Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

lilavatty
28. lis 2016

@salenas No, do patku cekam na vysledek 1.IUI. Mela bych ( ale.nechci) dostat 1.12MS. Pokud IUI nevyjde a dostanu MS,tak bych mela stihnout jeste do Vanoc 2.IUI... takze se rozhodne v patek... vcera zatim test bily...😕

salenas
28. lis 2016

@lilavatty nám taky iui nevyšlo,byla jsem dvakrát,v prosinci jsme si zažádali o ivf. Kup si ten inositol,at máš pořádnou ovulaci,bude se ti hodit pokud půjdete do ivf a mužskej at ho používá taky

uzovka68
28. lis 2016

@salenas srdicka mas odeme ten protifar muzu uzivat dal a co jeste vsechno mam jist a brat 😉

lilavatty
28. lis 2016

@salenas a muzi brat najednou inositol i Inofolic? Mam jeste jednu krabicku.... abych nebyla previtaminovana....☺ jinak my uz mame IVF schvalene,ale chtela sem nejdriv zkusit aspon jednou IUI. No a ted kdyz pres vanoce maji zavreno, tak nestihnu stimulaci na odber vajicek, tak bych aspon jeste jednou zkusila IUI.... a po Novem roce zacneme s IVF...

salenas
28. lis 2016

@lilavatty pokud bereš inofolicu 4Gr denně,což jsou dva sáčky,čistý už nemusíšjen je ten čistý levnější

salenas
28. lis 2016

@uzovka68 jen ten ananas a štěpenou listovku,děkuji za srdíčko,držím palce

uzovka68
28. lis 2016

@salenas tak ten protifar nemam jo brala sem ho kvuli bylkovynam abych mela dostatek a tu stepenou listovku kde sezenu

salenas
29. lis 2016

@uzovka68 pokud nemáš hyperstimulační syndrom,tak už nemusíš. Štěpená je bud femibion nebo fertiprona

uzovka68
29. lis 2016

To nevim nic my nerekli jen sestra my pripravyla spravu a jestli mam dostatek leku a ve sprave sem vycetla tu kyselinu listovou

salenas
29. lis 2016

@uzovka68 tak jestli tě už nebolí břicho,nemusíš to brát,jen tu listovku

uzovka68
29. lis 2016

@salenas no pobolivava me pod briskem a mam doma todle myslis ze to muzu brat

salenas
29. lis 2016

@uzovka68 je to klasická kyselina listová,neštěpená. Já preferuji štěpenou a to je femibion

uzovka68
29. lis 2016

@salenas dobre dekuji dnes sito koupim

michalka1403
29. lis 2016

Tak jsem se holky rozhodla to ještě jednou zkusit 😉 v pátek jdu na ultrazvuk tak uvidíme co mi řeknou. Snad to bude dobrý a na vánoce budou // 🙂

uzovka68
30. lis 2016

@michalka1403 to je dobre nestracej nadeji taky jsme se rozhodli ze to skusime tet po druhe ja uz tet budu si delat testik jestli nam to vyslo

michalka1403
30. lis 2016

@uzovka68 No snad to konečně dopadne. Jdu už po třetí. Nechápu proč se nedaří. Ani jeden nemáme problém, naopak, máme už skoro 7 letou dceru tak snad to už bude dobrý. Každopádně ti moc držím palce aby jsi měla // 🙂

belinka013
1. pro 2016

@lilavatty ahoj, jak vam to dopadlo? My mame v planu z jara KET, tak jsem na to zvedava...

uzovka68
2. pro 2016

@michalka1403 unas je problem ume jedno vajicko my pry moc nefunguje a jinak je vse dobry tak nevim proc nam to nejde neboj ono sevaam to povede

lilavatty
2. pro 2016

@belinka013 ahojky, vcera jsem zkousela test a bilo...😕😕 dnes ocekavam MS. Ale do Vanoc stihneme jeste jeden pokus.

lilavatty
2. pro 2016

Holky, pujdu na 2.IUI. pri prvni jsem brala od 3.DC Clostilbegyt. Ted to pry zkusime bez nej. Nevim jestli je to dobry napad. Neni na podporu ovulace? Abych vubec nejakou mela ..😕

pajule88
2. pro 2016

@lilavatty Ano, Clostilbegyt je na podporu ovulace. Kolik cyklů za sebou jsi ho brala? On se může brát jen určitou dobu, protože hrozí riziko cyst. Nebo aspoň tak mi to bylo vysvětleno.

lilavatty
2. pro 2016

@pajule88 ja ho mela minuly mesic teprve poprve.

pajule88
2. pro 2016

@lilavatty Aha, no tak to nevím. A jdeš ještě na kontrolu? Nebo ti rovnou řekli, že pojedeš bez stimulace?

lilavatty
2. pro 2016

@pajule88 na kontrolu uz nejdu. Modlim se abych to hlavne dnes dostala a mohla jit na UTZ .....😕

pajule88
2. pro 2016

@lilavatty Držím palce, abyste to všechno stihli a mohli se brzy radovat ;)

lilavatty
2. pro 2016

@pajule88 moc dekujeme...☺ my stejne jinak pujdeme na IVF po Novem roce...

salenas
2. pro 2016

@lilavatty pořád všem opakuji, Inositol Inositol a ještě jednou Inositol,na pořádnou ovulaci a kvalitní dozrátá vajíčka !

michalka1403
2. pro 2016

Tak jsem dnes byla na kontrole a KET nebude. Nestihla mi nárůst sliznice jak by měla, takže musím počkat na další MS a mám přijít hned na začátku ledna na UZ. Tak se aspoň nebudu přes svátky nervovat 🙂 má to i své výhody.

belinka013
2. pro 2016

@lilavatty To je mi lito. Ale neboj, v Koline jsou sikovni! Na ivf neni nic hroznyho, mam zasebou 4 stimulace. Hlavne se tim netrap a uzivej si to co je ted... Drzim pesti.

lilavatty
5. pro 2016

@belinka013 Takze je to dobre,MS dorazila a do Vanoc to jeste jednou stihneme... pristi utery mam UTZ a pak sup na 2.IUI ☺☺ musi se zadarit...ja se hlavne bojim toho odberu vajicek...😕😕