• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

18. května 2017 
@poldice tak dej vědět, ja jdu týden po tobě
18. bře 2016 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poldice ono se to da dojizdet, ale co me treba vadilo je, ze jsme tam jeli na krev byli tam 10 min a jeli zpatky. Skoda, ze na ty krevni testy si clovek nemuze zajit ve svem meste. :slight_smile: Ale co by clovek proto neudela ze? :grinning:
18. bře 2016 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 - manza to může podepsat jindy,my to tak taky měli :slight_smile:
18. bře 2016 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim si, že toto je priorita a dojizdeni za to stoji. Urcite se ozvu :wink:
Objednavala jsem se pres email a chtela jsem přímo dr.Mardesice,tak ho snad budu skutecne mit
18. bře 2016 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,pujdem na IVF a budeme mít dlouhý protokol.Dostala jsem 2x sprej synarel 60 dávek který mám zacít stříkat od 21.dne cyklu a pak od 3.dne menstruace píchat gonal.Ale zapomela jsem se zeptat jak dlouho mám synarel užívat.Jak dlouho jste ho užívaly vy a kdy jste po něm dostaly menstruaci?
24. bře 2016 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já byla přes asi 3 - 4 roky v Gennetu na Florenci, tam to obecně bylo hezké, ale dostali jsme strašlivou doktorku, která mi to tam celé znechutila. Ale prostředí krásné a všechny sestřičky milé a hodnotit mohu jen tu jednu mladou doktorku. Pak jsem chodila k Apolináři a tam jsem cítila relativně vysokou míru profesionality, ale hodně neosobní a většina doktorů ne zrovna nejmilejší, hodně často odmítali odpovídat na otázky, pokud se jim nezdály. Podstoupila jsem jedno IVF a neměla jsem moc dobrý pocit. Teď chodíme už asi 3/4 roku do Sanatoria Pronatal. Jsem docela potěšená, že zatím vždy doktoři před naším příchodem do ordinace alespoň pročetli kartu a nemusím tedy uplně vše opakovat. Informací neříkají sami od sebe ulpně mnoho, nicméně odpovídají na dotazy. Přijdou mi také taktnější, i můj muž se tam necítí zle a ještě ani jednou mě nerozbrečeli :grinning: A dokonce mi ani nenaznačili (před mým manželem), abych si našla jiného partnera, jako u Apolináře.
Ano, cizinců je tam hodně a asi mají lehce přednost, ale vyloženě přeběhnout jsem je ještě neviděla :slight_smile: A párkrát jsem tam čekala cca 45 minut po termínu objednání, ale většinou je to v rámci normy...
V Pronatalu jsem byla na jednom úspěšném IVF, bouhžel v 8. týdnu zamlklé těhotenství. Teď čekám na KET. Zatím je neplánuju měnit.
26. bře 2016 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. já jsem zatím taky spokojená, teď injekce a čekáme na první ivf...
2. dub 2016 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruvac Ja byla ted ve stredu, pak az za tri tydny. Zajimalo by me, kdy prijde řada na IVF..
3. dub 2016 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poldice ahoj a jaky je dr Mardesic. Muj Dr mi dal doporuceni primo k nemu...
29. dub 2016 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussinka88 Ahoj, strašně moc příjemnej. Já jsem spokojená
29. dub 2016 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@poldice Můj dr. mi řekl, že není šance se k němu dostat a bylo to velice snadné, vybrala jsem si ho sama
29. dub 2016 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poldice aha. No ten muj se s nim nejak zna, tak pry by to nebyl problem. Ale mam si to promyslet.
29. dub 2016 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussinka88 Já tam jen napsala email, estli je možnost objednat se k němu a odepsal mi přímo on, že ano
29. dub 2016 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak to mas dobry. My zatim uvazujem jen o IUI....
29. dub 2016 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussinka88 jak to tam presne chodi? Vzali te uz druhy cyklus? Nebo co mas zasebou?
29. dub 2016 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jinou možnost než IVF nemáme
29. dub 2016 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na první návštěvě jsem byla 2DC, takže začínáme hned následující cyklus. Při první návštěvě nám vzali oběma krev, tři týdny na to spermio + já ultrazvuk při druhé kontrole, to je vše
29. dub 2016 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poldice aha :slight_smile: super :slight_smile: za zkousku nic nedame :slight_smile: diky moc! A preju at to klapne :slight_smile:
29. dub 2016 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussinka88 My přišli, já byla po ovu takže mi udělali klasické gyn vyšetření, rovnou nasadili clostík, manželovi vzali krev. Já šla na krev 4 DC a pak jedenáctý den na kontrolní UTZ a byla v plánu hned IUI, ale bohužel se objevil problém s chlamydiemi, takže IUI odloženo musíme zaléčit a následně laparka.

Byli jsme první návśtěva MUDr. Zelenková a super.
29. dub 2016 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, muzete mi doporucit nejakyho dobreho doktora . Pujdu tam poprve bude to nase 4 IVF.
9. čer 2016 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handous1 Borec je Dr.Vobořil a Středa. Vlastně všichni krom Dr. Zelenkové ta mi nesedí.
9. čer 2016 v 17:14  •  3 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
To ja chodila k doc.Mardešičovi, no a od odberu vajíček chodím k dr.Zelenkové a me osobne noc vyhovuje :wink: Dr.Voboril mi zavadel embryo a zatim to vypada, že se mu to povedlo
9. čer 2016 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dekuji holky . Tak uvidim ke komu nakonec pujdu. Preju hodne štěstí !!!
9. čer 2016 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj.my jsme navštívily už po druhé Pronatal v Praze a mužeme říci,že tam jsou super,ochotní a milí.tak se nebojte toho,jestli tam některá z vás pujde.
držím palce.
12. čer 2016 ve 22:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat kdo stimuluje gonalem tak kolik jste doplacela? Ja byla na ivf v pronatalu pred 5 lety a mam od nich uzasnou 4 letou princeznu. Tenkrat jsem doplacela asi 6 tisic za 2 pera tak aby to se mnou neseklo az to reknou. Diky
21. čer 2016 v 17:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. čer 2016 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarutka - myslím,ze záleží na tom, kolik Gonalu budete potřebovat. Já třeba naposledy měla dlouhý protokol, byly to 3 balení a vyšli mi opravdu tip top. Bála jsem se,jestli nebudu kvůli např. 2 dávkám kupovat další.......Za každé balení jsem doplacela myslím 1150 Kč.
21. čer 2016 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarutka - 3000 Kč za jedno pero mi přijde tedy dost.....:angry: Měla jste to na pojišťovnu?
21. čer 2016 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já platila za tři pera, dvě vělké,jedno menší 3 200, v lednu, pojištovna vzp
21. čer 2016 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste me holky moc potesily dekuju. A jen to je obsah 450 jednotek nebo 900?
21. čer 2016 v 18:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek