KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

lucido
autor
25. zář 2012

@blana12 No je pravda, že HCG se co dva dny zdvojnásobuje, tak na 19 den by těch 3000 na jednu bublinku asi bylo ok. Dnes jsem byla na malém výletě a jsem utahaná jako kotě. Cítím se jak po nějaké tůře a ne po mini výletu. Ta únava je asi také díky tomu Urtouši a pořád beru Estrofem a Prednison, jsou to už moji kamarádi 🙂.
Zítra držím palušky moc moc moc, zažeň chmury, mimísek se udrží. To už by mohlo být vidět srdíčko?

blana12
25. zář 2012

@lucido máme stejné kámoše 😀 😀 No právě že by už mělo jít vidět srdínko, budu tomu věřít do poslední chvíle 🙂

lucido
autor
25. zář 2012

@blana12 Jeeee, takže zítra držím všechny palce co mám!!! To už by jsi mohla dostat fotečku viď? 🙂

blana12
25. zář 2012

@lucido když to dopadne dobře, fotečku sem dám 🙂

lucido
autor
25. zář 2012

@blana12 Hlavně aby jsi ji měla Ty, sem ji ani dávat nemusíš. Tak zítra hodně štěstí a hezky se na to s mimi vyspinkejte.

dashi
26. zář 2012

@lucido
@blana12 holky držím palečky 🙂 , a tiš závidím ☹ ☹ Jo jo do lázní chci rodina rozhodla, jen to papírování je pakárna 😝 doporučujou se Františkovy lázně, tak doufám že mi to schválej a vyrazím, aspoň načerpám psychickou sílu.

lucido
autor
26. zář 2012

@dashi Neboj, zadari se ti, po laznich budes pripravena. At dostanes termin co nejdrive.

blana12
26. zář 2012

@lucido
@dashi Holky, tak máme srdíčko, mimís je v pořádku, tak už jsem v klidu 🙂 Spadl mi obrovský kámen ze srdce jak se mi ulevilo, dneska se zase v klidu vyspím 😉

blana12
26. zář 2012

@dashi Lázně ti udělají dobře, hlavně se odreaguješ a uvidíš, že budeš mít taky brzy miminko 😉 🙂

lucido
autor
26. zář 2012

@blana12 Jupí, krásná zprávička!!! Gratuluji, jsem moc ráda, myslela jsem na vás. Tak pohlaď bříško.

hasalovak
26. zář 2012

@blana12 tak to je supeeer. Tak a od teďka ať je to už jen dobré.

jahodarka
27. zář 2012

@blana12 veliká gratulace! 🙂

blana12
27. zář 2012

@lucido Kdy jdeš na utz? Ten pocit když vidíš ťukat srdíčko je nepopsatelný 😉
@hasalovak A tebe kdy pozvali do Brnečka, říkají tam jen samé krásné zprávičky 🙂
@jahodarka máš už po ketu nebo ještě ne, ted si nejsem jistá.
Holky, děkujeme za gratulace 🙂 , jsem šťastná jako blecha, mimčo je už teď po mě, že to nevzdalo 😀

lucido
autor
27. zář 2012

@blana12 Ahoj, mam jit 1.10., ale nevim, v noci jsem nespala, bolest v krku, des, dnesek jsem lezela a kuryrovala, cajiky, septolete, kloktani fuj, ani na jidlo nemam chut... Modlim se, aby jsme s mimi byli ok.

hasalovak
28. zář 2012

@blana12 Ahoj mi jedeme v pátek 5.10 na Uzv. A když bude vše o.k tak už budu chodit jen ke svému gynekologovi.Kolikátý týden jsi ty těhulka a máš nějaké příznaky?

blana12
28. zář 2012

@lucido Ahoj, tak to ti nezávidím, ale všechno bude o.k 😉 Ono v tomhle počasí se ani nedivím, že jsme na hromadě, já to měla tak tři týdny zpátky, a jenom na čajíkách a citronu a za tři dny bylo dobře a zvládli jsme to i s mimčem 😉 Tak se neboj. Jů za tři dny máš utz, budu na tebe myslet 🙂
@hasalovak Ahoj, já už jsem byla taky předána svému gynekologovi. Jsem teď v 7tt a příznaky krom častějšího čurání nemám žádné 😉 Jo a taky jsou my těsné všechny kalhoty přes pupík, tak nevím v čem budu chodit 😀

hasalovak
29. zář 2012

@blana12 Ahoj můžu se jen zeptat, u toho UZV
když ti zachytili srdíčko jsi byla sama, nebo může i manžel? I já mám pocit,že se mi brůšek nějak nafukuje,ale to je snad brzy, ne?

blana12
29. zář 2012

@hasalovak Myslím si, že když je poprosíš, tak ti manžela dovolí aby se podíval, my jsme měli vedle v té ordinaci dr. s jiným párem. tak to přítel neviděl, ale alespoň mi vytiskli fotečku, byli fakt moc ochotní 🙂 Je to asi normální že se nafukuješ, já taky 😀 😀

blana12
1. říj 2012

@lucido ahoj, jak se ti vede, už je lepší? A co utz, myslela jsem na tebe 🙂

lucido
autor
1. říj 2012

@blana12 Ahoj, tak já ležím od čtvrtka, pondělní UTZ jsem posunula na středu, snad už mi bude lépe. Bolest v krku už není, šlo to na průdušky, no tak vykašlávám hleny díky sirupu Mucoplant s jitrocelem a medem. Už mi ty věco z lékárny lezpu krkem, nechutná mi jíst, strašně začínám trpět na nadýmání a není mi od žaludku blaze, ale zatím to ustojím. Zítra snad se už obléknu a půjdu ven, to ležení v posteli je taková otrava.
Co Ty a mimi, jak o sebe pečujete? Kdy jdeš na další kontrolu? 🙂

blana12
3. říj 2012

@lucido Ahoj, doufám,že už je ti lépe, určitě písni jak jsi dneska dopadla na utz, alr určitě to bude dobré, už jen proto, že ti není blaze od žaludku 😉 Já se cítím úplně skvěle, žádné nevolnosti, ani žádné jiné neduhy až si říkám, jestli to není divné, ale jsem ráda. Na další kontrolu jdu 18.10. to už by jsem vyfasovala i průkajdu, tak doufám, že bude do té doby všechno o.k 🙂

lucido
autor
4. říj 2012

@blana12 Ahoj, tak UZ dopadl dobře, měla bych být 6+3, ale dne UZ to značí 5+1, MUDr, k tomu nic neříkal. Mimi má 13,4 mm a srdíčko. Myslíš, že je to OK? Jinak ještě ležím, posunulo se to na průdušky, tak se šetřím.
To je skvělé, že je Ti dobře. Já myslela, že průkajdu dávají už na druhém UZ, takže ještě musíš chvilku počkat. Já jdu na dlaší kontrolu 14.10. Opatruj se!

jahodarka
4. říj 2012

Ahoj holky, už vás půjdu dočíst, moje malá bestie mě nenechá chvilku.. 🙄
Dnes (11.DC) jsem byla opět na KO, vevnitř se to zdá už být v pořádku, takže by příští sobotu mohl být eventuelně už KET, ovšem pokud budu ovulovat, poslední 2 měsíce byly anovulační.. 😒 Dnes největší folikul 11 mm, měl by být cca 22 mm. Na KO bych měla jít v pondělí, ale bojim, bojim, že mi ho zase nedaj.. :(
Nemáte nějakou radu jak rozjet ovulaci? Piju kontryhelový čaj, jinak nic. Já jsem z toho tak nešťastná, 3 měsíce po OPU a pořád mi ho nemůžou dát.. :(

jahodarka
4. říj 2012

Tak jsem dočetla 🙂 Jestli dobře počítám, tak máme už 3 těhulky? Holky, vy jste tak šikovné! 🙂 Já chci takýýýýýý!

lucido
autor
4. říj 2012

@jahodarka Ahoj, do ovulace pít 3x denně kontryhelový čaj. Pokud máš anovulaci, tak je lepší to podpořit Estrofemem, měla jsem to tak. Drží palce!

blana12
4. říj 2012

@lucido Mám velkou radost, že máte srdíčko 😵 🙂 Myslím, že velikost miminka je o.k, oni by ti určo řekli kdyby nebylo.Jasně, šetři se, ale je škoda, že nevyužiješ poslední teplé dny. Já taky nic moc nedělám, ale abych prvdu řekla už mě to moc nebaví, jsem docela akční a to povalování není pro mě 😀

blana12
4. říj 2012

@jahodarka taky jsem pila kontryhelový čaj a k tomu estahexalové náplasti,jo a někdo jí grepy, prej to taky pomáhá 😉 budu držet palce ať se podaří 🙂

lucido
autor
4. říj 2012

@blana12 To poflakování mi už leze na mozek, ale mám mít nadále klidový režim, tak to dodržuji. Jen bych se už vyzdravila a mohla ven, třeba do lesa na houby. Takhle jsem nevolník svojí postele a bto není žádná zábava.

dashi
5. říj 2012

@lucido
@blana12
@jahodarka Ahoj holky, všem těhulkám palce do zdárného konce 🙂 🙂 🙂 Jenže na mě teda nemáte já už mám miminko od středy doma váha asi tak 1,5 kg, 43 cm jménem Karel🙂 🙂 Takže jak přítel slibíl, tak učinil pořidil psího mimouše, takže mám o zábavu postaráno 😅 😅
Jinak příští ut, jedu ke svýmu gyn. jestli tedy nedostanu MS a doufám, že mi konečně napíše to lejstro do těch lázní 😕 😖

pawlla
5. říj 2012

Dobre ranko holky, tak ja taky jen lezim a lezim kvuli tomu spineni ale zda se ze hematom uz zmizel 🙂 miminko je bojovnicek.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru