Taky čekáte na IVF?

misanda
8. zář 2009

tak kdopak se přidá? nás čeká IVF v lednu - naše první...doufám, že se tu někdo najde, s kým se budeme podporovat navzájem...v tom dlouhém boji o vlastního mimíska...

misanda
autor
26. led 2010

Evi, připomen mi to, kdy že to jedete???

evik73
26. led 2010

co je to tady za kekelárny s flusancema 😝 😝 co ta biolampa nikdo nic?brouk dělá do kosmetiky že?ta by mohla něco vědět 😉

misanda
autor
26. led 2010

jo, holky ještě dotaz...dělá vám něco ten prednison?beru 10mg a je mi po něm teda chvílema docela dost šoufl 🤐 jestli je to teda z něj...

misanda
autor
26. led 2010

já dělám do aut, můžu ti poradit akorát s volantem a tak 😀

ebony222
26. led 2010

Ahoj holky,
ctu vas kazdy den, jen zatim nemam co psat. Zacinam stimulovat az 8.2. a planovany odber je 19.2.
Jen k tem mrazackum -tohle uz je moj druha stimulace. Na prvni jsem mela 11 vajicek, 8 se jich oplodnilo a krasnych k prenosu jich bylo 6, takze 2 hned a 4 mrazacky. No a nechytlo se nic. Mrazacci maji pry o dost mensi pravdepodobnost uchyceni. Ale abych nebyla negativni - samozrejme jsem nic nevzdala a jdu do toho znova ono to vyjit proste musi!!!! Drzim vam vsem palce 😅

misanda
autor
26. led 2010

ahoj ebony, však piš...my tě berem 🙂

jinak jj, KET je nižší % úspěšnosti, snad 30 jenom...

ebony222
26. led 2010

jj, to muj doktor taky rikal, na cerstve 55% a na mrazacky 30%. Ale vis k cemu je pravdepodobnost 😖

tulanek
26. led 2010

Eviku,to jsou flusance pro stesti preciz 😀 jo a o biolampe tu psala Abig a nekdo ji radil,mozna myslim,ze zrovna Bouk...Je pritel tez dela do aut,tomu zase nerozumim moc ja,ani ridicak neci 😅 😅 jo je to sice nizsi uspesnost a to o dost,ale clovek ma ten pocit aspon trosku jistoty... 🙂

evik73
26. led 2010

mišo,jedeme 27.2. a to už budete vědět.mám to naplánovaný 😀

ebony jen pojď k nám,tady ti to rychle uteče a hlavně je tady super partička,takže se i navzájem krásně podpoříme 🙂

misanda
autor
26. led 2010

Evi, mi mudra říkala, že test budeme dělat koncem února...tak možná už budu vědět!

Tuli, já miluju řídit auto 🙂 jenom parkovat mi nějak nejde, když mymáme velkou káru, takže je to takový složitější 🙂

nana.76
26. led 2010

tak jak jsem predpokladala inseminace se nepovedla,mrcha dorazila v plne parade takze jeste na ni pockam v unoru a pak stimulka na IVF a pak tu mrchu nechci dobrych 9mesicu videt 😒

evik73
26. led 2010

holky nechte statistiky u ledu,protože je tady na koníkovi spousta holčin,které zrovna z ketíku otěhulili nebo už dokonce míma mají 😉
já vím tuli.že jsou to flusáky pro štěstí,ale ta představa je dost nechutná a já jsem pako,protože si takhle dost věcí představuju a pak je mi šoufl... 😝 😝

misanda
autor
26. led 2010

holky a kde máme vůbec Abig???

tulanek
26. led 2010

Evikuuuu,promin promin promin!!!!!!!!Stydim se 😔 😔 jdu si za trest kleknout do kouta,paaaaaa..........

misanda
autor
26. led 2010

holky, tak tohle mi teď přišlo do IP jako reakce na moje album, to je fakt ubohost : jejky. to je hruza, co musite vsechno delat. lidi sexujte poradne!!!

evik73
26. led 2010

mišo 😉 tak to jsi můj člověk,protože já jsem taky úchyl na řízení autíčka,jezdím už od 15 a papíry jsem si dělala až ve 23 letech 😎 teď se trochu pereme s Bajunkou,ta má papíry od listopadu a taky by pořád jezdila,má to mít po kom,takže dohady o řízení jsou tu neustále...a co děláš za práci,když je to o vozech?Jo a testík stihneš v pohodičce....a budu mít sebou noťas,tak si vás budu hlídat i tam 😀 😀

nana to je mi líto,ale jseš bojovnice a jdeš do toho z nasazením,tak to později určo vyjde 😒

misanda
autor
26. led 2010

Evi, já spolupracuju s Toyotama 🙂, vyrábíme hlavně volanty, airbagy, takový to těsněný kolem dveří, brzdový hadice atd 🙂

misanda
autor
26. led 2010

jinak já dělala řidičák snad taky až ve 20-21letech...pak jsem nechtěla řídit, pač jsme měli rachotinu a já se bála,ale teď je to úplně mega a nejlepší je dálnice a rozpálit to na 150 😀

ebony222
26. led 2010

Misi, kdo to nemusi zazit tak to vetsinou nepochopi. Ale hruza je spis mit mozek jako ta, co ti to napsala 😀

evik73
26. led 2010

tulanku správně a na hrášek ju????bane odpouštím ti a klečet nemusíš...klidně flusej dál,když je to pro štěstí a pomůže nám to,tak máš můj souhlas 🙂 🙂

mišo,to je teda hnus nejubožejší....nějaká kráva blbá,co o tom nemá ponětí,však ono se jí to jednou pořádně vymstí a přeju jí,ať je to hodně brzo...debilka!!!!

evik73
26. led 2010

mišo...takže máte doma Toyotu?A ve skříních náhradní díly jako např.volanty,airbagy,těsnění.... 😀 😀

misanda
autor
26. led 2010

Evi, kupodivu neee, máme VW 😀 Toyotu nikdy nechci 😀

tulanek
26. led 2010

Tak to muze napsat opravdu jen ubohej chudak,kterej ma v hlave nasrano a jen si za.icha a ma zadelano,zrovna takovej clovek by mel timhle vsim projit,aby se mu rozsvitilo,v te jeho ubohe,prazdne hlavince...Ubec si toho Misi nevsimej,zrovna jsem ti chtela napsat,jakej mas hezkej hasiskufirek 🙂

evik73
26. led 2010

jsem taky magor a jezdím dost rychle,ještě se mi naštěstí nic nestalo,tak tuk tuk tuk,ať to i tak zůstane...holka ta už si zvykla,ale taťka se vždycky drží jako klíště a porád mele pantem,že jsem šílenec..

tulanek
26. led 2010

Tak jo Evi,dekuju za odpusteni!!! 😅 🙂 🙂

misanda
autor
26. led 2010

hašiš kufřík 😀 to je dobrý 😀

misanda
autor
26. led 2010

Evi já ráda řežu zatáčky...to manža vždycky čumí 😀 a nadává 😀

evik73
26. led 2010

A jakýho VW máte,když většího?To jsou dobrý káry,držáci...my máme Pažouta a ten žere jak mlejn..hrůza a děs!!!Ale jinak se taky dá přišlápnout,ale nafťák,není to uplně ono,benzínové jsou živější!!!!

misanda
autor
26. led 2010

Evi, Sharana 😉 7místný..ještě ty děti chyběj 😀 😀

evik73
26. led 2010

tulánku není zač!!!!A kdy ty si uděláš albumek,ať můžeš za pár dní ukazovat testík?