Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
2. únor 2010

evi, mě hlavně přijde hrozně líto toho času, kdy člověk chrápe třeba do desíti...

tulanek
2. únor 2010

Holky zlaty,dekuju moooooooc!!!!Doufam,ze to opravdu bude levej hak,pravej hak a budu doma 😀 no ja taky od pulnoci nesmim jist,ale s tim pitim,no nevim nevim...Ratatooy,jakpak si to mela ty?????

Slibuju,ze hned jak to pujde,tak se ozvu,ale obavam se,ze i kdyz mi bude dobre,Tulan me sem nepusti a budu muset lezet,je starostlivej peclivacek muj 😅 ale mohla bych to udelat tak,ze napisu Misi a ona by pjosim pjosim mohla napsat sem 😕 😅

Jinak s tim spanim,jsem hrozna ja vim a taky me strasne stve,ze prochrapu tolik hodin,pritom je pul dne v pr...,ale ja ted vstavam kazdy den mezi 10-11h a driv jsem uplne mrtva,nevim cim to...Uz dlouho jsem nedokazala takhle cely dopoledne prochrapat... ☹

salopa
2. únor 2010

broukuu:mno vidíííššš plašilkooooo 🙂 tak velikananááská gratulačka 😀 za chvilku budou mimísci v pupíku 😉
tuli: Od toho tu jsme, aby jsme si pomáhaly 😉 Ale chápu, že nervíky budou pracovat. Pro mě bylo nejhorší to čekání na tom pokoji, než jsem šla na řadu. Ale snažily jsme si povídat, byly tam holky co už na tom byly a tak mě zasvěcovaly:o))Jinak jsem před OPU nesměla od půl noci jíst a 4 hodiny před tím pít. ale dá se to v pohodě vydržet, páč mi to ani nepřišlo..jakmile člověk byl už tam, tak jsi na pití ani nepomyslela a pak ti hned jak to bylo možné, dají napít. teda aspoň u nás to tak bylo. pít nesmíš hlavně kvůli tomu, aby ti nebylo špatně po narkoze. jinak kvůli ničemu jinýmu. tím se trošku chrání, aby jsi jim to tam nepoblinkalaaa 🙂

evik73
2. únor 2010

Já nemyslím každý den takhle dlouho spát,ale občas si polebedit v pelíšku...a tuli jen si přispi pokud to jde,pak s mimínem už to tak jednoduchý nebude 😝

evik73
2. únor 2010

Nějak nám to tady vázne.....kde jste všechny cácory? 😀 😀

tulanek
2. únor 2010

Ja vim Salop,ale stejne si toho vazim a moc,ze mam ve vas takovou oporu!!! 🙂 Jo,taky tak trosku doufam,ze tam bude nejaka holcina se mnou,ze nebudu sama 😅 tak ja se napiju radsej o pul pate rano a pak utrum 🙂 jo verim,ze tam zapomenu uplne na vsechno 😀 no jooo,aby jsem jim tam nehodila savlicku 😅

Vid,ze jo Eviku,az budou doma prcousci nebo prcousek,tak to uz se nevychrupkam pekne dlouho 🙂 ja Eviku dneska skoro furt lezim,leva strana fakt boli jako krava,cekam kdy se mi ty foliky vysypou bokem 😀 😀 a jak je tobe?? 🙂

evik73
2. únor 2010

Tulanku ty to máš povoleno,vzhledem k tvému stavu,ale ostatní čubajzny dostanou puntík za špatnou docházku 😀

a já už taky moc nepobudu,páč už mám doma tatíka...večer tě tuli přijdu poplivat pro štěstí!!!

a jinak mně nějak začíná divně pobolívat břuško,tak snad ta mrcha mrchatá škaredá nedovalí..... 🙄 🙄

cabalkova
2. únor 2010

Evi... ahoj, hlasim se ti po case, v sobotu jsme si byli ET, odnesli jsme si dvě (pry pěkna) embryjka no a ted cekam, jestli se jim u nas zalibi... mas uz nejaky pocity nebo priznaky? Vim, ze jsi byla na ET driv, ale jako ze bych byla v obraze. 😉

cabalkova
2. únor 2010

Evi, ted jsem teprve poradna probadala tabulku a zjistila jsem, ze jsi byla na ET taky v sobotu... mne teda naplanovali KO az na 17.2., jinak to mame stejny... kdy to tak vidis na testik, pani?

evik73
2. únor 2010

Jééé ahojky cabalko...taky jsem byla v sobotu na ET a máme jednu blastocystu....já mámprávě trochu problémek,pže zítra a v sobotu mám ještě píchnout Pregnyl,takže testík je zbytečný,mohl by být falešně pozitivní,tak budu muset vydržet ☹ a dneska mně nějak divně začíná bolet břicho jako na mrsku,dneska bych to měla dostat,tak pořád lítám na záchod jako blázen....a jak se cítíš ty?máte dva prcíčky,tak to určitě vyjde..moc ti držím pěstičky 🙂 🙂 a ozvi se častěji,jestli to půjde 🙂

misanda
autor
2. únor 2010

tuli, jasný, čekám smsku a dám t ohned sem!!! takže buď online aspoň přes mobila 🙂

misanda
autor
2. únor 2010

jéé, mišanda je čubajzna 😀

evik73
2. únor 2010

tak co mišo,už máš něco přečteno? 😀

misanda
autor
2. únor 2010

Evi, dočteno 😉 a ještě jsem udělala dobrůtku k večeři, ale naprdnul mě spolubydlící 😠 😠 😠

evik73
2. únor 2010

tak ho naprdni taky a máš to!!!copak copak nechutnala mu večeře bo co? 😀 ach ti chlapi..někdy jsou holt na pěst 😀 😀

misanda
autor
2. únor 2010

Evi, ne, chutnala, ale pako místo aby šel se mnou k jídeláku, tak si to vzal k televizi...po celym dni si jde radši sednout k telce než si povídat se ženuškou... 😔

misanda
autor
2. únor 2010

a hlavně teda ještě třeba dodat, že mišanda je hrozně úchylná na krásný stolování 😀

evik73
2. únor 2010

Jůůůů tak to je vrchol drzosti 😀 😀 to by zasloužilo natáhnout na skřipec a mučit pacholka jednoho,když si nechce se svojí milovanou ženuškou povídat 🙄 🙄 u nás by se ti taky nelíbilo stolování,pže nejsme zvyklý spolu ke stolu a hami hami....taky jíme u telky 😠 😠 😠 😠

misanda
autor
2. únor 2010

Evi, u vás bych to v tom případě rozsekala na třísky 😀

no neřeknu, kdybych udělala něco normoš k tomu jídlu, ale já takovou mňaminu 😝

evik73
2. únor 2010

tak to sem vůbec nejezdi 😀 😀 třísky néééééé 😀 😀
ty jsi žena činu jsem koukala,kolik zvládáš ještě diskuzí....jsi šikula 🙂

misanda
autor
2. únor 2010

evi, chodim tady na tři 🙂 ale hlavně teda jenom k vám..jedna moc nefrčí, druhá frčí, ale neřeší se tam co někdy potřebuju já, ale tam zajdu ráda 😉

tulanek
2. únor 2010

Nevernice neverna 😀 ne,mas muj obdiv,ze toho tady stihas vic,me by kleplo,staci ze jsem zavisla tady na vas 😀 no a s tou veceri,to verim,to by me taky nastvalo,se clovek tesi jako pakosek a ten fotr lotr si jde sednout k telce,to je fakt na tecku!! 😠 me dela veceri draha polovicka dneska,zaplat panbu 🙂 dovezl zasoby tak do nedele samych dobrutek,co mam rada,vseĺijaky jogurtiky,mlicka kysany,aby mi to dobre travilo pri vsech tech sracickach,co v sobe mam 🙂 a pak dalsi a dalsi chutovky,uz teda hmotnejsiho tvaru 😀 a uz jde na me cervik nervik 😀

evik73
2. únor 2010

jasně vždyť proč néééé 😉 všude se dá kecat o všemožných důležitých věcech,tak proč to nevyužít 😀 😀

jdu hodit spršku,ať jsem čisťoučká a voňavoučká holka 😀 ještě dojdu 😲

misanda
autor
2. únor 2010

jéé, holky, už na mě asi působí hormoše..jsem si pořvala u majkla 😅 😅 😅

misanda
autor
2. únor 2010

aby se nám tuli po těch zákysech nepokakala 😀

tulanek
2. únor 2010

kde je majkl??????Sis ho doma pustila? ☹

tulanek
2. únor 2010

to doufam,ze se po tom pokakam a procistim strivka 😀

misanda
autor
2. únor 2010

Tuli, jsem si pustila z Grammy co byli teď...jak mu tam všichni tleskali a jsem z toho totálka na měkko. a když majkl umřel, tak jsem ho zapila dvouma flaškama vodky, udělala si ostudu na celý město...no děs!!!

misanda
autor
2. únor 2010

ty jo, se klidně vykakám za tebe..já měla včera hoooodně kakání po ránu jak jsem byla nervozní a dneska už jsem musela letět zase ráno...a to jsem si myslela, že jsem vyprázdněná na tejden 😀

tulanek
2. únor 2010

No ja jen kdyz jsem to videla ve zpravach,tak jsem z toho byla spatna 😢 je to hrozne nespravedlivy,pac to byl Buh,fakt ze jo!!! 😢 😢 😢 a jsi sikula,ze jsi ho tak zapila!!!!!! 😅