• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@martinkka to asi nejde, mamka mi taky říká at na to nemyslím a já nevím jak to udělat jsem doma kvůli tomu a k doktorům chodím taky kvůli tomu
23. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka oba a hlavně pravdivý
23. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap a léky beru kvůli tomu a sleduju, kolikátý jsem DC, abych věděla, na kdy se mam objednat na kontrolu...nejde na to nemyslet :unamused: kdo to nezažil, asi neuvěří
23. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jo přesně, hlídáš jakoukoliv nevolnost co by mohla napovědět, už aby to bylo za námi a viděli jsem kladný výsledek, já bych si tak dala panáka
23. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap můžu se zeptat? ... teď když manžel musí, tak to jde? My jsme měli podobný problém, protože sex byl v podstatě jenom kvůli otěhotnění, ženská může vždycky, ale u chlapa je to horší ...a když jsme šli poprvé do CARu a můj chlap měl jít na spermio, tak to prostě nešlo...jsem si myslela, že je tam se mnou naposledy, tak mi sestřičky řekli, ať to příště donese z domu a od tý doby to nosí z domu pokaždý. Radši tam mám asi 4 dávky spermií zamražený, kdyby něco, ale od tý doby mu to jde pokaždý
23. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap toho naštěstí nemusim, tak mi ani nic nechybí :grinning:
23. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka u nás je to jinak, sám chlap může kdykoliv kdekoliv v gennetu v pohodě,ale jak hrozí nebezpečí sexu tak mrtvý pták z hnízda nevyletí, u nás normální sex neexistuje
23. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s ty jo, tak to musi byt hezoucci od pohledu, snedi.
@martina_z no jelikoz my bydlime v Sev. Irsku, tak tady neni drazsi nez v Cechach vubec nic. Ani bydleni, ani jidlo, proste nic. Jo, mozna holicka, ale to je diskutabilni a detail :grinning: Nevim, jak jinde v UK ( LOndyn samozrejme je specificky), ale tady je proste levneji jak u nas v CR
23. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš vy jste toho nakecaly já měla návštěvku ..ne holky mě už nemůže za ty roky nic víc otrávit ,jen se bojim,toho zbytečného počínání a to je vše..antoa udělala jsi to dobře ,nebylo to k ničemu..sama to určitě vnitřně víš..jak bys z toho mohla mít radost ,když bys věděla ,že to neni slučitelný se životem ..ten způsob jak to dělaj je hrozný ,o tom žádná ,ale na to ted nemysli..
23. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jak to myslíš? s tim sexem,
23. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska jé vy bydlíte v Irsku?tak to musíš ctít tradice co?
23. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to máte jinak...a bavili jste se o tom, proč to tak je?
23. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak jak je to řečeno nemáme pohlavní styk to prostě nejde
@jolcap @martinkka..... na Davida taky pusobi stres kabinky, my bychom to do phy nestihli do hodiny, tak si myslim, ze ten stres kabinky pusobi na kvalitu.... sice muze, ale je z toho vzdycky hotovej
@martinkka jo byl i u doktora,ale je to na psychologa, nějakej blok, no podle toho co vím se na něm podepsaly ženský,který mu dali jasně najevo co si o jeho selhání myslí
23. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap @martinkka teda hotovej a hotovej :grinning:
@jolcap no my ho máme ,ale musí si ho postavit sám :confused:
@missbosorka v gennetu mají místnůsku tak to je asi lepší
@lenkacar tak u nás je to obráceně a když jsme to několikrát zkusili lehnul před branama :grinning:
23. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap hele a než něco vůbec bylo tak to bylo taky na psychouše,taky má nějakej blok,ale jako jak to postaví sám tak dobrý a naopak mu řikam at sám masturbuje jak potřebuje ,protože to je asi jedinej způsob jak to trénovat
23. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missbosorka my to máme naštěstí kousek, tak to stíháme do půl hodiny :slight_smile:
@jolcap a chodí k psychologovi?
23. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska Byla jsem na stazi v Glasgow a restaurace a bydleni tam byly drahe pekelne, i MHD. Londyn je stat ve state, ale zase kdyz jsou slevy, tak jsou poradne a ne jak u nas.
23. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak mi to máme naopak...musim mu ho postavit já, jinak to prý neni ono :slight_smile:
@lenkacar no tak to máš lepší, já jsme platná na začátku a pak už mohu spát :grinning:
@martinkka ten můj by teda nikam nešel to vim..ty začátky byly krušný ,ale snad jsme to zvládli ,ale nedej bože kdybych se na něj utrhla přitom a nebo usmála ,tak konec a náš sex skončil s doporučením kondomu ..tak to je jako u nás konečná
23. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap, to je psychika, ja mela kdysi o dvacet let starsiho chlapa - milence, proste nemohl, jak pises, mrtvej ptak..... to me teda rozesmalo nahlas, doufam ze se neurazis, no proste mel ze me nejak blok, mlada holka, bla bla, a vypravel jak doma muze, nikdy s tim problemy nemel apod..... a ja mu to skutecne verila..... netlacila jsem na pilu, protoze jsem s nim chtela byt i tak, bylo mi to jedno, a najednou.... to slo ... a pak uz se to nikdy nezopakovalo, ale ja ho v tom nikdy nesnizovala
23. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar s kondomem by u nás bylo asi taky po sexu, to by nestrávil
23. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missbosorka tohle jsem měla já s manželem ,ale úplně to samý až časem jsme to dotáhli k sexu
23. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka dělá na montážích tak to dost dobře nešlo,ale pomalu velmi pomalu se to zlepšuje
23. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj akorat vzdycky o kabince rekne, ze to zase stalo za hov... a dva tri dny s nim doma nic neni. Taky si stezoval, ze ma vdycky v CARu mensi objem ejakulatu.
23. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek