• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Je ja budu mit vysmatecka,si musim pamatovat :grinning: jo jo,my si to ,,uzivame,, hlavne diky hormonum a oni psychicky to asi taky nemaji jednoduchy,ale jsou sikulky,aspon ten muj se porad drzi a drzi tim i me nad vodou,ale jak jsem se jednou rozbrecela,tak mel taky sklenena ocka,protoze mu ho me bylo lito,byla jsem asi jak miminko bezbrany,ale pomohlo nam to obema :dizzy_face: :slight_smile:

Eviku,tak koukam,ze to mame stejne i s touto veci,ha ha machruje,takhle machruje jo :grinning: :grinning: no ja taky doufam,se v tomhle taky moc nepoznavam :sweat_smile: :grinning: Treba te to ceka az s pupikem tyhle stavy :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to s tim machrovanim koukam prehnala,by stacilo jednou,to slovo :grinning:
21. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli to je sranda s těma chlapama,ale asi dneska budu za hodnou a udělám mu hezký večer,protože zase nechat to až na odběr,mám obavy,aby to nebylo zastaralý,chce to na odběr s čerstvým zbožím :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevadí,ať si machruje jednou nebo dvakrát,stejně bude mít utrum na delší dobu a pochubuju,že mě to ještě chytne,ale kdoví.....
21. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje pochubuju je taky úžasný,budu si muset zaplatit doučko z jazyka českého!!!
21. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli,kdy jdeš na kontrolní UTZ?Určitě už jsi to psala,ale znáš to,hlava nějaká vymazaná!!!
Žeru tady bábovku a pěkně jsem si nakydala na klávesnici,to je konec,co já jsem za prasoně :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee,tak to jsi hodna,bude koukat :slight_smile: to je pravda,aby to pak nebylo srazeny nebo neco :grinning: :grinning: chytne neboj :grinning: tvoje pochubuju je stejne krasny jako moje machruje machruje,vidis to ty hormoooni :grinning:
21. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu 27.tak jsem taaakhle moc zvedava,co se mi hodlaji rict :grinning: klavesnice bude napapana,zavidim,babovecku bych si hned dala!!! :slight_smile: Tyyy jo,ale mohla bych upect,to je napad,po Vanocich mam zasoby na peceni celkem slusny :slight_smile: ja chodim cely dopoledne kolem bonboniery s konakem a tak krasne na me kouka a rika,vem si me Tulanku,vem a ja nevezmu a nevezmu :grinning:
21. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,já dodám čerstvá jajka,tak tatík musí dodat taky čerstvý zboží...hormoni jsou prevíti,ale aspoň to máme na co svést,když nám ta gramatika moc nejde...
21. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi šikulka,že takhle odoláváš....já bych na to hodila bobek,kdyby odpo neměli přijet švagrovci,pže my ještě máme zbytek cukroví,ale už jsme ho přežratý,tak ho asi hodím do mrazáku a vezmeme na hory,tak se šikne :grinning:
Není to dost dlouho až 27.2.?Ale zase už je budeš mít pěkně narostlý a odběr bude na to šup!!!
21. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam se šikne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne,kdyz my musime na cerstvo,tak oni taky :grinning: taky to rikam,aspon na neco to je dobry,muzes na to hodne veci svest,vahu,naladu,jebáčky,nesexování a tak,ale ten muj boban uz me ma prokouknutou a ja neumim lhat,takze toho moc zneuzivat neumim a pravda ani nechci a je fakt,ze staci ty stavy obcas a clovek je rad,ze je aspon chvilema normalni :grinning:
21. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jebáček se mi vyklubal pěknej na ksichtíku,fakt bomba...v pubertě jsem neměla snad jedinej a skoro ve 40 jako puboš...nááádhera :grinning: :grinning: postěžovala jsem si manžílkovi a ten dacan mi řekl,že na sebe naházím makeup zednickou lžící a bude to v pohodě....TSSSSS :grinning:
21. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cabalka - supééér zprávy - moc gratuluji - kolikátý jsi dnes DC? jo a já dnes u Dr. nebyla jdu di GESTu až 4.2. pro prášky na mrchu a až pak začnu se stimulací
21. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky nadavam,v patnacti plet,jak detskou prdelku a ted?Jedno hnizdecko vedle druhyho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty jo,to je rizek,si me fakt rozrechtala :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno holky , člověk tu chvilku není a nestačí se divit:o) Koukám,že ty překlepy a spejšl slova nám jdou jedna báseň :grinning:
evik: koukám,že manžel má vše hend vyřešené:o)
pajka: jojo...plýny jsou plány a pak skutek utek :slight_smile: to znám :grinning: ale tak tenhle plán ti přeju, aby se splnil :wink:
21. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak evik-zítra kontrola,že? Tak se musíme snažit, aby jsme byly pochválleny obě:slight_smile: uvidíme, jaká bude úrodička.
Co se týká jebáčků-tak já jsem na tom stejně...v pubertě nic a teď-na stará kolena-puboš hadra...Známí mi říkají, že vedle mladšího mládnu:slight_smile:)
21. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Salop nam vsem ty plany vyjdou!!!zdravi naivni zhulenecek :grinning: urcite zitra dostanete pochvalu,dyt vam to krasne roste :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mladšího nemám,ale tlamu vyšperkovanou dokonale....pajka to je prima,že mládneš,to potěší ne?Mě se občas stane,že s dcerou si nás pletou,že jsme sestry a to se příjemně poslouchá no né?
pochvalu si zítra určo zasloužíme,ale já už chci termín sakra :rolling_eyes: :rolling_eyes:

můj manžel je pakosta,ale nevyměnila bych ho za nic na světě,taky jsem s ním vydržela už pomalu 19 let :grinning: :grinning:

petronel...to je co by dup a jsi v tom s námi :slight_smile:
21. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku,aj my to tak mame,to jste vy maminy mladice,to je prijemnej pocit vid :slight_smile: to by chtelo medaili,19 let,to je krasny,jen tak dal :slight_smile:
21. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéje moc příjemnej pocit,na chvíli vyrostu a pak si řeknu sklidni hormon a jsem zase v reálu..no medaili by to chtělo,ale stejně jsou ty chlapi nějak stejný a při mým štěstí,kdybych si nabrnkla jinýho,tak bude horší než tenhle a já jsem s ním spokojená,takže nic takovýho neplánuju(to bych s ním asi nešla do umělka že?).

už se nemůžu dočkat na zítra ráno,co mi řeknou...zase nebudu moc dospat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulanek: jdeš na UTZ?:o)
tak holčiny, já se pomalu dneska balím domů. konečně. tak se mějte krásně a hezky hla´dte bříška, ať folíky rostou :slight_smile:
21. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsak si uzivej,ze jsi maminka mlada kocena!!!!To je realita a hezka! :slight_smile: je krasny,kdyz vis,ze vedle sebe mas chlapa,kteryho by jsi za nic a hlavne nikoho na svete nevymenila,clovek musi byt stastnej,kdyz muze tohle uprimne rict,aj ja se pridavam i kdyz spolu nejsme zdaleka 19let :slight_smile: dneska je strasne moc malo chlapu,ktery stoji fakt za TO a ja jsem stastna,ze uz toho svyho mam :slight_smile: samozrejme mame kazdej svy mouchy,ale bez toho by to snad ani nebylo ono :grinning: Eviku,neboj oni budou zasejc vetsi a termin ti konecne reknou,ale priznavam,ze ja bych taky moc spinkat nemohla,jsou to nervy od zacatku do ,,konce,, :slight_smile: i dneska se mi divne spinkalo,Eviku taaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhle moc ti budu drzet pesti,v kolik jdes? :confused:

Salop,jdu 27.1.to uz je za chvilinku,co....A me porad pripada,jak je to vsechno jeste daleko predemnou :sweat_smile: no jo,ja uz si vlastne taky muzu hladit pupika a premlouvat,at se klubou potvurky :grinning: i ty poradne hlad!! :slight_smile: uzivej volna zatim pa pa :slight_smile:

je,mela bych se pripsat....
21. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty voooooooeeeeeeeeeeee :grinning: tak dík, že jste mou radu vzaly na vědomí a popsaly "jenom" dvě stránky :grinning:
21. led 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky, zítra tu celej den nebudu, o víkendu nevim ještě...a v pondělí na mě ráno myslete a posílejte pozitivní energie..mišanda je bude moooc potřebovat...

jinak všem co jdou na kontrolu atd držím pěsti, ale to je jasný :wink:
21. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To joooo koukej se připsat a rychle,ať je vše přesně vedeno tak jak má být.....já jedu brzy ráno,pže vezu mladou do práce má praxi a v Caru jsou od 7.oo,ale utz dělají až od 8.00,ale jedu vždy brzy,protože pak je to tam nadlouho....takže vyrážíme z domova už v 5.30 uff :cry: hned jak dorazím dom,zapnu noťas a už píšu a píšu....

holky koníkovky,tak já se loučím,za chvíli je tu návštěva,tak se mějte krásně,zvesela píchejte,ať vejcíčka rostou.... :grinning: :grinning:

pajka:na zítra tfuj tfuj tfuj
21. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mišo,zase se jdeš školit bo co?určitě na tebe budeme myslet,to by nám strach nedovolil přeci... :grinning: :grinning:

už se zase nemůžu odtrhnout od PC,tak chvilku nikdo nic nepište,ať nemám komu odpovídat a táhnu už...
21. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, nene, já jedu do práglu na avatar a se sestřenkou na dámské nákupy, takže to bude jíííízdáááááá :grinning:
21. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už táhni :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jdu na to,opravdu,Eviku :slight_smile: takze hned jak vstanu na vcelicku budu mit pesticky zatnuty a pak uz nepustim!!!! :slight_smile: tak si uzij navstevu zeno :grinning:

V pondeli budes Misi citit miliony a miliony gativnich vln,to bude uplny vlnobiti!!!!!! :grinning:
21. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek