Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

m.e.l
15. čer 2017

@veverka.dada Gratuluji!!! Tak tfuj tfuj tfuj a davej na sebe pozor!!!

veverka.dada
15. čer 2017

@m.e.l jasnacka, budu 🙂 a dekujuuuu 🙂

eviks
15. čer 2017

@veverka.dada to je krasne, gratuluji!!!

kotys
15. čer 2017

@veverka.dada holka jakou mám radost huráááá.......tak věechno Nej...

veverka.dada
15. čer 2017

@eviks @kotys holky díky moc moc :-* furt se tu culím, jak měsíček na hnoji 😀

kathlinkata
15. čer 2017

@veverka.dada moc gratuluji!!! ❤️

veverka.dada
15. čer 2017

@kathlinkata jeee ahoooj, jsem tě málem nepoznala a musela ti prolistovat profil, jestli jsi to ty 🙂 děkuju moc!! a doufám, že se ti daří dobře 🙂

sisik10
15. čer 2017

@veverka.dada Gratuluju a jen tak dal👍

sisik10
15. čer 2017

@kotys
Tak zitra se z krve uvidí, pořád naděje je. Někdo na ten pap. test nereaguje. Dej pak vědět

kotys
16. čer 2017

@sisik10 no já se rozhodla že na krev půjdu až v pondělí protože12 den je to v sobotu jsem zmatená začala jsme v týdnu měřit bazalní teplotu a myslela jsem podle toho že asi nejsem jenže ta bazální teplota je jak na houpačce převážně se drží nahoře ale jak na houpačce jeden den 37 druhý 36,9 a takhle to jde pořád 😲 nejdřív jsem myslela že klesá no a néé.. uvidim příznaky jsou prsa děs a hrůza ty bolí neskutečně ale to může bejt ten utroš nebo estrofem asi...takže naděje umírá poslednííí 😅 pondělí rozhodne...

veverka.dada
16. čer 2017

@kotys takze porad jeste drzim vsechny palce!!! :-* a hned dej vedet 🙂 jeeee, moc ti to přeju!

kathlinkata
16. čer 2017

@veverka.dada jsem to ja😀 Nam se dari dobre. Cekame chlapecka👦🏻🍼

veverka.dada
16. čer 2017

@kathlinkata teda nedavno jsi se tesila na prvni ultrazvuk a ani nemrknes a uz vis, ze je to chlapecek...blahopreju a at se dari 🙂

kathlinkata
16. čer 2017

@veverka.dada leti to 😀 tobe preju at se vse vyviji jak ma a jste zdravi a spokojeni 🙂))

veverka.dada
19. čer 2017

Holky, ja se v tom nejak nemuzu zorientovat..v kolikatem tydnu je slyset srdicko? A jak se vlastne pocitaji tydny po KET?

kathlinkata
19. čer 2017

@veverka.dada srdicko v 6+4 po ET.

kotys
19. čer 2017

@veverka.dada ahojky tak krev negativní...no co už další pokus po menzes...týdny se počítají od poslední menzes mně řekl doktor..

veverka.dada
19. čer 2017

@kathlinkata ja prave ani nevim, co znamena to +4 :-/
Kdyz posledni MS byla 16.5., tak to znamena, ze zitra zacinam 5.tyden? A kde vezmu to za cislo za +?

veverka.dada
19. čer 2017

@kotys neeee ☹ tak to mi moc mrzi ☹ tak sup sup s chuti do dalsiho kola, preju plno sily a optimismu, at zijou mrazacci! :-*

m.e.l
19. čer 2017

@veverka.dada Plus jsou dny, takze napr. 6+0 je 6 tydnu od MS a dny od ni do 7+0 se oznacuji tim cislem Takze 6+1 je 6 tydnu a jeden den. . .

m.e.l
19. čer 2017

@veverka.dada Takze zitra bys pokud umim pocitat mela byt 5+0 a tim zacinat sesty tyden. Ja jsem dnes 9+1, moje posledni ms byla 16.4.

veverka.dada
19. čer 2017

@m.e.l ahaaaaa, tak ted je mi to jasne 🙂 tim padem za ty necele tri tydny uslysim srdicko 🙂 skvele...dekuji moc 🙂

sisik10
19. čer 2017

@kotys Holka to je mi líto☹ Příště bude určo víc štěstí

kotys
20. čer 2017

@sisik10 díky já doufám asi necháme zavést dvě 🙂

kathlinkata
20. čer 2017

@kotys mrzi me to☹ jen nenech se zmylit 2 neznamenaji vetsi sanci. Moc drzim palve na dalsi pokus 🙏🏻❤️

edgara16
22. čer 2017

@veverka.dada ...ahoj moc zdravim a gratuluji-..taky jsem se ze zacatku neorientovala v tydnech a je na to super -tehotenska kalkulacka-maminkam.cz-pocita ti to den po dni a informuje co se kazdy tyden s miminkem deje😀👼-hodne stesti

nuffikterka
4. črc 2017

@veverka.dada Tak jsem tedy do sanatoria psala , a zatím bohužel nám dárkyni nenašli, a je to skrz tu krevní skupinu 0+. hold teda budeme déle čekat , a kdo ví kolik takových páru je před námi . A gratuluji 🙂

veverka.dada
5. črc 2017

@nuffikterka mě tehdy sami psali z centra, že mají nedostatek dárkyň se skupinou 0+ (tedy mojí krevní skupinou) a jestli bychom souhlasily, kdyby dárkyně měla stejnou jako manžel...jinak bychom asi taky čekali dost dlouho...ale držím ti palce, ať vám jí najdou co nejdříve 😉

kotys
5. črc 2017

Ahoj holky tak druhé zavedení 10.7. tak snad už to vyjde......

veverka.dada
5. črc 2017

@kotys juuu tak to je rychlost 🙂 tak nas hlavne pravidelne informuj...a tfuj tfuj tfuj :-*