Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
9. pro 2016

Holky dřiv jsem si řikala že pokud budu mit 1 dítko z Ivf už budu vděčná a nikdy na umělé nepůjdu...prožila jsem si 3 vystřídané CAR a když se na 6 pokus zadařilo ( v Reprofitu na 2 pokus)dopadla nám špatně genetika u miminka ve 12 tydnu...podstoupila jsem 2 x odběr plodove vody a nakonec se nam narodil zdravý klučina..už jsem si říkala že toto nikdy podstupovat nebudu k vůli tomu stresu atd...ale?čas vše zahojil a touha po druhém miminku je snad ještě větší než po prvním protože člověk ví jak je to krásný!!!budu bojovat aby malej měl sourozence a holky bojujte taky stoji to za to!!!!držím nám všem palečky😊😊😊

destovakapka
13. pro 2016

Ahoj holky, ja to mam tedka stejne jak v rijnu kdyz jsme byla tehu. Dosla mi MS ale uplne slaba a dneska jsem si delala TT a mam ho pozitivni, mam tam teda ducha. Takhle jsem to mela i v rijnu po tom co jsem ke konci zari dostala pregnyl.Tak jsem zvedava asi za tyden prinde MS odende to jak posledne nebo se to udrzi.

beruska1889
13. pro 2016

@destovakapka Ahojky tak to je super zpráva, to moc gratuluji a držím pěsti ať to dobře dopadne a prcek zůstane tam kde má až do porodu 😉

destovakapka
13. pro 2016

@beruska1889 Zatim na gratulace je brzo.Tentokrat jsem teda neuzivala clostik jak MS prisla.Kdyz jsem se ptala Vrublovskyho na to asi mohl mit clostilbegyt nejaky vliv na to ze jsem potratila,ze jsem to brala kdyz jsem mela MS slabou nez obvikle tak mi rekl ze MS se bere az kdyz to je intezivni krvaceni.Ze jsem to tedka mela stejne slabe jak v rijnu tak jsem si udelala TT ale nebyl uplne z ranni moci.Delala jsem si hned po TT i ovulacni test a je na nem taky druha carka.Ze jsem nekde cetla ze kdyz je zenska tehu tak ovulacni test vynde pozitivni.

destovakapka
13. pro 2016

Holky co uzivate, femibion nebo fertipronu? Me v car na prvni navsteve rekla ze mam brat kyselinu listovou a je to je jedno asi v tablete nebo v prasku. Brala jsem myslim ze 3 mesice fertipronu ale kolikrat jsem ji ani nevzala tak jsem si koupila femibion ze pro me jsou lepsi tablety nez v sacku prasek.

vvercatkoo
13. pro 2016

@destovakapka já teď po roce vyměnila femibion za fertipronou, je prý dobrá na kvalitu vajíček. Jinak zobu kyselinu listovou, magnézium a selen,zinek. Mě v CARu řekl, že to jsou vyhozené peníze

vvercatkoo
13. pro 2016

@destovakapka Je, teď jsem si všimla, že ti vyšel test, tak určitě femibion, ten je lepší

destovakapka
13. pro 2016

@vvercatkoo Ja beru obycejnou magnezku,k tomu jsem minuly rok zobala 3 mesice fertility blend,pak jsem zkusila fertipronu na necele 3 mesice,jsem ji kolikrat ani nevzala ze jsem na ni zapomela a tedka uz druhy mesic zobu femibion,to vemu zaroven z magnezkou a je to.Pozitivni test mi vysel ale mam na nem ducha.Nedelala jsem ho uplne z ranni moci ale spis z druhe ranni moci.

beruska1889
13. pro 2016

@destovakapka jasně, tak na Tebe aspoň budu myslet, ať to dobře dopadne a gratulovat budu později, až to budeš mít potvrzené od dr. 😉 jo taky jsem to četla, že při těhotenství vychází ovulační test pozitivně, ale já to nikdy takhle nezkoušela...

beruska1889
13. pro 2016

@destovakapka já brala femibion, teď mám Fertipronu, myslím že je to jedno, já to střídám... hlavně ať je tam ta správná dávka 800 😉

destovakapka
13. pro 2016

@beruska1889 Ja jsem delala tehotensky test a jak se ukazal duch tak jsem hned delala ovulacni test.

beruska1889
13. pro 2016

@destovakapka 🙂 OK 😉 já ovulační testy už ani doma nemám, jak chodím na UZ tak mi to přijde zbytečné kupovat a cpát do toho peníze, už všechny vitamíny stojí dost peněz....

destovakapka
13. pro 2016

@beruska1889 Manzel v praci dostava vital pass,tak to nakupuji na to.

destovakapka
13. pro 2016

@beruska1889 Podle tehotenske kalkulacky bych mela byt 4tt+0

beruska1889
13. pro 2016

@destovakapka aha, tak to jo, to se dá 😉 já to kupuji pěkně keš a za své ☹ a kdy jdeš do CARu?

destovakapka
13. pro 2016

@beruska1889 Ja uz do car nejdu,pokud se potvrdi tehu.

beruska1889
13. pro 2016

@destovakapka aha, tak to jo 😉 tak snad se potvrdí a už tam nebudeš muset 🙂

destovakapka
13. pro 2016

@beruska1889 Souskova mi posledne rikala ze sliznici mam dobrou,na kazde strane foliky,ze to je pojisteno z kazde strany.Nekde jsem cetla ze vzdycky praska ten dominantni folikul.Ten jsem mela vedci nez ten druhy folikul.Rekla mi jenom ze mi preje hodne stesti a kontrolu mam 10-12DC pokud bych neotehotnela.

beruska1889
13. pro 2016

@destovakapka to je fajn 😉

destovakapka
13. pro 2016

@beruska1889 Tedka jsem se divala na womanzone do kalendare.Tak v rijnu jak jsem si myslela ze mam slabou MS po pruchodnosti tak to jsem zacla slabe krvacet ke konci 4tt a tedka jsem to mela to same,ze ke konci 4tt jsem zacla slabe krvacet.V car jsem pak byla na kontrole 5tt+2 a to mi vlastne Souskova rekla ze jsem asi pravdepodobne tehotna,to jsem si ten den delala i tehotensky test a byl tam duch.Den predtim jsem zacla slabe krvacet ale nebylo nic potreba az na druhy den uz 1 vlozka a kazdy den to sililo vic a vic.To jsem pak vlastne dostala klasickou MS.Cetla jsem nekde 2 clanky ze ke konci 4 tydne tehotenstvi se vajicko zahnizduje a vedcinou neprinde MS nebo se obevi spineni takzvane slabe krvaceni a ze si to zenske spletou s normalni MS.Ze to je jak se vajicko zanoruje do sliznice tak nejake cevky prasknou.Zitra ranno si udelam TT s ranni moci,dneska jsem to uplne z ranni moci nemela.

beruska1889
13. pro 2016

@destovakapka jasně, možné je cokoli, tak pak písni jak dopadl ten ranní test, jsem zvědavá 😉

vvercatkoo
13. pro 2016

@destovakapka držím pěsti

destovakapka
14. pro 2016

Ahoj holky,tak dneska jsem si ranno delala 2 tehotenske testy.

knoflikarka
14. pro 2016

@destovakapka gratuluju😉

beruska1889
14. pro 2016

@destovakapka Ahojky, to vypadá dobře 😉 tak jen ať sílí 😉

destovakapka
15. pro 2016

Ahoj holky,dnesni test a vcerejsi,me to pripada stejne jak vcera.

beruska1889
15. pro 2016

@destovakapka ahoj hcg se zdvojnásobuje co 2 dny, tak bych asi každý den netestovala, to moc rozdíl nebude...

destovakapka
16. pro 2016

Ahoj holky,od spodu to je test ze stredy ctvrtka a dneska.

beruska1889
16. pro 2016

@destovakapka sílí 🙂 vypadá to dobře, gratuluji 🙂

destovakapka
18. pro 2016

Ahoj holky,dneska jsem začla úplně slabě krvácet.Zkusila jsem TT a pripada mi ze je stejny jak v patek.Žádné bolesti nebo křeče nemám,v práci se snažím netahat nic těžkýho ale kolikrát to ani nejde.