• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
autor
emmm : my jdeme snad už konečně v únoru, měli jsme jít v prosinci, ale musela jsem znovu na laparo...takže snad únor...dozvim se v pondělí :pensive:
5. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
antoanet gratulujem k 4 embryjkam :slight_smile:
inac ta pauza medzi 2 iVF je podla mna velmi nutna...ved nas organizmus sa musi spamatat z tych hormonov...napriklad mne sa po 1.IVF vytvorili cysty, sice same zmizli, ale je to nasledok hormonalnej liecby
5. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vevericka : mě se ta endoška taky rozjela až po těch dvou stimulacích na IUI...takže já v sílu pauzy mezi IVF fakt hodně věřím...
5. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
emmm jdeme v unoru vychazi to nejak kolem toho 24unora uvidim kdy dorazi pak mrcha.jen mam trosku hruzu z tech injekci protoze 1IVF jsem mela s kratkym protokolem a ted me ceka dlouhy a to uz budou injekce.pred tim mi foliky vyrostli po zvysene davce clostiku mela jsem 3 o velikosti 20mm tak mi doporucili IVF abych pry nemela trojcata a nakonec z toho nebylo zadne :frowning2:
5. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji, jsem fakt moc ráda, za ty čtyři a budu ještě radši, když nám i čtyři už zůstanou :slight_smile:
emmm, a děkuji moc za zeptání, dnešek je pro mě hodně podobný včerejšku. Už je to lepší, už to není prostě jako v den opu, ale také to pořád není ještě hitparáda. Bříško ještě pobolívá. Ale ta zpráva o našich vajinkách je ta nejlepší medicína nad všechno :grinning:
5. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nany, taky jsem měla krátký a teď mě čeká dlouhý, prý od 21.dne cyklu... já měla ale injekce i v krátkém ale šlo to, sice prvně píchnout bylo... divný :sweat_smile: ale pak už to šlo samo :slight_smile:

misanda, tak to držím na pondělí palce! budeš mít dlouhý protokol?
5. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nana : tak já píchala i při krátkém protokolu na IUI... :pensive:
5. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to ja zatim jsem jen na lecich.a ty injekce zacinaji potom pichat kdy jak dorazi msrcha nebo jeste drive trosicku v tom tapam :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nana : injekcema začínáš většinou 2DC - pokud máš krátký protokol...u toho dlouhýho to má asi každý jinak...
5. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji za informaci mam z toho fakt nekdy hruzu jsem rada ze vas tu mam a muzu prosit o radu :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nano, neboj, já to taky zvládla a vidíš už se mi to krátí.... :slight_smile:
Já měla také dlouhý protokol. Od 18dc jsem brala tabletky Utrogestan - 7 dní. Od 21 dne cyklu jsem si začala píchat injekce Decapeptyl. Pak jsem dostala měsíčky (celkem v termínu) a od 2dc jsem k injekcím Decapaptylu začala užívat tabletky Prednison a injekce Puregon pen. Mezitím jsem šla třikrát na krev a ultrazvuk, - aby věděli co ty hormony se mnou dělají, no a pak podle výsledků jsem si už jen píchla Pregnyl a bylo to :slight_smile: Dva dny na to jsem šla na opu :slight_smile: Po celou dobu jsem jedla ten Prednison dál. Ode dneška, (dva dny po opu) jsem začala baštit znovu Utrogestan. No a teď jen čekám a doufám, aby se mi zbylé vajíčka dál hezky rýhovaly a pak šupky dupky s nima zpátky :grinning:
Uvidíš, jak ti to taky uteče, a opravdu neboj. Řeknu ti, vědět to, co vím teď, tak by ty dny byly pro mě lehčí....
5. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
antoaneta
drzim palce
ja si idem na buduci tyzden pre lieky ale vobec neviem co ma caka...
5. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
antoaneta a jak se cítíš po stimulce? když to shrneš..?
5. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
antoanet u meho prvniho ivf to slo tak rychle ze jsem ani nemela cas premyslet o tom vsem a ted kdyz se planuje druhe tak jsem nejaka zmatena.drzim ti moc pesticky.me po opu bolelo celkem bricho,ale pry je to normalni.urcite to taky vsechno zvladnes my vsechny jsme preci bojovnice :slight_smile:
5. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, která jste užívaly Urtogestan.. dávali jste vaginálně nebo polykaly? Dr. mi říkala, že je to jedno, ale že po podávání ústy je člověk víc ospalý a unavený, při vag. se to prý tak neprojevuje, jenom nemám ráda, když ze mě neco teče, nesnáším to :slight_smile:, tak co kdybych to ucpala tamponem? Co?
5. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kdybych to měla shrnout jak se cítím po stimulce...., tak se budu opakovat v té větě, co jsem napsala už předtím naně, - Kdybych věděla to, co vím teď, tak by to bylo pro mě asi všechno lehčí.....
Já se fakt moc bála (a ještě bojím :wink: ) a proto myslím, že jsem to všechno o to víc prožívala a všechno cítila silněji.
Jako stimulku jsem snášela asi blbě, - plakala jsem (někdy vůbec jsem nevěděla proč), litovala se, - jaká je to nespravedlnost. Asi ty hormony na tu psychiku vliv měly..... a nebo tím jak se člověk bojí, tak o to víc tomu všemu negativnímu podléhá. Bříško mě pobolívalo, prsa taky, ty injekce byly děsný!!! A ikdyž jsem si pak na ně už zvykla, tak stejně sem se bála každého dalšího vpichu. Někdy mi to nešlo(připadlo mi, že už mám nějakou hrošici :wink: a ta nešla propíchnout), a tak jsem se musela píchnout znovu. Ještě teď mám na bříšku bebínka a modřiny :frowning2:
Prostě nemůžu lhát, hrdinka sem nebyla. Sice jsem se těšila, ale zároveň se taky pekelně bála, co mi to všechno přinese. Byla jsem děsná cíťa, ufňukaná a v slzičkách jsem si přála ať už je to za mnou. Doufala jsem a modlila jsem se, ať se nám to povede, hned na poprvé, nedovedla jsem si představit, že bych to všechno musela absolvovat znovu.
:slight_smile: Ale teď holky, jak už mám na kročeno :wink: , to to fakt vidím jinak. Teď vím, že se to zvládnout dá. A ten pocit přeju i Vám.
A samozřejmě, že to přání, ať se to povede hned na poprvé tu pořád je, ale taky vím, že kdyby mi přáno nebylo a prostě to nevyšlo (modlím se ať to vyjde), tak vím, nebo doufám :wink: , že bych se z toho snad nějak otřepala a šla do toho znovu!!!!!
Takže holky, nevzdávejte to!!!!
Jasně že je tu ta adopce (jak jste o ní tu psaly), ale tu teď vypustěte z hlavy!!! Všechny jste tak mladé, a není důvod se tak brzy vzdávat!!! Jasně, stojí to peníze, ale ten pocit vlastního dítěte, je určitě k nezaplacení!!!!
5. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajass : lepší je to opravdu vaginálně,působí to tam kde má,a hlavně to nepoškozuje játra.A s tím tamponem neporadím,já to sice také nesnáším,když to teče,ale u toho utroše to není tak hrozné.
5. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pajass : já si to dávala do pipinky :slight_smile: prý je po něm hodně špatně když to jde přes žaludek...a výtok jsem skoro neměla...
5. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé, antoanet, tak to jsi měla stejný pocity jako já při první stimulce na IUI, já to dokonce o měsíc odložila jak jsem se bála, a tvrdila doktorce, že manža jede do pryč :grinning: a že bez něj to nejde :grinning: takový pako jsem byla. TEd už vim co mě čeká...injekce mi taky někdy vpíchnout nešla...a teď mám to pero, tak jsem zvědavá...

a jinak...vám se to hned napoprvé povede...fakt tomu věřím!!
5. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé misando, ty si tak hodná, vzkážu jim to tam nahoře :wink: ať to zařídí..... :slight_smile:
5. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kdyže byste si jeli? už ve čtvrtek?? to už budou teda mimísci i s prodlouženou kultivací???
5. led 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, je tak mimísci s prodlouženou kultivací, zítra si mám ještě zatelefonovat, a podle toho mi řeknou. Ale už dnes mi sestřička řekla, že ve čtvrtek to vypadá na trasfer :grinning:
5. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi vlastně budeme souloužit v nemocnici, jůůůůů to bude dobrodrůůůžo :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, a já myslela, že tu kultivaci dělaj ještě dýl...tak to je docela dobrý :slight_smile:

já taky doma řikám, že si vysouložim děti s nějakym panem doktorem :slight_smile: aspoň to bude nějaká exotika :grinning:
5. led 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dýl...., jak to vezmeš, já myslím, že je to dlouhý akorát. Když jsem byla v neděli na opu, no a přece ten den už se taky počítá, když spermijky dají hned do vajínek, a no pokud půjdem teda v ten čtvrtek, tak to vychází na 5 den. A tak je dlouhá, prodloužená kultivace, ne? Možná u někoho je delší, nebo naopak kratší, záleží asi jak se rýhují...
no to by byla teda exotika, když si představím toho svýho doktora :grinning: žasnu, jakej mám vkus :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajass, já je polykám, ale mám je na úpravu cyklu, aby chodil pravidelně, jinak po OPU jsem je měla užívat vaginálně :wink: ale dr. mi tak nějak říkala, at to beru jak je mi to příjemnější... a musím zatukat, špatně mi po nich naštěstí není

antoanet, jasně že se vám povede napoprvé :dizzy_face: jak jsi popisovala ty pocity při stimulce, tak jsem to měla stejné... :slight_smile:
5. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
antoaneta: SUPER, PARADA! PEKNE ZPRAVICKY... JEN TAK DALE :grinning:

ohledne te adopce... prumerna cekaci doba je udajne 2 az 3 roky a adoptivni rodice si nevybiraji dite!!!! ale diteti jsou vybirani rodice!!!!!! napr. kdyz ma miminko predpoklady, ze bude vysoke a biologicti rodice jsou vysokoskolaci, tak vybiraji i adoptivni rodice... vysokoskolaky a aby byli vyssiho vzrustu :wink:..... to je jen pro priklad :wink:
5. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja mela taky malinko zvyseny prolaktin a pan doktor mi na to dal dve tablety dostinexu... tak uvidime, jestli to zabralo. zacatkem unora mam jit na kontrolni odbery se stitnou zlazou a tak mi otestuji i prolaktin... jsem zvedava!
5. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Antoanet, moc moc držím palečky, ať se všechno povede a dobře vyvíjí a ať ti vydrží dobrá nálada a máš veselé čtyřčata :grinning: :dizzy_face: . Taky se toho moc bojím. Začínáme stimulku asi 20 dní. Nejvíc se bojím toho, že nevím co mě čeká a jak na to budu reagovat. Už teď mám stavy, že se mi chce brečet a lituju se, co teprve po hormonech. Nejsem nějaký cíťa a už vůbec ne člověk, který si stěuje a brečí, ale co se tohohle týče, nemůžu si pomoct, ach jo. A zrovna dneska si mi stěžovala známá, jak je na nervy. Že má 9-ti měsíčního chlapečka a čeká druhé dítě... Neměla jsem slov...
5. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdáááár ... jdu si vás dočíst .. :wink:
5. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek