Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
13. lis 2009

jo a jinak už mám u mudry léky...včera mi z tý sady píchali ten zoladex...jako bolest jak sviňa ☹ takže ve středu si jedu pro kufřík za 5500 🙂

abig
13. lis 2009

Misanda: Hlavně buď v klidu a odpočívej.

Přeci tě v tom nenechám samotnou, ne? 🙂 Hezky tady budeme v únoru hlásit krásné Hcg a chlubit se dálnicí na těhu testu.

misanda
autor
13. lis 2009

abig : já spíš budu hlásit až v březnu, jestli dostanu zoladexy tři. každopádně víš co??? už asi rok a půl tvrdim, že budu těhotná v březnu 2010 a já se k tomu fakt dokopu až na ten březen 🙂

abig
13. lis 2009

NO, vzhledem k tomu, že únor je krátky, tak doslova a do písmene, se může stát, že ho budu hlásit i já v březnu.

Jakpak se citíš ?

misanda
autor
13. lis 2009

abig: cítím se docela fajn, občas to ještě drhne a krvácím, ale to jsem četla že se děje i po tom Zoladexu ty první dny...a budu doufat a věřit, že už na tu laparo nebudu muset ☹

dada074
14. lis 2009

Ahoj holčiny jen v rychlosti,odebráno 7 vajíček,tak teď jen trnout do zítřka kolik jich vydrží!
Misi a Abig nebojte dočkáte se a pak to bude fofr!!!!!A je lépe si počkat než něco uspěchat.

l.u.c.i.e
14. lis 2009

Ahojky,
Dada, to je skvělá zpráva. Uvidíš, že se oplodní všechny. Pak dej hned vědět. Brzo už budeš mít v bříšku miminka.
Misi a Abig, nebojte se, dočkáte se a zadaří se. Moc na vás myslím.
No, my se máme střídavě. Občas zase zakrvácíme... Jsou to nervy strašné... Už jsem nekrvácela 5 dní, tak jsem myslela, že už to bude ok a včera večer nanovo. Opět nasazen lék Ascorutin.

misanda
autor
15. lis 2009

bré ránko...

vim, že se dočkám a je mi jedno jestli budu stimulovat v lednu nebo březnu...teď už jo.

dada : dej vědět, kolik vajec vydrželo 🙂 a oplodnilo se....myslím na tebe!!!

Lucí, s tím krvácením to je fak tna pěst ☹ ale je to v pohodě a bude to v pohodě, viď? a proč se ti to jako děje????

l.u.c.i.e
15. lis 2009

Misando ahojky, hlavně, že už se dočkáš... Uvidíš, že se už zadaří. Musí!
Jo, tak to nevím proč krvácím 1-2dny, pak to přestane a pak nanovo... Naposled tedy vím, jelikož jsem měla již vysadit prášky proti krvácení a do 24hod se to znova spustilo. Doktoři mají teorii, že odchází neusazené mimi... Uvidíme zítra co se dozvím, jdu už ke svému gynekologovi.

misanda
autor
15. lis 2009

lucí, tak pak hned písni. to jsem zvědavá co ti řeknou. že by druhé mimi, jo? no však uvidíš zítra.

nj, my než se k tomu IVF dohrabeme 🙂...jako holky...jak mám píchlej zoladex, tak se mi neuvěřitelně a hrozně moc zvyšujou sexuální potřeby 😀 vojela bych co se dá 😀 bohužel ale nemůžu ☹ už aby byla středa a mudra mi řekla, že můžu 😀

jdu si vyfoukat a vyžehlit vlasy. objednám oběd - dneska nevařim 🙂 mám pauzu (menopauzu 😀) a pak půjdu na vycházku ven, tak se těšim 😉...dneska je tam fakt krásně!!!

dckami
16. lis 2009

Lucie - držím palečky, aby bylo vše OK 😉 .

Mě dnešní utz dopadl na 1*, mimi měří skoro 2cm, krásně bije srdíčko. 😵 Dle utz jsem 8+4tt, tak mě čekalo rozloučení s Pronatalem, i slzička ukápla. Byla to fakt super péče, porozumnění, ochota 😅
Domluvila jsem se s dr., že k nim ještě přijedu na 3d utz ve 12tt, také mě zajímala amniocentéza, kterou budou muset vzhledem k věku absolvovat. Byla jsem ujištěna, že to není nutné, paní dr. byla moc hodná a napsala mi doporučení do Prahy do Centra fetální medicíny, tak se mám objednat na screeninng v 1.trimestru a pokud budou výsledky v pořádku, nemusím na odběr plodové vody. 😉 Takže jsem mooooc spokojená. 😵 😵 😵

dada074
17. lis 2009

Ahoj berušky tak hlásím dva prňďové v bříšku,tak je čekat jak to dopadne.

Luci : doufám,že krvácení ustalo a je vše v pořádku!!!! jinak jak jsi dopadla u doktora?

Kami : ani nevíš jak ti závidím,ale v dobrém a hlavně ze srdíčka ti to přeji.

Suzi ty ani nehlásíš co nového vždyť uz už musel proběhnout,ne?

dckami
17. lis 2009

dado - blahopřeji k transferu, zbyly vám i mrazáčky? Teď hezky odpočívej, ať mě brzo následuješ - to by byl krásný vánoční dáreček v podobě dvojčátek, co??? 😅

dada074
17. lis 2009

Ahoj Kami
to mi povídej stačilo by i jedno a byl by to opravdu ten nejkrásnější dárek po stromečkem.A mrazáčky nemáme žádné bohužel zase nic nezbylo,ale před OPU byla sliznice na 9 to je prý nádhera a bublinky byli A a krásně čtyřbuněčné,tak snad to konečně klapne.
A to si představ,že v laboratoři po nás nechtěli ani korunu a to jsme měli doplácet 10 800 a oni mi řekli,že to nechtějí,že vědí jak moc o to miminko stojíme a kolikrát jsme si tím prošli.Nevěděla jsem že jsou u nás ještě takovýhle lidé,normálně jsem to ořvala.

abig
18. lis 2009

Dobré ráno holky!!!!!

Lucie : všechno bude v pořádku, snad už se tvé tělo umoudřilo a netrápí tě ...
Kami : ani se nenadějeme a ty budeš mít před porodem 🙂
Dada: No ty se nezdáš .... taková rychlost ... někdy mi příjde, že jsi stále v koloběhu stimulky a já stojím 😀 , ale je úžasné, že máš dvojičky u sebe a těšíme se na dobré zprávy a přejeme ti, aby jsi měla toho nejkrásnějšího Ježíška.
A ta laboratoř, to je teda krááása. Ještě se najdou hodní lidé a to je dobře .... 😉

Misanda : Jakpak jsi na tom ty?

misanda
autor
18. lis 2009

ahoj holky,

dada : super, držím zase co mám...i vaječníky!!!! 🙂 hele, za chvíli jsou vánoce a to se budou dít zázraky...!! takže fakt věřím, že vám to tentokrát vyjde!!!! a s tou laborkou je to mega!!!

jinak já dneska byla u mudry na stehách a ještě budu 14dní lebedit doma 🙂 a už mám u sebe kufřík na únorovou (snad) stimulku...mám nakonec teda Gonal pen...tak jsem na sebe zvědavá 🙂 jak to budu odměřovat 🙂

misanda
autor
18. lis 2009

no holky, vy ostudy, kde se dneska touláte? 🙂

hele, jsem doma a chci s váma kecat!!!! 😀

ale zítra zase moc času mít nebudu...čekám návštěvu a pak další a další 🙂

holky, já se zase hrozně osypala...nemáte někdo problémy s pletí jak procházíte těma hormonálníma výkyvama? v nemocnici na té druhé laparo jsem se seznámila s jednou moc fajn holčinou, která bydlí pár km ode mě a dala mi kontakt na kosmetickou poradkyni, která distribuuje Mary Kay...tak jí chci zkusit...no ale to bude zase peněz, tahle kosmetika neni zrovna nejlevnější. no a když nezabere tohle, tak pak ještě zkusím asi Clinique...nemá někdo zkušenost????

abig
18. lis 2009

Misanda ... ahoj ...

abig
18. lis 2009

Holky nějak nestihají ... asi.

misanda
autor
18. lis 2009

jak nestíhaj 🙂 já jim dám co proto 😀

abig
18. lis 2009

Koukám, že budeš ještě dva týdny odpočívat, což je moc dobře .... hlavně ať je to naprosto v pořádku.
S pletí ti neporadím, sama trpím a nepomáhá ani každoměsíční návštěva kosmetičky .... tedy díky ní na tom nejsem hůř ....

abig
18. lis 2009

Jen dej ... nějak tu podporu tady vzdaly holky jedny ... 😎

Nakonec jsme tu zůstaly snad jen my dvě ...

Což nám nevadí, co ?

misanda
autor
18. lis 2009

abig: kosmetičku jsem škrtla...bylo to horší...jako já měla půl roku po vysazení Ha pleť katastrofální...někde mám i fotku...teď je to tak nějak ok, ale stejně se prostě objeví ☹ a furt na novym místě a už mi to štve... nejhorší je, že je mám na tváři uprostřed..jedinej kdo to schová je aknecolor ale problém prostě nevyřeší ☹

jak my dvě? 🙂 snad ještě někdo přibude a naše starý dobrý ýveefačky se vrátí, ne? 🙂

ještě nejsi v pelíšku, jo? 🙂 já se chystám ještě číst knížku...no tohle mi vyhovuje, chodit spát o půlnoci a vstávat v deset 😀

abig
18. lis 2009

Jsem v pelechu tak napůl, jsem pod peřinou v obyváku na gauči ... manžel jel na služebku, a já se vždycky nacpu na gauč a trpím nespavostí ... menší stres, že jsem doma sama .... tak jsem si popovídala-chatovala s holkama na skypu .... ale už šly do hajan ... tak brouzdám po netu ....

Taky tady mám knížku, tak uvidíme, kolik toho přečtu ..
Ráno budu mrtvá a nebude se mi chtít z postele, o půl šesté budíček, tak uvidíme ... no ještě není zase tolik hodin, ale většinou v tuto dobu většinou už chrním.

misanda
autor
18. lis 2009

jé, tak to chápu...já jsem taky nesvá, když je můj ve pryč...hlavně se bojim tmy, když jsem sama..to jsou ale ty moje horory a thrillery, na který furt čumim 🙂

a co teď čteš??

jako v půl 6 ráno je drsný...já vstávám teda do práce v šest, ale pospat bych si mohla...dělám až od osmi a do práce to mám asi 5km...tak nějak..jenomže mišanda má ráda všechno v klídku...v klidu půl hodiny snídat, půl hodiny se patlat a žehlit vlasy...no, ono se to pak nasčítá...

abig
18. lis 2009

Tak to bych musela vstávat tak o hodinu dřív, aby se stihla ještě nasnídat doma .... do práce se nelíčím, nikdo mě tam stejně většinou nevidí 🙂

Mám od známých půjčené všechny díly ságy Stmívání ... jsem teď u trojky, a trochu to vázne, trošku se tím prokousávám .... no film byl zajímavý, už je i dvojka ... tak uvidíme .... ale když už jsem přečetla první dva díly, dočtu i ty zbylé dva.

misanda
autor
18. lis 2009

jéééé, ty čteš Stmívání?? mám přečteno - všechny čtyři díly 🙂 ...tohle miluju...i ten film 😉...nejradši mám nový měsíc...ten je děsně tajemnej a zamotanej 🙂 jinak trojka nic moc...to máš pravdu...on pak ten čtvrtej se zase rozjede a to hned od začátku...to budeš doslova čumět 🙂

já se líčím tím stylem, že aknecolor na pupeny...lehce tvářenka aby se to schovalo ještě víc 🙂, pak řasenka a tužka 😉 toť vše...jak superstar rozhodně nevypadám 🙂

abig
18. lis 2009

Tak už jsem ti 3x odpověděla a vždy při odeslání mi spadl koník ..... takže ti zítra napíšu odpověď znovu, teď by mě jedině trefila ... snad to dojde.
Brou noc.

misanda
autor
18. lis 2009

a já furt čekám 😀

tak jo, jdu ještě ke knížce a pak spát 😉

dobrou!!!

abig
19. lis 2009

Misando, dobré ráno !!!!

Utíkám do práce .... včera jsem psala, že se tedy nechám překvapit 4 dílem a snad to brzy dočku, no blíží se víkend, tak snad nebude problém, že ?

No, já mám jeden make-up od kosmetičky a mám ho už rok ..... vyrážím v něm, jen když jdeme s manželovými kolegy třebas do kina, ať nevypadám jak dítko .... tvářenku už mám doma tak od svatby ... ale řasenku tu mám pár dní čerstvou .... nebudu přeci furt jak malá ..... prostě se mi ráno nechce na sebe něco matlat, stačí mi, že zvládnu nahodit krém ....

Jo, taky jsem psala, že mě hodně bolí v podbříšku, že se mi včera objevil cucek staré krve na toaleťáku, tak nevím, co mi zase je .... nebo je to ovulka, ale se spožděním, protože jsem 20DC ..... a pro změnu jsem se dnes ráno málem poblinkala, ale za to si můžu sama, večer jsem se nacpala sušenkama a to mi nedělá dobře a očekávala jsem to.

No, vážně už pádím do práce, nebo příjdu pozdě .... přeji ti zatím pohodový den.

Samozřejmě, že ho přeji všem.