• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Tyyyyy voe,lizo ne,lito jsem myslela :sweat_smile: :sweat_smile:
25. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, a ven!!! já musím taky, něco vykouzlit k večeři, asi lasagne, taky mě vykopněte, nebo tata dojde dom a bude studená plotna
25. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tuli, jj, já už takovejch nevydařenejch testů zažila...hoodně...a do několika jsem fakt vkládala veškerý naděje...holt věřím, že miminko bude, i když třeba první IVF n evyjde...tak prostě se pustíme do druhě IVF...člověk musí bojovat za to, co chce...že? :wink:
25. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tuli by lízala :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajass,asi to tam mame neake choulostive ci co,ja jsem to zazila jednou jedinkrat,pac to me to bodalo podobne,ale podstatne min a to po Clostillu,ale pak uz mi to ani Clostill nedelal,hajzlik :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuuurna,koukam,ze je nas tu po vicero,co doma za nama prace stoji a hlavne,ze kun jede :grinning: jo moje rec Misi,kdyz to chceme,tak hura dal a dal za svym cilem :slight_smile: vzdycky si vzpomenu na DADU a jsem zase nakopnuta kupredu :slight_smile: no Misi,kdyz jsem si to po sobe precetla,smala jsem se tu jak magor,Pepinka asi nechape :grinning:
25. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli, tak jo, chceš se zasmát? já jsem kdysi utíkala na pohotovost s bolestma břicha a dr. mi pogratuloval jenom ke krásné ovulaci, aj bez Clostilu a stimulace, fakt mě to bolí tak aj normálně, ale fčil teda víc, protože foliků je víc,
25. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudacku malinkej Pajass,to je masakr teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: tomusel byt hnusnej pocit vid,co to s tebou je...Ale hlavni je ze to funguje a timpadem muzu tusit,ze se mi tam neco mozna i klohni,ze jo? :slight_smile: ja jak mi to delalo po tom Clostillu,tak jsem taky raplovala,jesli me nebere slepak,pac samozrejme pichala jen prava strana :grinning: jeee,tak to se mi ulevilo,ze je to v ramci moznosti normalni :sweat_smile: a nejvic se mi ulevi,kdyz se odplynuju :grinning: :grinning: jo a lasgne bych si dala,holky vy mi delate chute,to je krtek,to jsou lasagne a ja jeste taky s nicim nezacala :grinning:
25. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si piš, že ti rostou
25. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajas a cabi: gratuluju k úrodičce:o)
evik: ty hezky odpočívej pupíka:o) jojo..ještě mardešic furt ordinuje, ale zřejmě jen VIP klienty:o))Ale já musím říct, že všichni jsou tam děsně milí:o)
mno holkyy..to si děláte srandu, že budu msuet toloik píttt :frowning2: šiš..to už se na ten záchod budu moct vážně vodstěhovat :sweat_smile:
25. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuuuuuu,ty jsi mi Pajass uplne zvedla naladu!!!!!! :grinning:
25. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

snad se můžu přidat. Jsem po včerejším OPu, který teda nic moc, tak teď jen čekám, jak to s vajuchama dopadne:frowning2: a trošku vám všem závidím, že teprve stimulujete:slight_smile:
25. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj boruvko :slight_smile:
a kolik bylo foliku?Jee,tak ty uz to mas za sebou,to my ti zase budeme zavidet,ze uz mas za sebou OPU :grinning:
to vis,ze jo,pridej se k nam!
25. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
boruvka: vítej:o)mno téédaa...a my se třepeme, aby už to bylo za náma:o)Tak držíme pěstičky, aby se držely prďolky:o)
25. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Tulanku za přivítání:slight_smile:

Bohužel jsem měla jen 4 vajíčka, z toho jen 2 zralá, takže kultivace žádná a zítra čekáme, jestli se vůbec alespoň jedno podařilo oplodnit. Jsem z toho na hlavu.
25. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudacku,ale neboj,kolikrat se stane,ze prave je majinko vajicek a to jedno je proste silak a staci za vsechny a je z nej prcosek!!Hlavu vzhuru,nadeje umira posledni a mate ICSI?Boruvecko drz se! :slight_smile:
25. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
boruvka : vítej...a jakto, že jsi nastimulovala "jen" 4????
25. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to právě nevím. Měla jsem od pátku do čtvrtka gonal 225 jednotek + od uterý souběžně cetrotide až do pátku a prostě výsledek je takhle slabý. Podotýkám, že hlavní problém byl na straně partnera, který se hodně snažil, každá den vitamínky, byl na operaci s varikokélou, sperma se raději nechali zamrazit, kdyby náaaahodou nic nebylo při opu, ale snažil se a taky se zlepšil, na konec to takhle pohořelo na mně:frowning2:
25. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem si myslela, že když ultrazvuk ukázal takový stav, že mi ještě něco přidají, ale nic..
25. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
boruvka: mno fíha...koukám,že úplně stejný injekce jako já...a řekli ti proč tak málo? hlavi vzhůru..ješt naděje jee...silní jedinci..teda vajucha přežívaj :wink:
25. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no po pravdě jsem z toho bylo tak mimo, že jsem se ani na nic neptala, v patek na UTZ mi řekly, že to vypada na 5 vajíček, ale že mohou do neděle ještě další dozrát a po OPU jsem byla po narkoze ještě trošku mimo.
No salop rada bych tomu věřila, ale fakt nevím, uvidíme zítra, ale jestli řeknou, že oplodněno 0 tak si to fakt pujdu hodit.
25. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
boruvka : tak to je divný, že ti nezvedli dávky...ale ono asi jde o to, že zezačátku se musí udělat vajca...pak už je dodatečně nenastimuluješ...pak můžeš stimulovat jenom tu velikost atd...
25. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, taky mám gonal, ale mám ted mnohem vyšší dávky, 268,5 jestli to píšu dobře :slight_smile: to mám an prvních pár dní, pak se mi to snižuje...
25. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti věřím, že jsi byla ráda že jsi ráda a neptala se..tak mooc držím pěstičky, aby aspoň jeden bobík se chytil :wink: A žádný házení, ju. ¨Jsme tu s tebou :wink: A kampak chodíš?
no asi je to už teď jedno, stejně s tím nic dělat nemůžu, ale holky, já celou dobu řešila, jestli první pokus vyjde a já na konec třeba ani nebudu mít možnost to zkusit :cry:
já mám úplně stejný dávky a stejný preparáty :frowning2:
25. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no salop zase v klidu, neznamená to, že budeš mít taky špatný výsledek, každá z nás je jiná :wink:
25. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jinyho cloveka ze vnitr Salop vis,na kazdyho to pusobi jinak!!!Tak klidek :slight_smile:
25. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ještě jednou pro mišandu : SAlop, ty už jsi byla na ko???
25. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
boruvka : toho se nejvíc děsim, že nedojdeme ani k tomu ET :frowning2:
25. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek