• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o první miminko v roce 2013

(Zamčená)
3. března 2013 
@bride_lucie a kde ve Skotsku jsi? My když jsme bydleli v Anglii, tak jsme si dali okruh Skotskem. Je to tam nádherný, ale žít bych tam nemohla, to počasí by mě zabilo :grinning:
2. únor 2013 ve 21:03  • Odpověz
@krejci1510 Aberdeenshire .. Jo to počasí je mazec, docela vysilující, nic moc a ještě se tu dokáže vystřídat pomalu čtvero ročních období během jednoho dne :grinning: Je to na hlavu, ale když je hezky, tak to stojí za to, mám to tu ráda a ze zdravotních důvodů mi tohle počasí i vyhovuje - jsem alergik a astmatik a tady jsem naprosto v pohodě a nemusím brát léky (v ČR jsem byla na kortikosteroidech) - takže sice na psychiku občas nic moc, když je pořád hnusně a prší, ale ve svý podstatě mi to vyhovuje a musím říct, že si na to člověk i zvykne - i když vítr mi teda vadí pořád :grinning:
2. únor 2013 ve 21:15  • Odpověz
@bride_lucie Tak tam jsme nebyli :slight_smile: Mně se moc líbilo Inverness. A pak jsme jezdili dost po ostrovech (Orkneye apod.)
2. únor 2013 ve 21:20  • Odpověz
@janina_sun Tak dekuji :grinning: Je fakt, ze to slovo nijak moc nepouzivam,ale vlasy na hlave se mi z toho nejezi.. to se mi jezi z jinych veci, ale da se to zkousnout :grinning:
2. únor 2013 ve 21:22  • Odpověz
@krejci1510 Inverness je krásný, taky jsme tam byli na výletě, odtamtud jsme taky jeli nahoru, zastavili se na Dunrobin Castle (ten je jak z pohádky) a dorazili až úplně nahoru, odkud právě vyjíždějí trajekty na ty Orkneye, ale tam se chceme podívat taky a na Shetlandy taky :slight_smile: Tak uvidíme, už aby skončila zima, to se nedá nikam :slight_smile: Ale ještě jsem vůbec nebyla na západním pobřeží a tam máme taky danej cíl na návštěvu Isle of Skye :slight_smile: Je tu spousty nádherných míst, ale samozřejmě nejvíc padám na ústa z Highlands :slight_smile:
2. únor 2013 ve 21:27  • Odpověz
@malinna Já dobrala taky po 10-ti letech před týdnem :grinning: akorád mám pocit, že se mi za těch sedm dní zhoršila pleť :angry:
2. únor 2013 ve 22:19  • Odpověz
@great.girl @malinna a já beru v pondělí poslední po 10 letech :grinning:
2. únor 2013 ve 22:48  • Odpověz
Dobré ráno, snažilky! :grinning: Bylo tuleníčko večer s manžou??? :grinning: :grinning: :sunglasses: :zipper_mouth: Tak jaké téma bude dneska? :wink:

@janina_sun Dnes teplota opět na 36,5...:frowning2: A to bych měla mít pozítří ovulaci. Zkusit odpoledne test.
3. únor 2013 v 09:35  • Odpověz
@michaelarackova ahoj Míšo, i Tobě krásné ráno :slight_smile: tak dnes konečně teplota vyšplhala na 36,6, ale měřila jsem o dvě hodiny později, než normálně, tak je to možná i tím...uvidíme, co to zase udělá v týdnu, až budu chodit do práce a měřit ve stejný čas :slight_smile: Včera jsme se dívali na komedii "Jak porodit a nezbláznit se" :grinning: i v televizi je teď nějak víc pořadů o porodech, dětech a tak...asi jak se tomu člověk víc věnuje, tak to pak vidí všude a víc to vnímá :grinning: A dnes mě čeká návštěva u mojí skvělé tchýně (já měla na tchýni fakt štěstí, je to zlato), tak asi nacvičím tu větu, kterou budu volat hned od dveří "Těhotná nejsem, víno si nalít můžeme a ptejte se zase za měsíc" :grinning: :grinning: oni se totiž všichni tak těší....tak NETRPĚLIVĚ !!! :grinning: :grinning: Jaké máte vy tchýně a tchány, holky?
3. únor 2013 v 10:34  • Odpověz
@janina_sun Ahojky, tak snad se zvýší i zítra! Já mám též báječnou tchýni, vážně zlato, takže mám veliké štěstí!!! Je to hodný člověk, se vším velice ráda pomůže a do ničeho se neplete. Jen jsme teď trochu na druhé koleji...má ještě dceru, starší než manžel, má barák, 2 děti a manžel se na ní vykašlal. Takže tráví čas s ní...
3. únor 2013 v 10:38  • Odpověz
@michaelarackova tak to je dobře, že máš taky fajnovou tchýni :slight_smile: já si moc nerozumím se svojí mamkou...už se mnou skoro 3 roky vůbec nekomunikuje a ovlivněnej je i můj brácha, takže jsme tak nějak dva tábory...mamka s bráchou a já s taťkou (naši jsou totiž rozvedený) a tak mám v tchýni fakt obrovskou oporu...tak nějak mi tu mamku nahrazuje a jsem fakt ráda, že je tak úžasná. Hodná, nápomocná, chápavá, mockrát se spolu smějeme...takže úžasný :slight_smile: A té Tvojí švagrové je mi tedy dost líto... :frowning2: tak snad bude zase dobře a vše se srovná...tyhle situace nejsou lehký :frowning2:
3. únor 2013 v 10:55  • Odpověz
@janina_sun To máš pravdu...na jednu stranu mi je jí hodně líto, má to opravdu těžký, ale na druhou...už mě trochu štve...Trvá to už skoro 2 roky a ona pořád fňuká, místo toho, aby se rozvedla a měla život vyřešený...Ale v nás má takovou oporu, až jí to občas trochu ,,závidim" a říkám si, jestli by se ostatná také zastali tak nás... To s tvojí rodinou je tedy na prd..:frowning2: To ti musí být moc líto, že mamka nefunguje tak, jak by mamka měla...
3. únor 2013 v 11:16  • Odpověz
@michaelarackova no, chápu to...asi není lehký udělat ten zásadní krok...ale jestli se na ní už vykašlal, tak bych asi neváhala a situaci vyřešila radikálněji...jinak se člověk akorát trápí a nikam to stejně nevede...těžko říct, zda by dokázala být takovou oporou i ona pro vás, ale je dobře, že jste šťastní a nic takového teď nepotřebujete :slight_smile: to je lepší :dizzy_face:
Tak jo, musím se na už odlepit od PC a dovařit oběd :grinning: ať nemám doma podvyživence :grinning: krásný zbytek neděle a zase brzy tady!! :grinning:
3. únor 2013 v 11:30  • Odpověz
@michaelarackova
@janina_sun
Ahoj holky :slight_smile: Míšo, z té tvojí první věty mi naskočila husí kůže :grinning: brr..
Jinak já mám tchána skvělého, bydlíme v jednom baráčku, on v přízemí, my v patře.. Bez problémů.. Tchýně byla taky super, měla mě jako dceru a já ji jako maminku, ale už bohužel umřela.. :frowning2:
Jani, já měla v týdnu narozeniny a když mi tchán přál, tak nezapomněl dodat, že by se ještě chtěl dočkat vnoučete.. Tak jsem mu hned odpověděla, že na tom pracujeme, tak se smál :grinning:
3. únor 2013 v 11:33  • Odpověz
@janina_sun já mám taky zlatou tchýni, mám ji moc ráda a těším se až nám bude hlídat prtě :grinning: Bez ní bych tu v Pb byla bez všech doktorů a tak, vše mi zjistila a zařídila:slight_smile: Tchány mám dva, z těch jsem pořád rozpačitá, ale to se poddá :slight_smile:)
Jinak ten film je super.. :D Sme na něj s Vaškem nedávno taky koukali .. :slight_smile: už vidím, jak vašek chodí na nedělní procházky :grinning: Jinak na druhou stranu jsem rána, že moji rodiče bydlí daleko, po svatbě mě docela táta začal štvát, nevím,asi mu došlo že "ztratil holčičku", dokonce si založil FB! :grinning:

Jinak včera měl zas Vašek nějaký miminkovský stav, prý se mu zdálo že už máme mimčo a že se na to těší, a dokonce už zařídil, že nám pak jeho kolega půjčí chůvičku s monitorem dechu, a že mu kolega radil že autosedačku koupit kvalitní a tak ...člověk by nevěřil, co ty chlapy v práci řeší ... :grinning:
3. únor 2013 v 11:34  • Odpověz
@phuskova Tak to je krásný...:slight_smile: Je super, že se taky tak těší! :slight_smile:
3. únor 2013 v 11:50  • Odpověz
@michaelarackova jj je to super...já bych vždycky nejradši na ho hupla hned, aby už bylo mimčo.. :grinning:
3. únor 2013 v 11:55  • Odpověz
Zajímavá debata.... Omlouvám se za mnžu. Na fóra moc nechodím , tak sjem si myslela, že je to normální :D ale popravdě je to divné. :confounded:
Dneska jsem měla dostat ms a zatím nic, tak jsem celá netrpělivá... s testem asi počkám do úterka, jestli se z toho čekání nezblázním... některá z vás je na tom stejně že kdo , kdo , kdo??? na to tedka čeká?!
3. únor 2013 ve 12:25  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz
Jo a holky, jenom by mě tak zajímalo kolik vám je jestli to není tajné
3. únor 2013 ve 12:26  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz
3. únor 2013 ve 12:28  • Odpověz
@tercla mně je 24.. A tobě?
3. únor 2013 ve 12:43  • Odpověz
@tercla Mě je zatím 24.
@janina_sun A tchýni mám taky v pohodě. Nějakou dobu jsme spolu i pracovaly a bylo to fajn období. S rodiči si teda taky rozumím dobře, ale bydlej dál, takže s tchýni jsem asi v kontaktu více. Ale jako dáme spolu vínečko, pokecáme, takže super. A na prcka se teda taky těší, takže myslím, že pak budou rádi vozit, hlídat atd. :wink:
3. únor 2013 ve 12:48  • Odpověz
@fwllo tak to je mi líto...nechtěla jsem se dotknout smutnýho tématu... :-/ a je super, že i tchán je fajnovej !! :dizzy_face:
3. únor 2013 ve 12:50  • Odpověz
@phuskova jj, nedělní procházky :grinning: už vidím kluky, jak spolu chodí s kočárkama a vedou tyhle řeči :slight_smile: i když oni se na to vození fakt těšej...tak nevím, zda tu naší mužskou část party někam pustíme :grinning: hihi...

No, snad se s tím taťka brzy vypořádá a začne se chovat líp...těžko říct, co se v těch rodičích odehrává...na jednu stranu jsou dojatí a smutní, že ty jejich malé děti už vyrostly a na druhou stranu radost, hrdost a štěstí...musí to být opravdu zvláštní pocit...tak ať je ta situace brzy klidnější...vím, jaké to je, když se rodiče perou sami se sebou :frowning2:
3. únor 2013 ve 12:52  • Odpověz
@kopeckovi
@tercla mně je 31...trochu vám tu zvedám věkový průměr...neva? :slight_smile: a neeee, že mi teď začnete říkat BABI :grinning: když už, tak BABY s ypsilon, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2013 ve 12:55  • Odpověz
@janina_sun A mě je 28, zvedáme ten průměr společně:grinning:
3. únor 2013 ve 13:01  • Odpověz
@janina_sun No, babi ne, ale možná ,,ta starší teta" ??? :grinning:
3. únor 2013 ve 13:03  • Odpověz
@martakl :grinning: starší teta.. :grinning: no dííííky :grinning: :grinning: a Ty budeš ta mladší teta, jo? :grinning:
3. únor 2013 ve 13:05  • Odpověz
Holky, tak si představte jaký jsem nemehlo...krájím rohlíky do sekané, ujel mi nůž a pěkně se mi zařízl do prstu...strčila jsem to pod vodu a už jsem cítila, že se mi dělá slabo (nesnáším totiž pohled na krev), tak jsem si musela lehnout a dát nohy nahoru, manžel mi to zalepil, já se vzpamatovala a jdu vařit dál...jenže kouknu na prst, kde mi už prosakovala krev přes náplast...znova hvězdičky před očima, nohy nahoře, nová náplast...dneska teda nemám den:grinning:
3. únor 2013 ve 13:07  • Odpověz
3. únor 2013 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.