• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
autor
no, tak to bys ale musela brát ten prednison třeba půl roku, ne??? aby se ti to upravilo???

nevim, neřešim...prdim...děj se co děj :slight_smile:
13. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, a jinak mě vlastně řekli v imumedu, že to mám brát se začátkem stimulace až do 8tt, jestli teda otěhotnim a pak v tom 8tt k nim na testy... :slight_smile:
13. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě a proto mi připadá že brát to jen při ivf je k ničemu, ale v podstatě jsem na to nikde nenašla odpověď
13. led 2010 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně co doktor to názor, že? :wink:
13. led 2010 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nj, právě...a taky každý tělo reaguje jinak...nevim...radši to řešit nebudu, nebo by mi musela prasknout hlava a i kdyby, tak už je stejně pozdě :confounded:
13. led 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobacek : a teď bereš kolik mg???
13. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
5mg .... ale v podstatě jsem si to naordinovala sama :wink:

při ivf to bylo 5mg ráno a 2,5mg v poledne a to se dává v centru kde jsem chodila až do 12tt
13. led 2010 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,já se z toho zblázním,to je informací a každá to má jinak bože,kdo se v tom má vyznat...

chrobi a těch225j jsi měla celou stimulku,nebo ti to po ko UZ nějak upravili?a za jak dlouho jsi měla OPU?

misi,mě zase říkala emryoložka,že je ideální před IVF brát Prednison 4-6 týdnů,tak chápeš to?
13. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky ahoooooooj... jdu si vas prvne docist :grinning:
13. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem ti misi chtěla říct,že jestli je to po Zoladexu a po jedné injekci,tak tě chuděrko lituji,co musíš prožívat ty po třech a přeji ti,aby ten prednison jsi snášela dobře a žádné ty hrůzné účinky jsi nepocítila :wink:
13. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pampeli :slight_smile:
13. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná pokud někdo má ICSI,tak ten Prednison se nemusí tak dopředu a stačí ho nasadit až při IVFku
13. led 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no reknu vam... vy spisovatelky... ze vam vubec nerozumim :grinning: same prednison sem prednison tam... kdo se v tom ma vyznat? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
13. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampeli,prednison je záležitost z imunologie a buď ráda,že ho nemusíš,není o co stát...
13. led 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik jo celou klidně mi mrkni do alba ... další ivf jsem měla s 262j a taky mi to vyšlo ... protože u nás v centru platíš 5300,- paušálně za léky, takže ti pak dají na konci třeba ten bez doplatku na dopíchnutí ... nebo nějaký zbytek

jo a prvně jsem stimulovala 10 dní a pak 9 dní a navíc v perech které jsou po 450j v každém zbývá cca 75j co je tam nevíc a dá se to stříkačkou vytáhnout...

evik a ty máš protilátky nebo to bereš preventivně?
13. led 2010 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi spíš preventivně.protože všechny hodnoty jsme měli v normě,tak jsem i tajně doufala,že třeba v Caru mi ho ani nedají,ale prý když mi ho doporučili,tak zobu a zobu a snad to k něčemu bude...já jsem platila za Gonal jen 2500,prý zbytek doplácí nemocnice(jsou ale hodníííí),tak jdu načíhnout do tvého albíku :slight_smile:
13. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik jo dávají to preventivně :slight_smile:
13. led 2010 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jestli jsi platila za dvě pera po 900j jen 2500 tak to je krásná cena
13. led 2010 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem to přelouskala a řeknu ti,taky toho už máš za sebou dost,takže hurá do třetího a hlavně posledního pokusu,protože tentokrát už to vyjde...do třetice všeho dobrého!!!!Taky jdu do třetího,tak tomu věřím. :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abig jak ses ptala na ten protokol tak mám dlouhej prášky a sprej jsem začala brát 22den cyklu takže 2.1. no a ted čekám na menstruaci abych si mohla jed pro injekce.

Misanda jestli je to pravda s těma černochama tak minulý týden u nás v obchodě jeden byl tak že by? :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj za dvě pera,říkám,že jsou hodnííííí,hlavně je to státní a ne soukromý Car,tak je to znát,tak pokud to třeba nevyjde(ale vyjde),tak zbydou prašule na další nahrazený pokus :rolling_eyes:
13. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holky, kdepak jste ? Jsem sama doma a tady nikdo ... :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.tak já prednison beru taky ale o imunologii mi nikdo nic neříkal tak je to asi preventivně.jinak ho beru před OPu tři týdny a naštěstí mi nic nedělá.mě celkově léky nikdy nic nedělali špatnýho jak kdybych žádné neměla.
13. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky :slight_smile: tak jste zasejc pisaly,co? :slight_smile: no ten Prednison beru taky,ale nevim jesli je to z Dipherelinu nebo z Prednisonu,ale jsem taky takova hned dojata a hlavne mam v hlave porad jakoby ,,vykoureno,, ....Takze radost rozebirat se mnou neco,co je na delsi povidani nebo u ceho musim moc premyslet,to pak nastane skrat a proste nevim... :slight_smile: Antoanet,porad drzim co se da,tak i vy se poradne drzte,vsichni tri!!! :slight_smile:

Misi a ty neboj,nesmime si ty vedlejsi ucinky cist,jak uz jsem jednou psala,myslim ze to cloveku strasne podkopne to pozitivni mysleni,kdyz vidi,co vsechno by se po tom mohlo stat,ale ono se nestane a basta!!! :grinning:

Holky,dneska rano jsem dostala v praci od dvou kolegynek zelvicku,Pepina se jmenuje :slight_smile:
Pro stesti,abych mela celou dobu doma kamose a mohla se o nej starat a nepremyslet tolik o tom,co je a bude... :slight_smile: Mela jsem a mam takovou strasnou radost,konecne zviratko doma! :slight_smile: chlupace zadnyho mit nemuzu,mam alergii,tak me opravdu udelali hroznou radost! :slight_smile: tak dobrou noc holky a zitra vecer pa...
13. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se po delší době zase hlásím-i když vás průběžně čtu.
Byla jsem nafasovat včera injekce, dnes přišla mrcha,takže zítra začínám stimulovat..Dostala jsem 250 pregnilu v peru...Při IUI jsem píchala normální stříkačkou a teď pero....ale asi je to jednodušší:slight_smile:Tak se fakt strašně "těším" na hormony...ale vydržím, když vím, že to má nějaký smysl. Jo a doplácela jsem 4.960,- Kč....A teď uvidíme podle ostatního, jestli budeme potřebovat i ISCI nebo ne.:slight_smile: Tak hodně štěstí všem. V seznamu jsem...bohužel-vedu tabulku podle věku :unamused: no ale co nadělám:slight_smile:
14. led 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě mi poraďte-pícháte nebo budete píchat ráno nebo večer? Při IUI jsem píchala ráno v 6 než jsem šla do práce, o víkendu jsem si přivstala a pak šupla zpátky do postele....ale teď mi sestra řekla,že bych to neměla dělat na lačno-že by mi mohlo být špatně, ale já v 6 ráno do sebe nic nedostanu-tak mám teď dilema..
14. led 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajko mě teda říkali v centru píchat mezi 15-18h takže jsem píchala až jsem přišla z práce :wink:
14. led 2010 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik :slight_smile:)) jojo do třetice to klapne :slight_smile:
14. led 2010 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bréééé ránko,

tak mi to nedalo a včera jsem koukala do papírů a z imumedu mám napsaný, že se začátkem stimulace 10mg prednisonu :slight_smile:
14. led 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, mě zase sestra v pondělí říkala, že ten gonal bych si měla píchat dopoledne :grinning: a na IUI jsem taky píchala ráno, abych to nemusela tahat do práce..takhle to budu mít o to složitější a všichni to budou hlavně vědět :pensive:
14. led 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek