• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o první miminko v roce 2013

(Zamčená)
3. března 2013 
@tercla Ja bych mozna, jeste nejaky den pockala, zkusila si udelat test, ale pokud se to zhorsi, tak jdi k doktorovi. Jako akutni priprad sbolesti by Te prece mela vysetrit! Nevim jak moc To boli :slight_smile:
1. únor 2013 ve 21:09  • Odpověz
@zuzkakoc No nijak šíleně moc. sem tam mě píchne , někdy je to tupá bolest, jindy to nebolí vůbec...počkám do uterka, to jdu k obvodní, udělám test a uvidím.
1. únor 2013 ve 21:36  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz
@janikana No jasný, přijeď na návštěvu :slight_smile: Na některých místech to tu je opravdu nádherný ( v okolí Loch Ness to máme nejradši) Tak to bych z tý knížky mohla čerpat tipy na výlety! :slight_smile: To by bylo fajn :slight_smile: 8 dílů říkáš? No páni ... Ale vypadá to fakt zajímavě - asi si udělám dárek k narozeninám :slight_smile: 8 dílů - to mě zabaví na hoooodně dlouho :grinning:
1. únor 2013 ve 22:26  • Odpověz
@janikana Tak to se asi stavím brzy v knihovně :grinning:
1. únor 2013 ve 22:38  • Odpověz
@zuzkakoc Děkuji moc... v úterý se vyjímečně k dr. těším :slight_smile:
1. únor 2013 ve 23:11  • Odpověz
Holky tak jsme to "probrali" s manželem, ten nehet a jeho léčbu....teda probrali, ptám se ho "miláčku tak co s tím nehtem" a on jen řekl "necháš si ho ještě nějakou dobu ošklivej?" :slight_smile:) Takže poplach zažehnán a příští sobotu beru poslední prášek...hip hip hurá :slight_smile:)
2. únor 2013 v 10:09  • Odpověz
@phuskova Tak super!! :sunglasses:
2. únor 2013 v 10:14  • Odpověz
@bride_lucie jj mám taky radost, ale nečekala sem to :slight_smile:) ŽE to půjde takhle hladce:slight_smile:)
2. únor 2013 v 10:27  • Odpověz
@phuskova O to je to vždycky lepší viď, když člověk očekává spíše tu horší verzi a ono to nakonec dopadne takhle super :slight_smile: Držím vám palečky a přirozeným hormonům zdar! :grinning:
2. únor 2013 v 10:36  • Odpověz
@phuskova Tak to je super... oni ti nasi milacci umej prekvapit :wink:
2. únor 2013 v 10:43  • Odpověz
@phuskova To je super, mám radost i za tebe :slight_smile: Já většinou spíš počítám s tím horším a pak jsem aspoň případně příjemně překvapená :grinning:
2. únor 2013 v 10:43  • Odpověz
@bride_lucie Dík :slight_smile:)) Už se na to těším .. :grinning:
@kopeckovi uměj :wink: Hlavně takhle vím, že to mimčo chce fakt taky :slight_smile:
@terunka88 No ono je to většinou lepší no :slight_smile:) Já mám taky radost....akorát se netěším na ty mastný vlasy a akné všude .. :grinning: Ale co, to přežiju..:grinning:
2. únor 2013 v 10:49  • Odpověz
@janina_sun Testovat ovulaci začnu, až příští týden od pátku to bude cca 11DC, teď mám poslední den MS (teda doufám) a objednala jsem balení s 15ks, tak doufám, že to bude stačit:grinning: A nechceš si zatím koupit ovutest v lékárně, než ti dorazí z "testydoma", když ti to zrovna vychází na teď?
2. únor 2013 v 10:53  • Odpověz
@phuskova Super, mám velikou radost!!!! :slight_smile: Měříš teplotu? Nehet nalakuj! :grinning:
2. únor 2013 v 11:26  • Odpověz
@janina_sun Tak co dělá teplota??? Mě dneska vylítla z 36,5 na 36,8. Ale včera jsme byli na plese, šla jsem déle spát, tak to může být tím a zítra bude zase dole...:frowning2:
2. únor 2013 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky, nějak v týdnu nestíhám, teď jsem dočítala za poslední dny :slight_smile: na mě včera padla nějaká depka, že teď otěhotnět nesmím, asi to chvíli trvalo, než mi to vlastně došlo :frowning2: a zase o rok starší, sice mám ještě čas, ale prostě se obávám, že to nepůjde úplně stejně jako doteď :frowning2:
2. únor 2013 v 11:31  • Odpověz
@fwllo Úplně tě chápu...Taky mám strach z toho, že to nepůjde, když tady čtu o tolika holkách, které se na můj vkus snaží už strašně dlouhou dobu...Mě i 5-6 měsíců přijde dlouhá doba! Mě stačí čekat do toho července...Ale je ti 24, což je fúra času a za rok ti bude 25, což je přece věk akorát! :slight_smile: (25 je totiž mě!) A budeš v pořádku a půjde to jako po másle!!!! :slight_smile:
2. únor 2013 v 11:42  • Odpověz
@michaelarackova ještě né, zatím beru prášky, tak bych asi nic nezměřila... :slight_smile: ale brzo začnu .-)
2. únor 2013 v 11:57  • Odpověz
@michaelarackova Já vždycky když jsem byla někde na akci nebo šla déle spát, o alkoholu ani nemluvím, jsem měla takové výkyvy v teplotě.. :slight_smile:
2. únor 2013 ve 12:23  • Odpověz
@terunka88 No právě! Takže jsem zvědavá na zítřejší! :slight_smile:
2. únor 2013 ve 12:25  • Odpověz
@phuskova paráááda, gratuluju :slight_smile:
2. únor 2013 ve 12:54  • Odpověz
@martakl taky jsem si jich koupila 15 :slight_smile: a mám pocit, že tento měsíc je nějakej divnej...teplota se mi drží stále dole... :unamused:
2. únor 2013 ve 12:56  • Odpověz
@michaelarackova ahoj Míšo, já to nechápu, ale opět i dnes mám dalších 36,2....to už není normální...pátý den stejně...a stejně nízko....nevidím to nadějně.... :unamused: a u Tebe...no uvidíš, co zítra...je pravda, že plesání to mohlo ovlivnit...ale bylo by fajn, kdyby to stoupalo dál :slight_smile: držím palce!!
2. únor 2013 ve 12:58  • Odpověz
@janina_sun Děkujuu :slight_smile: Snad mi z toho nezačně hrabat..už sem si koupila i časopis Máma a já .. :grinning: Ale články tam jsou fakt dobrý :slight_smile:
2. únor 2013 v 15:30  • Odpověz
@phuskova :ahoj, jsem tu nová,letos bychom se taky chtěli začít snažit.je legrace,že já příští sobotu taky doberu poslední antikoncepci po 10 letech:slight_smile:
2. únor 2013 v 15:31  • Odpověz
@terunka88 moje rec :grinning: , "snazenicko" je strasny slovo :grinning:
2. únor 2013 v 16:03  • Odpověz
2. únor 2013 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky, to je hrozny, vubec nestiham a prihlasila jsem se sem asi po tydnu a takovych novych veci :slight_smile:
2. únor 2013 v 16:06  • Odpověz
@malinna vítej mezi nás :slight_smile: tak držíme palce :slight_smile:
2. únor 2013 v 16:11  • Odpověz
@malinna Fakt?:slight_smile:)) Jé to je vtipný :slight_smile:) Tak snad nám obou po tom bude normálně a budem fungovat...nebojíš se, že něco bude špatně, po tak dlouhý době s hormonama??:(
2. únor 2013 v 16:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.