• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET na srpen 2012

19. prosince 2012 
@lucido Ahojky no střídavě, snad se uhnizďujou :wink: Jo a včera jdu nakoupit, nakupuju, nakupuju a u pokladny čumím jak vejr zavináče, makrela, tuňák,krabí tyčinky :sweat_smile: tak mi začíná dokonce i hrabat. Takže byla pomozánka z krabích tyčinek :wink:

@pawlla jména bysme měli vymyšlený, ale to se může klidndě změnít - holčička Lucie, kluk Lukáš nebo Tomáš :wink:
@blana12 Jinak u nás pauza na sex nevydržela :wink: , ale jen na krajíček, pro mě zažitek na prd, pač ten utroš to je teda věc :dizzy_face: + kondom, ještě že byl s vrobukama :sweat_smile:
30. srp 2012 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido jo a dnes na tebe budu moc myslet a koukej dát info, jak jsi dopadla :slight_smile: :slight_smile: Tak držím palce :wink:
30. srp 2012 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , u nás zatím klídek :grinning: Můj se baví prací na dvorku, takže večer je vyšťavený tak ho ani nenapadne něco zkoušet :grinning:
Za to já si pěkně vstávám už ve 3ráno :fearful: , nemůžu spát, asi nervičky začínají pracovat, páč se se mnou nic neděje, nic mě nebolí :confounded:
@lucido Tržím pěstičky ke krásné sliznici :slight_smile:
@Pawlla bylo dnes testováníčko? :grinning:
30. srp 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 jo, jo, to jsem si taky včera myslela, když začal chrápat :sweat_smile: pak mě začal omakávat a bylo jasno :wink: prosím tě, neplaš se mnou se taky nic neděje, akorát mě teda včera pobolívalo v podbřišku, člověk neví sám co je to za příznaky :frowning2: já to přikládám hormonům :wink: já kupodivu taky vstávám jak čipera na 6 do práce :slight_smile: :slight_smile: , ale mám budící předvoj od kocoura :wink:
30. srp 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 no dneska jeste ne ale uz to nemuzi vydrzet asi zas jeden test udelam :grinning:
30. srp 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi jen si tak říkám, že u ET to je asi jiné, to jsem byla celkově nafouklá, teď u ketů nic takového, tak se v tom raději nebudu pitvat :slight_smile: Kocour mě u našich taky uměl pěkně probudit, a to jen tím že se na mě v kuse díval a v podvědomí jsem ho cítila jak čumí a bylo po spaní :grinning: :grinning: Příští ntýden povalím do práce, doma vych to nevydržela :grinning:
30. srp 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 ja bych sla nejradeji na krev abych vedela jak na tom jsem
30. srp 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Máš tam dvě čáry :slight_smile: to je pozitivní a pro jistotu si skoč ke svému doktorovi na krvičku :wink:
30. srp 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 no ja tam prave nechci jit bude mi delat uzt jstejne nic neuvidi a bude mi hned cpat tehu prukazku a prenatal box uplne stejne jako minule minutu po vysledku jsem mela uz vse v ruce a nechci aby se ve me ted nekdo hrabal kdyz je to zbytecne
30. srp 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla A kdy máš jet oficko na krev do caru? Vydrž :slight_smile: , máš pěkně našlápnuto :slight_smile: Co bych za to dala být teď na tvém místě :wink:
30. srp 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 jo jo po ivf je to úplně jiný, to bolí břicho pořád už jen z odebrání těch vajíček :cry: prostě buď v klídku :wink: ty příznaky má každá z nás jiný :wink: jo náš kocour je starej prudič, pořád si vymáhá pozornost a teď kort chce spát s náma v posteli je mu jedno, že se na něj občas namáčknem :sweat_smile: ani se nehne lump jeden :slight_smile: Ale jsem ráda,že mám doma trochu pozdvižení :wink:
@blana12 no jasně zajdi si do labroky na krev, ať se konečně přestaneš stresovat těma // :slight_smile: :wink:
30. srp 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 neboj vsak se za chvilku taky dockas // :slight_smile:
30. srp 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi To mi máme naramovaného v posteli psa :grinning: přestěhovali jsme ložnici a2 měsíce jsme měli pokoj, no a už se naučila chodit i do nového, pořád jí nadávám ale má mě na háku :grinning: :grinning:
jdu za chvíli na kosmetiku, tak jsem zvědavá co mi řekne na tu moji pleť :angry:
30. srp 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Pořád v to doufám :slight_smile:
30. srp 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 tak si to pořádně užij :slight_smile: :slight_smile: je třeba si dělat radost. Já včera zavítala do knihovny a půjčila si 5 knížek pro inspiraci na pletení a háčkování, takže domácí práce na volný čas :wink: můžu plést i pro mimi, kolegyně je těhule tak jí to dyžtak dám jako dáreček :wink:
30. srp 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, můžu se přidat?
V srpnu jsem po skoro dvou letech snažení podstoupila první IVF. Asi po týdnu jsem měla ducha, který ale rostl asi jen 3 dny a pak začal zase mizet. Bohužel první IVF bylo neúspěšné a to mi zaváděli jednu krásnou blastocystu po prodloužené kultivaci. Ještě jednu blastocystu máme zamraženou a já teď nevím kdy je nejlepší jít na KET? Co myslíte, je lepší jít na KET hned nebo mezi první ivf a Ket šoupnout inseminaci?
"Jediné" s čím mám problém jsou NK buňky, které mám 18%. Na snížení těchto buněk beru Prednison.
30. srp 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti ahojky ja myslim ze neni na skodu vyzkouset IUI i kdyz my jsem po prvnim neuspesnem IVF sli hned na KET a ted jsem 11 den do KET
30. srp 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 a kolikaty jsi dneska vlastne den? A testovat budes kdy?
30. srp 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla
a jak to vypadá, našla jsi //??
30. srp 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti no ja jsem to nebydrzela a od 6 dne testovala ten 6 den to byl duch a dneska uz je pekna carecka .... Tak doufa. Ze je vse v poradku mam 2 embryjka v deloze tak jsem z edava kolik se jich tam udrzelo
30. srp 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pawlla
no tak to je krásný. Určitě bude vše v pořádku. Neboj :wink:
30. srp 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absti noo ivf jsem se taky radovala z peknych // ale bohuzel jen chvili :unamused: tak zed verim ze vse je v poradku
30. srp 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashi @blana12 @pawlla Ahoj holky, ultrazvuk mám za sebou, sliznice 10mm, takže ve středu jdu na ketík. Od zítřka přidávám Utrogestan.
30. srp 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido ahojky tak to je super tak moc drzim palce at se to podari :slight_smile:
30. srp 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla dneska jsem 3den od ketu, takže ještě brzo na testík :slight_smile:
@lucido Ve středu budeme držet palce :slight_smile:
@absti ahoj, já měla mezi ivf a ketem dva měsíce pauzu kvuli cystě. Myslím že na ket můžeš jít hned :slight_smile:
@dashi Relax na kosmetice byl super :slight_smile: , Moje segra háčkuje zvířátka :slight_smile: Já si tak střídavě čtu nebo vyšívám křížkem obrázky a magnety pro děcka na charitu do dětských domovů.
30. srp 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 tak to jo to je jeste oprvdu brzo a kdy chces testit? A jak se citis? Jedine co citim ja jsou praa dnesk je citim teda uz fakt poradne obcas pichne v podbrisu ale jen malinko a jinak nic
30. srp 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido gratuluju ke sliznici, no vídíš skoro jsi to stihla v srpnu :slight_smile: :wink: tak doufám, že v naší diskuzi vydržíš :sweat_smile:
31. srp 2012 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 no musím se něčím zaměstnat :wink: Včera mě teda chytla pěkná depka, nejspíš zapracovaly hormony :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska u nás prší, tak možná zítra vyrazím na houby, taky jedna činost, která mě baví :sunglasses:
31. srp 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi
a rostou houby?
@blana12 Já na KET půjdu asi v říjnu
@pawlla teď se neboj, teď už je to 100% těhotenství a za 9 měsíců budeš mít drobečka či drobečky u sebe :wink:
31. srp 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek