Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

evik73
13. led 2010

jj už v pátek,tak doufám,že to bude OK a příští týden bych mohla zvládnout odběr,docela se to rozjelo...

abig to je dobrá teorie s tím tmavým typem,taky do něj spadám,ale má to i své nevýhody,nevím jak jste na tom vy,ale já jsem dosti chlupaťoučká 😀 😀

abig
13. led 2010

Jojo Miši, měla měla a mám velkou zásobu, prý ... měla jsem jich 16 ...
Černocha říkáš, hmm .. nedávno jsem jednoho potkala .... no k tomu jsem za svobodna Černochová, to by nestačilo ?

evik73
13. led 2010

misi,začala jsem píchat v pondělí 225j Gonalu,takže mám 2 balení,jedno je 900 j,tzn.že zítra dopíchnu jedno balení,možná budu muset ještě dokoupit,uvidíme co na to říká moje tělo..

abig
13. led 2010

Evi, jí taky až až až .... až moc

abig
13. led 2010

jí = já

evik73
13. led 2010

dalo by se říct chlupy od hlavy až po paty a dcera samozřejmě taky a když k tomu přičtu ještě taťku,tak spotřeba holicích potřeb je u nás značná 😀 😀 my holky se samo neholíme pod nosem,to zvládáme depilací,ale je to děs běs,přes zimu to hřeje ale v létě katastrofa 😝 😝

evik73
13. led 2010

trvá stimulka tak nějak kolem deseti dní né?

abig
13. led 2010

Stimulka je individální, může se i protáhnout, když tělo nereaguje .... ale opu se dělá přibližně v období ovulace, ne ?

evik73
13. led 2010

to by vycházelo,tak nějak kolem 20.1.,no necháme se překvapit,oni to snad naplánují dobře a svědomitě,budu jim věřit 🙂 🙂 🙂

misanda
autor
13. led 2010

holky, tak já zas tak chlupatá teda nejsem 😀 a roste mi to - krom vlasů 😀 - pomalu 🙂 díkybohu 😀

Evi a to se dá ten Gonal jen tak jako dokoupit???

misanda
autor
13. led 2010

mě říkala mudra, že stimulka těch 10-14dní...že záleží...a že prej neznamená, když jsem při stimulaci na IUI měla hodně vajec a rychle, že teď je budu mít taky...že prej když jsem byla zasratá endometriozou, tak to pak roste a zraje rychle ☹ ☹

misanda
autor
13. led 2010

holky jak jste se cítily po tom Prednisonu? já z toho mám docela hrůzu, když to teď čtu 😕

evik73
13. led 2010

jsem zvědavá,jak dlouho ta stimule potrvá...s tím Gonalem nevím,jak to je,co když budu mít málo těch 900j?

misi ten Prednison nevím,zatím ho beru krátce,ale taky jsem a mám pořád strach,protože jsem četla názory holek a některé nic moc,naopak některé zase nedělal nic,je to taky individuální asi jako všechno kolem našeho problému...já mám návaly,ale nevím počem,jestli po Zoladexu nebo Prednisonu či ten Gonal to může dělat...asi se moc pozoruji a to jsem teprve na začátku,nevím co budu dělat,až budu čekat na test,to asi zcvoknu!!!

evik73
13. led 2010

taky jsem měla a mám pořád strach.....tatárek,vynechávám slova!!

misanda
autor
13. led 2010

evi, návaly máš po Zoladexu...já mám v sobě třetí a je to už k nevydržení ☹ už jsem skoro prosila doktorku na kolenou, že nechci 😀 a ona mě tak hezky litovala a říkala, že to ještě musim 14dní vydržet 🙂

misanda
autor
13. led 2010

ty jo,a le toho prednisonu se fakt bojím, četla jsem, že způsobuje otoky, nespavost, měsíční pleť, váhu hore haj 🤐 😕

misanda
autor
13. led 2010

Evi a ty bereš těch 5mg? to je pilulka???

antoaneta
13. led 2010

Ahoj holky! Dneska jsme 6tý den v břůšku!!!! 😀
Jinak moc děkuju vy moje sudičky 😉 😉 na znamení věřím, tak snad mi v úterý ty moje iluze nikdo neveme 😉
a abig: to jako že to břicho mám fakt jako kdybych si ho natáhla, přetáhla, nebo co 😀 , to by mohlo něco znamenat.....? 🙂

Jinak já co baštím taky ten Prednison 5, ráno celej, odpoledne půlku. Tak ze začátku nic moc. Byla jsem i plačtivá, nebo tak jako hodně střídání emocí a nálady - na to mi doktor řekl, že to může být právě tím Prednisonem a že tu půlku odpoledne teda mohu vysadit, že to neva. Že stačí jen ta jenda ráno. Je to něco jako prevence, proti nějakým těm obranným látkám spermio a my 😉 Dokonce po transferu mi jeden doktor řekl, že už ho brát nemusím a druhej, nebo sestra? že ho v těchto dnech čekání mám dobrat, ale další si už nepředepisovat. Ale mám po něm ještě takovou divnou nasládnou chuť v puse, krku, taky pak vždycky nějakou chvíli po něm chraptím, cítím jakoby tak nějak v krku poleptáno. Mám taky návaly horka a potím se. Nevím jestli za to všechno může ten prednison, nebo i něco jinýho? Ale kromě zavádění utrogestanu, už teď nic jinýho neberu 😒

chrobacek
13. led 2010

ant.... jsi těhule přece 🙂

misanda
autor
13. led 2010

jj, ten prednison je hlavně na to, aby tvoje tělo "udrželo" embyjko 😉

no, tak to jsem fakt zvědavá co to se mnou bude dělat..já ho jen tak vysadit nebudu moc...ani v těhu ☹

chrobacek
13. led 2010

já beru prednison od 26.12. a nic mi to nedělá a brala jsem ho 7,5mg během obou ivf a taky nic.... resp. asi to má vliv na špatnou pleť ale to se dá přežít ne?

misanda
autor
13. led 2010

chrobacku, tak to je super'!! to jsi mi udělala radost...doufám, že to na mě bude mít stejnej vliv jako na tebe...tu pleť nějak přežiju 😉

chrobacek
13. led 2010

ale víš jak asi to na každého může působit jinak ty ho začneš brát až se stimulkou??

misanda
autor
13. led 2010

chrobacek : jj, jdu k mudře 25.1., první gonal a asi i prednison...zatím nic neberu...jenom půlku toho E něco na tu autoimunitu tý štítky ráno 🙂

chrobacek
13. led 2010

evik ... s tím pokud ti nebude stačit těch 2x900j je na centru mě napr. dopíchli něco z vlastních zdrojů (Fostimon) takže jsem nedoplácela... a měla jsem taky dávky 225j

chrobacek
13. led 2010

misando já jsem si vynutila prednison už dopředu .. protože když jsem ho brala jen při ivf měla jsem tam ty protilátky furt.... ale popravdě moc tomu nerozumím ....

misanda
autor
13. led 2010

chrobacek : nestrrááááššš 🙂 nějak věřím doktorce a nechávám to na ní, no...a jak ti zjistili ty protilátky při IVF????

chrobacek
13. led 2010

já beru dostinex na prolaktin a prednison na protilátky 🙂 a ivf startuju až půlce února dlouhý cyklus

misanda
autor
13. led 2010

a jak ti teda zjistili ty protilátky že je tam furt máš...?? to přece nejde takhle na počkání, nebo joooo???

chrobacek
13. led 2010

brali mi krev po ivf a pak tři měsíce po tomto odběru .... hodnoty stejné