Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

cabalkova
6. led 2010

antoan... mas pravdu, taky jsem si rikala, ze je blbost nejak se prepinat nebo riskovat, kdyby to melo rozhodnout o tom, jestli se to povede nebo ne. Ja mam takovou praci, ze ji muzu delat i z domova, a jsem se sefem domluvena, ze az si reknu, tak proste zustanu pracovat doma a uvidime, jak to pujde... takze v tomhle ohledu mam pohodu... jinak ja dojizdim do prace vlakem z vesnice kousek za Revnicemi, tak se mi asi nebude chtit se tahat... musim priznat, ze se docela tesim, ze budu doma... no uvidime..

misanda
autor
6. led 2010

antoan : jak kdybys mi brala slova od huby...taky si myslím, že za ty prachy má člověk nárok na tu nemocenskou a strávit ty významný chvíle s někým blízkým...nebo spíš s tím nejbližším 😉

jinak holky, já jdu do dvou vajec - jestli budou - protože nechci riskovat, aby se nepovedlo...ale povést se nemusí, s tím jsem smířená, ale přece jenom, dvě vajucha = větší šance...

tulanek
6. led 2010

Antoanet,fakt mi kolikrat uplne beres slova z pusy 🙂 presne jak pises,clovek kdyz ma tu moznost,chce to vsechno prozivat radsi doma,s pritelem a v klidu,nez v praci,mezi ,,cizima,, lidma...No ja jsem na ty injekce cucela jak tele na novy vrata,fakt jsem z toho byla dobre vyvalena 😵 prave,v praci jsem 12h a celych 12h musim fungovat a na nohach a kdyz nefunguju,neni mi zrovna treba nejlip,je to na ukor kolegyne,takze je to neprijemny,jak pro me tak pro ni...No mam napsany zacatek stimulace jako ode dneska,ale asi jak je to dlouhej protokol,tak zacinam s tim perem az toho 21. a ted si budu pichat zatim tu jednu,punkce by mela byt 2.2,takze se to opravdu strasne rychle blizi 🙂 jsem z toho taaakovejhle jelen 🙂 a jakpak si Antoanet dopadla dnes na telefonu,doufam,ze dobry??!!!! 😉 🙂

tulanek
6. led 2010

A vy me predbihate 😀 ja dycky neco napisu a uz mezi tim pribudou dalsi vzkazy,auuuuu 🙂 ja jdu taky do dvou,jak tam budou,jsou jasny a pujdou na odbyt 😀 jak muzeme zvysit sanci,zvysime! 🙂

misanda
autor
6. led 2010

tulanek : taky si jedeš pro dvojčátka, jo? 😀 já teda už chci jenom dvojčátka 😀

tulanek
6. led 2010

A aby sis nemyslela Misando,tak neopisuju,jen se nam roji to same v hlavinkach 😀

evik73
6. led 2010

Na chvíli člověk odběhne a už to tu žije..
Neschopenku řešit nemusím,protože se válím pěkně doma a je to paráda,občas to leze na bednu,ale jsem spokojená 🙂

tulanek
6. led 2010

Jo,my si je prali jeste nez jsme vedeli,ze pujdeme na IVF 🙂 takze volba je jasna,zadny jedno embrijko,hezky dve,sup tam s nima 😀 no a ted tady machruju a pak budu rada za jedno,coz samozrejme opravdu budu,aspon to jedno! 🙂

misanda
autor
6. led 2010

evi : a jak to děláš? já se chci taky válet doma 😀

misanda
autor
6. led 2010

tuli, já si myslím, že budu mít fakt na dvojčátka štěstí...nevím, jestli to vyjde hned napoprvé - myslím že ne, ale tak bych tady mluvit neměla - ale vím, že jednou budu jezdit s holkama 🙂

evik73
6. led 2010

holky,kam chodíte do Caru?

tulanek
6. led 2010

No Eviku,ja si myslim,ze je lepsi i pro psychicno byt doma,protoze ne vzdycky ma clovek naladu na milion lidi kolem sebe a jeste kdyz clovek musi byt od rana do vecera prijemnej,at se deje,co se deje...Nekdy bych je vsechny kopala,uz mezi dverma 😀

misanda
autor
6. led 2010

my chodíme do Pronatalu v Pze

tulanek
6. led 2010

Misi i ja tomu,verim,budes mit dve holceny a budes taaaaaaakhle moc spokojena!!! 🙂 + 🙂 = 😀 a klidne takhle mluv i ja budu mit dvojcatka,kluka a holku totiz 🙂 My chodime do Unicy-Brno

evik73
6. led 2010

Tulanek souhlas,a ještě když jsou lidi neomalený a pořád se vyptávaj...na pěst!
Misi v Pronatalu je Marděšič že jo?Ten nám před těmi lety dělal to Ivf,ale to byl ještě v Podolí,pak si založili Pronatal..

misanda
autor
6. led 2010

tuli, ty jsi číslo 😀

konečně se mnou taky někdo dvojičkovatí 🙂 to jsem ráda 😀

misanda
autor
6. led 2010

Evi, já tam ty doktory neznám, byla jsem tam dvakrát...a jedna z nich vypadala jak Polívková 😀 tak jsem zvědavá, kdo mi bude dělat miminka...je aspoň ten Marděšič pěknej? 😀

evik73
6. led 2010

Já jsem hňup,vyptávám se,kam chodíte a sama to nenapíšu,tak my jsme měli jít do Gestu(tam chodí cabalkova,pokud se nepletu),ale nemají smlouvu s naší pojišťovnou,tak jsme skončili v Motole.A jsem ráda...

tulanek
6. led 2010

Jo presne,v posledni dobe (a obzvlast v te nejposlednejsi 🙂 ) mi prijde,ze vetsina zakazniku jsou arogantni prasatka,ktera si mysli,ze kdyz maji prachy,muzou si delat,co chteji a ja tohle taaak nesnasim 😠

Misi i ja jsem rada!!Clovek je hned veselejsi,ze ma to ocekavani dvou fazolecek s kym sdilet 😀 samozrejme krom priteleho,ten si je totiz dvojcatkama jistej,vic jak my dve dohtomady,vsude rika,ze budeme mit dvojcatka,protoze on si to domluvil s panem doktorem preci 😀

evik73
6. led 2010

no Misi...,před 15 lety byl už prošedivělej,ale je to ten snědej typ chlapáka fešáka a hlavně je to kapacita,byl to myslím první doktor tady v Čechách,co s IVF začal,takže máš veeeelikou šanci na dvojčátka,jsou tam šikulové..
Jak to máte daleko?

tulanek
6. led 2010

nooo,tak to ti Misi preju,kapacitu a jeste hezouna,to pujde jedna basen! 😀

antoaneta
6. led 2010

Tak čááu holky, sory že Vás tak napínám 😉 ale nejdřív jsem si Vás musela dočíst. Vy ste ale pořádné klábosilky a já ještě víc zvědavá 😀
ahoj Evíku a mariamaria, přeji moc štěstí do snažilkování a ať se Vám tu s námi líbí!!! Mě se tu líbí moc!!! 🙂

🙂 Ale teď ta zpráva 🙂 Tak jsem si tam dnes volala znovu, a z těch 8 vajíček zůstávají fakt jen 4, ty zbylý se chuďátka neprobraly 😢 prý, kdyby aji se dnes rýhovat začly, tak by nebyly kvalitní, a už tam může být nějaký zakódovaný problém. (jinak dnes už jsem se stihla zeptat i na ty jejich buňky 😉 ) Tak dvě z nich mají 6 a 8 buněk a dvě mají 4 buňky. Podle toho jak jsme to tu včera rozebíraly, asi žádná hitparáda, ale i tak jsem ráda i za to. (navíc jsem si našla jednu kočku ve fotoalbech, která otěhotněla po 1. IVF zavedením jednoho 8 buněčného embryjka 😉, takže to mi zvedlo zase náladu)
No a zítra jdu teda na to, šupky dupky zpátky!!!!! Mám tam být v 10 hodin jako na koni, tak si prosím vzpomeňte. Ještě mi dnes embryolog řekl, že teda mám přijít a že mi zavedou ty dvě. Tak jsem trošku zalapala po dechu, jak to bylo moc informací na jednou a že už mají tak rozhodnuto a zeptala jsem se, že jestli mi to jako doporučují, že to není třeba nic moc, že jsme si mysleli, že bysme si dali třeba jen jedno a ty zbylé bysme si nechali zamrazit. A na to on, že ty čtyřbuněčný - nic moc. Že vlastně dnes už by měly mít těch buněk dvakrát tolik. Ale že uvidíme teda zítra, že to může ještě povyskočit. Každopádně kolik si jich tam fakt nakonec dáme, že se domluvíme prý zítra. Ale že dvě jsou běžný kdyby se jedno neuchytilo, tak se uchytí třeba to druhý. Jen, že se teda může stát, že se uchytí obě a byly by z toho dvojčátka (jako bych zrovna toto nevěděla, 🙂 ). Ještě jsem se taky ptala na ten AH a na to mi řekl, že předpoklad k doporučení u nás není (věk nad 35 let, více nepovedených IVF, nebo silná slupka 😉 ) že prostě my nic z toho nejsme a ani nic nemáme, takže nemusíme, ale že záleží na nás. Že to každopádně tu šanci úspěchu zvyšuje. Na to já, bysme to asi chtěli, že jestli můžeme teda, pokud se rozhodneme pro obě, tak že jednu bysme nechali normálně a u té druhé bysme si nechali udělat ten AH. A zase, - že jako to jde, že můžeme, a že se domluvíme zítra před transferem. Takže holky, mám z toho hlavu v péru, nevím, nevím. Jedno, dvě? AH u jednoho, u obou? Ach jo. To je dilema ☹ .....ale krásný 🙂 Moc Vám přeju taky takový přemýšlení.... 😉
Jo a ještě mi zmínili možnost, že tam můžu po ET kromě těch jasných dvou hodin zůstat, tak tam asi přenocuju. .....jen ať to ze mě nevyklouzne... 😀
Holky já se Vám tak těším.
Ale strach mám teda taky, ale takový zvláštní, něco jako tréma, či co...

misanda
autor
6. led 2010

ty jo, tak s dědou jsem ještě nikdy nic neměla, natož děti 😀 to bude hooodně zajímavý!!! až jim budu jednou vyprávět...jak vznikly 😀

jinak my to máme do Prahy 100km - do Ikey 😀 😀

Tuli, tak to máme doma stejný, ten můj si je taky jistej dvojčatama a holkama tuplem...a jak se těší a tak 😀

misanda
autor
6. led 2010

antoanet, tak to je super!!! nech si zavést dvě!!! 🙂 a já bych udělala AH u obou...když už, tak už...aspoň to zase zvyšuje šance!!!

a zítra si píšu do kalendáře, že v 10:00 se myslí na antoanet 🙂

misanda
autor
6. led 2010

jo a jak finančně vyjde ten AH u jednoho????

evik73
6. led 2010

Antoan veliká gratulace,to je super,začínáš vlnu těhulení a my tě budeme následovat 😉 nejsi spisovatelka?Co my nakecáme na jednu stránku,ta máš jednu zprávu 😀
Misi do Ikey na Zličín?Jsi přímo z Chomutova?

misanda
autor
6. led 2010

Evi, kousek za Chomutovem 😉 ale vyrostla jsem v Chomutově 😉

a Ikeu na Zličíně miluju, na ČM jí moc nemusim 😔 no a nebo to bereme přes Most a přímo na Letňany, ty jsou stejně nejlepšíííí 🙂

evik73
6. led 2010

ty máš na jednu zprávu,tam mělo být..

antoaneta
6. led 2010

Děkuji Evíku za gratulace, jojo, kdyby to s tím těhulením byla pravda 😀 Jo, sice k té spisovatelce nemám až tak daleko 😀 , ale chápeš, můj pes i chlap to už slyšeli a to několikrát a už mi neodpovídají doma ani dveře 😀 😀 😀
Jo a škoda, že jsi sem nepřišla dřív. Mohla si mně poslat toho tvýho, ten můj totiž chce zase jen samý holky, pokud prý budem mít kluka, tak ho pustí po vltavě 😀 (sranda)

misanda
autor
6. led 2010

hehe, tak to ještě až začnu psát romány já, tak to budete taky čumět!! 🙂