• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko čekám každým dnem

5. ledna 2012 
Holky držím vám všem palce ráda sem chodím a čtu si tady co píšete už se taky těšim až to bude za mnou:slight_smile:..tak hodně štěstíčka! :wink:
17. bře 2008 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danca:i Tobě :slight_smile: A těš se,máš na co!Je to to nejkrásnější,co nás mohlo potkat.Nádherných 9.měsíců a pak ten nádherný pocit být maminkou!
17. bře 2008 ve 03:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROPOUŠTĚJÍ NÁS!!! :grinning:
17. bře 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim: hurááááááá!! :slight_smile: já měla taky velkou radost, když jsem mohla z porodky konečně domů! Už jen proto, že v novojičínské nemocnici byl zákaz návštěv - tak nám bylo smutno :frowning2:
17. bře 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozimůra- děkujeme za gratulaci a taky přejeme hlavně hodně zdravíčka, to je nejdůležitější, my papáme hezky, a často teda přes den, akorát mě napadlo, abych neměla málo mlíčka, pořád máme hlad, ve st jdeme k pí. dr, tak se na to zeptáme :wink:
17. bře 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat, jak a kde se žádá o porodné? :unamused: Je tam nějaká lhůta, dokdy se musí požádat? a co je k tomu všechno potřeba, nevíte?
18. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
werminko, potrebujes zadost o porodne-urco pujde stahnout z netu a rodny list ditete. ten ti vystavi tak 14 dni po porodu. nejlepsi, kdyz tam posles manzela :wink:
18. bře 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paolin: děkuji :wink: Porodné může jít vyřídit manžel? já myslela, že musím osobně....?!
18. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, byl to vyrizovat manzel. otazka, jak je to v jinych mestech. ale preci te nebudou s mimcem honit po uradech :wink:
18. bře 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte co je s Kristou, neporodila už? :sweat_smile:
18. bře 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janinininka...Krista už ma týden miminko :grinning:
18. bře 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmenuje se Kristynka narodila se 8.3. :slight_smile: :sunglasses:
18. bře 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...kde jste všechny? Já k Vám sice nepatřím, ale ráda Vás sleduju...o miminko se snažíme už víc jak rok a zatím jsme neměli štěstí...miminko je to jediné, co nám ke štěstí chybí...
Těm, co už porodily z celého srdce gratuluju a těm, co na to teprve čekají přeju spoustu statečnosti...díky za tohle téma...jednou tady snad taky budu moct prožívat chvíle do plánovaného porodu....Mějte se krásně a važte si toho, co máte v náručí :slight_smile:
19. bře 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja porad nic...vcera mi na kontrole rekli,ze se mimcu ven nechce...treba budeme mit velikonocni miminko?Holky kdyby neco,jak se to da urychlit,nevite?Krome sexu...nechci prenaset dlouho,mam strach ze zkazene plodovky...
19. bře 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetluska: no já jsem se taky snažila miminku trochu pomoct :slight_smile: přenášela jsem 4 dny.... a myslela jsem,že snad nikdy neporodím :slight_smile: Tak jsem si vyšla jednoho dne pořádný kopec, pak jsem umyla doma okno, vyběhla schody v paneláku a 3x denně "tančila" - kroutila jsem se-prostě takové jakoby bříšní tance - pohyby pánví (opisování pánví osmičky) ........ prý to pomáhá. No a je fakt, že druhý den večer jsem jela do porodky :wink: a to mi už hrozilo za pár dní vyvolávání...... Takže přeji moc štěstíčka a doporučuji nějakou tu fyzickou zátěž :slight_smile:)))))))
19. bře 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky čekatelky :slight_smile:
Po dlouhý době jsem se zašla podívat, nějak neni čas :sweat_smile:

Všem co porodily moc gratuluju!!!! A ostatním přeju ať to maji rychle za sebou :slight_smile:

Jinak já jsem si k porodu asi pomohla prací, ale nevim no, ještě dva dny před porodem jsem spárovala obklad a podlahu a uklízela hodně tak nevim no :slight_smile:
19. bře 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, já mám v Pátek třetí termín takže uz mi taky hrozí vyvolání všechno co pisete uz sem zkoušela a nevím si rady co mám delat abych nepřenášela...:frowning2:
19. bře 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holcinky - maminky.. tak ja mam termin dneska podle poceti, podle MS az 26.3. tak sem teda zvedava, kdy to prijde... mam takove jako navaly do hlavy horka - meli jste to taky?
19. bře 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky:slight_smile:) nevíte jak to dopadlo s catrin1 ?..v pondělí měla pokud se nepletu nástup do špitálu...
jinak všem čekatelkám přeju at to máte brzo zasebou a novím maminám gratulece k mimískům...
jinak já přenášela,ale návaly jsem neměla...pěkný večer :wink:
19. bře 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
smiling: catrin je opat doma. povedali jej ze je uple zatvorena tak jej nemozu ani vyvolat porod. a ze prenasa len styri dni tak je to vraj v pohode. ale catrin ma z toho poriadnu depku. aj ja by som mala na jej mieste
19. bře 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hej tak ako pise capy...pustili ma domov..lenze prenasam uz pomali 3 tyzden...len ony si mysli ze len 4 dni...ale zajtra idem na prietoky a na zaznam tak to tam budem riesit ze dokedy ma chcu nechat cakat...
20. bře 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Zrovna mám chviličku klid,tak píšu.Všem mamuškám gratuluji!
Blueberry:držím pěstičky,ať se brzy zadaří a miminko je co nevidět i v Tvém bříšku.
Všem přenašečkám-ať to co nevidět přijde!Nám se to rozjelo v den,kdy už jsem měla nastoupit na vyvolání,ale mám takový nepříjemný pocit,že právě to přenášení mělo vliv na to,že Terezka lokla hodně krve při průchodu por.cestami a byla tak
20. bře 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
týden na JIPce.Byla na infuzi a dávali jí jen malé příděly mlíčka,takže pořád plakala hlady.Naštěstí to už máme za sebou a dovezla jsem si krásné zdravé miminko :slight_smile:
20. bře 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
catrin1..ahojky tak pokus přenášíš 3 týdny tak si skuz dupnout co já vím má se nechat maximálně 14 dní :confounded: ..sou napalicu?...první mě taky vyvolávali po 14 dnech byla jsem tam dva dny a pak honem všechno rychlo páč jak mě odtekla voda zjistili že je zakalená že je špatná a už měli fofry aby se něco nepřihodilo..tím tě něchci strašit ...a to jsem taky chodila na měření a průtoky a všechno bylo ok...držím palečky :wink:
20. bře 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
smiling..ja uz mam taky strach..zajtra mam prietoky a monitor tak sa opytam ze co..a ked nic rozmyslam nad inou porodnicou...
20. bře 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
catrin uz som myslela, ze tu nejsi a rodis a kukam terasz, ze tomu tak neni. termin si mala vypocitany dobre ?
20. bře 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej urcite dobre...lebo viem kedy som otehotnela...
20. bře 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Catrin, tak koukám, že stále na to svoje miminečko čekáš - to bude velký krasavec, když na sebe nechává tak čekat :slight_smile: Držím moc palečky, aby už to přišlo každou chvílí .... Já taky myslela, že už rodíš a ty zatím pořád čekáš a čekáš. Je zvláštní, že tě nechávají pořád přenášet. Já měla termín také 6.3. a za týden už mi chtěli porod vyvolávat.... holt-jiný kraj-jiný mrav ....... Ale neboj, vše bude v pořádku a ty se brzy dočkáš - miminku je prostě v bříšku moc dobře :dizzy_face:
20. bře 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
catrin 1 ..kdyžtak se skuz poradit se svím gynekologem :wink:
20. bře 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
catrin a podla ultrazvuku ? len 4 dni ?
no zajtra daj debatu. drzim ti palce. to prenasanie je fakt peklo.
20. bře 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek