Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pecicka
15. únor 2010

evi, jinou variantu ani neberu, musí!!!!!!!!jsem sama zvědavá, jak v neděli dopadnu

ifet
15. únor 2010

Vysocanko a kdy jsi byla na ET a měla jsi PK? A kdy budeš testovat? A máš taky dvě?

vysocanka
15. únor 2010

Mám dvě blastocysty, OPU bylo 4/2, ET pak 9/2 a kultivace byla 5 dni. testovat? to nevim hrozne se bojim... Ifet jaktoze nemas albicko a Peci????

ifet
15. únor 2010

No tak dobrý...no já testovala dneska a byl negativní...a kdy ti řekli, ať testuješ?

pecicka
15. únor 2010

Vyso jsem tady teprve chvilku, tak se teprve učím, jaké albíčko? Musíš polopaticky jsem na počítač malinko antitalent 😀

pajka00
15. únor 2010

Evi-co to čtu?tak snad se to ještě ukáža a když ne-je super,že máte mrazáčky, o to se může člověk psychicky opřít....čert aby to vzal!! tak držím palce a snad se ještě ukáže!! no moc by mě to mrzelo....ale jak píšeš-je lepší dřív než později-je to pak obrovský nápor na psychiku.,

vysocanka
15. únor 2010

no proste si sem dat nejake fotecky Peci.
Oni nerikali kdy mam testovat akorat ze mam jit na krev 23.2. zatim se bojim rikala jsem si tak ten 10 den od ET drive to asi nerisknu.

evik73
15. únor 2010

Pajko ahoj,no jo no,je to na hnědáka,ale co se dá dělat 😒 akorát všechny ty příznaky jsem si snad vsugerovala,nebo jsem měla falešnou březost,jako mají čuby 😀 😀

pajka00
15. únor 2010

v každém případě je to nespravedlivé,protože tady všechny pozvbuzuješ.....ale jak říkáš-letošek je plodný rok-takže není všem dnům konec!!

misanda
autor
15. únor 2010

eviku ☹ mě to tak mrzí ☹ člověk se na tohle může připravovat sebevíc a když to přijde, tak ho to stejně položí, co?

ale je dobrý, že máte mrazáčky, to můžeš na KEt prakticky hned 😉

evik73
15. únor 2010

Míšo neřekla bych,že položilo,spíš zamrzelo,ale věšet se fakt nehodlám 😒 Uvidíme co vyřešíme zítra,každopádně si ted užiju hory,můžu si i zalyžovat a po horách hurá zase do boje...hlavně aby nanucí vydrželi 🙂 🙂

misanda
autor
15. únor 2010

evi, to věřim, že to mrzí...myslela jsem to tak, že já jsem na to sice připravená, ale mě to stejně položí, a dost ☹

dada074
15. únor 2010

Krásné dobré pondělíčko,

Pajka gratulace k těhu a samo všem co našli // čárky,pěkně se zde rozrůstáte!!!
😀

Evíku strašně mě to mrzí ☹ ,ale jak píše Míša mrazáčci jsou a 6 je pěkný počet.Ale ještě bych neházela flintu do žita,některé holčiny měli TT negativní a z krve to vylezlo jinak,počkej do zítřka,palečky nepouštím a věřím.

A ty příznaky nechci vám brát iluze,ale tohle se spíš připisuje lékům a stavu po OPU a ETu než těhotenství.

misanda
autor
15. únor 2010

ahoj daduš!!! 😀

tak na mě asi léky nepůsobí, já nemám příznaky žádnýýýý 😀

evik73
15. únor 2010

jo tak to jo,taky jsem si říkala,když jsem čučela na ten test,ty kravko,měla jsi počkat do zítra,ale myslím,že to by bylo ještě horší,až mi to tam naservírujou,takže jsem vlastně ráda,že jsem ho udělala 😖 je to boj no 🙄

abig
15. únor 2010

Ahoj holky,mám oběd-pauzu, tak jsem si myslela, že vás za dnešek dočtu, ale vy toho nakafráte, že to nedám.

Evíku ... hlavu vzhůru, vím, jak to mrzí, ale ty jsi bojovník a není všem dnům konec, kdo-ví ? třeba tě zítra v Caru ještě překvapí, moc bych ti to přála ....

misanda
autor
15. únor 2010

evi, právě, já chci bejt taky připravená...až budu volat mudře...co mám čekat 😒

evik73
15. únor 2010

Dado ahojky,díky za povzbuzení,ale realita je bohužel trochu jiná,než snění.....stejně ještě pořád malilililinkato věřím,že třeba ještě jo,uvidíme zítra 🙂 🙂

pecicka
15. únor 2010

evi, mělo to tak být, nic si nevyčítej a nic nehaž do žita, uvidíme zítra

dada074
15. únor 2010

Miša : hele kočko na každého to působí jinak,já třeba tyhle pocity jako je bolesti břicha a prsou měla pokaždé a nic,opravdu se to poznat nedá jestli to vyšlo nebo ne.A někomu to opravdu nic nedělá.

dada074
15. únor 2010

Ahoj Eví já vím,že realita je trošku jinde,ale ta naděje umírá poslední.Drž se,ju?

misanda
autor
15. únor 2010

nj, já jsem ráda, že jsem ani po hormonech atd nenabrala nic, vim, že holky s tim maj docela problémy...jinak utroš na mě taky nepůsobí...prostě pohoda 🙂

kruela
15. únor 2010

ahoj holky, tak vidím, že tu máme dobré i špatné zprávy. Evíku je to vážně blbý, tak se drž a užij si to sspoň na horách. Já se zase dnes dozvěděla, že nemám žádný mimina na zamražení. Takže pokud bude repete tak zase celý. chjo. A vidím, že to čekání není problém jen pro mě. už jsem upekla asi osmou buchtu. 🙂

vysocanka
15. únor 2010

Kruel ja zas delala takovy recepty co jsem nikdy nezkousela.. clovek zkousi co se da jen aby na to chvili nemyslel co? 😵

pampeliska36
15. únor 2010

eviku ☹ to je MOOOOOOOOOOOC MOOOOOOOOOOC lito ☹

kruela
15. únor 2010

jj, to máš vyso pravdu. já teď zase ještě přemýšlím aspoň tak o třípatrovém dortě. ten jsem totiž taky nikdy nezkoušela 🙂 no a zaplať pánbůh, že začala olympiáda, aspoň je i na co se dívat v té televizi.

tulanek
15. únor 2010

Ahoj holky...
Eviku,tak se pridavam k ostatnim,moc me to mrzi,ja to u tebe mela jako za jasnou vec,fakt jsem tomu verila 😢 ale jak to neni z krve,tak porad verim a drzim,co se da!!!! 🙂 ty jsi ale silna baba a i kdyz je to ohrany,stesti v nestesti,ze mate aspon mrazacky,to je takova podpora aspon trosku...

jinak vsechny moc zdravim 🙂

ifet
15. únor 2010

A Tuli jak je to vůbec s tebou?

evik73
15. únor 2010

holky díky moc,jste zlatý kočky,ale zvládám to dobře,já nejsem ten typ,že mi vychází všechno jak si přeju,takže jsem to měla očekávat,ale člověk pořád věří a věří,že tentokrát to prostě půjde hladce no 🙂 🙂 a za mrazáčky jsem nesmírně vděčná,protože to je moje poslední naděje 😉 😉 Vám ale strašně moc držím palce,ať vy ty // čárky na testíku máte 😀 😀

tulanek
15. únor 2010

Ifet a ty jsi taky delala dnes,vid?Ale to beru,ze je jeste brzo,tam bych ubec nehazela flintu do zita 🙂 ja az v nedeli driv ani prd 🙂