• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
autor
tuli, já myslim, že díky tomu, že tě bolí břuch, tak máš takovou jistotu :wink: takže neboj. jaký máš vůbec dávky???

tuli, asi si budeš muset holit kozy :grinning: :grinning: já mám teda jedinej černej chlup na břiše...a to je můj chlup pro štěstí :grinning: a při první laparo mi ho vytrhli, tak jsem byla hrozně nešťastná, ale kluk znovu narostl :grinning:
26. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno taky me to na jednu stranu tak trochu drzi,ze treba fakt rostou,ale ja mam zase takovou debilni predstavu,ze jak jich tam je moc,tak aby mely misto dorust,jsem magurek,co?? :pensive: ja je nebudu holit,urvu to voskem a bude :grinning: jeee,ten se za kazdou cenu drzi,co to bude asi znamenat,ze ti nese stesti dal,tak to je dobryyyy,poradne si ho opecovavej!! :grinning:
26. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tuli, se ti zvětší Mr.Vaječník a bude pohoda, neboooj, se vejdou :wink:

no, já na svůj chlup pro štěstí nedám dopustit...ještě si je nech na IVF na těch prsou :grinning: třeba to jsou taky chlupy štěstí :grinning:
26. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mam 125Puregonu,takze hodne nizka davka,teda oproti ostatnim,co koukam,ale on mi to myslim rikal,ze mi da nizsi kuli tomu syndromu debilnimu...
26. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobra tedy zeno,dam na tebe a bdu si je tam piplat,ty jo abych na IVF nesla s vlasama na prsejckach :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, tuli, to je hodně nízký...to já mám zatím napsanou nejnižší na so a neděli a to je 187.5

tuli, si tam kdyžtak upleteš nějakej drdol a bude!! to budou čumět!!!
26. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno prave a to si fakt neumim predstavit,co by mi to bricho delalo,kdybych ji mela vyssi :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeeee,hrajou mi Robieho-Angel v tv,ja teči :grinning: jo nebo dreda si tam nechat udelat,no fuuuj,to je hnusna predstava,by asi pritel cucal :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne cucal,ale čučal :grinning:
26. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty voe, prej dreda :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mi teď psala jedna holčina z koně, že její známá má taky endometriozu a nastimulovala jen 4vajucha, z toho dvě špatný :frowning2: :frowning2:

holky ,já se bojim..moc... :frowning2:
bych byla original,to jeste moc lidi asi nema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Misi kurniiiiiiiik!!!Nestresuj se,co ti ubec ma co psat takovy veci... :angry: Heled se,podivej se radeji i na jiny pripady,kde holciny s tou Endo. nastimulovaly vic a ty nejsi stejna jako ta holka,kjuci pisek a i kdyby si mela dve,tak urcite to budou ti dva Hugousi,na ktery cekas,hlavne zadnej stres,to je nejvetsi svina! :zipper_mouth:
26. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tuli, já vim...já jsem jenom taková trubka no...už aby bylo pondělí, fakt :frowning2: se bojim, že tam nic nebude a nebudu moc vegetit doma, no :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale nejsi trubka,ja jsem taky posrana a jak,ale nemuzu te nechat se trapit zbytecne,kdyz ta vajca proste budou!!! :slight_smile: ja mam taky strach ze zitrka,ale nejvetsi fakt jak jsme psaly,ze ani ten transfer nebude,no je to takove na hovenko,kdyz clovek vi,co se muze vsechno prihodit,jesli by nebylo lepsi nic nevedet... :sweat_smile:
26. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tuli, to jo, ale pak by člověk byl s prominutím asi nasranej ještě víc...takhle víme, že k tomu může dojít a nevim jak ostatní, ale já s tim prostě počítám.

navíc musim splnit svůj plán, co jsem si tady dala a stresovat, ne? :grinning:

ale myslim, že jedna holčina tu taky měla endošku...jdu mrknout na seznam...
26. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je taky pravda,ze jsme asi vic pripraveny i ja s tim pocitam,ale nevim,jak moc,to se ukaze az v tu chvili...Jo to je pravda,tak hlavne aby si nedelala prescasy s tim planem :grinning: mrkni a koukej se na pozitivni pripady hlavne! :wink:
26. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, za chvíli mastim na předoperační vyšetření, tak tady nezlobte. večer jdu do kina na New Moon, takže za váma přijdu zase zítra :slight_smile:
26. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky hlásím 4 oplodněná vajíčka ze 6 a ve čtvrtek transér...Jak píše misanda-napřed strach, jestli vajíčka budou, jestli se oplodní....a teď aby do čtvtka vydržely (aspoň 2) a aby se uchytily.......Tak doufám,že to bude OK a ve čtvrtek to proběhne jak má:slight_smile:
26. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek čubadúry...koukám,že jdu včas,zase takový ošklivý řeči,fakt by jste zasloužili na kotelničky naplácat :slight_smile: :slight_smile: ....bude to všechno dobrý uvidíte :grinning:
Tuli ty už jdeš zítra viď?Tak budu držet pěsti jako b lázen největší.... :slight_smile:
Mišo tobě tleskám,že i v práci dovedeš pěkně zakamuflovat tvojí feťáckou vášeň a šlehnout si dávky :grinning:
Brouku,nestresuj...uvídíš,že příští kontrola už to rozřeší a bude vajuch habaděj :wink:
Pajka kindervajec bylo 10,tak ještě jak si povedou :sunglasses:
Kdo šel dneska?Mám pocit,že Salopa,tak držím a držím a držím :slight_smile: ....Jinak pozdravy i všem ostatním holčinám...Cibce,Ratatooy,Lumpici a prostě všem i novým kočkám,které ještě nemám tolik v paměti!!!

Hodina H se blíží,ve 14.00 volám a jsem drobátko nervní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě dali v caru neschopenku už týden před opu.že mám na ní nárok.jinak máte nárok od začátku stimulky od gyn.nebo praktického lékaře.
26. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajka výbornáááá zpráva,já se ještě chvíli budu nervovat :frowning2: to jste neměli PK,když ve čtvrtek máš transfer?

mišo zase za kulturou jo?ty si teda umíš užívat života... :slight_smile: nemyslím to předoperáčo,ale kino samozřejmě...
26. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata řeknu vám,že se fakt těším,až budeme všechny těhule a prostě si jenom budeme popisovat těhupocity,prostě momentálně jsem trochu v řiti,kdo kdy má kontrolu a kdo kdy odběr a která už jde na transfer....bude to o dost jednodušší no né?
26. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ptala jsem se na prodlouženou-samozřejmě, že ji zaplatíme...ale říkala, že stačí tak 4 dny, protože později to už nemusí přežít to mimišo....že to embryo sice teď je v tom nejlepším co může být...ale tělo je tělo a může se přestat vyvíjet.....takže prodloužená kultivace jsou 4 dny...normálně se to dává druhý max.třetí den....

držím palce...ale uvidíš, že z 10 jich budeš mít aspoň 6 výborných
26. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé, pajko, to je skvělý, taky bych chtěla mít aspoň 4 oplodněný...fakt bych byla ráda za úrodi šesti...
26. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misando-neboj se...mně taky nic nebolelo-žádné břicho-pořád jsem se pozorovala,takže to že tě nic nebolí neznamená, že nemáš žádné vajucha!! vůbec se neboj!! včera tam byly se mnou 3 ženské..jedna měla 2 vajíčka, jedn a3 a jedna 21 a to byly všechny mladší než já. Ta s těma 21....Dr. z toho nebyla nadšená....a říkala té, co měla 2 že jsou krásné a určtě budou v pořádku!!Takže jak vidíš-i kdybys měla jen 2 tak to stačí:slight_smile:
26. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně jsem se dovolala,ale bylo to o nervstvo...řeknou ve 14.00 a pak to nikdo nebere ufff..
takže z 10 se nám jich oplodnilo 7 :slight_smile: :slight_smile: teď se jen modlit,aby se hezky rýhovali a nevzdávali to!!!!
26. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak krásná úroda!!! gratuluju:slight_smile: takže si můžem držet palce a na transfér jdeš kdy?
26. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajka ještě nevím,zase zítra si mám odpo zavolat a budeme řešit jak dál....Pokud bude jako že je PK,tak říkal transfer na sobotu,ale pokud by se to vyvíjelo dobře,může být i dřív,tak jsem zvědavá...kolik si budeš nechávat zavádět?
26. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě embryoložka řekla,když jsem se ptala na tu prodlouženou, že to taky není dobrý to nechávat delší dobu v té "vodě"..že se to může přestat vyvíjet-že tělo je tělo....takže...stejně si zítra zavolám:slight_smile:nedá mi to....ale ona říkala, přijeďte ve čtvrtek ve 13 hodin a domluvíme se na transféru a případně na zamražení:slight_smile:)takže nevím, co tím myslela-jestli tam pojedu ona řekne..no takže to nevypadá...dojeďte zítra.....tak radši zítra zavolám.....Nechám si zavést určitě 2.
26. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé holky, vy mi děláte radost...máte to krásný!! Evi, to je fakt super !!

a Pajka bude mít dvojčátka :slight_smile:
26. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek