IVF v květnu-červnu 2013

baby1984
9. dub 2013

Ahoj holky vytvořila jsem tuto skupinku pro nás všechny co čekáme na IVF v měsíci květen,nebo červen.Přidejte se všechny 😉 podržíme se,povzbudíme a taky poradíme.Věřím,že se to tu pěkně rozjede 😀

lucavka
13. kvě 2013

@magdous - já jsem při prvním prckovi měla zvětšená bolavá prsa a hodně zlepšený čich taky strašně brzy. A pět dní po transferu už na testu ducha.

brsh
13. kvě 2013

@hhani Tak príma, přišlo mi to divný - ráno Cetrotide na udržení vajíček a večer Pregnyl na uvolnění. Děkuju 🙂 No nepočítala jsem s tím, že tam vyroste víc za víkend, ale samozřejmě vím, že to není žádná sláva. Uvidíme - musím říct, že jsem ráda, že si ulevim od injekcí 😉

magdous
13. kvě 2013

@lucavka mě se to právě zdá nějak moc brzo...a jelikož určitě ještě působí Pregnyl tak ani netestuju...

amadores
13. kvě 2013

@brsh při OPU můžou být ještě další.měla jsem to tak u všech tří cyklů, vždy tak o dva více, než na podrobném UTZ.Někdy prý jsou v zákrytu a nejsou vidět...hlavně Pregnyl píchnout přesně v čas, ci ti řekly sestry

hhani
13. kvě 2013

@brsh určitě ještě trošku povyrostou do odběru 🙂 ...na konec injekcí jsem se taky moc těšila nic moc kámošky se z nás,ale asi nikdy nestanou 😀 vůbec nechápu ty feťáky jakto do sebe můžou píchat..A jak se cítíš před odběrem?🙂

coralin
13. kvě 2013

@brsh Já měla úplně jiný injekce, jen ten gonal máme společnej, tak bohužel

malinka_02
13. kvě 2013

@lucavka u nas v praci se zase vyhazuje tak ze se zrusi misto takze takhle muzou vyhodit i tehotnou. A ted rpopustili 30% lidi takze sem zvedava co by me pripadne cekalo..
@magdous ja myslim ze 6 den uz se muze neco objevit.. Zkusila bych testik 😉
@brsh super! Ja pichala vzdy v 9 vecer a odber byl az pozitri rano ( ovitrelle v utery vecer a opu ve ctvrtek rano).
@peta2010 a mela jsi pregnyl nebo ovitrelle? A kolik jednotek??

malinka_02
13. kvě 2013

@peta2010 jinak ja prave testovala brzo a v mem albunje videt jak to vypadalo po ovitrellu.. 😒

sasanka033
13. kvě 2013

@coralin tak az budes mit neco k ty personalistice, tak dej vedet🙂 mam toho tri prdelky🙂

sasanka033
13. kvě 2013

@malinka_02 zlato, nepanikar, tehotnou vyhodit nikdo nemuze🙂

sasanka033
13. kvě 2013

@magdous ja bych rekla, ze to muze bejt priznak, ale radsi netestuj - dokud nejsi napnuta tak, ze to nevydrzis, tak netestuj. ale drzim palce!🙂

sasanka033
13. kvě 2013

@hhani mame to jak pres kopirak🙂 mela jsem u apolinare 4 vajicka, dve sla na ICSI🙂 kolik budete zavadet?

peta2010
13. kvě 2013

@malinka_02 pregnyl,dvě ampule 1500... uvidíme... já vím,že jsem už jednou po pregnylu takto testovala,měla sem ho v těle 5000 ,do 10dní byl pregnyl pryč....

peta2010
13. kvě 2013

@malinka_02 jak dlouho jsi testovala po píchnutí té injekce?

hhani
13. kvě 2013

@sasanka033 dáme zatim jedno a pokud by to nevyšlo tak až na 3 pokus bychom dali dvě.Nějak se na ty dvě necítíme tak zkoušíme tu jednodušší cestu 😀 ...a jak jste dopadli?

peta2010
14. kvě 2013

Včera mi to nešlo semka dát, něco zase dělali s MK...Mám tu pro vás jeden telefonát s lékařem... volala jsem svému hematologovi,že potřebuju další klexan,že mám pro něho i zprávu,že car trvá na tom,abych klexan opět užívala dál.Natož mi pan doktor řekl,jestli jsem měla spontání potrat.Když jsem odpověděla,že ne,ale ,že jsem měla 4x po sobě ze začátku těhotenství zánět žil,že jsem píchala klexan od 8tt do 6ti nedělí,tak mi řekl i přesto mi řekl,že nevidí důvod,proč bych ho měla píchat i te´d.

jdu tam na 8:30 a myslím,ne já vím!,že si s panem doktorem Gajou pěkně od plic vyříkám vícero věcí!nejen to,že tady budu čekat na to,až potratím,aby mi při dalším těhu dal klexan!,ale už jeho chování jako doktora mě zaráží.Nejsem sice lékař,ale nejsem blbá.

jednalucka
14. kvě 2013

@coralin Bakalářku jsem měla na téma veřejné služby poskytované obcemi (konkrétně údržba čistoty veřejného prostranství). S tou jsem si užila!!!! Z diplomky mi naskakujou pupínky už teď a to jsem se ještě nikam nedostala 😀

@hhani Taky nechápu, jak do sebe někdo může píchat něco úplně dobrovolně! Ne, že by mi to nějak extra vadilo, ale začínám mít břicho jak cedník a když si uvědomím, co mě ještě čeká!!!

Holky, to se píchají injekce "jen" do OPU nebo až do ET? Já tak závidím těm, co už mají po ET 🙂 Mám doma jen jeden testík a už se hrozně těším, až si ho udělám. Chtěla bych to vydržet potom co nejdýl... 😝

jednalucka
14. kvě 2013

@peta2010 držím pěsti, ať Ti to všechno dobře dopadne!!!!!

sasanka033
14. kvě 2013

@hhani tak budu drzet palce🙂 my jsme dopadli spatne, nechali jsme zavest dve dvoudenni embrya a nic:( ted uz mam jen jednoho nanucka na ket, ale zato sestidenni blastocystu. snad teda druhej pokus vyjde🙂 ja mam zvyseny FSH, cili hrozi, ze z vlastnich vajicek to brzy nepujde - tak jsme rovnou riskli dve. ja bych byla za dvojcatka stastna, lepsi hned dve, nez horkotezko jedno a pak uz nikdy zadny.

renda12
14. kvě 2013

@lucavka

já to proto v práci radši ani neříkala vzalůa jsem si dovolenou ,protože jinak by už hledali akčně náhradu bylo to už při prvník iui a tak jsem to už ani neříkala ví to jen jedna spolupracovnice jinak nikdo

renda12
14. kvě 2013

holky já tam volala včera taky a z těch deseti do dalšího dne přežilo 7 a z těch oplodnili 6vajíček,takže já jdu v pátek na transfer.dala jsem si ten prodloužený

lenkafel
14. kvě 2013

Ženský zdravím, jsem tu nová.... 🙂 , tak 9.5. jsem byla na transferu....tak jsem zvědavá, jak nám to dopadne

lenkafel
14. kvě 2013

@magdous 9.5.2013 minulý čtvrtek jsem byla na transferu a taky mě bolí prsa, mám je pěkně nafouklý, řekla bych že skoro o číslo a šíleně vyvinutý čich.... 🙂

magdous
14. kvě 2013

@lenkafel u mě o zvětšení nemůže být řeč 😀 jen mě bolí o kousek víc než před MS...ale jinak žádné další náznaky čehokoli 🙂

lenkafel
14. kvě 2013

aha, tak mě před ms nebolí, takže teď ano a tak jakko ze stran 🙂 , jinak včera jsem se najedla a ,měla jsem takovou malou nevolnost, zvedl se mi žaludek, že jsem málam běžela na záchod, ale ustála jsem to....
Jinak loni jsem byla na 1. ivf a hned se nám to chytlo, ale bohužel mi praskla děložní stěna, takže šílená operace, dostala jsem 3,5litrů transfůzky....takže šílený, letos je to můj 2.ivf a zatím mám stejné příznaky jako při prvním, takže snad to bude dobrý

hhani
14. kvě 2013

@jednalucka my píchali jen do OPU a od stredy,ve ctvrtek jdu na ET,mam vkladat čípky Utrogestan na podporu udržení.Tak snad už žádné injekce prozatím 🙂

hhani
14. kvě 2013

Holky já dnes volala a ze čtyřech odebraných se oplodnili všechny jen jedno je zatim slabší.Ve čtvrtek Et a pak hurá do boje s obrovskými nervy 😒 Všem držim neskutečně palce a přeji hodně štěstí 🙂

janice_opice
14. kvě 2013

Ahoj holky tak sjem včera byla na krvi v novém Car - strašně jsme se tam se sestřičkama nasmály🙂 fakt ten přístup tam je zatím tedy skvělý a dokonce se musím pochlubit, že jsem se ptala jak mužovi dopadlo tentokrát spermio a představte si vitamíny a dobrá životospráva zafungovala a on je v normě!!!!!!!!!!!🙂 tak příští týden 23. jdeme na konzultaci a už asi pro léky a pak ještě vydržet tak 14 dní a začínáme náš poslední pokus.
Jsem ted zavalená prací a moc nemám čas sem chodit tak doufám, že všechny staré známé jsou v dobře se vyvíjejícím stádiu a za chvilku tu budou samé // a nově příchozí taktéž// venku je krásně a to by bylo, aby nebylo....🙂
Prosím holky o doplňování tabulečky🙂) Budu jí muset trošku upravit a doufám, že budu brzet přidávat sloupec s počtem dětí🙂))))))
Holky to čekání je nekonečný at už na to, že se začne něco dít anebo, když už se něco děje jak to dopadne co?🙂

hhani
14. kvě 2013

@sasanka033 Musíme věřit,že jednou nám to taky vyjde.Já jsem strašný pesimista a nemít tak ůžasného chlapa vůbec nevim jak bych to zvládala.Sama jsem zvědavá jak se ty vajíčka ještě do čtvrtka vyvinou,třeba bude i něké překvapení 🙂 Držim Ti palce jak to jen jde 🙂

sasanka033
14. kvě 2013

@hhani no je to jak na houpacce. na tohle te nikdo nepripravi, jak je to narocny psychicky...a nekdo ma stesti a hned prvni IVF je uspesny a nekdo se s tim musi silene prat. tak se tes na bojovnika!🙂 a hlavne pak netestuj moc brzo, at se nevystresujes. ja to udelala a je to kravina na entou.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru