• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@missbosorka mam o dost staršího chlapaa taky měl ze začátku problémy, měl ze mě asi nějaký trauma, ale taky jsem netlačila na pilu a najednou to šlo a jde to už pořád
23. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar my bydlime v sev. irsku, to je soucast velke britanie. Jake tradice? :slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslim ,že tyhle chlapi si to potřebujou otuknout a jak si zvyknou tak dobrý ,tak si zase řikam ,že aspon nebude zanášet
23. únor 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap asi to překonáte sami, ale chce to čas a hodně trpělivosti, jestli se někdy některá dotkla jeho ega, tak asi chvíli trvá, než to překoná
23. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska aha já myslela jako v irsku ty pohádky víš :grinning:
@missbosorka právě nějaká se s ním kvůli tomu rozešla a ještě mu to dala sežrat, já naopak se snažím aby měl pocit že se o nic nejedná a podle mdrů mu ivf může pomoct, že to sebevědomí se někde v jeho nitru najde
@martina_z ja nevim, jak je to ve Skotsku, ja vim, jak je to tady. Tady stoji tripatrovy barak s vyhledem na more, zarizeny, 20 tis. mesicne. To asi v CR nesezenu. Ale my opravdu nebydlime ve velkem meste.
@lenkacar nevim :slight_smile: Porad nechapu....
23. únor 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa no to je přesně to, co se můžu kousnout, když mi máma říká..ublížila by sis, byla by jsi ještě nešťastnější, třeba by po porodu ještě žil a o to víc by tě to bolelo.Ale kurňa o mě a mojí bolest tu přeci nejde!!!!!! Když bude hořet, tak taky první budu chránot děti a pak sebe. Já ho prostě neochránila před celým světem, před tou nespravedlivostí. Ano trápila jsem se ai méně,ale jak trpěl on? Ve zprávě z operace byla věta, která mě pálí jako cejch "Plod asmerickými kleštěmi po částech potracen".Oni ho rozthali a vyrvali ze mě. A co dělala máma? Nic.Dovolila jim to. Prostě je to moje selhání.Jenže já byla v tak staršněm šoku, že jsem se nezmohla na žádný odpor. Byla jsem jak ovce, co jde na porážku. Nemohla jsem nic. Domů mě už z toho UZ nepustili, muž mě hned odvezl na gyndu a druhý den jsem šla na výkon.Celou noc jsem jen ležela v posteli a kolébala ho. 2 hodiny po výkonu jsem podepsala revers a muž mě odvezl domů. Kdybych doma neměla starší děti, tak nevím. Achjo už zase bulím. Je to strašně těžký.
Antoa držím palečky, aby se ti brzy podaří miminko.Alespon to bolí trochu méně.
23. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap možná, že když se mu podaří počít dítě, to zvedne jeho sebevědomí a půjde to :slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka taky se tomu večer směju, že přijde doba kdy mě bude s tím otravovat každou noc, ani se kvůli romu nechtěl se mnou seznámit že ho odkopnu
23. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jo urcite, s tim souhlasim
@ejviska To nesezenes, v CR nemame more :wink: Jsem ale hodne prekvapena, ze ten najem stoji tak malo.
@martina_z jako drahe MHD.. kdyz to prepocitam na koruny, tak denni listek tady stoji pres 100 korun, tak to asi drahe je, ale je nutno to vztahnout na mistni vydelky. My tu zijem, nejsme tu na rekreaci. Takze jedine rozumne srovnani je, treba podle toho, jak dlouho musim pracovat na takovy velky tydenni nakup nebo na cokoliv jineho. A z toho vyjde samozrejme lip UK
23. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s to je hrozný, mám z toho husí kůži :frowning2: mrzí mě, čím jsi si musela projít
23. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky, diskuse o ptácích mi fakt zvedla naladu

Ja si vzpomínám, že jsem jednou řekla, lasko, dnes ovuluji a stalo to za ....
23. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z a to za najem davame hodne, protoze jsme v primorskem mestecku, bezny domek tu jinak stoji kolem 12 tis. mesicne. Elektrika jak u nas, voda zdarma, topeni levnejsi. Velky tydenni nakup max do 2500kc. A to denne varim! Ale co mame zname v East Midlands, tak tam to neni jine. Proste jenom ten Londyn nebo jizni Anglie, to je o necem jinem.
23. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s to jsem viděla asi v 18cti dokument jak se to dělá a tenkrát jsem řekla ,než na to jít budu mít 4 děti ..ale jako když to rozhodnou doktoři tak je to asi jiné ..holky netrapte se tolik ,mě je z toho úplně špatně jak tolika trpíte
23. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap když mu to ze začátku nešlo, tak jse se modlila, aby to konečně šlo a pak když už to šlo, jsem kolikrát musela dělat, že spim, protože pak chtěl najednou pořád :slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missbosorka věta: Dnes ovuluju u nás působí silně antieroticky :grinning:
23. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak u nás jako měl být první sex apro něj teda nečekaně asi si fakt myslel že jdui na kafe tak fakt měl trenky a na nich obrázek a napsáno ,,chcípl mi pták,, ale to jsem nevěděla že je to pravda :confused:
23. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si zase vzpominam, jak jsme na zacatku snazeni do toho v dobe ovulace busili uz 4.den a uz se nam vubec nechtelo. Trvalo to snad 40 minut, chlap nakonec splnil ukol a rekl: "tak, a jestli neotehotnis, tak budu pekne nasranej."
23. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak teď jsi mě pobavila :grinning: kdo mu takový trenky koupil?
23. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar kde je mají já je koupím tomu mýmu, dneska jsem slyšela hlášku ve sportovních novinách co se doma chytila-nepostavím ho aby se nezranil
23. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka hele to nevim ,ale má je dodnes jsem mu řikala at si je veme pro jistotu do lázní
23. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka uz bych to v zivote nerekla, je fakt, ze jsem za ty tri roky se snazila byt v tomto co nejvic nenapadna, nekdy mi to slo lip, nekdy hur, ale Davca na tohle reaguje opravdu dost citlive, tak jak pak to sperma ma vypadat

Pak mam jeste takovou tezi, mate doma velky chlapy? Ja mam pocit, ze ty velky jak jsou sami takovy pomaly, tak maj pomaly i sperma :slight_smile: Ale je to jen moje myslenka
23. únor 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar To by snad nevymyslel ani Troska, to je dobry. Muj mel pri prvnim sexu trenky se slonama, to si pamatuju.
23. únor 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a vzal si je? :grinning: stejně je tam ale nebude nosit celou dobu
23. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ty mu kup jiný ,,táto zbytečně se neunavuj
@martina_z taky dobrej řpístup je fakt že když jsme přišli z inseminace tak na popud pí doktorky jsme museli najít způsob což bylo dost ponižující a už jen představa že to musí zkusit měl antierotický vliv
@missbosorka já mam takovýho normálního chlapa, ani malý ani velký a má je líný :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek