• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
J8 vím misando,a v práci to rychle utíká a člověk přijde na jiné myšlenky.byla jsem doma 3.týdny a stačilo bohatě :grinning:
22. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych ráda chodila do práce, doma je to na budku...
22. říj 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letět?tak kde teda je na té služební cestě?však uvidíš co ti zítra řekne doktor...ale zbytečně neriskuj.
22. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak si tak řikám, že jestli to nevyjde to první IVF, tak budu mít asi pěkně zkažený vánoce...mudra říkala, že na OPU by to viděla cca na 5.12. pak prodloužená kultivace, tak když plácnu že bysme si jeli 10.12. pro Huga...tak 23-24.12.testuju :rolling_eyes:
22. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsem zvědavá jak budu mluvit já, já se právě na to těšim, že si doma odpočinu, přečtu knížky a tak...a budu mít neomezené vycházky, takže to bude super :wink:
22. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.U.C.I.E neboj taky se dočkáš :slight_smile:.jak dlouho zhruba budeš na nemocenské?asi podle toho jak to bude dál vypadat,že...
no misando tak to bude jasný vánoční dárek :sunglasses:
22. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je v Lotyšku, ale jak říkám, nechceme zbytečně riskovat... To raději necháme propadnout letenku. Naštěstí je to ta nízkonákladová... Uvidíme, co řekne doktor.
Misando, musíš věřit, že IVF vyjde a podaří se. Budu držet všechny palečky.
22. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, mám na poště od kamarádky knížku o pozitivním myšlení :grinning: takže se to do prosince naučím a snad uvěřim...no horší je pak to zklamání...dvě IUI mi stačily :pensive:
22. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha no to je teda pěkně daleko....Tak to se opravdu radši poraď s mudrem.
No nic holky já už letím....mějte se fajn a l.u.c.i.e. hlavně dej vědět co a jak!!!držím pěsti.
22. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucí a co dělá manža za práci, že je tak daleko? jestli se smím zeptat teda...
22. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky chtěla umět mít pozitivní myšlenky... I když u mě je to nasřídačku... Jednou si říkám, že je vše poho a pak zase, že se nic nedaří...
22. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucí, tak ti tu knížku kdyžtak pak půjčim :grinning: nebo naskenuju :grinning:
22. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, budu to potřebovat :slight_smile:)) Nebo vyber jen určité pazáže a my se tu budeme nalaďovat pozitivně s tebou :slight_smile:
Micks, neboj, zítra se poradím...
No nic, budu muset taky razit... Jdu si nachvilku posedět s přáteli, ať přijdu na jiné myšlenky...
Zítra určitě písnu, jak jsem dopadla :slight_smile:
Papa
22. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak papa lucí a držim už teď - radši :grinning:

já taky mizim, zítra se zase ukážu :wink:
22. říj 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tady se zase spinká.

Lucie se ozve později s drobrými zprávami. Suz už se tu pár dní neobjevila, tak je snad v pořádku ...
Přeji hezký paťulinek, jdu zase pracovat. Jo, ms stále nikde ...
23. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,včera jsem se nedostala byla jsem u posudkové!!!!

Lucie ať hlásí jen dobré zprávy!

Abig : máš pravdu Suzi se neozvala a také doufám,že je v poho....

Misi : tobě velká gratulace ke stimulce,vždyť jsem říkala,že se dočkáš! :wink:
23. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis,promin,ted jsem tady nebyla.
Na utz se pry da neco poznat az tri tydny od ET,jeste mas cas,nestresuj se.
Abych se priznala,tak je lepsi jit na krev nez delat porad dokola testy.
23. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dado,necces prejit taky k nam k Apolinari? Je nas tam ted vic,co budeme stimulovat v listopadu.

A je tam AKNYT,ta je taky samoplatce,bohuzel.
23. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Larri, co nám lákáš pryč stimulantky? :grinning: :grinning:

Lucí, kdeeee jsiiii???? furt držííííím!!!
23. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky je tady někdo :slight_smile:?no lucie kde vězíš :slight_smile:?čekáme tady samé dobré zprávy!!
23. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mickis ... :slight_smile:
23. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj abig :slight_smile: .tak co ms stále nic?
23. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, pořád nic, ani náznak ..... pokud to nedorazí do večera, tak se laparka nekoná, nestihnu odmenstruovat do čtvrtka .... takže to nejspíše přesuneme ... na kdy, to záleží ma dr. a volných termínech.
23. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč myslíš že nestihneš?krvácíš dlouho??ty abig,a víš co mě tak napadlo?jak jsem tady četla ty rady zkoušela si třeba sex :confused: ?mě to pomůže vždycky :grinning:
23. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, že jsem zkoušela, zkouším denně, až se manžovi nechce, protože ví, že to "chci" abych se mi rozjela ms ....
Ms mám takových 5 dní, jenže potom občas ještě špinim .... proto jí dávám poslední šanci do večera ... no a v pondělí jdu na kontrolu, tak se uvidí ....
23. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt blbé no.....no a kdyby jsi třeba ms nedostala ož do toho čtvrtku tak by tě vzali?jako nevím jestli to třeba míváš takové zpoždění,ale víš jak to je když je člověk nervozní....
23. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Většinou berou na laparku, pokud není akutní, až po ms .... tak uvidím :wink:
Občas takové zpoždění mívám, ale byla jsem 9.10. na UTZ na kontrole po IVF (bylo to po mé druhé ms po IVF) a říkal, že je to vše ok, a podle toho jsme naplánovali ten zákrok a ještě si dali 5 dní rezervu .... :grinning: ale asi to bylo málo ....
Nevím jak to mám brát, většinou to počítám na 30 dní cyklu, před IVF jsem měla i 26 dní .... naposledy takové zpoždění jsem měla vloni v listopadu a to 45 dní .....
Jedině že by se moje tělo zazimovávalo ...
23. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt,leda že by zazimovalo :wink: .ale snad do večera přijde...ja vím že to tak bývá.....ale se mnou na pokoji byla teď paní a ta právě taky měla bt po ms,ale z toho stresu ji taky nedostala a normálně ji vzali....asi záleží i na doktorovi....
23. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
abig a zeptám se jako tatar-protože fakt nevím,a nejlépe je se zeptat někoho kdo už to absolvoval-jak dlouho vlastně zhruba trvá příprava na IVF?
23. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus mi popsat, co si myslíš připravou na IVF..
23. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek