Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

mickis
22. říj 2009

J8 vím misando,a v práci to rychle utíká a člověk přijde na jiné myšlenky.byla jsem doma 3.týdny a stačilo bohatě 😀

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Taky bych ráda chodila do práce, doma je to na budku...

mickis
22. říj 2009

Letět?tak kde teda je na té služební cestě?však uvidíš co ti zítra řekne doktor...ale zbytečně neriskuj.

misanda
autor
22. říj 2009

holky, tak si tak řikám, že jestli to nevyjde to první IVF, tak budu mít asi pěkně zkažený vánoce...mudra říkala, že na OPU by to viděla cca na 5.12. pak prodloužená kultivace, tak když plácnu že bysme si jeli 10.12. pro Huga...tak 23-24.12.testuju 🙄

misanda
autor
22. říj 2009

to jsem zvědavá jak budu mluvit já, já se právě na to těšim, že si doma odpočinu, přečtu knížky a tak...a budu mít neomezené vycházky, takže to bude super 😉

mickis
22. říj 2009

L.U.C.I.E neboj taky se dočkáš 🙂.jak dlouho zhruba budeš na nemocenské?asi podle toho jak to bude dál vypadat,že...
no misando tak to bude jasný vánoční dárek 😎

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Je v Lotyšku, ale jak říkám, nechceme zbytečně riskovat... To raději necháme propadnout letenku. Naštěstí je to ta nízkonákladová... Uvidíme, co řekne doktor.
Misando, musíš věřit, že IVF vyjde a podaří se. Budu držet všechny palečky.

misanda
autor
22. říj 2009

no, mám na poště od kamarádky knížku o pozitivním myšlení 😀 takže se to do prosince naučím a snad uvěřim...no horší je pak to zklamání...dvě IUI mi stačily 😔

mickis
22. říj 2009

Aha no to je teda pěkně daleko....Tak to se opravdu radši poraď s mudrem.
No nic holky já už letím....mějte se fajn a l.u.c.i.e. hlavně dej vědět co a jak!!!držím pěsti.

misanda
autor
22. říj 2009

Lucí a co dělá manža za práci, že je tak daleko? jestli se smím zeptat teda...

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Já bych taky chtěla umět mít pozitivní myšlenky... I když u mě je to nasřídačku... Jednou si říkám, že je vše poho a pak zase, že se nic nedaří...

misanda
autor
22. říj 2009

Lucí, tak ti tu knížku kdyžtak pak půjčim 😀 nebo naskenuju 😀

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Ok, budu to potřebovat 🙂)) Nebo vyber jen určité pazáže a my se tu budeme nalaďovat pozitivně s tebou 🙂
Micks, neboj, zítra se poradím...
No nic, budu muset taky razit... Jdu si nachvilku posedět s přáteli, ať přijdu na jiné myšlenky...
Zítra určitě písnu, jak jsem dopadla 🙂
Papa

misanda
autor
22. říj 2009

tak papa lucí a držim už teď - radši 😀

já taky mizim, zítra se zase ukážu 😉

abig
23. říj 2009

Dobré ráno holky, tady se zase spinká.

Lucie se ozve později s drobrými zprávami. Suz už se tu pár dní neobjevila, tak je snad v pořádku ...
Přeji hezký paťulinek, jdu zase pracovat. Jo, ms stále nikde ...

dada074
23. říj 2009

Dobré ranko,včera jsem se nedostala byla jsem u posudkové!!!!

Lucie ať hlásí jen dobré zprávy!

Abig : máš pravdu Suzi se neozvala a také doufám,že je v poho....

Misi : tobě velká gratulace ke stimulce,vždyť jsem říkala,že se dočkáš! 😉

larri
23. říj 2009

Denis,promin,ted jsem tady nebyla.
Na utz se pry da neco poznat az tri tydny od ET,jeste mas cas,nestresuj se.
Abych se priznala,tak je lepsi jit na krev nez delat porad dokola testy.

larri
23. říj 2009

Dado,necces prejit taky k nam k Apolinari? Je nas tam ted vic,co budeme stimulovat v listopadu.

A je tam AKNYT,ta je taky samoplatce,bohuzel.

misanda
autor
23. říj 2009

Larri, co nám lákáš pryč stimulantky? 😀 😀

Lucí, kdeeee jsiiii???? furt držííííím!!!

mickis
23. říj 2009

ahoj holky je tady někdo 🙂?no lucie kde vězíš 🙂?čekáme tady samé dobré zprávy!!

abig
23. říj 2009

Ahoj Mickis ... 🙂

mickis
23. říj 2009

ahoj abig 🙂 .tak co ms stále nic?

abig
23. říj 2009

No, pořád nic, ani náznak ..... pokud to nedorazí do večera, tak se laparka nekoná, nestihnu odmenstruovat do čtvrtka .... takže to nejspíše přesuneme ... na kdy, to záleží ma dr. a volných termínech.

mickis
23. říj 2009

proč myslíš že nestihneš?krvácíš dlouho??ty abig,a víš co mě tak napadlo?jak jsem tady četla ty rady zkoušela si třeba sex 😕 ?mě to pomůže vždycky 😀

abig
23. říj 2009

To víš, že jsem zkoušela, zkouším denně, až se manžovi nechce, protože ví, že to "chci" abych se mi rozjela ms ....
Ms mám takových 5 dní, jenže potom občas ještě špinim .... proto jí dávám poslední šanci do večera ... no a v pondělí jdu na kontrolu, tak se uvidí ....

mickis
23. říj 2009

to je fakt blbé no.....no a kdyby jsi třeba ms nedostala ož do toho čtvrtku tak by tě vzali?jako nevím jestli to třeba míváš takové zpoždění,ale víš jak to je když je člověk nervozní....

abig
23. říj 2009

Většinou berou na laparku, pokud není akutní, až po ms .... tak uvidím 😉
Občas takové zpoždění mívám, ale byla jsem 9.10. na UTZ na kontrole po IVF (bylo to po mé druhé ms po IVF) a říkal, že je to vše ok, a podle toho jsme naplánovali ten zákrok a ještě si dali 5 dní rezervu .... 😀 ale asi to bylo málo ....
Nevím jak to mám brát, většinou to počítám na 30 dní cyklu, před IVF jsem měla i 26 dní .... naposledy takové zpoždění jsem měla vloni v listopadu a to 45 dní .....
Jedině že by se moje tělo zazimovávalo ...

mickis
23. říj 2009

no to je fakt,leda že by zazimovalo 😉 .ale snad do večera přijde...ja vím že to tak bývá.....ale se mnou na pokoji byla teď paní a ta právě taky měla bt po ms,ale z toho stresu ji taky nedostala a normálně ji vzali....asi záleží i na doktorovi....

mickis
23. říj 2009

abig a zeptám se jako tatar-protože fakt nevím,a nejlépe je se zeptat někoho kdo už to absolvoval-jak dlouho vlastně zhruba trvá příprava na IVF?

abig
23. říj 2009

Zkus mi popsat, co si myslíš připravou na IVF..