Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

emers
23. zář 2010

ahoj holky,
jen prolítávám a zdravím 🙂
jinak u nás pohoda, máme se fajn
kdybyste pořádali nějaký ten srazík v Brně, tak mi prosím písněte do IP, ráda bych se s vámi viděla 😉

lucka.adis
26. zář 2010

Ahoj kočky, koukám, že to tady nějak upadá 😅 😕 kdepak jste všechny?
Jinak Haňulka má už princeznu dávno u sebe... četla jsem to na jiné diskuzi 😵 takže Gratuluju a ať Vás maličká moc nezlobí.

Holky, co ten srazík? Žabce jsem psala sms, ale neozvala se.. asi toho má teď moc, nevím, jestli dělá ještě tu školu nebo ne 😕 Jinak já také od Října nastupuju do školy, tak se těším 🙂 bude to sice náročnější, ale zvládnout se to dá.
@emers Ahoj, jak se máte? A co fotečky, nemáš? Jj, budeme rádi, když se přidáš na srazík.. bude to fajn, když nás tam bude co nejvíc. Jinak by to bylo zase u Vaňkovky v té restauraci, kde pracují ti tělesně postižení atd. minule se nám tam líbilo, mají tam super prostředí 😉

Tak já pádím dělat na oběd pizzu a potom budu péct rohlíky 😵

lucka.adis
26. zář 2010

Dávám sem aktuální foto naší malé

gabina79
27. zář 2010

Nazdárek 🙂 taktéž jen prolétávám a zdravím...koukám, že je na tom většina holek stejně jako já - není čas 😀
Luci, malá je princezna, je hezounká....sama se posadí nebo ji dáváš sedět?
To u nás trochu změna - Oník se konečně začal trochu hýbat - převrací se ze zádiček na bříško (jen jedním směrem) a párkrát se mu povedlo i z bříška n azádička, to byl ale vždycky paf a bouchl se do hlavičky....sedat si nesedá, když mu podám ruce, tak se ale do sedu přitáhne, a i když Dr říkala, že ho nemám posazovat, dokud si sám nesedne, tak ho na chvilku nechám sedět, aby si zvykal - ale je jak bójka, vlní se a občas to zalomí...no a když je na hrací dece na bříšku, tak začal šmejdit - ale směrem vzad - nelozí a klouže se...ale teď už se začíná zkoušet stavět na kolínka, tak to možná nebude trvat dlouho a bude i lozit...no a každou neděli jezdíme plavat do kryťáku, tam se mu to vcelku líbí (Ywuš, vy nejezdíte? Vy jste to po té vaně ukončili?)
Jé, Hanča už má teda mimi, a jak je princezna teda nakonec velká? Ten odhad 3,9kg mě docela dostal 😅 Hani, tak oooobrovská gratulace 🙂
No, jak budu mít čas, tak zase nakouknu a možná i nějaké fotečky přidám
Jo, ještě mám dotaz pro kojící matky (ještě pořád 3xdenně kojím) - kdy přišla první ms? Já pořád nic a už bychom se pomalu chtěli začít snažit o druhé 😉
Luci a co budeš dělat za školu? (\Myslím, že Žabka ještě valí dál) Já si to s malým fakt nedokážu představit...i když bych si toho ing ráda dodělala...no snad až budou děti větší...anebo pokud to druhé nepůjde 😔

lucka.adis
27. zář 2010

@gabina79 Ahoj Gabčo, také toho času na MK moc nemám, ale občas sem nakouknu a včera mi to nedalo a už jsem něco stihla i napsat. Né, že bych nestíhala, ale ten den s dětma uteče jako voda a večer jsem ráda, že si dám třeba skleničku vína, kouknu na něco pěkného v TV a jdu spát 😉
Veru si sedne sama, jenom když se za něco chytně a přitáhne se... jinak na to ještě nedošla. A ohledně toho přetáčení z bříška na záda, to je u nás to stejné (už nějakou dobu), že se přetočí a bouchne se do hlavičky. Ještě nepochopila, že není na puzzlíkách, ale na plovoučce 😀 😀 ale není to nic hrozného. A to lezení dozadu máme také, dopředu to ještě prostě nejde, i když už několikrát byla na kolínkách... tak jsem na ni zvědavá.
Ondrášek je ale stejně šikulka 😵 😵

Vy už se chcete začít snažit o další mimi? Tak brzo 😅 nooo, klobouk dolů.
Jdu dělat aranžérskou, budu jezdívat na víkendy do Hradce Králové... jsem na to hrozně zvědavá 😉

rioko
27. zář 2010

holky mám na vás prosbu, co jste měli dlouhý protokol - já mám dnes pichat poslední Puregon, zítra Pregnil a ve čtvrtek mám OPU - ale zapomněla jsem se zeptat co Synarel mám stříkat nebo už ne?

cincolina
30. zář 2010

@rioko ahoj rioko, ja jsem synarel nesplichala, ale beztak uz mas po OPU, koukala jsem na OBI diskuzi, 11 vajicek je parada! Jak se citis? Nejake priznaky OHSS?
Jinak ja se musim pochlubit (tuk tuk), ze jsem se asi rozkojila, davam dokrm UM uz jenom na noc 🙂 , tak treba nam to vydrzi. Lahev je stale v pohotovosti.
Tak kdy ten sraz? Pristi tyden (krome stredy, jo?)?

lucka.adis
30. zář 2010

Ahoj holky.
Nejspíš se ptáte, jakto, že ještě nespím... noo, nespím, protože se chystáme na zítřejší odjezd se sousedama na chalupu do Jižních Čech, jezdíme tam každý rok, takže se už nemůžeme dočkat a tentokrát tam jede i Verísek. Bude to pro ni premiéra i v krosně, jsem na to hrozně zvědavá. Áďa už přece jenom lítá po lese sám 😉
A mělo by nám vyjít i počásko, tak snad nebude pršet..

@cincolina Já se na srazík hlásím!!! Žabi mi ještě nenapsala, takže nevím, ale můžeme se klidně sejít.. není problém 🙂 ráda tě s malou uvidím. Písla jsem Emers do IP, tak se třeba k nám přidá. A ještě zkusím zítra písnout žabce.
Na který den to asi vidíš? Já jenom, že můžu max. ve Středu a v Pátek.. jinak fotím kamošku s přítelem atd. a o víkendu jdu s mamkou do kina. Po dlouhé době sama bez dětí (teď jsem byla s manželem a Áďou na posledním dílu Shreka) . Manžel bude " prý " hlídat, no není to skvělý 😵 😵 už se těším jak malá holka.

@rioko gratulace k vajíčkům, držím palce, aby s toho byl takový smíšek, jakého už máš doma 🙂 nezapomeň nás tu informovat!!! A co OHSS, snad ho nemáš. Já na něho nerada vzpomínám, i když překvapení bylo nááádherný 😅

Tak pá, kočky. Ozvu se až se vrátíme a jak bude čas...

pavluskav
1. říj 2010

Ahojky, můžu se přidat mezi Vás? Jak tak pročítám, tak jste samé odbornice 😉 Já se o tuto problematiku teprve začínám zajímat. S manželem bychom chtěli miminko, ale problém je v tom, že v březnu prodělal chemo kvůli nálezu na varleti (původně šel jen na operaci s varikokelou). Takže teď tak minimálně 3 roky se nemůžeme ani snažit o přiřozené početí ☹( Teď jsme byli na první konzultaci na Obi a vypadá to,že nás poženou rovnou na IVF. Jsem z toho docela v depce, protože já jsem v pořádku, ale protože spermijky máme jen zmražené a po rozmražení jich prý v dávce hodně zahyne, tak IUI je skoro nemožné. Pro IUI by se musely rozmrazit prý alespoň 2 dávky (celkem jich máme 8).Nemáte některá zkušenost s IUI se zamraženými spermijkami? Jestli se to někomu podařilo? Mám z toho depku... Už tak jsem mimo z toho , že vůbec do CAR musíme a teď tohle.

emers
1. říj 2010

ahoj holky,
díky za zprávu do IP, ráda se přidám na srazík a těším se na vás! dejte vědět prosím kdy se bude konat a snad se budeme moct přidat. pa! 🙂

cincolina
1. říj 2010

@lucka.adis @emers , ve stredu nemuzu, tak jedine patek dopoledne... co vy?

@pavluskav ahoj, ja teda s IUI zkusenost nemam vubec, dcerku mame z IVF, ale zato se nam povedl hnedka prvni pokus. Budu drzet palce. Jinak na diskuzi CAR Oblini trh Brno II. budou mit asi aktualnejsi info...

pavluskav
1. říj 2010

ahjky cincolina, děkuju za tip, půjdu se zeptat tam, pa

emers
1. říj 2010

ahoj holky,
@cincolina
my pátek dopoledne můžeme 🙂

hanulamarkova
3. říj 2010

ahoj holky tak novinky jak se nám daří. Malá je rozkošná nemůžeme se jí nabažit 😀 jsme z ní celkem paf...je hodná spinká a když nespí a nejí tak se kouká a kouká. Manža už ji vzal na procházku, když svítilo sluníčko. Moc se jí to líbilo a byla celou dobu vzůru a koukala na svět byla moc zvědavá. I velká sestřička je parádní pomáhá s nošením věcí a i s tím, že když se jí řekne aby se zabavila sama tak je šikulka a opravdu nás už tolik nepotřebuje 😉
Tak jsem zvědavá jak dlouho nám vydrží režim kojení, spaní, koukání, kojení spaní...

gabina79
3. říj 2010

Hani, moooooc gratuluji ke Kristýnce, je krásňoučká a byla teda fakt velká. Četlajsem si, jak probíhal porod - no taky sis užila, že...já jak jsem taky píchala na ředění krve, tak jsem taky ztratila hodně krve....a říká se, že vyvolávaný porod je bolestivější, ale taky rychlejší....tak teď už si jen prcka užívejt ea buďte zdraví 😉...jo jinak Kristýnka je pěkné jméno - my ji máme taky vybranou pro holčičku 😉
Cin, to je super, že ses tak rozkojila 🙂
Rio, 11 vajíček je super, tak ať je hodně pěkně rostoucích embryjek a pak malý prcek v bříšku 🙂
Luci, no to víš, s Oníkem nám to trvalo tři roky, tak už si myslím, že je načase začít....navíc už teď si přijdu jako stará matka (první dítě jsme chtěli mít daleko dřív) a navíc si myslím, že čím dřív po porodu, tím to půjde snáz...no uvidíme, zatím to moc neřeším 😉
Jinak u nás je to s kojením teď děs....od pátku jsem Ondru nekojila, protože odmítl prso, tak mu zatím 2x denně odstříkávám a zkouším přikládat, jestli si to ještě nerozmyslí, ale moc to nevidím....zajímavé ale je, že když u večerního krmení usíná a přešupnu ho od flašky k prsu, tak pije i z prsu (jenže pak za chvílli usne). Docela mě to vzalo, protože jsem myslela, že ho budu kojit do roku, ale takto mu dávám tak týden a pokud se zpátky nepřisaje, tak přstanu s kojením úplně a nebudu mu ani odstříkávat...ale mrzí mě to. No možná si to ještě rozmyslí.
No a jsme zase nemocní...nejdřív manža, pak Oník (s ním jdu zítra k Dr, protože už se to táhne týden) no a teď i já...ach jo, jestli to takto půjde celý podzim a zimu, tak to bude zábava ☹
Holky dotaz, kolik vám sní prďolové na svačinu - dají celou flaštičku ovocné přesnídávky?
Tak se zatím mějte 🙂

zabicka007
3. říj 2010

@lucka.adis Ahojky, moc se omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla, nějak nebyl vůbec čas, začala škola, chlap je v lázních, takže to tu všechno leží na mě, hrůza povídat ☹ Dokonce i tu sms jsem nějak zazdila, pomííííň 🙂
Jinak my máme doma taky plovoučky, takže taky si dělá malá z hlavičky otloukánka při přetáčení (přetáčení objevila den po pátém pěsíci, takže teď už to stihla vypilovat tak, že se mi bez problémů překulí přes celý obývák...no radost 😅) S tou školou ti budu fandit, a skládám obdiv, já kdybych sama sobě neslíbila, že to vydržím, tak s tím učením praštím...někdy je to fakt na palici, hlavně po časové stránce
@gabina79 Gabi tak mě přišla první MS už když malé byly tři měsíce a radost jsem z toho teda neměla, co vám budu povídat ☹ Jinak jsem moc ráda, že se Oník rozjel, teď už to půjde jak po másle a než se naděješ, tak bude lítat jak čamrda 😀 A co s tím kojením? To tak s z ničeho nic?? My jsme začali s příkrmama (mrkvičku odmítla tak zatím kašičky od HAMI) a mám z toho právě strach protože chci taky kojit cca do roku...

@cincolina Cin, super s kojením, to ste teda fakt šikulky, to se zas tak často nestává!

@hanulamarkova Hani, trochu opožděně, ale o to s větší upřímností GRATULACE ke krááááásnéééé princezně! 😵 😵 😵

hanulamarkova
3. říj 2010

@gabina79 gabi díky za gratulace ano malá byla pěkný cvalík, ale v porodce mi zhubla na 3590g když jsou takto velké děti tak prý jdou s váhou celkem hodně dolů... a jinak si myslím, že už měla jít ven i z toho důvodu, že měla podle mě hooodně smolky ve střevech. Gabi mě malá v 8 měsících udělala toto samé najednou mě přestala chtít prso jen v noci při nočním kojení si ho vzala ale měla jsem pak už tak málo mlíka, že jsme naběhli na čajík pro uklidnění s lepší spinkání a následně na kašičky na večeři a kakao do flašky. Taky jsem to obrečela no ale co se dá dělat. A malá mi už dala celou přesnídávku na svačinu. Tak držím palečky aby to dopadlo ok a budete zdraví.

cincolina
4. říj 2010

@hanulamarkova taky velka gratulace! jak se dari latkovat?

@emers @lucka.adis holky, mne to v ten patek nevyjde, jedeme na vikend do jiznich cech, tak budu balit a tak...

emers
6. říj 2010

čau holky,
tak to odložíme až nás bude moct víc ne? 😉
a dejte mi prosím zase vědět raději i do IP, já moc nestíhám sem chodit.
tímto se omlouvám, že málo reaguju a tak, ale vždy vás aspoň v rychlosti dočtu a fotky dětiček zkouknu vždy, jsou moc pěkné!!! ty dětičky! 😅

sajmona
8. říj 2010

@hanulamarkova jé moc gratuluju k dcerušce 😉
holky po delší době jsem nakoukla,ale nějak nestíhám dočítat,u mě nic moc novýho,tak vás aspon zdravím 😉

snahapada
19. říj 2010

ahoj holky posilam par fotek jinak vsechny moc zdravim

lucka.adis
10. lis 2010

Ahoj holky, nějak to tady upadá... kdepak jste všechny? Já také nemám moc času, zaměstnává mě malá a i Áďa, má plno koníčků, takže v týdnu máme volněji jedině v Pátek 😀 Zrovna teď v Pátek dáváme děti na hlídání a po skoro devíti měsících jedeme s manželem na víkend pryč. On teda neví, kam jedeme.. je to překvápko 🙂

@snahapada Ahoj kočo, psala jsem ti na Facebook, že ti malé určitě nafotím, jenom se musíme domluvit 😉 a koukám, že jsou to už velké holky!!! Ty děti šíleně rostou 😵 😵
S čím jsi chtěla pomoct ohledně jídla?

hanulamarkova
13. lis 2010

ahoj holky jo jsme tu ale skoro nestíháme, jinak Kika je strašně hodňoučká 😅 😵 je zlatá krásně sponká v 7 večer nakrmíme a vstává mezi půl nocí a jednou v noci a pak ve 4 a zase ráno v 7 no pokladík...to moje starší se mi budila co 3 hodiny... papáč je to pořádný no ona je celkem celá taková "podviživená" 😉 v 6 týdnech měla 61 cm a 5,45 kg ... hladně je zdravá ťuk ťuk ťuk tak i za to jsem vděčná

@lucka.adis luci to jsem zvědavá jestli budeš referovat, jaké to bylo to překvápko a jestli se vám tam líbilo 😉 jinak znovu ti musím říct, že uplně supově fotíš...nádhera jsi moc šikovná na to že jsi samouk...ale ty máš k tomu cit 🙂

@snahapada snahi ty tvoje hoky rostou tý jo už jsou veliké a co jinak jsou zdravé? vypadají moc spokojeně a šťastně

...přidám fotky aby jste viděli pusinku naši

hanulamarkova
13. lis 2010

@ywushka
@irminka
@miradka
@zabicka007
čau holky a jak se vede vám a drobečkúm 😀

snahapada
20. lis 2010

cau HANI A LUCI ohledne jidla uz nic nasla jsem si recepty holky mate moc krasne detatka obe dve no ty moje holky jsou moc divoky chvilku neposedi NATALKA uz sama chodi NIKCA jeste ne ona je slabsi tet chodi od listopadu az do brezna kazdy mesic na ockovani do detske nem. aby nedostala chripku nebo nejakou virozu ale jinak je v pohode cela serie lnjekci je jich pet stoji 100 000 kc jeste ze to hradi pojist. tak vas moc zdravim holky otravuji za mnesic 29.12 budeme slavit rok 🙂 LUCI TOBE SE OZVU KVULI TEM FOTKAM JINAK SE MNEJTE FAJN A BUDTE V POHODE JA TO ZVLADAM I KDYZ JSEM NEKDY UPLNE VYFLUSLA TAK PA

simulin
22. lis 2010

Ahojky holky,

tak víc jak po roce jsem zase tady. Snad si na mě ještě pamatujete. V rychlosti jsem si přečetla, jak to s váma vypadá, respektive, kdo kolik má dětí...... 🙂 a moc vám všem gratuluju.
Já mám za sebou náročný rok, ale nakonec všechno dobře dopadlo a my za měsíc oslavíme rok. 😵

lucka.adis
23. lis 2010

@simulin No nekecej!!!!! Ahoj Sim, kde jsi tak dlouho byla? Vůbec nikdo o tobě nevěděl... ani kdy jsi porodila atd. musíš nám to tu pěkně všechno napsat 😉

simulin
23. lis 2010

Ahojky holky,
6. října mě odvezla záchranka, měla jsem strašné křeče a tvrdnutí břichy, zvracela jsem a měla průjem. V nemocnici si mysleli, že mám žlučník, páč jsme večer před tím snědla bramborák, no ale po třech dnech se ukázalo, že mám ucpanou ledvinu, Tak že mi do ní zavedli pomocí cystoskopu takovou trubičku. Bohužel si mě v nemocnici nechali, protože díky tomu, jsem se začala otvírat, tak že jsem musela ležet a ležet a byla na kapačkách. Taky jsem do sebe nemohla nic dostat, tak že mi museli dávat krev a plazmu. ☹ Pak mi bylo celkem líp, no ale asi za měsíc mi zase začalo tvrdnout břicho, tak že přesně 6. listopadu, mě převezli do zlínské nemocnice, jelikož si mysleli že budu asi brzo rodit, já byla v 28 tt a podle utz měli kluci cca 760g a 820g, tak aby je mohli dát hned do inkubátorů.
Ve Zlíně mě přijala doktorka, která mi vynadala, jak to že už tam nejsem dávno a proč beru takové a takové prášky, no byla krajně nepříjemná, ale mně to bylo celkem jedno, bylo mi zase dost zle. Ale nakoncec to byla supr baba a díky ní, jsou kluci jací jsou a nejen ní, ale celému týmu ve Zlíně. No, abych pokračovala, doktorka mě poslala hned na sono těch ledvin a ejhle, ta trubička byla sjetá někde v močáku, čili ledvina opět ucpaná, tak že hned ten den, jsem znovu valila na cystoskopii, aby mi ji vytáhli a následně zavedli druhou. No, vytáhnout šla tak tak, protože jsem to tam od ní měla už nějak oteklé nebo co a další se nepovedla zavést, tak že další řešení byla nefrostomie, museli mi udělat díru do zad a zavést hadičku venkem, no řeknu vám holky, dělali to za živa bez umrtvení kvůli dětem a nic příjemného to nebylo 😢 To jsem měla přes víkend a v pondělí jsem šla na další pokus, naštěstí se to povedlo a já nemusela mít hadičky ze zad a na tom připevněný sáček. 😝
Pak jsem se opět začala zlepšovat, doktorka mi dokonce nasadila místo kapaček, které jsem měla v Hradišti neustále napojené, prášky. To byla fakt úleva, nemít konečně kanilu v ruce. K mému potěšení mě i na deset dní pustila domů-byla jsem šťastná jak blecha.
Po deseti dnech jsem šla na kontrolu, no a jelikož jsem byla trochu víc otevřená, tak si mě tam zase nechala.
Na druhý den mě kontrolovala a říkala, že to není zase taková hrůza, jak se jí den před tím zdálo, ale že už si mě tam do porodu nechají-byla jsem s tím už smířená.
Za pár dní, jsem se nad ránem asi kolem páté probudila a strašně mě píchlo na pravém boku, ale tak, že jsem se nemohla ani pohnout a bylo mi na zvracení. Zavolala jsem sestřičku, tak doktora a pro jistotu mě stěhovali dolů na porodní. Tam mě pak prohlédl primář, zatím nic nenasvědčovalo tomu, že bych měla rodit. Taky tam vzpomněl slepák, ale jelikož jsem neměla teploty ani nezvracela, tak to nechali tak. Po třech dnech mě stěhovali zpátky na můj pokoj na rizikové, ale pořád mě píchalo na té pravé straně. Tak mi zavolali chirurga, vyšetřil mě opět sonem, ale nebyl si moc jistý, pak svolali konsílium urologů a chirurgů, nevěděli, jeslti jsou to opět ledviny nebo slepák. Nakonec se přiklonili ke slepáku, navíc kdyby to nebyl slepák a odoperovali ho, tak se nic nestane, ale kdyby to byl slepák a neoperovali ho, tak by to bylo přímo v pr........ 😠
Tak že jsem šla pod nůž. Po probuzení mi doktoři řekli, že to byl slepák a bylo to za pět minut dvanáct.
Operovali mi ho 14.12., a protože jsem se díky němu začala otvírat a těhu už se nedalo a oni měli strach aby kluci nezklouzli do porodních cest, páč byli oba koncem pánevním, šla jsem na druhý den rodit císařem. Tak že kluci se narodili 15.12. Josífek měl 1580g a 40 cm a Jiříček měl 1410 a 38cm, narodili se v 31tt+4. A z nemocnice nás propustili 21. ledna. Tak že tak proběhlo mé ,, úžasné,, těhotenství, v nemocnici jsem prožila 3, 5 měsíce.
Tož tak holky, kdyby mi to někdo řekl, tak se mu vysměju.

lucka.adis
23. lis 2010

Teda, Sim ty sis musela chuděro prožít... fakt tě upřímně lituju, ale vidím, že klukům se daří dobře a jsou to určitě ty nejhodnější miminka 😉 budeš mít nějaké fotečky?
Je fakt, že od srazu jsi se nám neozvala a my už mysleli na nejhorší 😔 měli jsme o tebe opravdu strach.
Jinak asi možná vím, jak ti muselo být, protože já měla žlučníkovou koliku a také mě vezla rychlá. Byly jsme s manželem a se známíma na chalupě v Jižních Čechách, úplně v lese a nejbližší nemocnice byla v Jindřichově Hradci, kam mě také pochopitelně zavezli. Tvrdlo mě břicho, bylo mi moc špatně.... prostě se to nedá tak popsat, ale já nevěděla, jestli není něco s malou. Byla jsem šíleně vyklepaná a o manželovi ani nemluvím. Naštěstí do dopadlo dobře, takže jsem je překecala a pustily mě domů, ale měla jsem tvrdou dietu a do dneška nejím nic mastného a dokonce jsem si znovu po roce nedala na chalupě ani špekáček (takový mám s toho respekt 😀 😀 ).

..... no, ale jsem fakt ráda, že si se ozvala. Snad teď budeš přispívat častěji. Holky už moc nepíší, většinou si písnem na Facebooku, ale už to není tak jako když jsme těhulovali 😀 to jsme měli času.
Já to mám teď docela nacvaklé, pořád někde lítám ať už s dětma nebo bez nich, ke všemu budou vánoce, do toho fotím atd. noo, je toho prostě moc 🙂

simulin
23. lis 2010

Jak říkáš Luci, není to nic příjemného, hlavně když člověk neví co je s prckama. Ale už je to za náma a kluci se mají k světu, asi půl roku jsme cvičili Vojtovku a teď už nemusíme, Jíříček už se staví, je trošku dopředu a Josífek, začal lozit a stavět se na kolínka. Tak že snad jsme už z nejhoršího venku. Jediné co nás tak ještě trápí jsou hemangiomy, které má Jiříček na hlavičce a na zadečku, v oušku už se mu to ztratilo a Josífek má jeden na rtíku. Chodíme s tím do Brna, ale zatím doporučují jen vydržet, že by se to mělo samo ztratit. Jenže je to na takových místech, že má člověk strach, aby si to kluci neporanili. ☹ Ale co nám zbývá
A co u vás co malá? Dívala jsem se na fotečky, je to krásná princezna. 😵
S tím časem máš pravdu, je to čím dál horší, hlavně teď když kluci začínají na všechno šmátrat a stavět se, zrovna včera mi Josífek přepadl do zadu na hlavu, byl to fakt moment. ☹
Přispívat se budu snažit, i když ted už to píšu asi půl hodiny, páč jeden prcek je hned u televize, druhý hned u židle, no děs.