IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

janice_opice
15. črc 2013

@pavlina1976 jojo pojd už tam🙂

pavlina1976
15. črc 2013

@janice_opice No ale ty buňky by měli právě odhalit na tom imuno ne?

janice_opice
15. črc 2013

@pavlina1976 jj ano právě...genetiku si víckrát dělat nemusíš ta stačí jen jednou ta se nemění..imuno ano

janice_opice
15. črc 2013

@pavlina1976 já už budu v tom novém tématu...

pidisek
15. črc 2013

@pavlina1976
@janice_opice
Holky tak vám držím palecky, zatím doufám ze ne, ale uvidím co zítra, možna k vám do nového tematu přijdu taky.....a moc děkuju za vaši podporu tady......

janice_opice
15. črc 2013

@pidisek hele do nového tématu můžeš přijít jedině prskat těhotenské bacily!!!!! 😉 😉 😉 😉

petulak1988
15. črc 2013

@janice_opice muzu k vam take nebo nee??

janice_opice
15. črc 2013

@petulak1988 však na podzim zkoušiš znovu neee???? tak cos e ptáááš a šupem.... 😉 😉

janice_opice
15. črc 2013

Může k nám samozřejmě kdokoliv a budu ráda, když budou chodit i holky co jsou těhule sem tam aby nás podpořily!!!!! Jen jsem trochu chtěla, aby byla ta skupina aktuální už i názvem a mohly se třeba přidat i další holčiny, které to čeká🙂

pidisek
15. črc 2013

@janice_opice tak ja jdu za vama teda hned a prskat!!!!!

coralin
15. črc 2013

@janice_opice Jani bylo by to krásný, manžel tomu taky pořád věří, jenže já nemám mrchu sama od sebe a musím na injekce, a když není MS tak není ani ovulace, takže proto tomu moc nevěřím, že by se stal zázrak, ale bylo by to to nejkrásnější, co by se nám mohlo přihodit, kdyby se manželovi vzpamatovala jedna spermie, která by dorazila do cíle a tělo by se přestalo bránit. Dneska jsem byla na krvi, tak jsem zvědavá na ty hodnoty:(
my včera byli na chatičce, tak to byla docela pohoda, tedy pro mě a pro mámu, chlapi pak šli pro strom, tak to měli trochu náročnější... ale máma byla překvapivě milá a podpořila mě...🙂

coralin
15. črc 2013

@janice_opice takže se všichni stěhujete tam, tak to abych se taky přidala......🙂

janice_opice
15. črc 2013

@coralin jj jsme tam 🙂pojd 🙂

coralin
15. črc 2013

@brsh my byli s Duffy ráno v 5:00. Muž hlídá kamarádovi Agátu (pejsek) a já nemohla s ním kvůli PN, ale oni nám to pak zase vrátí až budeme potřebovat my, tak to ty 2 dny přežiju. Nechtěla jsem PN rušit dřív. Jsi hodná Barčo, já pořád doufám, hodnoty NK buněk teď byli v normě, proto jsem zvědavá, jaký hodnoty tam budou teď, když to stejně nevyšlo, ale mluvíme doma o tom, že bychom tu minimálku v budoucnu zkusili. Příští týden jedu na Moravu, tak jsem si říkala jestli si nemám dohodnout konzultačku v Reprofitu a očíhnout to tam, ale jedu busem, tak to pak necháme asi na později..... obličej trochu splaskává, ale ten krk zatím ne, ale bojím se, aby to tam nezůstalo...:(

malinka_02
15. črc 2013

@janice_opice
@coralin holky ja mela gonal otevreny od cervence a v kvetnu mi dr rekl ze pokud je v lednici tak neni problem a tak sem ho v klidu dopichala i po 10 mesicich.
@brsh nic nevyhazuj ja ho.normalne pichala.

janice_opice
15. črc 2013

@malinka_02 no jasný tak měla jsi ho ty v lednici a píchala jsi z něho sobě, takhle ,když seženeš od někoho(koho vůbec neeznáš) tak to je asi docela risk

malinka_02
15. črc 2013

@janice_opice no jasny..ale oni to tak holky stejne delaj.. Beru do noveho tematu uz s vama nejdu tak se drz! Moc drzim palce a obcas mrknu!
@pavlina1976 na genetiku i imunologii musis mit doporuceni z caru..a na imuno jdi k dr Malickove do vfn , v Podoli jen daji prednison nic vic..

lenkafel
15. črc 2013

@janice_opice jojo to už máme taky za sebou, řikal učitelkám ve školce, že čekáme miminko a že to bued sestřička.....chudák malej, no vysvětluje se to špatně

lenkafel
15. črc 2013

@janice_opice Jani jaké nové téma bude

janice_opice
15. črc 2013

@lenkafel ivf zari-listopad

lenkafel
15. črc 2013

@janice_opice aha, tak to už snad nebudu potřebovat, ale i tak vás přijdu podpořit, když mi to dobře dopadne a když ne, tak se přidám a budu povídat s vámá 🙂

janice_opice
15. črc 2013

@lenkafel ale tak pojd mezi nas.cerven uz je neaktualni a spoustaholek co tam je uz zacina v srpnu. 😉

martas14
15. črc 2013

@cudkamicudka no to je super zprávička, tak jen ať pořád sílí a sílí ....už se těším na fotku a pak na potvrzení z krve 😉

martas14
15. črc 2013

@sanda12 ahoj holka vítej, akorát jak se tak dívám, tak budeš muset přeskočit do další diskuze, protože se babenky přestěhovaly do září-listopad 🙂 Já chodím na OBI a zkušenosti mám jen dobré, skočili jsem tam u nich do toho rovnýma nohama a přes celkem špatnou diagnózu, že můj bohužel nemá chámovody, takže jsme se museli ke spermijkám dostat operativně a do poslední chvíle jsme nevěděli jestli vůbec nějaké budou, přestože se muselo povést hodně věcí dohromady, tak světe div se stal se nám zázrak a povedlo se nám hned první IVF z kterého mám patnácti měsíční holčičku....teď jsem minulý měsíc podstoupila KET, který nám bohužel nevyšel, ale myslím, že to asi bylo tím špatným spermiem, že to mražení byl pro ně záhul....takže chceme zkusit ještě příští rok v lednu jeden celý cyklus, jestli z čerstvých se nebude zázrak opakovat...takže kdybys chtěla něco vědět klidně se ptej, já jsem teda byla spokojená s celým průběhem sestrama, doktorama i s porodnicí 😀
o laparoskopii bohužel nic nevím, my zatím měli problém jen u muže....

janice_opice
15. črc 2013

@malinka_02 dekujeme a prijd se nam pochlubit a podporit nas.

janice_opice
15. črc 2013

@martas14 ajoj koci pojd tam za nama je to I pro tebe diskuze a jsk se mas?

cudkamicudka
16. črc 2013

Dneska jsem byla na krvi a ve čtvrtek budu vědět výsledky. 😉 a mám velký strach jak to dopadne.! A pak až za 3 týdny první ultrazvuk.

lussyy23
16. črc 2013

Ahoj holky,tak jak si užíváte léta? Já jsem dneska měla ráno šok,začala jsem krvácet,jsem 10den po IVF.Obrečela jsem to,ale najednou to přestalo. Nevíte co to může být?

cudkamicudka
17. črc 2013

@lussyy23 já si myslím že to ještě nemusí nic znamenat. Neboj se odpocívej , nohy nahoru. A snáz se nic nedělat. A zkoušela si test ?

lussyy23
17. črc 2013

@cudkamicudka tak a je to jasný,mrcha se mi opět rozjela.Test jsem si dělala a nic. No co se dá dělat,tak za 3 měsíce znova.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru