• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otok před porodem

25. února 2013 
Ahoj holky,je tady někdo kdo začal otélkat těsně před porodem? Jsme 39 tt a už 3 den jsem oteklá. Jinak celé těhotenství ani jeden otok. Také mě pěkně začaly svědět oči. Můžou ty otoky být příznak blížící se ho porodu? :fearful: :sweat_smile:
Podle doktorky jsme otevřená na 1-2 prsty a porodní cesty měkké,hlavička je dole.
17. led 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Mne od opuchov pomohla praslicka rolna, puchla som od polky tehu. Rano som ani nezohla prsty a to som mala nizky tlak.
Caj dostat v lekarni.
17. led 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkaa1 ja jsem cely tehu byla v pohode a par dnu pred porodem to taky zaclo a po cisari 4 dny jsem mela totalne oteklou nohu jako ze shreka, aji dr. se divily. ptaly se me, jestli me to neboli, aby nebyla embolka. pak to po tydnu odeslo.
17. led 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkaa1 jakej maš tlak?
@mabe ja jsem otekla tyden před porodem,jednu nohu jsem měla vic a měla jsem podezřeni na trombozu ale udělala se mi po akutnim cisaři,ale embolku jsem naštěsti neměla.
17. led 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ashlee tak to ja jsem mela stejne, planovany cisar, ale jedna noha vic nez ta druha
17. led 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ashlee: Celé těhu tlak 100/50 nebo 100/60 ted na poslední kontrole v ppondělí jsme měla tlak 115/75
17. led 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkaa1 ja som začala opúchať 2tt pred pôrodom, od opuchov som pribrala na váhe za to obdobie 2 tt až 9 kg, čo bolo vlastne 9 litrov vody navyše, bola som ako velryba, ale mne sa objavila aj preeklapsia - vysoký tlak, bielkoviny ...
po pôrode prvé dva dni som vycikala tých 9 litrov hneď (bola som zacievkovaná, takže preto viem množstvo :slight_smile: a potom bolo dobre :slight_smile:
17. led 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nechci strašit ale začala jsem otékat ve 37 týdnu nohy ruce prostě celkově.U doktora jsem to sdělila a monitor dopadl špatně za dva dny mi vyvolali porod byla mi zjištěna Preeklampsie a malá byla v ohrožení.Opravdu jsem si myslela že to značí příchod brzkého porodu ale opravdu by mě nenapadlo že za dva dny budu rodit :slight_smile: držím palečky
24. únor 2013 ve 13:18  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já otekla poprvé v obličeji když jsem byla 35+6 ráno...skoro mi nešly vidět oči jak jsem byla nateklá, ale nepřisuzovala jsem tomu žádnou váhu, když celé těhotenství nic, večer mi prdla voda a už jsem jela do porodky, kde se malá o pár hodin později narodila...měla jsem lehčí formu preklamsie...
25. únor 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek