KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

pawlla
8. zář 2012

@blana12 mam taky nezjistili zadnej problem a to mame snad uplne vsechny testy a vysetreni snazim se odpocivat jsem moc u avena po tech lecich pripadam si jako duchodkyne 😀

lucido
autor
9. zář 2012

@dashi Ahoj, tak na Tebe myslím jak to dopadlo dnešní testování?

dashi
10. zář 2012

@lucido ahojky tak jak s tebou, jak se cítíš? 🙂 Já netestila, musím si koupit dnes test, ale bude určitě beze změn 😒 Takže pojedu asi do lázní 😉 Holky nemáte někdo zkušenost co a jak se vyřizuje? Jo a další novinka, přitel mi udělal v sobotu nečekané překvapení, vzal mě do chovné stanice pejsků, takže jsem si v sobotu vybratla štěně( samo, že jsem neodolala) Francouzskýho buldočka a za 3 týdny si pro něj jedem. Nejdřív jsem myslela, že ho zabiju, ale pak mi došlo že to myslí dobře, abych upoutala myšlenky někam jinam. Takže kocourovi skončí Vip časy 😅 chudák, to bude mazec 😉

dashi
10. zář 2012

Tak fakt nevím, skara, sakra si je to teda úplně v čudu, začala jsem špinit ☹ tak fakt tomu mojemu tělu nerozumím 😨

lucido
autor
10. zář 2012

@dashi Ahojky, na tak to ještě není nic ztraceného, kolikátý den jsi dnes po transferu? Udělej si testík, třeba tam už bude překvapení v podobě krásných //, držím pořád palce!!!
No fajn, budeš mít pejska, krásné štěňátko, ale je mi líto kocoura, že nyní bude na vedlejší koleji.... musíš se mu také věnovat nebo na Tebe budu vrčet já.
Špinění znamená uhnizďování ne?

lucido
autor
10. zář 2012

@pawlla Ahoj Pavli, tak jak dnes je, vše ok doufám?

pawlla
10. zář 2012

@lucido ahojky jo vse ok v ramci moznosti no jsem ted docela ve stresu pohadali jsme se s manzelem takze jsem v noci vubec nespala.... Za 9 dni mam utz tak se moc tesim az uvidim co se mi tam v brisku schovava a co ty jak se citis?

lucido
autor
10. zář 2012

Ahoj, koukej stres úplně vytěsnit, žádné hádky, no dnes by mohlo být udobřováníčko třeba nějaká pěkná kytice... Musíš se hlídat. Kolikátý dnes jsi dnes den po transferu? Strašně to letí. Já mám dnes pátý den, ještě tolik dní před sebou, to nevím jak vydržím. Jak ti bylo první dny po transferu?

dashi
10. zář 2012

@lucido 15. den jo jo udělám, 🙂 dnes to bude 100% ortel 😉 jo jo budu neboj, kocour pořád bude na prvním místě, je holt starší a něco se mnou už prožil 🙂 bez něj ani ránu 😉
No vidíš, tobě už to taky utíká ve st 7. den jestli se nepletu 😉 🙂 myslím na tebe a držím palce 🙂

lucido
autor
10. zář 2012

@dashi Držím palce na //.
To čekání je děsný, nevím jak vydržím.

pawlla
10. zář 2012

@lucido zadne udobrova i nebude pohadali jsme se tak manzel ani na vikend neprijel pracuje v zahranici a uz skoro 14 dni jsme se nevideli tak asi tak jinak jsem 22 den od ket prvni dny jsem nejak moc nic necitila

blana12
10. zář 2012

@pawlla Tý jo, do důchodu máš ještě hodně daleko 😀 Udobřování s manželem bude taky dobré, uvidíš, že tě třeba s něčím mile překvapí 🙂 😉

blana12
10. zář 2012

@dashi Dneska jsem na tebe myslela, jak jsi asi dopadla, držím palečky ať máš taky dvě/ 😉
@lucido určitě to vydržíš než budeš testit, asi jako my tady všechny 😀

blana12
10. zář 2012

Holky já jdu ve středu na krev a na utz tak jsem z toho trochu nervozní, jsem zvědavá kolik jich tam je, ale na druhou stranu mě pořád straší to biochemické. Dneska jsem oficiálně testovala a čárky zatím nezmizely, tak snad to bude O.K 🙂

lucido
autor
10. zář 2012

@blana12 Ahoj, budu držet palce, aby mimi bylo kde má a hezky bylo vidět srdíčko. Sama nevím jak vydržím netestovat. Kolikátý den jsi si udělala první testík? Měla jsi nějaké pocity v podbřišku a tak?

blana12
10. zář 2012

@lucido Srdíčko tam určo ještě nebude, jen se mrknou jestli se vytvořili ty váčky a na srdínko pujdeme za 14dnů. S testem jsem nevydržela a poprvé jsem ho dělala už 8den a bylo to tam 🙂 Ty první dny vůbec nic, jen sem tam takové rýpnutí, 7den jsem začala špinit asi tak 3dny, prsa mě nebolí vůbec. Ted taky sem tam jakoby takový tlak a rýpnutí 🙂

lucido
autor
10. zář 2012

@blana12 No jo, na srdíčko ještě bude brzy, tak do CARu půjdeš na UTZ dvakrát. Je fakt, že já beru pořád ten Estrofem a to může mít také nějaký vliv. Co se pozoruji, tak mi občas píchne v podbřiškku, krátce vlevo pak zase vpravo, prsa mám citlivější a větší. Je to jiné než když jsem byla po IVF.

blana12
10. zář 2012

@lucido to je pozitivní znamení 😉 Já měla tento ket už od začátku jiný než ivf a první ket, tak doufám, že to dotáhnu až k miminku 🙂

blana12
10. zář 2012

@lucido Jo a ještě chodím, hodně moc na záchod na malou 😀 😀 to je taky mazec 😀

lucido
autor
10. zář 2012

@blana12 Ahoj, určitě to dopadne dobře, KET je i šetrnější k organismu. Po krvy hned poreferuj jakou budeš mít pěknou hodnotu. To tě na krev posílá lékař nebo půjdeš sama pro kontrolu? Má se jít dvakrát s rozestupem myslím 2 dní.
Na malou chodím také často, jsem jako koroptev 🙂.

pawlla
10. zář 2012

@blana12 jej taky bych sla na utz 😀 ale co car me obednali az na 20.9 tak uz jsem nervni co z toho bude a kolik jich tam teda je, pak dej vedet jak mas krasne HCG 🙂

blana12
10. zář 2012

@lucido Já jsem byla na krvi vždycky po testování, i když byl test negativní, tak mi to řekli v caru, no pak rovnou na ten utz jestli bude pěkné Hcg, jestli se to tam usalašilo 😀 Ten záchod je taky příznak, měla jsem to i při biochemickém, ted taky, takže zatím jdeš dobrou cestou 🙂

blana12
10. zář 2012

@pawlla Určitě pisnu, sama jsem napnutá jak struna a ten můj taky, mohla jsem jít už zítra, ale on je na cestách a vrátí se v úterý večer, tak jsem se nahlásila na středu at může se mnou 🙂

pawlla
10. zář 2012

@blana12 no jo to je pekne ze chce jit sebou to ja musim vsude sama pro toho meho je dite az se narodi rekl a bude ho drzet v ruce do te dobz muzu klidne potratit to mi rek vcera tak jsem pak celou noc probulela, na zitra drzim palecky at je vse ok

lucido
autor
10. zář 2012

@blana12 To bych byla moc ráda. Z toho loupání v podbřišku začímám být nervózní.

blana12
10. zář 2012

@pawlla hlavně se nestresuj, je to jenom chlap, oni to prožívají jinak jak ženské, třeba si ani neuvědomil co řelk. Věř tomu, že bude líp až třeba uvidí mrňousky na fotečkách 😉 Ten můj to zatím taky moc neprožívá, ale chce jít se mnou, on je takový cíťa takže až na tom utz něco uvidí, tak věřím, že mu i ukápne slzička 🙂

blana12
10. zář 2012

@lucido jupí, určitě se zavrtávají 🙂 A kdy máš v plánu testík?

lucido
autor
10. zář 2012

@blana12 Dle CARu mám testovat až 24.9. což určitě nevydržím, je to věčnost... Nevím, mohla bych 12-tý den testnout. Štěstí, že tu žádný test nemám, ale zítra jedu k doktorovi a zaké do lékárny, tak nějaké na potom koupím.
Tě obdivuji jak jsi vydržela být klidná.

blana12
10. zář 2012

@lucido Při prvním ketu jsem měla hodně velké depky, už jsem asi cítila, že je to v háji. Tak jsem si to teď zakázala a nařídila se hodně pozitivně a zatím se to ukazuje jako dobrá cesta. Jako od prvního testování jsem testovala skoro kažý den až do dneška, mám strach že se mi ty čárky zase ztratijou, naštěstí už nemá žádné testy tak až na tu krvičku ve středu 🙂 Můj už se mi smál, že jsem testovací maniak 😀

blana12
10. zář 2012

@lucido A stím testem to máš fakt pěkně dlouho ještě, ty sis píchala pregnyl?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru