Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

hanulka3112
24. srp 2009

Ahojky Holky, jsem hrozná nějak nestíhám, snad večer budu mít chvilku a konečně vás dočtu 😅 😀 aspoň jsem hodila fota do alba 😉

m.e.l
24. srp 2009

Hanul, hezké fotečky. A Leonek má stejné bodýčko jako náš Lukýs. Dostal ho od jedný tetky koníkovky. 😅

jmisa
24. srp 2009

Mi ještě nepřišla PPM. Minulej měsíc k 15. a teď nic 😠

kay
24. srp 2009

holky no mě se ten doktor ptal jestli to chci. já že si nechám poradit, že jsem slyšela, že to není až tak dobré že to nepůsobí na všechny ty pneumokoky a on řekl, že to působí asi na 80% z nich. takže jsem do toho prostě šla.. Nevím jestli byměla Stleinka takovou reakci i při obyč očkování.. a už to ani nezjistím. Jsem ráda, že ji můžu chránit jak můžu 🙂

kay
24. srp 2009

jo a u zubaře jsem dopadla super, normálně žádnej kaz 😀 úplně jsme si oddechla, obzvlášť vzhledem k tomu kojení.. 😅 a M. chudák jeden velkej... 🙄

zofik
24. srp 2009

holky můžu se zeptat všichni budete dávat toho pneumokoga? já si nejsem úplně jistá...ale né kvůli tomu, že se to platí, v tom není potíž...ale prostě nevím 😲 ......

jmisa
24. srp 2009

Zofik, já ho dávat nebudu.
Rozhodně ne jen preventivně. Navíc podle mého je organismus zatížen až až těma povinnýma očkováníma a ještě mu přidávat další.

Očkovala bych pouze v případě, kdy by to mělo nějaké odůvodnění a malej spadnul do indikované skupiny, pak ano, ale rozhodně bych se snažila počkat až do toho druhého roku.

zofik
24. srp 2009

jmis máme stejnej názor 🙂

jmisa
24. srp 2009

No já jsem na tohle očkování apod. trochu vysazená.
Nejsem ani odvázaná, že malej bude muset na hexu za měsíc. 😒

jankatr
24. srp 2009

Tak mi asi půjdem na ten Synflorix (místo prevenaru) kolem toho 7. měsíce. Uvidíme.

Teda holky - teď se nám stalo dvakrát po sobě že se Kuba tak pokadil že to měl doslova až za krkem - podruhé to bylo dneska - byla jsem s Matýskem na kontrole a pak s kamoškou co mi hlídala Kubíka na kafču, s tím že tam kluky rovnou i nakrmím - tak jsem tu katastrofu likvidovala uprostřed kavárny 😝 - ještě že tam skoro nikdo nebyl a je to docela velký takže se ten smrádek měl kam rozptýlit 😅 😅 😅 ale měl to doslova všude - věčná sláva tomu, kdo vynalezl mokrý ubrousky 😀 😀 😀 😀

kay
24. srp 2009

tak já dala prevenar. nevím jaké jsou indikované skupiny, ale je fakt, že očkování vymýtilo x smrtelných nemocí. Nemám důvod mu nedůvěřovat.

luzza
autor
24. srp 2009

my máme domluvený s pediatrem synflorix na 7.měsíc...
a určitě do něj půjdem...
svýmu pediatrovi maximálně důvěřuju... 😉

jinak nám přišla pozvánka na vítání občánků 😵

kay
24. srp 2009

jé luzzi vyse máte..já si přehlásila trv. pobyt až teď a obávám se, že už nás nikdo vítat nebude 😀

hodila jsme pár fotek do alba

luzza
autor
24. srp 2009

kay
musím uznat,že takovýhle kukadla jen tak někdo nemá 😉 😉 stelík je k zulíbání 😵

kay
24. srp 2009

luzzi děkujeme, no já myslím, že nemá zase nějak extra velké oči.. třeba Elišk je má taky moc krásné 🙂

jmisa
24. srp 2009

Kay, hezký fotky.
Už má malá vybarvené oči? Ono to z toho není moc poznat, ikdyž mi přijdou tmavší.

luzza
autor
24. srp 2009

kay,jmis
my to máme s očičkama tak : já mám tmavě hnědý a Jirka zelenomodrý...
Eliška má zatím tmavě modrý a nelinka zelenošedý... takže jsme taky hodně zvědavý,jak se jim ty oči nakonec vybarví 😅 😅 😅 😅 je to docela detektivka 😀
ale třetí měsíc už bývá obvykle celkem "vybarvenej" 😅 Dominik měl v tuhle dobu už jasně vybarvený oči...tmavě hnědý 🙂 🙂 🙂
no a jak to máte vy ostatní??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zofik
24. srp 2009

my máme zatím šedivý očíčka....já jsem hnědooká a manža modrookej...tak jsem fakt zvědavá....

kay
24. srp 2009

no holky já četls že se ty oči vybarvují dýl, hlavně když jsou pak tmavý, že světlají dřív, ale tmavnou později.. Já mám hnědozelené, spíš ale do hněda a M. má hnědé.. Stlea je má teď takové tmavěšedé,takže myslím, že tu hnědou nakonec dá 😀

luzza
autor
24. srp 2009

zofíku
vašíka tipuju na hnědý očka 😉 😵 😵 😵 má je jako měl náš domes 🙂
pokud by měly být opravdu modroučké,byly by už teď... 🙂
takže mi pak řekneš,jestli jsem měla pravdu 😀
sousedovic osmitýdenní holčinka má oči modroučký už teď 🙂 a jak krásně 😵 😵 no však melík by nám mohl povídat 😉 lukýno je modrook jak vyšitej 😀 😀 😀

luzza
autor
24. srp 2009

kay
je to jak píšeš 🙂 🙂
ty světlý očka jsou světlý hodně brzy 😉 🙂 a ty co budou tmavé, tmavnou do hněda z té tmavěmodré nebo šedé trochu později 🙂

zofik
24. srp 2009

holky a všechny pasete co? my furt tak bíďne ...a jak se u toho vzteká...a pak řve a mu úplně zkazím náladu
😲

zofik
24. srp 2009

luzz jsem zvědavá...dám vědět....

luzza
autor
24. srp 2009

žofíku
jestli tě to uklidní,tak mi paseme teprve týden 😉 😉 do té doby pásly mravence 😀 holky byly na bříšku nešťastný a jen plakaly... pak najednou ze dne na den začaly krásně vysoko pást a bez vztekání 😅 😅 😅 takže ještě vydrž 😉

kay
24. srp 2009

jé luzzi, ani se nepochlubíš, jak jsou holky šikovný 🙂 gratulace k pasení..

zofi, no každý to má jinak.. stelinka tomu pasení taky moc nedá, resp. teď je to lepší, ale nevydrží třeba půl hodiny v kuse 😀 dá tak 4 min a pak už jí ta hlava začne padat, ale je fakt, že teď vydrží docela dlouho se znovu zvedat a zase padat atd.. Před tím padla a už nevstala... 😀 spíš mám strach - ona už začla pravou rukou šahat po hračce a nevím jestli to není brzo, bo se pak drží jen na té levé ruce resp. zádama.. a je prohlá..ale furt trvá, že nejdýl pase u telky a už ji i byhledává očima, což asi není tak dobrý.. 😒

zofik
24. srp 2009

LUzz díky za rady 🙂 ale mám to furt zkoušet viď?

luzza
autor
24. srp 2009

kay
no ono to není moc na chlebení,že děti začnou ve třech měsících pást 😔 😅 tak jsem to tu radši neoslavovala 😅 jinak holky taky rádi čučí na telku 😉
zofí
no já to zkoušela každý den,ale jen na malou chvilku...taky mi jich bylo líto,když plakaly...takže jsem je pak hned pochovala a omluvila se jim 😀 😀

luzza
autor
24. srp 2009

oprava : na chlubení 😀 😀 😀 ne na clebení 😀 😀 😀

luzza
autor
24. srp 2009

já to snad nenapíšu dobře 😅 😅 😅 😅

jankatr
24. srp 2009

Tak u nás je to půl na půl - Maťulda bude už asi modroočko a Kubíkovi očička hnědnou 🙂

Jinak jestli chcete kouknout - přidali jsme srpnový fotečky 😉
http://jankatr.rajce.idnes.cz/

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru