Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
8. dub 2014

@cicinky jasné že to vyjde. Zítra ráno vstávám o půl sedmé, tak tu chci vidět další krásnou fotku, jo? Dobrou noc

martas14
8. dub 2014

@japro v pátek frčíš pro hormony a na kdy ti cca začíná stimulka? já čekám na MS asi zítra, nebo pozítří (fakt silně doufám, že né dýl 😠 ) no a druhý den cyklu si jedu pro gonal a začínám píchat, taky mám krátký protokol, posledně to bylo nějakých dvanáct nebo třináct dní, takže OPU tak kolem pětadvacátého dubna....snad se teda nebude nikde nic loudat, když na to člověk čeká jak slípka na flus 😉

78marcela
8. dub 2014

@martas14 taky to mám tak. Ve čtvrtek jedu na konzultaci, předpokládám žd dostanu vyvolávacku a doufám že menses brzy dorazí. Chtěla bych na KET v první půlce května tak snad vše vyjde jak ma. To čekání je děs

cicinky
8. dub 2014

@martas14 v pondělí jdu na krev, snad se zadaří a bude i ta pozitivní 😉
Jak to máš teď ty? 🙂

cicinky
8. dub 2014

@78marcela
My jsme to nevydrželi a udělali jsme test teď, stále tam dušík je 🙂
Cca ve 4 hodiny ráno chodím na WC, tak foto ihned dodám🙂

78marcela
8. dub 2014

@cicinky prima. Hned jak otevřu oči tak kouknu. Je dušík stejný nebo silnější?

cicinky
8. dub 2014

@78marcela zatím stejný, uvidím ráno, jak zabere 🙂
Loučím se a přeji dobrou noc

martas14
8. dub 2014

@78marcela no máš pravdu, to čekání je na tom všem to nejhorší, všechny zákroky a injekce můžou jít oproti tomu do kopru 🙂

martas14
8. dub 2014

@cicinky tak dát sem foto dvojek ve čtyři ráno, to tu určitě ještě nebylo 😀 😀
hcg roste ob den, takže určitě se budou čím dál víc krásně vybarvovat...a v pondělí jsi jistá potvrzená těhule, nic jiného si nepřipouštíme, bo já jsem věčný optimista 😉
já jsem na tom tak, že zítra nebo pozítří by měla dojít snad MS a druhý den začnu píchat hormony....

cicinky
9. dub 2014

@martas14 teď jsem se probudila 😀
Test ukázal jen slaboučký proužek, jdu je zkusit vyfotit 😉

78marcela
9. dub 2014

@cicinky tak kde máme tu fotku.

japro
9. dub 2014

@cicinky juuuuuuu držím moc palečky at to klapne a kolikátý den jsi po transferu testovala?

japro
9. dub 2014

@martas14 jj to znám to čekání na MC a začít stimulovat táhne se to jak když máš testovat 😉 jj v pátek jedu a začnu i já krátký protokol 1DC čekám 20.4 tak budu za tebou 🙂 posledně jsem měla tu levnější variantu tak budou iněkční stříkačky do břicha ale název nevím napíšu v pátek ........

japro
9. dub 2014

@pavli79 gratuluji a je super že to klaplo držím moc palečky 🙂

japro
9. dub 2014

holky jak píše 78marcela taky se mě motá kdo co a jak 😉 jak si to napsat at víme která na tom jak jsme ? co náká tabulka a budem to aktualizovat??????

78marcela
9. dub 2014

@japro klidně můžeme udělat tabulku. A můžeš si to napsat do profilu. Když kliknes nahoře na sebe, tak das v profilu pár slov o mě a tam napíšes co a jak kdy tě čeká. Nebo napsat do krátkých zpráv.

cicinky
9. dub 2014

Holky, fotky doplněny 😀

japro
9. dub 2014

@cicinky super mužu se zeptat ? jaký jsi DC ? já si ani pořádně nepamatuju kdy se testuje já vždy čekala až na datu MC 😀 to jsem celá já ale bylo to nervu jak to bude ted v dalším kole to nevím 😉 ...... držím mooooooooc palečky tfuj tfuj tfuj 🙂

cicinky
9. dub 2014

@japro dnes je to 9tý den včetně dne ET, dušík tam stále je 🙂
Přítel i já, chceme koupit další testy a ob den je zkusit, až do toho pondělí 🙂
Je to sranda s námi 😀

japro
9. dub 2014

@cicinky paráda máte doma veselo to je fajn držím palečky ...... já doma měla jeden test z minula asi před týdnem šel do koše víš až pak budu po ET at mě to neláká moc brzo testovat 😉

japro
9. dub 2014

@78marcela tak sem si napsala do profilu co mě čeká a budu to měnit a aktualizovat 🙂

cicinky
9. dub 2014

@japro Měla jsem dlouhý protokol, 27.2. jsem měla první den MS, 28.2. jsem si šla pro injekci, 17.3. jsem začala stimulovat, 27.3. mi odebrali vajíčka, pak 6 dní kultivace, 1.4. transfer.
MS jsem měla mít již 28.3., ale drží mi to utrogestanem, zatím teda drží a doufám, že udrží 🙂

japro
9. dub 2014

@cicinky paráda určitě ano držím moc palečky 😉 a těším se nadalší dobré zprávy a fotečky 🙂 my jedem v pátek do Prahy pro hormony čeká nás + - 20.4 1Dc a začnem stimulovat krátký protokol ..... dlouhý jsem měla před rokem a pul a vajíček bylo hodně jen zustalo 1 co přežilo ale nechytlo se ostatní to nedali tak ani jeden mrazáček ..... proto ted změna protokolu 🙂 snad to k něčemu bude dobré 🙂

japro
9. dub 2014

@cicinky jo já ještě den před odběrem měla inekci pregnylu 🙂 jinak sem to měla stejně 😉

cicinky
9. dub 2014

@japro Naše dr. říkala, že u mě jedině dlouhý protokol, popravdě se v tom krátkém a dlouhém, krom délky píchání injekcí nevyznám, ale dr. má mou plnou důvěru 😉.

Jestli to dobře chápu, tak jdeš do druhého pokusu? 🙂

japro
9. dub 2014

@cicinky no po pravdě už do 3 první jsem měla s prvním manželem trvalo dlouho tuny hormonu a nakonec to neklaplo ...... ted mám nej chlapa klaplo to jednou prvně normální cestou neudrželo se to ..... pak IVF .... pak IUI klaplo 3 ale mimoděložně ☹ to blo ted před vánoci 13.12 mě manžel vezl do nemocnice .... ted jsme před IVF ..... je mě 35 a bez dětí .....

japro
9. dub 2014
cicinky
9. dub 2014

@japro mě je 34, také bez dětí ☹, a jak jsem zjistila, ani kdybych je chtěla ve 20ti, tak bych je neměla, přehlédli u mě hyperfunkci štítné žlázy a ani za 11 let od první trombózy ji nikdo nezkontroloval, až když jsem přestala kouřit a brát antikoncepci, tak se na to přišlo.
Je pravda, že pak se kolem mě lítalo, jak kdybych byla madona nebo prezident, ale nadělalo to takovu paseku, že nic jiného než IVF nezbývalo.

Mimoděložní - to se stává, když žena trpí endometriózou, máš na ni vyšetření?

Musíme si fandit, a být pozitivní, a klapne to 😉

japro
9. dub 2014

@cicinky jj budem si fandit 🙂 no to vyšetření nevím asi ani neznám ale vím že co sem byla v nemocnici tak mě řikala holka že u IUI se to stává ...... ty máš ted marodní ? ..... já mám v plánu si vzít dovolenou pač sem ted marodila a šilené ty koruny pak ☹ a mám ještě i sarou dovolenou ...... jinak mě je líto čím sis prošla ale koukni ted to klaplo a po 30 si to prej víc užijem 🙂

karolakmn
9. dub 2014

@cicinky @martas14 dekuju 🙂