• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko čekám každým dnem

5. ledna 2012 
Ahoj holky, tak po dnešní kontrole - nález prý takový neutrální - těžko říct, kdy to přijde :fearful: Pokud se to nerozběhne do pátku do rána - tak nástup do nemocnice...... takže asi podobně jak WAFIK
JJAANCA: tak to je fajn, že dýchání do bříška zabralo :grinning:
4. bře 2008 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
CATRIN: a jak to vypadá s Tebou po dnešní kontrole?? :wink:
4. bře 2008 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte..
werminka no nic moc nove..krcok mam na 0,5 cm na spicku..ze ked do piatku neporodim mam ist do rizikovej poradne a ked to bude o.k tak v utorok dalsia normalna poradna ak neporodim teda...mna uz to vazne nebavi..som dost znechutena z toho..som cakala nejake lepsie spravy...a ani neviem co sa robi na tej rizikovej poradni...
A ty ako sa mas??
4. bře 2008 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, já mám termín zítra a už mě to čekání nebaví. Pořád mi někdo volá, jestli už se něco děje. No a zatím nic. Mimi je prý hodně dole, ale hrdlo včera bylo stále zavřené. I když dneska mi břicho nějak divně tvrdne a bolí mě v zádech, ale jen na jedné straně
4. bře 2008 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
co ukazuje vas ctg zaznam?Su nejake kontrakcie?alebo vobec nic?
Nebudte sklesle,a teste sa na svoje deticky :slight_smile: :slight_smile: .Uz tu budu co nevidiet :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2008 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
CATRIN: já mám vlastně podobné zprávy jako Ty :frowning2: Už jsem z toho taky unavená..... Já jsem taky na špičku prstu :slight_smile: a do pátku mám počkat zda se to nerozběhne...... a pokud ne, tak do porodky a tam nevím co se mnou udělají :fearful: No, tak vidím, že se tím netrápím sama. Holky okolo rodí a my nic :frowning2: To čekání je fakt ubíjející. Tak jsem dnes po příchodu od doktora začala doma pořádně uklízet - abych se trochu odreagovala a je mi líp :wink: Takže i Tobě držím palečky, ať se Ti podaří na to tak nemyslet a hlavně ať to přijde už co nejdříve.......
PAMUK: vidím, že jsi na tom podobně jako my s Catrin...... jo jo - telefonáty i zprávy mi taky chodí denně a všem musím vysvětlovat, že ještě nic. Koukám, že máš termín v sobotu - tak to buď zatím klidná - do té doby se může toho toooooolik stát....... :grinning:
4. bře 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
werminka veru uz som aj ja z toho dost unavena..ma nebavi to cakanie...Stale len niekto vyvolava ci este nerodim a pravdupovediac ide mi to dost na nervi...ja bi som tiez isla upratovat alebo nieco ale mam taku depku ze sa mi ani nechce... :confounded:
4. bře 2008 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj werminka tak ja som este len v 31t ale kamaratka teraz porodila a tiez to mala take ze uz bola 2 tyzdne po termine a doktori uz hovorili ze jej daju este tyzden a ked nic tak vyvolaju porod a male sa hned na druhy den pitalo na svet narodilo sa jej silne dievcatko mala 4500g tak sa neboj vsetko dobre dopadne
4. bře 2008 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
catrin neboj pride to vtedy ked to budes najmenej cakat
4. bře 2008 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holki ja už k vam sice nepatřím ale.....byla sem stejně na tom jak vy :grinning: ....pořad sem si říkala kdy už to bude, že už je na čase :slight_smile: a ruzně....ale ste převažně prvorodičky a to se stava skoro každe že se to o ten tyden navíc prodlouží :wink: nebojte se zachvíli budou u vas. Jestli vam mužu poradit :wink: ,šetřete síly jak na porod tak i na to sehraní s miminkem. Někdy budete chtít aby se vam na chviličku vratili do bříška :slight_smile: přejí vam krasné a nezapomenutelné porody :wink: ...a ještě něco k tomu otevíraní. Ja když rodila 2 syna tak jsem v patek na prohlídce byla zavřena, nesestoupla a nevím co všechno a v neděli sem měla ten uzlík u sebe. narodil se 39 tyden a v pohodě. prvního syna sem zase přesně 1 tyden přenašela :wink: :slight_smile:
4. bře 2008 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ZANETKA82 a LUCIASK1986: děkuji za povzbuzení :slight_smile: já vím, že si jednou ještě rády vzpomeneme na to, jaké to bylo když byly ty naše zlatíčka v bříšku..... jenomže teď to jde tak nějak mimo mě a prostě myslím jen na to mimčo a už to chci mít za sebou-začínám být den ode dne nervóznější - jak z přenášení, tak z porodu .... Však to znáš - vždyť sis to zažila :wink:
CATRIN: Tebe úplně chápu, že se ti nechce ani nic dělat...... já měla tyhle stavy ještě dneska ráno.... už pár dní jenom ležím a ani se mi nechce na procházku, ani s nikým mluvit, nic dělat....... dneska ráno u doktora zprávy opět nic moc.... zase jsem přišla domů jako hromádka neštěstí......... ale nakonec jsem se dokopala - vytáhla vysavač a začala prostě uklízet. Teď zrovna drhnu kuchyň :sweat_smile: A je mi líp než ráno..... tak třeba tím i to naše mimčo vyprovokuji :slight_smile:))
Já vím, že bych měla asi spíše odpočívat a sbírat síly na porod - ale pro mě je takové to polehávání snad ještě horší než když makám..... takže raději fakt něco dělám. A jak to tady douklízím, tak si půjdu odpočinout - kdyby nááááhodou to přišlo....
4. bře 2008 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
luciask no dufam ze uz coskoro.... :slight_smile:
werminka no hej vobec nic sa mi nechce ale uz som sa premohla a aspon dlazky som poumyvala..a idem este nieco poupratovat lebo strasne sa mi vlece ten cas.. :rolling_eyes:
4. bře 2008 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak holky, co jdete na vyvolání přeju ať to máte rychle za sebou, a vy, které netrpělivě čekáte, ať už to přijde a máte to za sebou :wink:
Tak Krista rodí, jo, to je teda :dizzy_face: :dizzy_face: já jí zkusím napsat taky, ale asi budu mít smůlu, co?
My jsme byly dneska na kotrole, a prý měkne děložní čípek, ale to nemusí stejně nic znamenat. JInak jsem po vyšetření špinila, nejdříve červeně,pak růžově s protkanými žílkami, mám hodně hlenu, ale to asi nic není, že? A zátka vypadá taky jinak? Malá má už 3300g, dělala na nás ksichtíky na 3D, nechtěla na monitor :grinning:
4. bře 2008 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Kristě nenapíšu, já zapoměla, že už nemám číslo, mám nový tel a číslo se mi smazalo, tak dejte vědět, co a jak, jsem napjatá :wink:
4. bře 2008 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
CATRIN: tak jsem se dokopala dokonce i k žehlení - tak to už je fakt krize :grinning: No ale aspoň to mám za sebou a zase na chvíli klid. Vidím, že ses dala taky na úklid :slight_smile: Tak se určitě ozvi, kdyby na Tebe něco přicházelo :slight_smile:
JANINKA: já pořád doufám, že se vyvolání vyhnu :frowning2: Nejlépe aby to přišlo přirozeně - no tak uvidíme - do pátku mám čas a pak se uvidí, co mi řeknou v porodnici. Asi to bude záležet na nálezu..... Já po vyšetření (před 14 dny) taky špinila - a stejně mi to nic nepřineslo :frowning2: Ale zase je fakt, že Ty už jsi v 39tt - mě to udělalo v 37tt. A teď po vyšetření nic - tak nevím. S tím hlenem těžko říct - já našla taky na vložce trochu hlenu (to zase před týdnem) - ale já vůbec nevím, jak ta hlenová zátka vypadá - takže vlastně vůbec nevím, zda to bylo ono. No, asi se budeme muset nechat opravdu překvapit :slight_smile:
Tak se holky držte! :sweat_smile:
4. bře 2008 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Werminka- ta hlenová zátka je prý hustý bílý nebo průhledný hlen, protkaný červenými nitkami krve, ale můžou to být asi i kousky krve :confused: , ale někomu prý ani nevypadne :sweat_smile:
4. bře 2008 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Janinka - aha, tak to nic :slight_smile: nic takového mě nepotkalo..... :grinning:
4. bře 2008 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,lenkabu porodila :wink:
4. bře 2008 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
o pulnoci praskla voda a pk uz jen sms:
Lenkabu: Ahoj, jmenuji se Vanda, narodila jsem se 4.3. v 4:44 hod. Vážím 3380 gr, měřím 51 cm. Já i máma jsme v pořádku a těšíme se na Vás
4. bře 2008 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2008 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, tak máme další miminečko :dizzy_face: to bylo rychlé, že, kéž bychom to měly takhle rychlé všechny :wink: a samý 4, to bude šťastná holčička :slight_smile:
ahojky Majko :slight_smile:
4. bře 2008 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
KRISTYNAW: děkujeme za info! :slight_smile: Tak to je hezké - to jsem moc ráda, že Lenkabu už má svoje miminko u sebe :slight_smile: a vypadá to, že to měla i docela fofr :slight_smile:))) To je fajn - tak přeji hodně zdravíčka jí i miminku :slight_smile:

MAJKA225: ahojky, tak TY jsi taky stále čekatelka? :grinning:
4. bře 2008 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no som este cakatelka ale zajtra rano uz mam ist na prijem do nemoc. :sweat_smile:
4. bře 2008 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Majko, a to jdeš na kontrolu nebo vyvolávání? Já mám jít právě v pátek, tak jsem jsem zvědavá, co mě čeká......
4. bře 2008 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ne to uz mam prist do nemoc. aj s vecmi takze asi budu vyvolavat
:slight_smile:
4. bře 2008 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak držím palečky. :wink: No a třeba se to ještě dnes v noci rozběhne samo :slight_smile: Hodně štěstíčka, Majko! :sweat_smile:
4. bře 2008 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
werminka: dakujem pekne :slight_smile: aj ty sa drz. pozeram ze si vcera mala termin a co jak sa citis
4. bře 2008 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda,tak Krista nám rodí,to je super!Držíme pěstičky!Nebo už to má za sebou?Já furt nic,asi to dotáhnu do čtvrtka a pak mě čeká vyvolávačka.
4. bře 2008 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
kozi. neboj ja taky prenasam uz od 28.2 :unamused: ale zajtra uz idem do nemoc. :slight_smile:
4. bře 2008 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
no ovsem ked to nepride aj dnes v noci. hmm dneska som mala poriadnu prechadzku ufff :pensive:
4. bře 2008 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek