• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

29. října 2016 
@jarutka myslím, že dvakrát 900 a 600 ? tak nějak
21. čer v 18:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Já měla obsah 450
21. čer v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@aleks měla jsem 2 x 900 a cetrotide ale tam je doplatek minimalni. A ano bylo to na pojistovnu ozp mam
21. čer ve 20:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny snažilky, my jsme jezdili do Pronatalu v Kolině. Jsme maximalně spokojení. Po stimulaci mam doma v lednici nenačaté balení gonalu 450. Expiraci ma do zaří 2017. Tak kdyby někdo potřeboval, rada poskytnu. Mela jsem to pres pojistovnu a doplacela jsem 650Kč.
4. črc ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
4. črc v 15:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@belinka013 ja budu vedet az v zari,pokud ho jeste budes mit,ozvu se
4. črc v 15:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
4. črc v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@belinka013 máš ještě ten gonal, známá moc moc nutně shání
24. srp ve 21:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@salenas ahoj, ano stale ho mam!
30. srp ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@belinka013 písla jsem ji, jestli ještě shání
30. srp ve 14:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@salenas ok tak dej vedet...
30. srp v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
6. zář ve 20:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisek1984 ahoj Kami, cetla jsem, ze chces nekoho na pokec. Sice je to pozde, ale jsem taky z jiznich cech a zaciname s ivf. Budu rada za odpoved :slight_smile: Barca
10. říj ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky , mám menopur více balení zakoupené v německu které nepotřebuji kdo má zájem pište do zpráv.
16. říj ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já už jsem 6den po Transferu a teď doufám zatím test negativní :persevere:
26. říj ve 20:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, chodím do Pronatalu od července, v září jsem mela IVF a podařilo se. Bohužel v 7tt se embryo přestalo vyvíjet a já musela teď v neděli na revizi. Jsem z toho špatná. 3. IVF a jeden nativ a pořád nic. Jinak v Pronatalu jsem moc spokojená. Předtím jsem chodila rok do Podolí a to se nedá vůbec srovnat. Tak teď najít sílu na další pokus.
26. říj ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Pronatal doporučuji taky tam chodím 3ivf za sebou test 6den negativni :persevere:ještě tam má zamrazene dvě a pak už nemám nárok na ivf je ze bych si to celé zaplatila:persevere:tak teď budu doufat ať se chytnou
27. říj v 08:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratata ahoj, hlavu vzhuru, zas bude dobre! My jsme jezdili 2roky do Pardubic do sanusu tam 3krat IVF a 3krat KET. Nevyslo nic. V cervnu jsem byla v Pronatalu 4. IVF a ze 2 se chytlo 1, bohuzel v 8tydnu revize prestalo tlouct srdicko. Az prejde 6ti nedeli, bude lip!
27. říj v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sarinkaropuska a není už čas na změnu caru ? 6tý den má plno holek negativní a 11 den bum a jsou tam ...
27. říj v 10:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@salenas NEE pronatal za mne za 1
V Podolí jsem nebyla spokojena:blush:nemám potřebu mně nit :blush:
27. říj v 10:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarinkaropuska já to pochopila, že tam máš 3 ivf nepovedené ..
27. říj v 10:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Nee jedno povedené syn 3roky:grin:
27. říj ve 14:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj já chodila do pražského.a strašne jsem byla spokojená.přístup doktorů sester a prostředí vše úžasné.pokud můžu doporučit pí.doktorku Zelenkovou úžasná doktorka.předtím jsem byla v Gennetu a odešla jsem s brekem přístup lékařky byl děs. Katka.jo a mám s Pronatalu krásná dvojčata jednovaječná
29. říj v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maudrovak Zelenková je ta blondyna, vzhledove kolem 35let? Nemuzu si vzpomenout na jmeno, ale tu co popisuju byla naprosto uzasna!!! Ja po prvnim pokusu cekam kluka :wink:
29. říj v 18:49  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano to je ona.tak to moc gratuluji
29. říj v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek