• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
Mišo ty nejsi socka,ale blběna :grinning: :grinning: narkoza je fajne..bude se ti líbit :-

Aladin tak jak je holka jedna?Už jseš u stimulantek,tak to je paráda...další baba do finále :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, moje první žilou byla super, druhá mě pálila jak čert...tak snad to do třetice bude v pohodě :slight_smile: nejlepší je ovínění..dostanu ho, že jo??? :grinning:
4. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ten seznámek(tabulka)je docela monstrozní...zajímalo by mě,kam se poděly všechny kozénky... :rolling_eyes:

jo a ještě jsem zjistila,že pajass byla na ET 3.2.a ko má 15.2. a jáááááá ET 30.2. a ko ááááááááááážžžžž 16.2.blééééé :frowning2: tak to teda není féééér) :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tahle je v pohodě a hlavně ti budou mávat nad obličejíčkem maskou,je to fofr....a než se stačíš prospat,tak už jsi vzhůru... :sweat_smile: kolik máš Pregnylu,taky asi 10000j že?
4. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava ET 30.1. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to bych se ještě načekala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě 30 únor,co nikdy nebude :grinning:
4. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, no to by ses načekala :grinning: ...neboooj, všechno bude...se dočkáš...jako a já testuju taky toho 19.2. :sweat_smile: to je taky docela brzooo :confused: :zipper_mouth:
4. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak ten seznámek by se teda upravit měl!!!! :angry:
4. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a pregnyl píchám za hodinu a 10tis :wink:
4. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ho ještě pár dní necháme a pak kdyžtak zasáhneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ten seznam)...to je fakt docela brzo 19.2. budete mít asi PK že?...to je jedno kdy,hlavně aby byly // :wink: říkala jsem,že než pojedu,tak už bude u všech jasno :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek kasparek :slight_smile:
Misi,me koupila nocni kosili tchyne,pac jsem nemela doma zadnou moc normalni :grinning: a backurky jsem doma mela,nahodou dokonce do barvicky :grinning: a narkozu jsem taky mela do zily,ani jsem se nekoukala,jak mi to pichla,zeptala jsem se,za jak dlouho budu v deliriu,prej 30-40vterin,to jsem tak na dve vteriny dostala strach,pak jsem mela tak na chvili stav=ctyri promile a najednou jsem lezela na pokoji s pemprskou mezi nohama :grinning: :grinning: mela jsem tu ted na navsteve tchyni a donesla mi kytici tulipanu,tak jsem z nich uplne ucvrnknuta,trocha jara doma :slight_smile: udelala mi radost,ze se stavila,se nudim trosku...Jen chodim po obyvaku tam a zpatky,abych se vyprdankovala :grinning:

jo a Eviku s tou tabulkou mas pravdu,ja se dyztak upravim zitra rano,to budu moudrejsi snad... :confused:
4. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak mám jednu košili...s tučňákama...to budu vypadat jak socka a blbka dohromady :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, mě je tak blbě a přitom bych se i tak najedla... :frowning2: :frowning2:
4. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuli tuli tulipánky jo?závidím,protože jaro snad letos ani nepřijde :frowning2: já jsem spíš myslela,že je tam dost holek o kterých není ani vidu ani slechu....ale je mi blbý je umazávat víš?a ty až budeš v poho,tak aktualizuj samozřejmě....nech to na sobotu,ať jseš rovnou do čekatelek na // :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eviku, jo jdu na kontrolu dřív než ty, pozvali si mě už 12 dní po ET, že jako mimina byli dýl v kultivaci, tak ty dny se odečítají

Misanda: to máš jako já, taky jsem pichala Pregnyl ve čt večer a v sobotu jsem valila na OPU, narkoza byla supr, já si libuju, už jsem byla uspaná potřetí a spíš mám dycky strach z bolestí po zákroku než z uspávání a jak tu nekdo psal, taky pocit, než tě uspí=4%, to sedí :sunglasses:
4. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
chuderko,ale to chce matovej caj a suchej rohlik nebo chleba,je to hnus ja vim,ale pomaha to :frowning2: a jesli mas prujmicek,tak je nejlepsi Smecta,ta zastavi i ten nejvetsi prutokac!! :sweat_smile: a na zaloudek kinedryl nebo Espumisan,vsechno ozkouseno!!Espumisan neni drazdivej,das si dva a ses v cajku a muze se to aj v tehotenstvi..
autor
proč? já bych je smazala, když sem nechodí :slight_smile: to jsou ty holky typu jakože přijdou dvakrát a pak se na to vyprdnou...tak co s nima? je smažu na vlastní zodpovědnost klidně..ale budu to s váma samozřejmě konzultovat :grinning:
autor
tuli, horší je, že doma nic nemám :confounded: tak to budu muset nějak rozdejchat...když já mám děsnou chut na chleba s tatarkou :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mišo,já bych to tak neřešila,stejně nikoho nebude zajímat co máš na sobě,ale v sobě :grinning: :grinning:
a misando, já taky nemám noční košili, tak mi půjčili nemocniční, no byla jsem nastrojená děvčica, ale bylo mě to jedno
autor
no ještě mám jednu saténovou a jednu takovou krajkovou...to kdybych chtěla někoho sbalit :grinning: ..ta saténová je růžová s černou mašlí pod kozenkama :grinning:
4. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsem teprv druhý den po transferu a bolí mě břicho, jak před menstruací, jak kdyby se chystaly odkrvácet, tak se docela bojím, může to být bolest ještě z OPU, holky poOPUářky? Dr. říkala, že jo, ale aj tak se bojím
4. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatarka na střeva je supeeeer...to bych neriskovala,nebo to do soboty nezastavíš :grinning: tak jo,dávám tedy taky souhlas k protřídění tabulky :wink:

pajass my měli taky kultivaci a dost dlouhou od pondělí do soboty,ale já to mám asi kvůli tomu Pregnylu takhle pozdě,abych už ho v sobě neměla :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Tulánku, super zprávičky 6 mimísků to je báječný. Brouk, po Pk vyberou to nej,nej a pak určo budou//,Misanda, perfektní zprávička. SOBOTA tedy bude VELKÝ den, to si ty prstíky umačkám. Pajka, budeš testit už v sobotu, takže devátý den, já bych to taky nejradši prubla, ale mám strach, že to bude ještě brzo.
4. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to neee už tu ležím zase smíchy.misanda vede představila jsem si jak leží na koze dr.se otočí a misanda má kalhoty:slight_smile:a pak zas ty sexy košilky taky dobrý.já měla dlouhý triko s kočičkou tak to máš jedno klidně tučňáky.a ještě jsem ho měla spíš kratší než delší a uply a vyhrnovalo se mi při chůzi tak si ani nedomyslim radši jak jsem šla ze sálu:slight_smile:tuli na kapacce jsem byla 3 a 4 den po opu.
4. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajass to je ještě po OPU,taky jsem to měla :slight_smile:

holky loučím se pro dnešek,krásné snění(žádné drasťáky),nejlépe o miminkách :slight_smile:

:slight_smile: zítra pa a Kůň s vámi!!!!
4. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi,jo tatarku jsem ti zapomnela napsat,to je lepsi lek,jak smecta a vsechno dohromady,to uz ti pak bude strikat jen usima :grinning: :grinning: muj souhlas taky mas,kdo se v tom ma potom vyznat,ze?? :slight_smile: Pajass,rada bych ti poradila,ale bohuzel opravdu nevim... :frowning2:
4. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jooo,ja myslela,ze jeste zitra rano a pak uz budu mit klid a nehrozi hajzlik :confounded: to me dere toto :pensive: jeste ze si tu cestu ze salu nepamatujem,ze??? :grinning:
4. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Eviiiiiii :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajass, taky mě bolelo břicho, ale já to měla k tomu OHSS, tak nevím. Misando, tatarka na prujmíček je to nejlepší,pokud se ho teda nechceš zbavit, ještě to zapí kyselým mlíkem a budeš jak píšťalička, košilku mi v Pronatalu půjčili, moc krásnou s pruhama až ke kotníkům, tak nevím jestli ty tvoji tučňáci nejsou lepší. Jo a koukala jsem do snáře a když se ti zdá o velkém bříšku znamená to těhotenství.
4. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nechtěla bych se vidět jak se sunu s holou řítí do pokoje.mě ten syndrom začal hned další den po opu to byl pátek a v pondělí byl pryč.pajas já ty bolesti mám taky a chvilkama dost silný a podle toho co jsem vyčetla tak to je když se mimi zahryzava
4. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek