KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

lucido
autor
10. zář 2012

@blana12 Je to droga to testování viď. Já si pregnyl nepíchala, měla jsem před KETem od DC Estrofem a beru ho i nyní, je to na podporu růstu sliznice. Takže ten také stopne ovulaci a není proto třeba Pregnyl.
Přijde mi to nekonečné jak se ty dny vlečou, dne s je to 5-tý den a přijde mi to delší.

pawlla
10. zář 2012

@lucido @blana12 no ja jsem dneska pojala podezreni ze vubec tehotna nejsem a ficela jsem do lekarny pro test s co nejmensi citlivosti a uz jsem na nej curala asi uz zacinam blaznit 😀 😀 Uz at je ten utz 😀 😀

blana12
10. zář 2012

@lucido Myslím si, že může testnout i dřív, ono jak jsem zjistila to tam už vykoukne ten 8den 😀 😀
@pawlla Já zítra taky ještě povalím do lékárny pro jeden kousek, říkala jsem že si ho udělám pro jistotu před tou krví, abych byla byla klidnější že to tam je 😉

pawlla
10. zář 2012

@blana12 no nejak jsem mela nejakou depku asi z te hadky s chlapem, ale je to dobry jsou tam //

blana12
10. zář 2012

@pawlla bude to dobré, s miminkem(ama) 🙂 i s chlapem, oni mají dost často periodu ale fakt uvidíš jak vyměkne pokud tě doprovodí na utz, nebo uvidí jen fotečku 😉 . Kdyby si měli projít tím co my ženské, tak jsou už plné Černovice 😀

lucido
autor
10. zář 2012

@blana12 Uvidím jak dlouho vydržím netestnout, haha.
@pawlla Sláva, derpka zažehnuta a těhule jsi na 100 % neboj.

pawlla
10. zář 2012

@blana12 No tolik jsem toho vytrpela pri celem ivf pak potrat a ty nervy....pritom ja deti mit v pohode muzu s kazdym druhym 😀 😀 Ale co tesim se na utz a doufam ze miminka jsou v pohode.
@lucido no snad jo dneska mi bylo tak divne nic jsem necitila bala jsem se jestli tam vubec neco je 😀

dashi
11. zář 2012

@blana12
@lucido ahoj holky, tak odpoledne se mi regulerně rozjela MS, přesto jsem 15. den ket udělalal test a nic ☹ S tou MS to ale nechápu, Dr. říkal, že MS nedostanu až po vysazení prášků pak nejdřív za 3 dny 😖
Takže vám držím palečky ať to zvládnete až do porodu 🙂 😉 Občas juknu na podporu 😉

pawlla
11. zář 2012

@dashi ahoj to je mi lito opravdu moc, ja po prvnim et taky zacala krvacet i pres vsechny leky, a copak chcete podnikat dal pujdete do dalsiho ivf ?

blana12
11. zář 2012

@dashi Ach jo, to mě mrzí, do poslední chvíle jsem ti fandila. A co dál, dáte pauzu, nebo skočíte rovnou do dalšího ivf? Každopádně ti budu držet pěsti ať ten další pokus je tvým posledním 😉 🙂

dashi
12. zář 2012

@blana12 no jo no, nedá se nic dělat, příští týden jedu na kontrolu, domluvím se s Dr. na těch lázních. Takže nejdřív lázně a pak asi jiný CAr, jelikož jsme se přestěhovali a máme to na procedury s ivf dost daleko 😉 Vám všem držím palce ať dopadne vše dobře 🙂

absti
12. zář 2012

Ahojky holky,
dlouho jsem tu nebyla ale dočetla jsem Vás 🙂 .

Kdo z vás už byl tedy na KET?

Já měla pouze ET, který dopadlo biochemickém těhu. Teď koncem záží nebo koncem října bych mohla jít na KEt s tím, že bych brala estrofen, prednison a ultrogestan. Taky mi doktorka říkala, že budu muset píchat nějaké injekce na bázi heparinu. Píchaly jste je některá???

lucido
autor
12. zář 2012

@dashi Ahoj, to je mi moc líto, že to nevyšlo. Menstruaci můžeš dostat i když bereš léky, já to také dostala neočekávaně jak jsem chtěla jít v srpnu na ket. Nnyí jsem zase hormonálně stimulovaná Estrofemem,a le vyšší dávky. Necítím se dobře, doktor říkal, že bolení břicha a citlivá zvětšená prsa mám právě z té stimulace. Ještě je brzy testovat a bojím se strašně. Moc bych si přála ty //-
Nech si napsat lázně a asi si dáš nyní pauzu pro očistu organismu od hormonů, lízně Ti prospějí. Držím palce.

lucido
autor
12. zář 2012

@absti Ahoj, já jsem dnes zrovna týden po KET, jedna blastocysta. Od začátku cyklu beru Estrofem 2-0-2, Prednison 1tbl. a nyní ještě klasicky Utrogestan. Včera taková bolest hlavy, celou noc jsem pořádně nespala, dnes to přešlo až kolem poledne. Jsou to nervy od začátku.

blana12
12. zář 2012

Ahoj holky, tak hlásím jednu bublinku, HCG 1000, 26.9.utz na srdíčko.

@dashi do lázní jeď, alespoň si odpočineš načerpáš nové síly a pak to puje jako po másle 😉

@lucido První týden od ketu jsem skoro vůbec nespala, vstávala jsem ve 3hod ráno, pak se mi to upravilo. Dvě čárky ti moooooc přeju 🙂
@absti Ahoj, taky jsem měla po ET biochemické, dneska nám bylo po 2ketu potvrzeno těhu 🙂

lucido
autor
12. zář 2012

@blana12 Gratuluji a přeji, aby to jelo dále jako po másle a na UTZ srdíčko!!! Ty jsi si nechala dát dvě nebo jednu blastocystu?

blana12
12. zář 2012

@lucido nechala jsem si dát dvě embryjka 1 blastocysla a 1expandovaná blastocysta. Před tím jsem si dávala po jenom, tak jsme ted dali dvě a vyšlo to 🙂

absti
12. zář 2012

@lucido
jé ty jsi týden po Ketu a kdy myslíš, že budeš testovat? Já mám taky zamraženou jednu blastocystu a estrofen budu brát taky, jen ještě nějaké injekce..

@blana12 Moc gratuluji!!!!! ty když jsi měla to biochemeické těhu, tak jsi si při následujícím KETu nemusela píchat žádné injekce?

lucido
autor
12. zář 2012

@blana12 Jaký je rozdíl mezi blastocstou a expandovanou?

lucido
autor
12. zář 2012

@absti No pokušení je, ale bojím se že je i brzy- Testovat mám až 24.9, to nevím jak vydržím.

blana12
12. zář 2012

@absti Injekce jsem si nepichala, ale to budeš mít nejspíš na ředění krve, určitě ti brali krev na trombofilii a tam ti určo zjistili něco se srážlivost ne?

blana12
12. zář 2012

@lucido to nevím, bylo to tak napsané ve zprávě, ani jsem se na to neptala jaký je mezi tím rozdíl

blana12
14. zář 2012

@lucido Ahoj, jak se vede? Ještě jsi vydržela netestovat? 🙂

lucido
autor
14. zář 2012

@blana12 Ahoj, nevydržela, jsem pako. Testovala jsem sedmý den cyklu a dnes deváty, negativní. Jsem z toho rozhozená. Pobolívá mi břicho jako před mrchou, ale tu nedostanu, když beru léky. Dnes bolesti v kříži. Tak nevím, byla jsem nedočkavá, hlavou se mi honí pochybnosti.

blana12
15. zář 2012

@lucido Máš to ještě brzy, tak to nevzdávej 😉

jahodarka
15. zář 2012

@dashi 😔 je mi to moc líto
@absti - já si píchala frexiparin, to bude nejspíš ono, o ničem jiném nevím, je to v podstatě heparin a je to na ředění krve kvůli embolii, já si to musela píchat asi čtrnáct dní po OHSS, ty jehličky jsou trochu nepříjemný, jednak jsou dost široký, takže je těžší propíchnout kůži a díky tomu dělají modřinky..
@blana12 no tak to je krásná zpráva - moc gratuluju! 😵
holky, co je to biochemické těhotenství? a ty vaše blastocysly či co? 😕

absti
15. zář 2012

@jahodarka Ahojky no to budou asi ty injekce přesně jak píšeš, tak díky za info. Biochemické těhotenství je to, že embryo se po ET či KET chytne, ale bohužel jen na par dni. Buď ho telo vypudi nebo se zastaví ve vývoji a rozpadne se. Říká se tomu biochemické těhotenství či laboratorní těhotenství a to jen díky tomu, že ženská ma pozitivni test, ma pozitivni i krev ale vetsinou ještě nejde nic vidět na ultrazvuku. Takže těhotenství je potvrzeno jen laboratorne.
No a já taky nevím jaky je rozdíl mezi tema blastocystama. Jen vim ze blastocysta je nejvyssi stadium embrya. Já mám v papírech bl.aa .

absti
15. zář 2012

@lucido
je tak to me mrzi, já treba měla pidi ducha uz 7 den, ale nakonec to nedopadlo..ale vim, ze nejake holky z diskuze testovali od ETu obden a prvni pidi duch se jim ukázal třeba az 11 den, tak ještě uvidíš. Třeba to ještě dopadne!!!! 😉 Jo a já zacala špinit i přes léky, spinila jsem 5 dni a pak kdyz jsem prášky přestala užívat tak se červena rozjela na plne pecky..

absti
15. zář 2012

@jahodarka a myslíš že já ty injekce budu pichat az po KEt? Nebo uz předním?

jahodarka
16. zář 2012

@absti a při čem ti to řekli, že ti je dají? kamarádka si je začala píchat po KET a píchá je doteď a to je už ve 3. měsi, takže určitě záleží, kvůli čemu to máš, je to na ředění krve. já je měla kvůli tomu OHSS, kde se uvolňovala voda z tepen do břicha, i když jsem pila asi 6 l tekutin denně, ta kamarádka to má kvůli špatným výsledkům z krve, kdy hrozí embolie.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru