Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

ebony222
11. bře 2010

Ahoj,
Cibka budu testovat asi taky pristi patek, ale uvidime. Zatim se drzim, zatim to nema cenu. Uvidim pristi tyden po 10. dni, jestli to vydrzim 😉
A co ty, Pecicka, jeste se drzis?

misanda
autor
11. bře 2010

holky, kam všechny zdrháte? 😀

misanda
autor
11. bře 2010

holky, jen se držte, ono to pak za to zklamání nestojí 😉

mirka7582
11. bře 2010

ahojte 😀

ebony222
11. bře 2010

Ahoj Mirko, cekas na IVF, nebo uz jsi v procesu?

boruvkova
11. bře 2010

Tak misando, hledam te na ostatnich diskuzich a ty si pises tady 🙂

zdravim ostatni.

evik73
11. bře 2010

Ahoj děvčátka moje milá 🙂 🙂
jsem u švagřice,tak jsem se v rychlosti napojila,abych vám sdělila,že se nám odporoučel noťásek,asi ho holky na horách zavařily,takže se určitě zase připojím,až to půjde 😀 😀
Všechny vás moc a moc zdravím,teď hlavně Peci a Cibku,holky držím vám vše co mám ať vám to vyjde 😉
Mějte se a brzy papa.....

misanda
autor
11. bře 2010

jéééééééééé, Evi žije!!! bouchneme šáňo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

pecicka
11. bře 2010

zdravím všechny kočenky, ebonny- zatím se držím, jsem zvědavá na zítra, jestli bude štastný den 🙂

ebony222
11. bře 2010

Verim ze bude a drzim palce!!!

misanda
autor
11. bře 2010

Peci, já budu nedočkaváááá 🙂 !!! hned napíšeš, že jo? chceš? 🙂

pecicka
11. bře 2010

ebony-moc děkuji a misi tobě taky, to víš, že napíšu 🙂 ms zatím nikde, na to, že chodila přesně a nebo dřív dobrý, tak naděje umírá poslední

misanda
autor
11. bře 2010

peci, tak to je dobrá zpráva, že ms nikde!!! a zítra pozitivní testík, jinak si pro tebe přijedu 😀 😝

pecicka
11. bře 2010

taky moc zdravím Evika,borůvku, Mirku a vůbec všechny holky tady 🙂

pecicka
11. bře 2010

jo, jo udělám všechno pro to 🙂 já totiž nevím, ja to funguje s tou mrchou? Dosranou ji všichni, když se nepodaří? asi ne,že

chrobacek
11. bře 2010

ahojky

peci všichni ne někdo dostane až 3 dny po vysazení utroše.. každý reaguje jinak, ale většinou mrcha dorazí i přes utroš, takže jsi velmi nadějná 🙂

pecicka
11. bře 2010

chrobáček-no právě holky co psali, tak to dostali už třeba 7-9den po ET, já teda poprvé ne, měla jsem dost velké dávky kvůli sliznice 2-2-2 a ještě jedny na sliznici etrimax nebo jak se jmenovaly a ty jsem brala 1-1-1, ale ted beru jen utroš 1-1-1, tak nevím, jestli to drží on

chrobacek
11. bře 2010

já jsem to dostala 10po ET tj. po 4 denní kultivaci takže přesně jak v přirozeném cyklu 😉 a to jsem měla 2-2-2 utroše

pecicka
11. bře 2010

tak jsem zvědavá, přijela kámoška na kávičku, tak pak nakouknu 🙂

misanda
autor
11. bře 2010

peci, já to dostala až po vysazení utroše...ale třeba stimulku na IUI předtím..tak to jsem začala špinit i s utrošem 😉

misanda
autor
11. bře 2010

chrobi, jak jsi daleko?

chrobacek
11. bře 2010

mis ani se neptej ☹ mám to v albu na konci

mirka7582
11. bře 2010

ahojte takze ja cakam ivf 😀

misanda
autor
11. bře 2010

chrobi, já jsem z toho na švestku...ty hodnoty fakt neovládám..co to znamená???

mirko, ahoooj, vítej!!! kdy se chystáte???

mirka7582
11. bře 2010

no cakam na shcvalenie poistovni ale ked ju shcvalia hned sa nato vrhneme 😀

chrobacek
11. bře 2010

misi myslela jsem tu větu že nejdu na ET mám polyp v děloze ..

misanda
autor
11. bře 2010

je, to jsem přehlídla...doprdele!!!!!! to mi štve!!!! ☹ ☹ ☹ a co jako s těma vajíčkama??? copak se to musí furt s prominutím srát? ☹ a co se teda bude dít dál????

misanda
autor
11. bře 2010

mirko, tak vítej v klubu 😀 tak hlavně aby to rychle schválili a začalo to trošku odsýpat, co? 🙂

a jkaý máte problém jestli se můžu zeptat???

chrobacek
11. bře 2010

miso no nedá se nic dělat ☹ půjdou do mražáku ☹

misanda
autor
11. bře 2010

chrobi, a kdy můžeš na ET?? co budou dělat s tím polypem? ale víš co, když to vezmeme z tý pozitivní stránky, tak budeš mít krásný mrazáčky!!! oproti mě třeba je to mega úspěch!!!!