Může to být hlenová zátka?

lpch
9. kvě 2019

Mile maminky, mela bych dotaz ohledne hlenove zatky? Muze se stat, ze by odchazela v prubehu treba dvou dnu? Vcera jsem byla presvedcena, ze to je ono, vzdy po curani jsem mela na toaletnim papiru hlen, doted jsem nic takoveho nemela. Jenze ono to odchazi i dnes, sice mene nez vcera, ale prece. Tak jsem zacala premyslet, jestli to nebude treba i priznak nejake infekce.. nebo mela jste to nektera podobne a slo o tu zatku? A pokud jo, kdy jste zacaly rodit? Dekuju

misicka1988
9. kvě 2019

@lpch Ano, mě odcházela týden postupně. Rodila jsem pak až za 14 dní.

lucie_1986
9. kvě 2019

Ano, odchazi postupne....

biedronka10
9. kvě 2019

Taky mi ted odchazela 3 dny, ale nebyla jsem si jista ci je to ono, ale asi je

nikol85bla
9. kvě 2019

Odcházet začala ve středu ráno a pokračovalo to až do pátku, kdy se rozjel porod

krista25
9. kvě 2019

Ano odchází postupně, mě také tři dny a přišel porod. 😊

lucifux
9. kvě 2019

Mě odcházela asi týden... Vždy jsem si řekla že už je to na spadnutí, měla jsem poslíčky ale stejně nic. Nakonec mě porod vyvolávali

janey007
9. kvě 2019

Mně taky odcházela několik dní. Nakonec večer před porodem vypadl fakt velký kus hlenu, ale opravdu mě překvapilo, jak moc velký, a v noci se rozjel porod.

lpch
autor
9. kvě 2019

Dekuju vsem moc za odpovedi, opravdu to asi bude ono 🙂 zatim mam tyden do terminu, tak uvidime, kdy to prijde 🙂

lela36
9. kvě 2019

Me ve stejny den, co odesla zatka jsem porodila. Podruhe to same, tak jsem vedela, ze jde do tuheho 🙂

slun1cko
12. kvě 2019

Já rodila až dva týdny po tom, co začala odcházet zátka a skoro týden po termínu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru