a imuno a lazne 🙂

meyryen
8. črc 2013

@petulak1988 Tak to je divný, já jsem taky u VZP a čekala jsem po 1. IVF tři měsíce a teď po 2. IVF čekám další tři měsíce...a říkali mi to tak v Gennetu i v CUBE.... 😕

petulak1988
8. črc 2013

@meyryen muzu se zeptat jaky je to v tom CUBE a kde to je???

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 no jak na břiše tak na zadku řešeto prostě, ale co by člověk neudělal🙂)

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 v Cube je to úžááásnnýýý a je to na Praze 6..

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice tak to mas pravdu udelala bych pro mimco cokoliv 🙂 a injekce to je to nejmensi...

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice ja jsem o tom slysela az tady u vas... 🙂 ja zanevrela na soukromé cary diky pronatalu v Praze... ale tobe se zadarilo... ikdyz ja nejdriv bych zkusila jeste genetiku a imuno a treti poku u apolinare a pak mozna presla jinam...nechce se mi odtud protoze jsem moc spokojena...

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice pises si i na emimino vid ??Ted jsem tam koukala na diskuzi o CUBE

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 tak pokud jsi spokojená tak nemáš důvod měnit, ta spokojensot je hlavní díl úspěchu. Já bych zase neměnila ted, to, že jsem změnila Car bylo to nejlepší co jsem mohla udělat. Oni mají většinu klientely zahraniční tak možná proto se o něm tak neví....

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 ano píšu a také díky holkám na emiminu v diskuzi o Cube jsem se rozhodla, že to tam zkusím!! a udělala jesm moooc dobře.🙂

trefulka
8. črc 2013

Ahoj holky, u nás se zázrak odkládá, dnešní hCG už pouze 16 j.

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice jj asi proto ...ja to slysela prvne tady jinak se spis mluvi o gestu nebo pronatalu atd...

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice ja to ted trochu procitam,....🙂 koukala jsem i na jejich stranky ale nemaji tam cenik vid??

janice_opice
8. črc 2013

@petulak1988 nemají...

janice_opice
8. črc 2013

@trefulka ježíš:((((((( tak to je mi líto a kolikátý den jsi?

janice_opice
8. črc 2013

@trefulka z tohohle já mám právě taky děsnej strach...

petulak1988
8. črc 2013

@janice_opice tak uvidime pockam co bude.... uz mi neni vubec nic tak si jeste par dni uziju a pak testnu 🙂

meyryen
8. črc 2013

@petulak1988 Já byla v CUBE pouze na jedné konzultaci, rozhodovala jsem se jestli změním CAR nebo zůstanu v Gennetu. Zůstávám v Gennetu, v CUBE mě nepřesvědčili, ale co člověk, tak tomu sedne něco jiného. 😉

pidisek
8. črc 2013

@janice_opice
@trefulka ....moc me to mrzí.... Ja ted nechci aby to vyznělo blbe, ale vy to určitě pochopíte... Vědet, ze mate schopnost otěhotnět, je hodně...jste o krok dál než spousta nas tady... Aspon tím se dá trochu trošičku uklidnit...

trefulka
8. črc 2013

@janice_opice Já ho měla taky od pátku, kdy čárka zeslabila a v sobotu už jsem si to ořvala, když se to opakovalo. A dnešní verdikt už mě nepřekvapil. Už jsem s tím byla smířená, i když jsem trošku doufala...
Jinak dneska jsem 16 po ET.

petulak1988
8. črc 2013

@trefulka to me moc mrz ☹ drz se ..

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek uz si testovala???

janice_opice
8. črc 2013

@trefulka ach jo, to mě moc mrzí, drž se:( a já jdu makat nebo budu totálně v panice a strachu.........

pidisek
8. črc 2013

Holky ja se ted nesedet v sedacce složila na zem..kýchnuti a neuvěřitelně silný veliký bodnutí....v celým břiše... Auuuu... Ja se pokusím sebrat a dojet autem pro ten test...ona to teda je asi ta zácpa, ale ja uz fakt vidím v dáli Bohnice....

petulak1988
8. črc 2013

@pidisek tak cekam na // sup sup

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru