KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

dashi
28. srp 2012

@lucido kde se dneska holka flákáš 🙂 ?

pawlla
28. srp 2012

@dashi no ja jsem si pred KET koupila postylku a mam ji slozenou v loznici 🙂 jsem si rekla ze se to miminko musi privolat a taky se nejak pozitivne naladit

blana12
28. srp 2012

Já jsem si dneska taky koupila upně krásné bodýčko, takže si ty miminka určitě přivoláme 🙂 🙂

lucido
autor
28. srp 2012

@dashi Ahoj, dnes jsem se vrhla na uklid a take byla hodne venku, krasny den.
Zacinam panikarit, poboliva me v pidbrusku na prave strane. Na UTZ nakonec jdu o den drive a to ve ctvrtek, doufam, ze sliznice po vyssich davkach estrofemu naroste dost.
Nevim zda pi Prednisonu nebo v kombinaci s Estrofemem, ale mam silenou plet, jako po stimulaci na IVF. Normalne mam plet peknou, ale ty hormony se mnou mavaji. Kdyby to trapeni alespon k necemu byli s zadarilo se.
Jak dvojcicky? At se ti hezky v perince zabydluji!

dashi
29. srp 2012

@lucido ahojky, jo ty hormony můžou mít určitě vliv na špatnou plet 😒 Jsou to takový dávky, že se to někde odrazí 😉 To já začínám bejt nervés, vytočí mě každá maličkost. Já kliďas a flegmatik 😀 Padne 15 hod a mě začíná bejt na zvracení, takže parádička, nejdál v 21,30 už jsem tuhá, prostě nevydržím, ale zase se mi dobře vstává a to už musím být v 6h v práci. Asi ty hormony 😅
Sliznice naroste neboj 😉 🙂 Musíš tomu věřit 🙂

@blana12 ,@pawlla jo není to na škodu, si udělat radost a uvědomit si, že je člověk možná těhotnej 😉
@pawlla , ale postýlku 😅 co dnešní testy? 😉

pawlla
29. srp 2012

@dashi ja uz testy nechci ani videt je zajimave ze na testech pisou ze nejlepsi je testovat rano ale pritom ja testuju rano a odpoledne a odpoledne je ta carecka vydy silnejsi tak jsem z toho jelen.... Ale porad tam je a zda se ze uz pekne sili no nechci to zakriknout .... Ani nemluv jsem taky nervozni a protivna sama na sebe 😀

dashi
29. srp 2012

@pawlla holka koukala jsem do albíka, ty máš tulustice jak vyšitý 🙂 🙂 🙂 Takže buď v klidu jooooo 😉 Potichoučku gratulace velikááááá 🙂

blana12
29. srp 2012

@lucido Mám po těch prášcích taky úplně hnusnou pleť a kdyby jen teď, ale měla jsem dva měsíce pauzu a vždy předMS jsem pěkně olezla a to jsem mívala pleť jak děcko 😖

Jinak u sebe nepozoruji žádné zvláštnosti, sem tam pichne dole ale jinak nic, tak doufám, že se něco děje.

pawlla
29. srp 2012

@dashi no porad to nejak resim ze je ta carka porad slaba aso bych uz mela na chvili prestat zestovat 😀 Nez se z toho uplne zblaznim

pawlla
29. srp 2012

@blana12 to ja jak jsem dlouho brala pri prvnim ivf prednison tak jsem mela plet katastrofalni a taky vlasy mi vypadavali no bylo to desne ten prednison je peknej drijak 😀

evikj33
29. srp 2012

@pawlla Tebe aby člověk hledal osobo,čarky jsou a jsou OK,tak klíííd.Pregnyl to není,takže je to mimi/nebo 2 mimi. 😉 Jak pujdeš na krev dej hned vědět,budem držet pěsti.

dashi
29. srp 2012

@blana12 já taky žádný změny nepozoruju, až dopoledne ta únava 😉 pleť mám kupodivu dobrou, akorát bych řekla, že zase příbírám po těch hormonech hlavně po prednisonu 😝

lucido
autor
29. srp 2012

@dashi @blana12 Je fakt, že prednison je pěknej neřád, myslím, že jsem ukázkový příklad nežádoucích účinků. Pupínků mám, děsný, vidím to i když si dám make-up, bez něj nevylezu nikam 🙂, to ostatně i předtím, jsem zvyklá jít nalíčená i s odpadkovým košem. 🙂. Normálně se mi pár pupínků udělalo i na dekoltu, hnus. Na slunce nechodím, k prednisonu se nemá, tak jsem celé léto bílá jako vápno (myslím, že i to má hezčí odstín bílé než já), haha.
@dashi Ta podrážděnost je normální, nemám v sobě zatím žádného misíska a nevrlá jsme už víc jak měsíc, děs. Jo a mám také tokové ty stavy sebelitování se, to je nejhorší...No snad se radosti dočkáme. Už aby nám nějaké to mimčo řvalo v kočárku 🙂 viď. To že jsi tuhá už 21.30 ještě nic není, já tenkrát chodila spát kolem 18.00 hod., chrněla jsem do 23.00 a pak čučela do stropu než jsme zabrala. Takže když je únava šupej do pelíšku a čerpej síly. Držím pěsti.
@pawlla Pavli, ty jsi se stala testovacím maniakem, už toho nechej a kochej se tím co tě čeká 🙂. Co když Ti vyjdou ty dvojčata? 🙂

pawlla
29. srp 2012

@lucido nooo ka nych si dvojcatka moc prala tak tajne doufam ale i jedno by stacilo 🙂 hlavne at je v poradku

lucido
autor
29. srp 2012

@pawlla Ano hlavně aby to vyšlo, udrželo se a dítě bylo zdravé. Tak dlabej samé dobré věci, hodně zeleninky.

dashi
29. srp 2012

@lucido Jo, jo svatá pravda 😉 tak mě se beďary moc nedělaj, teda skoro vůbec 😉 Jinak mě ted odpoledne docela hlůda v podbřišku 😒 Neboj holka taky se dočkáš, už zítra budeš moudřejší 🙂 😉 Budu na tebe mooooc myslet 🙂 A nevím teda jestli je to sugesce, ale strašně mi chutnaj želatinový bonbony 😅 zrovně mě, která sladkosti moc nemusí 😀 to ty hormony.

pawlla
29. srp 2012

@lucido jasne to je nejdulezitejsi a je jedno jesti tam budou dva nebo jen jedno po minule zkusennosti se opravdu bojim

lucido
autor
29. srp 2012

@dashi Klidně ať mám chvilku beďary je aby se to chytlo, co bychom pro mimi nevydržely že?
No dloube v podbřišku jak se uhnizďují 🙂. A střídá se to nebo jen na jedné straně to cítíš?
Želatinové bonbony jo? Ty mi taky chutnají, nejvíc asi ty Katjes či jak se jmenují, nemají mít chemická barviva tudíš snad zdravější.

lucido
autor
29. srp 2012
lucido
autor
29. srp 2012

@dashi @blana12 @pawlla Holky, je sice brzo, ale už přemýšlíte nad jmény?

pawlla
29. srp 2012

@lucido no to nevadi ja uz taky mam jmeno vybrane ale jen pro chlapecka pro holku nevim

lucido
autor
29. srp 2012

@pawlla Tak já jsem na tom opačně, mám jméno pro holčičku a pro kluka ještě ne.

pawlla
29. srp 2012

@lucido no ja uz zacinam blaznit mam hroznej strach aby mimi vydrzelo a kestli je v poho a v deloze kde ma byt no nevim jak jeste vydrzim 14 dni do UTZ

lucido
autor
29. srp 2012

@pawlla Vydržet musíš, vím, je to těžké. Zkus si najít nějakou zábavu, nejlepší by bylo aby jsi vyšla z baráku ven a trochu se odreagovala. Nemáš šanci jet někam za známýma nebo vyrazit na mini dovču?

pawlla
29. srp 2012

@lucido no to je problem vyhodili me kvuli ivf z prace a nedavno jsem se stehovali takze jsem v baraku sama s malou manzel je vetsinu tydne v zahranici pracovne a moc lidi tu neznam ted jsem nechtela po ket nic delat a nikam chodit ale jen jsem lezela mela jsem po poslednim potratu strach ale par lidi tu znam a chodim rada do parku s malou a na zmrzku tam jsou same tehotne a maminky tak pokukuju 🙂

lucido
autor
29. srp 2012

@pawlla Chápu Tě, mám podobný problém. Díky bohu za internet. Co nějak více oživit koníčky? No s malou je asi problém, musíš jí hlídat a věnovat se jí, ale doma by jsi se něčím zabavit mohla. Určitě máš dům už vypulírovaný jako klícku. Nedávno jsem se pustila do pořáídku v oblečení, těch hadrů co mám a nenosím šílený, takže jsme selektovala a obdarovala kamarádky. Stejně se ale s nějakýma nedokáži rozloučit a suším je na někdy, to bude ordnung v druhé etapě 🙂. Plno věcí co jsem doma nechtěla jsem nafotila a šoupla k prodeji na aukro.

pawlla
29. srp 2012

@lucido tak presne tohle jsem delal minulej tejdn poradky v obleceni 😀 taky plno veci susim doma ale neco jsem uz i vyhodila ale neco porad mam doma 😀 Veci po male davam jedne zname ktera ma 9 deti no mazec tak je mi jich lito a vozim jim to. Jinak co se tyka konicku tak to je ted prave moje princezna a cteni a taky se hlasim na VS takze to bide jeste sranda 😀 Strasne se bojim vis abych miminku nejak neublizila tak si dvakrat rozmyslim nez neco delam

lucido
autor
29. srp 2012

@pawlla Vidíš, můžeš dělat pořádek na druhou. Co nechceš nafoť, popiš a šup s tím do prodeje. To tě zabaví. Školu Ti chválím, tak se nyní asi připravuješ viď.

pawlla
29. srp 2012

@lucido nooo tak jen trosku malinka priprava je to jen dalkove tak budu moc byt doma s pupikem 😉 No zitra nam budou delat okna tak to budu mit pak par dni co delat s uklidem 😀

blana12
29. srp 2012

Jména zatím nemáme, nějak se s přítelem nemůžeme domluvit 😀 Jinak jsem nestihla nad sebou přemýšlet, neboť mám každý den něco naplánovaného 🙂 zatím 😀 😀 Taky přemýšlím, že pujdu příští týden do práce, aby mi to rychleji to čekání uteklo, chci vydržet s testem až do příští neděle 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru