Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

violka15
2. srp 2017

Ahoj holky, tak včera mi zavedli 1 bojovníka, dárkyně má 21 let, tak snad to klapne... Akorát jsem byla nervozní, že jsem musela cestovat v tom horku :-/ dnes je mi fajn, zatím plná optimismu 🙂

sisik10
2. srp 2017

👏

nuffikterka
3. srp 2017

Držím palce 👏

verolinkasl
3. srp 2017

ahoj mam takový malý dotez jak dlouho jste čekaly na darované vajíčko? A když jedna vypadla co se dělo dál. Já jezdím do Budějovic do Artu. Jen že to nemůžu změnit zalohu jsme už zaplatily..

violka15
3. srp 2017

čekali jsme 6 týdnů, platba probíhá až po ET - máme na to 14 dní

verolinkasl
3. srp 2017

A v kterem car jste byly

violka15
4. srp 2017

@verolinkasl IVF Clinic oni jsou součástí Future Life - mají několik klinik po celé ČR - minimálně Praha, Ostrava, Olomouc

violka15
4. srp 2017

holky, jak jste se cítili po ET? Dnes jsem 3. den a mám pocit, že mi nic není... a to se celkem sleduju :D

nuffikterka
4. srp 2017

tak dneska odběr dárkyně a partner. a dobrý faux pas - ta nepříjemná paní před 5 měsíci nám jako dala mylné informace o průběhu, dneska se nám všichni moc omlouvali . mě to totálně rozhodilo, přítel v šoku, ale už jsme ok. no tedy dojedu svůj cyklus, a pak začíná moje stimulace a tak cca do měsíce jdeme na to. za 6 dní uvidíme kolik embryí 🙂

eviks
4. srp 2017

@nuffikterka pockej, jakoze vam spatne naplanovali odber a nesladili cyklus???

veverka.dada
4. srp 2017

@nuffikterka počkat tomu nerozumím...to dnes odebrali embrya a až za cca měsíc bude transfer??? a co s těmi embryi budou do té doby dělat??

nuffikterka
4. srp 2017

@eviks
@veverka.dada no dneska byl odběr a za 5 dní nám zavolám kolik jich máme. Já mám dobrat antikoncepci (což je 18 dní), pak nasadit léky , dvakrát ultrazvuk, podle toho 5 dní před transferem další léky. Embrijka zamrazijou. No krve by se ve mě nedorezal, slzy v očích, dovolená v práci domluvená, psychicky připravena . A tohle mě ani ve snu nenapadlo

nuffikterka
4. srp 2017

Ta protivná ženská se s náma tenkrát vůbec nechtěla bavit. A když nám řekla zaškrtněte nesladený cyklus( prej jinak to neděláme) tak nám to měla vysvětlit. A ne jen tak na půl huby. No dneska mi to museli říct několikrát než jsem to pobrala. Byly v šoku že nic nevíme

veverka.dada
4. srp 2017

@nuffikterka no tak to je hodne silna kava!! Ufff..ale i tak ti budu drzet palce...me samotne se cerestve nechytlo a mrazacek ano 😉

nuffikterka
4. srp 2017

@veverka.dada takže se to dělá i z čerstvých ? To ti s dárkyní sladily cyklus? Já v tom mám zas takovej bordel. By měli dávat manuál, aby se člověk z orientoval 😁

veverka.dada
4. srp 2017

@nuffikterka ano presne tak..sladili

nuffikterka
4. srp 2017

@veverka.dada no doufám že teda mrazacci budou lepší , hlavně když to všechno vyjde. Ale je to na hlavu .

eviks
4. srp 2017

@nuffikterka tak to je teda docela sila... muzu se zeptat jaka byla cena v centru? O tom meli stoprocentne informovat a vysvetlit dopredu. Nevim jake jsou ty pravdepodobnosti, ale vetsinou sem slysela o tom, ze cyklus sladuji s darkyni, aby se vlozila cerstva embrya a pak zbytek se teprve mrazi.. budu na tebe myslet aby bylo hodne kvalitnich embryek!!😉

nuffikterka
5. srp 2017

@eviks Děkuji, jo to doufám, protože u přítele jsme museli ještě doplácet MACS+ PICSI, že na tom není nejlíp.cena vyšla na 62500 + partner 10000 . No až potkám pana primáře, hned se ho na to zeptám , ne že bych chtěla přímo působit té protivné neochotné paní problémy , ale podle mě nemá v centru co dělat. Mě to včera dost složilo, naštěstí v práci mi přichystali k narozeninám překvapení , tak je mi zas hej.

violka15
5. srp 2017

@nuffikterka sladěný cyklus je úspěšnost přes 60% a KET cca 40% - proto se dělá sladění s dárkyní...
holky, všude čtu, že první hlavní znak jsou citlivá prsa, mě dnes 4. den po ET úplně přestaly bolet...jen břicho mám jak balon... no budou to ještě nervy...

m.e.l
6. srp 2017

@violka15 Kliiid citliva prsa jsem mela az pozdeji, dokonce se mi jeden cas i "vyfoukly" - coz je u mych doslova velkych koz co rict. Ted mam pocit ze mi vazi jedno 10 kilo a kolikrat nevim jak je v posteli slozit. . .

nuffikterka
10. srp 2017

@nuffikterka
@eviks Tak hlásím že se odebralo 11 vajíček, z toho 7 oplozeno a do finále došly 3 🙂. Ty teda máme zmražený . 🙂

eviks
10. srp 2017

@nuffikterka tak hodne stesti pri transferu!!3 mrazacci by meli urcite stacit🙂) na kdy to mate planovane?

nuffikterka
11. srp 2017

@eviks plánovat začneme až dojedu svůj cyklus, a začnu s léky, ale bude to někdy v září. Ano doufáme že ti 3 mušketýři 🙂 nám budou stačit 🙂. Holky měli jste nějaké reakce, změny nálad při stimulaci před transferem ?

violka15
19. srp 2017

ahoj holky, tak já cca 5 tt - potvrzeno i krevním testem 🙂 akorát jsem nervozní, že nemám žádné příznaky - kromě únavy a bolesti hlavy - břicho, prsa vše v klidu... od kdy vám začaly příznaky?

merope
29. srp 2017

Tak další nepodařený ET s vlastními - v pondělí jdu na konzultaci k doktorce, pak mě přehodí nejspíše do Archy (Gennet má darovaná jen v Arše) a pak už čekání na dárkyni. Už mě to s vlastními nebaví, peněz v tom zahučelo šíleně a pořád nic a pokud se vejdu do 65.000, tak za poslední cyklus s vlastními jsem dala asi 52.000 a nic z toho (2 třídenný embrya na ET, zbytek skončil 4. den nejpozději).

kotys
30. srp 2017

@merope Ahoj no to tě stálo pěkný balík ten poslední cyklus teda...taky jsem si tím prošla a ted darované na druhý pokus cca 10 týden....Držím ti pěsti to dáš...jako všichni jednou to musí přijít uvidíš ........👏

nuffikterka
14. zář 2017

Ahoj holky, tak já jsem 14 dní stimulovala , a teď že mám v děloze tekutinu. Takže za 14 dní jdu na hysteroskopii. A v říjnu jedeme od znovu. Máte s tím některá zkušenost?(s tou tekutinou a zúženým hrdlem) děkuji terka

bassetlady
15. zář 2017

Holky, čeká mě cyklus s darovanými vajíčky. Dnes jsem vyfasla Estrofem a Utrogestan. A mám dotaz Prednison se u cyklu s darovanými nebere? Se svými jsem jo vždy měla, tak jestli doktor nezapomněl ( byl dneska nějakej trochu v presu). Díky

suzettew
15. zář 2017

@bassetlady ja ho psany vzdy mela.. ale cetla jsem, ze ne vsude ho davaj a pry je nekdy fakt zbytecny, pokud nemas spatnou imunologii.. drzim palce!