Za jak dlouho vyprchá Pregnyl z těla?

oliras
7. únor 2009

Ahojky holky chci se zeptat na zkušenosti za jak dlouho jste ho měli pryč s těla a měli jste jen jednu čárku na testu po pregnylu 5000j ?

charlota11
10. čer 2016

Petra_r_ děkuji za odpověď 🙂

kastanek87
30. čer 2016

Holky? Je tu někdo? 😀 jsem 6.den po píchnutí pregnylu,bohužel nevím kolikatky,protože jsem hned potom omdlela, byly to ale dvě ampulky. První den po mi bylo skvěle, pak další den mi bylo zle,potom zas dva dny pohoda a od vcera večer je mi na bliti, ale fest. Myslíte že to je furt z toho pregnylu? Kdy to sakris odezní? Mám pocit že se každou chvíli pozvracím 😀

kaca2612
6. srp 2016

Ahoj holky. Chci se zeptat...za jak dlouho Vam vyprchal Ovitrelle ?Dnes jsem po pichnuti 6 den. Přidám foto co si o tom myslíte ?2.8 je to po pichnuti 2 den, 4.8 je to 4 den a dnes 6. Zarazí me, ze čárky za dva dny je stejna jako toho 4.8🙈Je to ještě Ovitrelle ? Dekuji za odpověď

nelikb
29. zář 2016

Ahoj,jsem osmý den po pregnylu a snehubilo. pořád mě bolí podbřišek a to na to netrpím.Chtěla jsem se zeptat,zda některá z vás trpěla na nízký tlak?

roomy
18. led 2017

jsem 10 den po pregnylu a naTT vidím totéž, co poslednich 14 měsíců. Říkám si, ze ani po pregnylu neuvidím // na TT 😢 Všem snazilkam a cekatelkam preji hodne zdaru

ivis86
17. únor 2017

@roomy ahoj, ja jsem teprv treti den po pregnylu a chtela jsem si udelat test ze zvědavosti, ale mam takovy tuseni, ze budu taky vyjimka co ani po nem nebude mit dve čárky 🙄 jaks dopadla?

daisy07
2. bře 2017

Ahoj...ja jsem vazne marna.druhy den po pregnylu 10000 byla carka jasna,ne stejne silna jako testovaci,ale byla a paty den od injekce nic? Asi to nezabralo,co?

lenusaak
2. bře 2017

@daisy07 proste ti pregnyl vyprchal do peti dnu , to nema nic spolecneho s tim zda zabral nebo ne 😊 Podle toho se vubec neřid

jarmulka
11. čer 2017

Ahoj holky, tak i já přidám zatím svou dosavadní zkušenost. Nedostala jsem Pregnyl ale ovitrelle, nic méně je to to samé. Aplikace byla 01.06. ve čtvrtek v 9 hod ráno, dnes jsem 10-tý den PO aplikaci a čárka na testu viz foto. Testovala jsem od 6 dne, abych viděla, jak se HCG vyplavuje. A 6,7,8 byl test stále stejný. Včera ( 9. den) byl oproti předchozím dnům ( 6,7,8) o něco slabší a dnes ( 10. den) je podle mě stejný, jako včera... Takže mně se HCG odbourává pomalu. Jinak mě potom bolí i prsa a podbrisek, ale žádné píchání, prostě bolí. Toť moje zkušenost.