Kdo se chystá na IVF v červenci a srpnu 2018?

veverka55
12. čer 2018

Ahoj holky.Kdo se chystáte toto leto na IVF přidejte se, rada bych s někým sdilela aktuální pocity,přípravy a pod 🙂

handulkak
20. čer 2018

@nilako
@mkplusmk u nás v CAR se začíná pichat druhy den a vola se až má osmý.
Jinak UTZ při MS jsem měla jen jednou a to když jsem cystu měla už před stimulaci. Jinak ne. 🙂

hribek
20. čer 2018

@lenatko91 antikoncepci dostanes pred stimulaci kvuli tomu, aby ti upravili cyklus.
@mkplusmk nam to v brne nedelali, az po MS
@veverka55 my meli veskery testy hotovy, meli jsme pak i PGS na embryu, otehotnela jsem ale i tak to nevyslo a v 11tt ZT, az sem si vydupala zadanku k dr.Malickove na imuno do ISCARE, tak teprve pak zjistili ze mam deficit nejakyho lidskyho proteinu, coz mohlo zpusobovat ty ZT (mela jsem jich 6), tak dostavam jednou tydne injekce. a verim ze ted uz to vyjde. dnes jsem 3DC, beru estrofem a cekam kdy bude KET.

kolapav
20. čer 2018

Ahoj my jdeme v červenci na 5ivf, je mi 41 let . 3.7. poslední antiko k vůli cystě a od druhého dne cyklu injekce gonalu. Už se nemůžu dočkat 😁 Čtyři měsíce zobu macu,inositol a kyselinu listovou a teď mi dr nasadil prednison.Tak snad se dočkáme

veverka55
autor
20. čer 2018

@kolapav pate ivf? Tak to mate můj obrovský obdiv za trpělivost ! Ja uz se citim hrozne pred tim prvním ☹

kolapav
20. čer 2018

Jj páté ale ze 3ivf máme syna tak už jsem více v klidu i když chci druhé hodně tak myslím na to že už máme užasnýho kluka a když to nevyjde tak už se pro mě svět nezhroutí

mkplusmk
20. čer 2018

@lenatko91 na srovnání cyklu. Mám bohužel menstruaci třeba až po 45 dnech.
@nilako určitě ano. Akorát mají všude jiný postup. Důležité je aby to dopadlo u všech stejně a všichni měli vytoužené děťátko 😉

nilako
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenatko91
20. čer 2018

@mkplusmk taky to tak mám kvůli PCO.. Tak na to mám utrogestan.. Jen nevím jak to udělat v létě, protože ivf nám nedopadlo teď a na další chci nejdříve v září..

dendinka
20. čer 2018

@mkplusmk u nás dělají kontrolu jestli není cysta a fasuji se léky pár dní před ms

veverka55
autor
21. čer 2018

Ahoj holky.tak u nas definitivně ani treti inseminace nevyšla,dnes 1DC,tento mesic necháváme úplně volne, dovybehame snad zbytek vyšetření a na konci července začneme snad stimulovat na IVF. Porad jsem doufala ze to vyjde ale uz se na to ivf i začínám těsit protoze treba bude alespon větší šance...

lilavatty
21. čer 2018

@veverka55 Sice to není nic hezkého, procházet si IVF, ale v dnešní době tím prochází každý snad 5.pár... A jak říkáš, alespoň se to pohne a dočkáš se dříve mimíska 🙂

veverka55
autor
28. čer 2018

Ahoj holky. Tak co je u vás u které nového? Nekde nejaky posun ? 🙂

mkplusmk
28. čer 2018

@veverka55 ahojky, u mě zatím nic. Jdu k dr 3.7. kde se domluvíme kdy mám vysadit antikoncepci. Doufám, že mi řekne že hned, protože mi je po ní pěkně blbě. A co ty?

veverka55
autor
28. čer 2018

@mkplusmk zitra jdu na folikulometrii,tento mesic nechavame naposledy na přírodě ale moc šanci tomu nedavam i kdyz stále doufám.koncem měsíce pak s novým cyklem uz by jsme chtěli stimulaci na ivf

mkplusmk
29. čer 2018

@veverka55 Tak hlavně to řekni už doktorovi, že s dalším cyklem chceš už stimulovat na IVF. Doktor musí poslat žádanku na pojišťovnu a ta má měsíc na schválení. Bez to to bohužel nejde. Já jen, abys nebyla pak překvapená, že musíte měsíc počkat. A kdo ví třeba se tím i uklidníš a zadaří se přirozeně. Teď je nějaké plodné období. Hodně jsem viděla pozitivní testy. Tak to vyjde i nám 😉

veverka55
autor
29. čer 2018

@mkplusmk Ahojky. O ivf mame zazadano, na pojišťovnu papíry poslané,tento cyklus zkousime posledni přirozené,další od 20.dne mame začít stimulovat , budu mit pry nejspise dlouhy protokol protoze se mi často dělají cysty.Dnes jsem akorát byla na kontrole a podle výsledku z imunologie mam pozitivní protilátky proti zona pellucida,ale hodnotu nevim neco jsem o tom teď cetla ze to snižuje přirozenou plodnost ale nic moc jsme nevycetla☹ nemáte s tim někdo zkusenosti? Predem moc dekuji

nilako
Autor odpověď smazal
Zobraz
kolapav
7. črc 2018

Ahoj tak u mě 1dc zítra začíná stimulace hurááá 😁

hribek
7. črc 2018

Ahoj holky, me ceka KET v pondeli. Picham si agolutin, Subcuvii (mam imunodeficit) a od pondelka fraxiparin.

efijil
7. črc 2018

@veverka55 Ahojky, mám také protilátky proti zona pellucida - je to obal vajíčka, který spermie nemůže prorazit. Hodnotu také nevím, v papírech jsem měla akorát výraz "pozitivní". Dostala jsem Prednison v dávce 1-0-0,5. Následně jsem pár měsíců zjistila, že v sobě nosím endometriozní cystu. Vzhledem k tomu, že o miminko se snažíme 3,5 roku a IVF jsem brala jako poslední možnost, tak v současné době na něj došlo. Byl mi doporučen také dlouhý cyklus - 21.DC jsem dostala Diphereline na vyvolání umělého klimakteria a od 29.6. stimuluji Gonalem, zítra jdu na kontrolu - snad poslední pak mě čeká OPU. Vaječníky díkybohu reagují dobře, takže prý je vše na nejlepší možné cestě... Uvidíme... Hodně štěstí 🙂

sweet81
7. črc 2018

@hribek ahojky, taky jdu v pondělí na KET😊

hribek
8. črc 2018

@sweet81 drzim moc pesti! snad uz se vyvede!

nilako
Autor odpověď smazal
Zobraz
sadovka
8. črc 2018

Ahojky, jsem tady poprve. Jdeme v utery na prvni konzultaci do reprofitu brno. Jsem moc zvedava. Rada bych se zeptala jak dlouho vse trva od prvni konzultace? Dekuji

hribek
8. črc 2018

@sadovka nam to netrvalo dlouho, tyden po te co jsem tam byla, jsem dostala MS, dostala sem antikoncepci na mesic, aby srovnali cyklus, od dalsi MS jsem stimulovala. pak byl odber, geneticky vysetreni embrii, pak KET, celkove myslim 2 mesice.

sadovka
8. črc 2018

@hribek dekuji. Tak snadto budeme mit i my tak nejak podobne. A jestli se jeste muzu zeptat. Byla jsi v reprofitu a vyslo to hned na poprve? ☺ Nebo si delam marne iluze

hribek
8. črc 2018

@sadovka ja byla v brne v unice. vyslo to na poprve, otehotnela sem, ale v 11tt jsem mela opet ZT. na imuno me pak v praze nasli nejakej deficit lidskeho proteinu. ktery tyhle ZT muze zpusobovat. ja mela kompletne vse ok, genetika hematologie... otehotnela jsem bez problemu ale vzdy ke konci 1.trim, jsem potratila, nebylo srdicko, zadne dalsi problemy taky ne, celkem 6x. drzim pesti!

sadovka
8. črc 2018

@hribek tak to musis byt hodne silná žena. Pokud se stale pokoušíte,tak drzim ✊ pesti. Ja jsem moc zvedava jak to u nas bude probíhat, snad se v utery dozvim vice co a jak...

veverka55
autor
8. črc 2018

@efijil Ahojky.diky moc za info 🙂 me teď čeká za týden menstruace a od 20 dne dalšího cyklu bych mela nabehnout na stimulaci na dlouhy protokol.tak snad vse poběží ok

hribek
8. črc 2018

@sadovka no reknu ti neni to nic prijemnyho, ale mame doma uz 7 letou, ktera se povedla napoprve a rikam si ze nemuzu fnukat, nektery holky sou na tom hur, ze se snazi apresto se jim nikdy nepodari. Pri kazdym neuspechu jsem si slibovala ze uz na to kaslu a ze do toho nejdu, ale po par mesicich se otrepu a zase zacnu touzit... tak uvidime. drzim pesti