• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@prdecek máš nárok na 3ivf a 4 stimulace celkem,kolik jednotek nevim..
1. bře 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí

@jolcap aha, nevadí :slight_smile:
@lenkacar jj to vím, že 3ivf a ty stimulace, ale kdo ví kolik???? :slight_smile:
1. bře 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdecek říkali holky,že nějaký léky platí pojišťovna,ale moc je nedávají a nebo ti dají vybrat, bud na pojištovnu nebo silnější za peníze
1. bře 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdecek

Jsou leky dvojiho typu: jedny plati pojistovna v plnem rozsahu (na 4 cykly) a na dalsi doplacis. u nekterych min, u nekterych vic, zejm. se to tyka per jako je Puregon a Gonal. U Gonalu 900 je plna cena 8.500,- a ja jsem platila cca 2.000,-

Na Merional se neco malo asi plati, ne? Nebo jsi je dostala uplne "zdarma"?

Na jeden cyklus pojistovna nehradi vic jak 2225 jednotek.
1. bře 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap @martina_z no mám Menopur, tak nevím jak je to právě u něj? (700kč za 10 ampulí jsem doplácela teď).
1. bře 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prdecek

Jasne, vidim neco od -m- a uz ctu merional. Tim ted stimuluje kamaradka na IUI, platila asi tisicovku. Tak snad Ti leky budou stacit, jaky mas prokol?
1. bře 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jste toho nakecaly jsem myslela,že vás ani nedokážu dočíst :grinning:,ale zvládla jsem to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vera5 na co přesně jdeš?ta kon.látka mě zajímá,já mám jít na hysteroskopii :confused:
@jolkap tiše,nebo už můžu i nahlas gratulovat? :wink:
@martinkka si myslím krásný HCG,že by dvojčátka? :wink: :slight_smile:
1. bře 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak dneska opět na krvi kvůli narkoze při odběrech zítra pro vysledky a odpoeldne na kontrolu tak se bojím co mě čeka a jesli vše roste jak má :sweat_smile: jiak dneska už pocituju jak mam nafouklé břicho ze stimulace a to vypiju toliko vody a čaje že chodím co 20min,na zachod toliko vody jsme nevypila ani nepamatuju ale prí to pomůže at nemam nějaky ten hypersyndrom tak doufám že to vyjde
1. bře 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 děláš to dobře :wink: ,holky mě to nikdy nikdo neřikal na kolik jednotek mám nárok ,jen paltim a platim a držim hubu :grinning:
1. bře 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se teda taky vůbec neorientuju v tom, co je hrazené..mě jen nabízeli myslím ten Fostimon takřa bez doplatku a ten jsem nechtěla.
jsem si dneska cestou z práce zase koupila 2 knížky.furt si kupuju, ale číst je moc nestíhám a už je ani nemám kam dávat.prostě už musím začít chodit do knihovny a ne to jen pořád plánovat.

jo, mě dneska napadlo,jak je to u dlouhého protokolu.myslím si dobře, že se začíná ještě před mrchou a tím zasáhne přes další cyklus?
1. bře 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv tušim že se 2den mrchy dá injekce na zastavení činnosti vaječníků a za dalších 14dní kontrola a začíná se píchat
1. bře 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv no tak to já už chodím do knihovny léta jinak bych byla schopná utratit za knížky vejplatu a nebylo by je kam dávat
1. bře 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no mě někdo říkal,že ani ty neplacený nechtějí davát jestli blbě zabírají fakt nevím
1. bře 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn Na vyšetření průchodnosti kontrastní látkou ultrazvukem, jdu na to už v pátek, tak Ti sem napíšu jaké to bylo. Sestra mi do telefonu řekla, že to nebolí, tak doufám, že tomu tak tedy bude a nebude to bolet, ale i kdyby vydržím to, už jsem tak vyčerpaná, že už mi je to jedno. Stejně to nedopadne a půjdu na druhé IVF, děsně teď krvácím, mám po nezdařeném ET silnou mrchu a velké bolesti což jsem po IUI neměla, untrogestan mi to te´d pěkně dlouho podržel než jsem to dostala, dokonce jsem celou dobu než jsem začala krvácet,měla zvedlou bazální teplotu, utroš tělo pořádně ovlivní.
1. bře 2011 v 19:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera5 jdeš na HSG tak hodně štěstí nebo jdeš na hydrolaparoskopie to jsem byla na uspana:slight_smile:)ale nebolelo to:slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa teda, perličku a medovou masáž bych si taky dala líbit :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já třeba jen ten klid
1. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv mně když zkoušeli dlouhý protokol se Synarelem, tak jsem si od 1.dne cyklu stříkala Synarel a myslím 9. den byla kontrola, jestli se podařila zastavit funkce mých hormonů a od 10.dne bych si píchala Puregon, takže to zasahovalo jen do jednoho cyklu
ale bohužel mi takhle ten Synarel nezabral, tak jsme to museli přerušit a pak už jsem měla vždycky krátký protokol a tam mi Synarel fungoval
1. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem třeba vůbec synarel neměla ani jednou ..jen puregon a pak až pregnyl a podruhý jen gonal a potom pregnyl,obojí při dlouhém protokolu
1. bře 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dlouhy protokol muze byt jak z lutealni faze (pred MS), tak z folikularni (pri/po MS). Ale podle ceho to mastickar urci, to nevim.
1. bře 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar A co jsi pichala k tomu Gonalu a kdy jsi s Gonalem zacala?
1. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera5 tak hlavně ať tě to opravdu nebolí a nic ti nenajdou,u mě nevyšlo ani jedno... :unamused:
@jolcap já vždy pak ty knížky rozdávám po známých, neb mám knihovnu asi tak na 100knih, více ne.ale zase na jaře a v létě čtu minimálně,tak dočtu, co mám doma a na podzim už konečně vyrazím do knihovny.

aha, mě jen řekl mudr, že budu muset mí dlouhej protokol, jinak nic k tomu, co mi dá na stimulaci.chtěla jsem jít v září, na začátku měsíce na další IVF a pokud by to zasahovalo do 2 cyklů, tak jsem nahraná se zářím.říjen, listopad, prosinec rozhodně nemůžu kvůli práci a léto jsem si tím nechtěla kazit....asi mi nic jiného nezbyde.
:unamused:
2. bře 2011 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z nic jsem nepíchala ke gonalu při dlouhém..při krátkém jsem ke gonalu píchala asi 6den ovitrelle a potom jsem měla stopku ,začla jsem krvácet.Při dlouhém jsem začla píchat nějak po těch 14dnech po utz,poprvé mi přišla ještě mezi tim mrcha ,podruhé už ne ..
2. bře 2011 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
každej pokus jsem se cítila jinak ,poprvé při zastavovačce návaly ,ted jen zima .. a jinak dobrý ,na kontrolu jedeš až po těch 14dnech a začneš píchat a potom už je to stejný jak u krátkého ,zhruba 14den OPU a podle kultivace je ET
2. bře 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vytáhla jsem si černýho Petra... :cry: test negativní....a navíc fest špiním....je to v háji.....
@lenkacar Leni, za jak dlouho můžu mít další pokus? Myslíš, že květen je reálný? Dík...
2. bře 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
@olasek tak to je mi líto... :frowning2: ach jo...ale máš mrazáčky ne?tak za 3 měsíce doporučují ket...
2. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka díky..nemám žádné zmražené
2. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek aha tak jdeš do dalšího ivf?a který to byl ted pokus?tak to taky můžeš po těch 3 měsících na další,tak se zeptej i na tvém caru co ti řeknou...
2. bře 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek to je mi líto :frowning2: kolikátý to byl pokus? někde můžeš jít na další IVF třeba za 3 měsíce, u nás ale doporučují půl roku
2. bře 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka druhý pokus, ale poprvé ET...ten první pojišťovna nezapočítala...jj, to já se v pátek zeptám, jen jsem chtěla informaci...
2. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek