• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hamiltonův hmat. Pomohl vám?

15. února 2013 
ahoj holky-pomohl vám tento hmat????co můžu/nemusím od něj čekat? dr mi ho dnes ráno udělala a bolí mě celý spodek-záda,podbřišek....
8. zář 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka25 tezko rict... :grinning:
myslim, ze muzes, ale i nemusis porodit.. zalezi, jestli jsou pripravene porodni cesty
mne ho doktor udelal v pondeli a ve ctvrtek jsem rodila, ale kdo vi, jestli to bylo tim :wink:
8. zář 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka25 já si teda myslím, že mě pomohl, přenášela jsem, doktorka mi ho udělala v pátek a v sobotu jsme jeli rodit :slight_smile:
Jinak mě teda taky bolel celý spodek, myslela jsem, že ani nedojedu domů, můžeš i lehce špinit nebo malinko krvácet,ale to ti určitě dr. vysvětlila.....tak držím palečky, ať vše dobře dopadne :slight_smile:
8. zář 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marketnieuw jj děkuji-no dr říkala,že se klidně můžem vidět opět za týden.....
@petrullina jj o tom krvácení mi říkala,tak uvidíme jestli to pomůže,ale začínám mít strach že nepoznám,že rodím
8. zář 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka25 poznáš, neboj :slight_smile: , myslím, že porodní bolesti se nedají s ničím zaměnit :wink:
8. zář 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petrullina to doufám,u prvního jsem to nijak neřešila-prostě jsem jela jak mi praskla voda...ale ted se bojím víc
8. zář 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulka25 no vidíš, mě nepraskla voda ani u jednoho ze třech porodů, takže jsem se musela spolehnout jen na to, že poznám ty stahy a nikdy jsme nepřijeli pozdě :wink: :wink: , neboj se, třeba ti ta voda praskne zase a nebudeš to muste řešit a i kdyby, tak si opravdu myslím, že to poznáš :slight_smile:
8. zář 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrullina asi budu muset najít stopky a stopovat bolesti.....dr říkala po 7 min rovnou do porodky....jéééé ale třeba to bude úplně jiné vzrůšo
8. zář 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně ho udělala doktorka 2x a stejně jsem přenášela a měla porod vyvolaný.... jak píšou holky, záleží na tom, jak moc máš nachystané porodní cesty. Ale určitě poznáš, že rodíš, to se neboj :wink:
8. zář 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka25 já porodila 3.den po ...ale jestli za to mohl jen ten hmat, nevím :wink:
8. zář 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka25 vzrůšo je to určitě, s přítelem jsme si to zapisovali na papír ty intervaly kontrakcí a dohadovali jsme se nad tím, jestli už jet do porodnice nebo ne :grinning: :grinning: , je fakt, že jsme vyjížděli při stazích po 7 minutách a po destiminutové jízdě do porodky se to zkrátilo na 4-5 min, takže asi fakt zbytečně nečekat :slight_smile:
8. zář 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
první porod se rozjel okamžitě, snad ani ne za dvě hoďky po už bříško pěkně bolelo a za chvíli už mě hnali na přípravu. u druhého to prvně jen tak pošolichali, druhý den v noci to jiný doktor udělal pořádně, ale stejně to nebylo k ničemu, takže další ráno nastoupila tableta. ale je fakt, že první byl už po termínu a druhý dva týdny před, tak třeba prcek ještě nebyl úplně připraven... to bolení můžeš mít jen z toho, jak je to podrážděné a nemusí z toho nic být. ale u mě už to bylo "ono" :slight_smile:
8. zář 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka25 jj,mě ho doktor dělal ráno.přesně jak píšeš bolest celého spodku,ještě jsem si říkala,ten blb mě neumí ani vyšetřit :slight_smile: no bylo to horší a horší a ten samej den ve 21:20 se malej narodil.držim palce.
8. zář 2011 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulka25 Mě ho dr.udělal po termínu a jediné, co se pak stalo, že mi odešla hlenová zátka a nakonec mi porod vyvolali... Držim palce, aby to zabralo!
8. zář 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka25:mě u prvního taky vyvolal potrat,takže jsem věděla,že pokud bych druhého neporodila v termínu,tak si ho nechám zase udělat.Ale opravdu to záleží na připravenosti porodních cest.A neboj,porod poznáš.Spíš je to o tom,že člověk čeká,aby nepřijel do porodky moc brzo (alespoň u mě).
9. zář 2011 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktor mi ho udělal v pátek ráno na běžné kontrole a v sobotu vnoci se nám narodila Adélka:slight_smile: Takže asi zabral...
9. zář 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka25 A proč ti dělala ten hmat tak brzy? já myslela, že se to dělá, až když jsi po termínu...
9. zář 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, chci se zeptat, z jakeho duvodu se vlastne hamilton dela? co je cilem? delal mi ho dr u prvniho ditete, bylo to neprijemne a stejne nezabral, ted jsem v 36tt otevrena na 3cm, tak se chci zeptat, jestli se tim padem bez hamiltona uz obejdu :sweat_smile: (vim, ze neni povinny)
14. zář 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa84 urcite se nedela, pokud vylozene nechces porod vyvolat
mne ho udelal 4 dny pred terminem proto, ze jsem si mu stezovala, ze uz fakt asi zdechnu :grinning:
14. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ho dělali před týdnem, včera a stále nic, zítra nastupuji bohužel na vyvolání
14. zář 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja vim, ze kdyz nebudu chtit, neudela mi ho, ale chtela bych vedet, jestli je cilem treba odstraneni hlenove zatky, nebo co vlastne....? a kdyz jsem otevrena, znamena to, ze mi zatka uz odesla? nic jsem totiz nepozorovala..
14. zář 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě po hamiltonu odcházela hlenová zátka týden a stále nic, u prvního porodu mi hlenová zátka vůbec neodešla
14. zář 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně přijali 40+1 /po císaři by mě nenechali přenášet), ve 14 hod. udělal dr. Hamiltona, v 17 už jsem měla kontrakce po třech minutách a 21.51 byl Mareček na světě. Takže na mě asi působil:slight_smile:
22. lis 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě doktorka HH udělala včera v pondělí cca v 11:00 dnes ráno v 7:00 odešla zátka. Už 3 dny mi pravidelně tvrdne břicho. Podle doktorky jsem připravená CS 8 otevřená na 1-2 prsty na utz byly kontrakce. Porodní cesty měkké. Tak uvidíme jestli se začne něco dít. Doufám,že ano :slight_smile:
22. led 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně stopro pomohl v den D, jelikož mi tím dr praskla vodu :grinning: Jinak bych tehdy jela domů ještě a nezůstala už v porodnici...Bolest je to sice děsná, ale je fakt, že horší je vnitřní prohmátnutí při porodu, kdy je kontrolován stav....
11. únor 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dá se to s dříve nějak domluvit,aby to udělal?
15. únor 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek