Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

pavcahola
14. led 2010

pajass neprdíme tak nám řekni co je u tebe nového....

evik73
14. led 2010

jasně antoanet,přesně tak to je a neboj určitě si v pozdějším stadiu i nějakou nevolnost zažiješ,aby ti to nebylo líto 😀 😀

chrobacek:tak to je jasný,do třetice a ještě kompletní změna,tak to je už výsledek předem zaručen 🙂

tak já už mizím,mějte se hezky a snad ještě dneska nakouknu,jinak zítra budu hlásit výsledky z kontroly..

misanda
autor
14. led 2010

chrobacek : tohle mi řekla i moje doktorka, že mi už pojišťovna nechtěla proplatit třetí zoladex (jeden stojí 4tis) ale že je nakonec ukecala...nevim teda jak..ale prý se cukali dost..že proplácí jeden, max.dva..je to drsný...hlavně že si to člověk celej život platí, co?

a co jakého CARu teď chodíš??? a protokol budeš mít jaký? 😀 jen piš, já jsem zvědavá a mám ve vás bordel 🙂

pajass
14. led 2010

dnes končím po sedmi dnech s Utrogestanem a pak čekám na MS, pokračuju s Decapeptylem, čekám to v pondělí-snad, takže stimulace by začala v úterý... budu chtít neschopenku od začátku stimulace, protože dělám v hodně rizikovém prostředí a můžu tam chytnout cokoli a nerada bych, abych se rozmarodila a muselo se to kvůli tomu přerušovat, už tak jsem nervózní jak blázen... doufám, že mi tu neschopenku dají bez problému, když jim to vysvětlím.. 😉
a jak už jsem psala někdy dřív...moc bych chtěla Denisku 😲 nebo Patrika, nebo klidně oba zároveň 🙂 🙂 🙂

pavcahola: jezdíš na Obilňák nebo jinak do Brna? Myslím, žes tu psala, že jezdíš do Brna...

Antoanet: držím moc palce!!!!!!! Ty nervy jsou hrozný, co?

misanda
autor
14. led 2010

ahoj pajass...žiješ, jo? 😀

hele a co řekneš teda v CARu? že děláš mezi lidma??? nebo jak?? co mám říct? 😀 😀

pajass
14. led 2010

dělám v nemocnici na jipce, tam lítají vzduchem chrchle, není problém, že mě nekdo poblije, dokope(blázniví senioři nebo ožralci) , přicházím samozřejmě do styku s hovnama, krví, močí atd. taháme nemohoucí lidi a je toho povíc... noční směny, bla bla bla... hodně rizikový, doufám, že bude mít dr. pochopení

misanda
autor
14. led 2010

pajass...no tak ty to máš v kapse rovnou 😀 to já s 20lidma v kanclu teda nevim nevim 😀

pavcahola
14. led 2010

pajass já chodím do repromedy a jsem tam zatím spokujená a ty na obilnák?

pajass
14. led 2010

misanda: musíš si třebas aj trošku něco přidat, jestli to chceš od začátku... bohužel u mě je to všechno pravda

misanda
autor
14. led 2010

pajass...přidávat si nic nechci...prostě nechá, nebo nenechá, uvidíme... 🙂

pajass
14. led 2010

pavcahola: jo jo já na Obilňák, ybrala jsem si ho netu sama a není to soukromá klinika, tak doufám, že nás moc nezruinují, stavíme totiž domeček 😉
ale na nějakých 17000 až 21000 nás to jistě vyjde, ale co už

misanda
autor
14. led 2010

já jsem teda hlavně počítala s nemocenskou spíš od OPU...ale když zase tady holky psaly s tím prednisonem...tak nevím...

pajass
14. led 2010

o Prednisonu jsem nečetla, bylo to přes dvě stránky, neco důležitýho?

pavcahola
14. led 2010

my byly na obilnáku na spermiogramu,mají to tam docela blbě udělaný všichni na nás koukaly ☹ a my taky stavíme domeček,ale musíme to nějak zvládnout.

misanda
autor
14. led 2010

pajass...nee, probíraly jsme, jeslti nasadit před začátkem stimulace, nebo se začátkem stimulace a jeho vedlejší účinky 🙂

pavcahola
14. led 2010

misanda já začala brát prednison 22DC už ho beru v sobotu to bude 14 dní a zatím ho zvládám v pohodě

pajass
14. led 2010

aha, já už mám dlouhý protokol a dr. mi nic o prednisonu neříkala, neberou to jenom holky, co jim vyšla blbě imunologie? třeba proti spermiím nebo tak? my jsme to měli ok

misanda
autor
14. led 2010

Pajass..někdo ho bere jako prevenci, záleží na CARu...

pajka00
14. led 2010

Tak mně vůbec nedali žádné prášky....vzali mi krev, za hodinu jsem šla k Dr. dal mi injekce a hotovo...Mám krátký protokol...tak možná proto.

misanda
autor
14. led 2010

to nebude krátkým protokolem 😉

pavcahola
14. led 2010

a čím?

misanda
autor
14. led 2010

no, tak přece prednison je na autoimunitu...takže ti musí prvně udělat testy...nebo by měli...a pak ho podle výsledů nasadí nebo nenasadí...s protokolem to nemá co dělat...

pavcahola
14. led 2010

aha tak to jsem nevěděla.

misanda
autor
14. led 2010

pavča, tím se vůůůůbec netrap. a konec diskuzím o prednisonu 😀

abig
14. led 2010

Ahoj holky, jakpak to tady s vámi dnes vypadá ? Že by zase nikdo nikde ? Nebo, že by jste se semnou nechtěly bavit ? Hmm?

Antoanet, kdy máš v plánu testovat ? Den před odběrem krve na HCG, nebo nevydržíš ?

Dneska tlačím 4dnem Clostil, ach jo holky, já prostě reaguji asi fakt na všechno, takže prsíčka nateklá, ani usínat na břůšku nemůžu protože to nejde !!!!!!!!! No a lelehoulince občas zašpiním ... taková jen nitka staré krve, ale fakt nitečka .... a pnutí břucha a pocit, že mám v břiše nasáklou houbu .... reaguji asi na to dobře, protože tak se vždy cítím když mám ovu ...

misanda
autor
14. led 2010

holky, mastim dom..jdu dělat večeři a flákat se u knížky a možná i manžela 😀

tak tady nezlobte a ne že prokecáte zase deset tisíc padesát osm stránek!!!!!!!!!!!!!!!

PA

antoaneta
14. led 2010

Holky, pajass,misando: tu neschopenku Vám dají bez řeči. Nemusíte si ani nic přidávát. Zahájením hlavní stimulace na ní máte nárok. (mám to potvrzený) Proto ji i automaticky nabízí. A je na Vás jestli ji chtít budete, nebo ještě ne.

Ahoj abig 😉: ty tvoje stavy, jsou fakt jako těhotenský. Ty až budeš po ET čekat na potvrzenín těhu, ty to snad ani nepoznáš 😀
Jinak to víš, že jsem si říkali i slíbili, že fakt s testováním vydržím až do dne před hcg. A myslím, že aji vydržím 😖 ? No nevím. 😒 Do dneška jsem totiž byla hrdinka, neměla jsem ještě žádný test doma. Ale dneska mě manža dotáhl domů rovnou tři. 😠 Tak teď nevím, nevím. Navíc na tom jednom testu je ke všemu napsaný, 99% přesnost už 5.-7 po oplodnění a to kdykoliv během dne. Sakra, je to vůbec možný? Tak jsem teď z toho taková vyřízená. Dyť dnes je to pro mě 7 den od ET (a to nepočítám ten první den), a předtím byly mimísci ještě 5 dnů v kalíšku 😉 .........V hlavě to hlodá a ruka pálí. Ach jo....Ale zatím se držím.

abig
14. led 2010

Antoanet ... tak já mám těhu stavy každý cyklus 😀 .... jednou jsem málem poblindila manžela, když kolem mě prošel a nevoněl mi je parfém ... jsem se ho ptala, co za smrad to na sebe vyšplíchl ... párkrát když byl cyklus hodně dlouhý, tak jsme si řekli, že by ? Ani testy bych už nespočítala, co jsem si jich nadělala, díky těhu príznakům .... takže teď už neřeším nic. 😎

Vydrž aspoň do 10 dne a když tě bude svrbět ruka dál, tak testni .... ale já bych asi taky čekala na UTZ ... stejně nic neuhoníme, že ?
Kolikátý jsi DC ?

abig
14. led 2010

A já jaksi přestala věřit klasickým těhu testům, vím že je to indnividální, ale někdo má // několik dní před očekávánou ms, a někdo až po 14 dnech zpoždní ...

Nemluvně, že jsem si koupila ovulační testy ... a všechny ukazovaly, že mám zrovna ovulaci .... hezky stejné dálnce ... tak jsem si koupila jiné a to samé ... mám v sobě cosi, co ukazuje na ovu testu, že furt ovuluji ...
Takže u mě to jistí krev. 😀

petronela82
14. led 2010

Ahojky holčiny, v tomto tématu jsem poprvé. 3 krát jsem stimulovala (puregonem) na IUI ale vždy byla stimulace stopnuta z důvodu PCO - žádný dominantní folikul - poslední stimulaci mi Dr. stopnul přes týdnem a navrhl mi IVF - mám z toho srach a taky jsem z toho dost zmatená - krátký protkol, dlouhý prtokol, atd .... vůbec se v tom nevyznám, na čem to záleží. Je mi jasné že mi v pár větách asi všechny důležité věci ohledně IVF neřeknete, ale budu rádá za každou radu, pomoc, na co si dát pozor ...

ještě jsem se chtěla zeptat zda máte nějaká PCO