• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko čekám každým dnem

5. ledna 2012 
alififi podla ultrazvuku som mala termin 6.marca....
20. bře 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zajtra budes mudrejsia - snad sa to pohne
20. bře 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky catrin držím palečky dneska :wink: ..jestli si tě tam nenechají nebo už tam nejsi :grinning: tak dej vědět :wink:
21. bře 2008 v 05:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,přejeme vám s Terezkou veselé Velikonoce a mokrého šmigrusta :slight_smile:
21. bře 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimura už jste doma, to je dobře. Taky přeji všem veselé velikonoce. :wink:
21. bře 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
catrin ako si na tom
21. bře 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej:ju,jsme-konečně! :grinning: Od pondělí.Malá je zlatá a hlavně-zdravá!
21. bře 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mien taky by mě to zajímalo..jestli si ju tam třeba nenechali když nepísla...
21. bře 2008 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, catrin už má nicolaska pri sebe..pôrod ťažký, ale hlavne, že sú obaja ok, určite vám napíše keď sa vráti..z marcoviek sme ostali už len asi 2 neporodené..ani si nemám s kým písnuť..:slight_smile:
22. bře 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fajn ze to ma za sebou :astonished:
22. bře 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lienockaa..ja take jeste neporodila a ani to zatim vubec nevypada:(Mimcu se proste ven enchce a to uz mam skoro tyden po terminu....
22. bře 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj,tak Catrin gratuluji!Už to má konečně za sebou!
22. bře 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mocinky gratuluju catrin1 k malímu a přeju hodně štěstíčka a zdravíčka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. bře 2008 v 01:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neni tu nekdo?
23. bře 2008 ve 02:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
celou noc me bolelo bricho jak pri menstruaci a rano myslim ze odesla hlenova zatka...holky drzte mi palce,at se zacina uz neco dit :slight_smile:
23. bře 2008 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi to už príde, držím ti palce Svetluška
23. bře 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mien dekuji...vzala jsme si vlozku a je nasakla..myslim,ze mi i odteka plodovka..ale docela malo..zadny chrst a litr venku,ale spis pomalilinku vyteka..je to mozne?Za hodinku odjizdim na monitor do Podoli,tak jim asi reknu,at mi udelaji test,jetsli to je plodovka nebo ne,co myslis?
23. bře 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
světluška držím pěsti, to je určitě plodovka, ať to dopadne dobře a mimi je na světě za chvíli :grinning:
23. bře 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetluska- držím palce, nech je to konečne tu..:wink:..neboj, určite Ti test urobia a podľa popisu to ozaj vyzerá na plodovku.. :slight_smile: keby som tak ja išla rodiť.. :pensive: ale u nás to tiež nevyzerá..
23. bře 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lienockaa ty taky čekáš?? Já taky, už to chci mít za sebou. Jak čtu že všichni už pomalu jezdí, tak začínám mít depku. Nechci přenášet :frowning2:
23. bře 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej, čakám a neviem sa dočkať..mne hrozili predčasným pôrodom v 31tt a teraz toto.. :frowning2: už by som chcela mať malého pri sebe..až mi je z toho niekedy do plaču, všetky už rodia a ja stále nič..a ani doktor ma nevie potešiť, lebo nález je taký, že možno až do apríla budem čakať.. :cry: :cry:
23. bře 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj sa lienocka uz to pride nebude to dlho trvat ja ´viem to cakanie je najhorsie.
urcite ta tento tyzden uz poslu do nemocky ci nie?
23. bře 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lienockaa to je zvláštní, koukám, že snad nikdo nerodí v termínu, buď mnohem dřív nebo přenáší....no dočkáme se, jen aby to už ale bylo :wink:
23. bře 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky, taky to čekám každým dnem a jsem strašně nervozní, velikonoce si vůbec neužívám :frowning2: , v pátek jsem byla na kontrole v porodnici, ale ještě si mě tam nenechali jen Dr udělala ten bolestivý hmat branka na dva prsty , včera už jsem večer měla bolestivé kontrakce jak jsem si lehla do postele,tak jsem se přistrojila , že teda pojedem zas do porodnice , ale v tu chvilku to uplně přestalo takže jsem se zas odstrojila nechci ze sebe dělat v porodce blázna. No čekám třetí miminko a jsem jako by to bylo první :sweat_smile: :frowning2:
23. bře 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarka70-nemyslím, že by ma poslali..ešte len v stredu idem normálne do poradne na CTG..a to už by nebolo od veci aj porodiť..lenže ja sa fakt ani kúsok neotváram, krčok 2 cm už 3 týždne.. :frowning2: od včera ani nemám nijaké bolestivé tvrdnutie..hoci predtým som si myslela už po 2 dni, že začínam rodiť, takých poslíčkov hnusných som mala..
23. bře 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
este ziadna nic? mozno po dnenom dni pojdete raz dva :slight_smile:
ja tych poslickov mam a uz mi idu na nervy uz som si neista raz ze uz uz ze aj pojdem a potom to prejde uz mi z toho hrabe a som nervozna.
24. bře 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lienocka, ja mám tiež určený termín na 27. marca a doktor mi tiež povedal, že to vyzerá asi možno až na apríl :dizzy_face: tak som aspon rada, že nie som v tom sama... Som zvedavá komu to výjde skôr :slight_smile:
24. bře 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsem cekatelkam na den D,

je hruza jak to ke konci neutika, co? Zrovna jsem na to vzpominala, jak jsem skoro pred mesicem vysedavala a porad se pozorovala a kazdeho posla premlouvala at uz je to kontrakce :grinning:
24. bře 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira já nemám ani ty poslíčky, vůbec nic :frowning2:
24. bře 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už by to konečne mohlo prísť...
24. bře 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek