Těšíte se na parádní taneční párty s BEATBO?

misa_fisherprice
Moderátor
6. lis 2017

Ano, ano, ano.....

Hned při pondělním ránu jdeme na parádní taneční párty s BEATBO od FISHER PRICE😍.

BEATBO to prostě s vámi a dětmi rozjede na plné obrátky. BeatBo nabízí 3 různé režimy. Tanec a pohyb, Učení a hry a režim Zpívejme společně. Naprosto ideální kamarád, který bude pomáhat vašim dětem rozvíjet jemnou i hrubou motoriku, bude stimulovat rozvoj smyslů a celá rodina si bude s BeatBo užívat spousty zábavy a smíchu🙂. Tenhle BeatBo je prostě jedinečný.

A víte co? Venku je zima, prší a BeatBo tady vedle mě bliká a svítí (jeho bříško😉) a tak si myslím, že je potřeba jít vyhlásit první soutěž.
Za chvilku v novém příspěvku.

Těšíte se s dětmi?

35_a_budu_mamka
6. lis 2017

Tak tohoto kámoše by naše holčička asi umačkala láskou, je krásnej!! Těšíme se na soutěž 😀

hani1234
6. lis 2017

Tak ten je boží 😀

dzogobela
6. lis 2017

Ty jo, ten je super 😀 sice nevim, co by na nej rekli sousedi a moje nervy, ale Stepanka by z nej byla.urcite nadsena 😀

frndafrrr
6. lis 2017

Ten je super, ten by se naší tanečnici moc líbil! 😍

sfinga12
6. lis 2017

Jéééé, tak to je perfektný kamarát 🙂 - ten by u nás využitie určite našiel, úplne dokonalý

misa_fisherprice
autorModerátor
6. lis 2017

@35_a_budu_mamka
@hani1234
@dzogobela
@frndafrrr
@sfinga12
Náš BeatBo (Smíšek) se tady pěkně směje a kroutí, těším se na Vaše příspěvky. Hezký den,
Míša

luca16
6. lis 2017

To je senzace! To by bylo něco pro ty moje dvě třeštidla🙂

nikinelinaty
6. lis 2017

Vypadá úžasně,jak dojde dcera zkusí namalovat do soutěže myslím, že by doma druhá dcera svoji energii odevzdala této potvurce ;)) a malý by asi zase divné. Koukal co to je? Kolikrát si říkáme, co si ó nás 3 myslí, když do něj celý den mluvím a eště mít doma robota, co hraje ;))

matty.
6. lis 2017

Až přijde dcerka ze školky a z hodiny tance určitě Vám také neco pekného nakreslí.

majajaa
6. lis 2017

😍

petra_pf
6. lis 2017

No tak to je nádhera...jakmile holky dorazí domů, tak je namotivuji ke kreslení!

matulka93
6. lis 2017

Věřm, že moje nevlastní by si snim užila hodně legrace, ráda tancuje zpívá a dovádí.. A poté naše malé nenarozené by ho určitě využilo také. Momentálněš přemýšlíme o koupu pro dcerušku švagrové 🙂

tereza2016h
6. lis 2017

Ju, mini verzi beatboa jsem koupila synovi k vanocum,tak jsem zvedava, jak se mu bude libit🙂))

qintus
6. lis 2017

Ten je super!hned bychom si s dcerkou trsly 🙂

klaarusa
6. lis 2017

Je opravdu boží. 😍

misa_fisherprice
autorModerátor
6. lis 2017
nikinelinaty
6. lis 2017

@misa_fisherprice a ten malý dela stejne věci jako velký?

misa_fisherprice
autorModerátor
6. lis 2017

@nikinelinaty Mini Beatbo kamarád je moc šikovný. Hlavně tancuje, zpívá a bliká. Je ideální na cesty, může být pořád s dětmi. Větší Beatbo se i hýbe v rytmu, můžete na něj mluvit a on nahráva krátké fáze...má 3 různé režimy.

nikinelinaty
6. lis 2017

@misa_fisherprice děkuji za info jak malý se napapá odešlu, dcera má katalog už testuje malého jak se tváří a robota 🙂)
Hlavně, že holky měli zábavu a nenudily se.

marcela8
6. lis 2017

To je úžasná hračka.

apacheee
AMBASADORKA
6. lis 2017

Tak ten by u nás projel nejedny baterky🙂

chocomorocco
6. lis 2017

😍 Terezka trsá od rána do večera. Toto by byl nejlepší kamarád 🙂