Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

krejci1510
2. únor 2013

@bride_lucie a kde ve Skotsku jsi? My když jsme bydleli v Anglii, tak jsme si dali okruh Skotskem. Je to tam nádherný, ale žít bych tam nemohla, to počasí by mě zabilo 😀

bride_lucie
2. únor 2013

@krejci1510 Aberdeenshire .. Jo to počasí je mazec, docela vysilující, nic moc a ještě se tu dokáže vystřídat pomalu čtvero ročních období během jednoho dne 😀 Je to na hlavu, ale když je hezky, tak to stojí za to, mám to tu ráda a ze zdravotních důvodů mi tohle počasí i vyhovuje - jsem alergik a astmatik a tady jsem naprosto v pohodě a nemusím brát léky (v ČR jsem byla na kortikosteroidech) - takže sice na psychiku občas nic moc, když je pořád hnusně a prší, ale ve svý podstatě mi to vyhovuje a musím říct, že si na to člověk i zvykne - i když vítr mi teda vadí pořád 😀

krejci1510
2. únor 2013

@bride_lucie Tak tam jsme nebyli 🙂 Mně se moc líbilo Inverness. A pak jsme jezdili dost po ostrovech (Orkneye apod.)

kopeckovi
2. únor 2013

@janina_sun Tak dekuji 😀 Je fakt, ze to slovo nijak moc nepouzivam,ale vlasy na hlave se mi z toho nejezi.. to se mi jezi z jinych veci, ale da se to zkousnout 😀

bride_lucie
2. únor 2013

@krejci1510 Inverness je krásný, taky jsme tam byli na výletě, odtamtud jsme taky jeli nahoru, zastavili se na Dunrobin Castle (ten je jak z pohádky) a dorazili až úplně nahoru, odkud právě vyjíždějí trajekty na ty Orkneye, ale tam se chceme podívat taky a na Shetlandy taky 🙂 Tak uvidíme, už aby skončila zima, to se nedá nikam 🙂 Ale ještě jsem vůbec nebyla na západním pobřeží a tam máme taky danej cíl na návštěvu Isle of Skye 🙂 Je tu spousty nádherných míst, ale samozřejmě nejvíc padám na ústa z Highlands 🙂

great.girl
2. únor 2013

@malinna Já dobrala taky po 10-ti letech před týdnem 😀 akorád mám pocit, že se mi za těch sedm dní zhoršila pleť 😠

krejci1510
2. únor 2013

@great.girl @malinna a já beru v pondělí poslední po 10 letech 😀

michaelarackova
3. únor 2013

Dobré ráno, snažilky! 😀 Bylo tuleníčko večer s manžou??? 😀 😀 😎 🤐 Tak jaké téma bude dneska? 😉

@janina_sun Dnes teplota opět na 36,5...☹ A to bych měla mít pozítří ovulaci. Zkusit odpoledne test.

janina_sun
3. únor 2013

@michaelarackova ahoj Míšo, i Tobě krásné ráno 🙂 tak dnes konečně teplota vyšplhala na 36,6, ale měřila jsem o dvě hodiny později, než normálně, tak je to možná i tím...uvidíme, co to zase udělá v týdnu, až budu chodit do práce a měřit ve stejný čas 🙂 Včera jsme se dívali na komedii "Jak porodit a nezbláznit se" 😀 i v televizi je teď nějak víc pořadů o porodech, dětech a tak...asi jak se tomu člověk víc věnuje, tak to pak vidí všude a víc to vnímá 😀 A dnes mě čeká návštěva u mojí skvělé tchýně (já měla na tchýni fakt štěstí, je to zlato), tak asi nacvičím tu větu, kterou budu volat hned od dveří "Těhotná nejsem, víno si nalít můžeme a ptejte se zase za měsíc" 😀 😀 oni se totiž všichni tak těší....tak NETRPĚLIVĚ !!! 😀 😀 Jaké máte vy tchýně a tchány, holky?

michaelarackova
3. únor 2013

@janina_sun Ahojky, tak snad se zvýší i zítra! Já mám též báječnou tchýni, vážně zlato, takže mám veliké štěstí!!! Je to hodný člověk, se vším velice ráda pomůže a do ničeho se neplete. Jen jsme teď trochu na druhé koleji...má ještě dceru, starší než manžel, má barák, 2 děti a manžel se na ní vykašlal. Takže tráví čas s ní...

janina_sun
3. únor 2013

@michaelarackova tak to je dobře, že máš taky fajnovou tchýni 🙂 já si moc nerozumím se svojí mamkou...už se mnou skoro 3 roky vůbec nekomunikuje a ovlivněnej je i můj brácha, takže jsme tak nějak dva tábory...mamka s bráchou a já s taťkou (naši jsou totiž rozvedený) a tak mám v tchýni fakt obrovskou oporu...tak nějak mi tu mamku nahrazuje a jsem fakt ráda, že je tak úžasná. Hodná, nápomocná, chápavá, mockrát se spolu smějeme...takže úžasný 🙂 A té Tvojí švagrové je mi tedy dost líto... ☹ tak snad bude zase dobře a vše se srovná...tyhle situace nejsou lehký ☹

michaelarackova
3. únor 2013

@janina_sun To máš pravdu...na jednu stranu mi je jí hodně líto, má to opravdu těžký, ale na druhou...už mě trochu štve...Trvá to už skoro 2 roky a ona pořád fňuká, místo toho, aby se rozvedla a měla život vyřešený...Ale v nás má takovou oporu, až jí to občas trochu ,,závidim" a říkám si, jestli by se ostatná také zastali tak nás... To s tvojí rodinou je tedy na prd..☹ To ti musí být moc líto, že mamka nefunguje tak, jak by mamka měla...

janina_sun
3. únor 2013

@michaelarackova no, chápu to...asi není lehký udělat ten zásadní krok...ale jestli se na ní už vykašlal, tak bych asi neváhala a situaci vyřešila radikálněji...jinak se člověk akorát trápí a nikam to stejně nevede...těžko říct, zda by dokázala být takovou oporou i ona pro vás, ale je dobře, že jste šťastní a nic takového teď nepotřebujete 🙂 to je lepší 😵
Tak jo, musím se na už odlepit od PC a dovařit oběd 😀 ať nemám doma podvyživence 😀 krásný zbytek neděle a zase brzy tady!! 😀

fwllo
3. únor 2013

@michaelarackova
@janina_sun
Ahoj holky 🙂 Míšo, z té tvojí první věty mi naskočila husí kůže 😀 brr..
Jinak já mám tchána skvělého, bydlíme v jednom baráčku, on v přízemí, my v patře.. Bez problémů.. Tchýně byla taky super, měla mě jako dceru a já ji jako maminku, ale už bohužel umřela.. ☹
Jani, já měla v týdnu narozeniny a když mi tchán přál, tak nezapomněl dodat, že by se ještě chtěl dočkat vnoučete.. Tak jsem mu hned odpověděla, že na tom pracujeme, tak se smál 😀

phuskova
3. únor 2013

@janina_sun já mám taky zlatou tchýni, mám ji moc ráda a těším se až nám bude hlídat prtě 😀 Bez ní bych tu v Pb byla bez všech doktorů a tak, vše mi zjistila a zařídila🙂 Tchány mám dva, z těch jsem pořád rozpačitá, ale to se poddá 🙂)
Jinak ten film je super.. :D Sme na něj s Vaškem nedávno taky koukali .. 🙂 už vidím, jak vašek chodí na nedělní procházky 😀 Jinak na druhou stranu jsem rána, že moji rodiče bydlí daleko, po svatbě mě docela táta začal štvát, nevím,asi mu došlo že "ztratil holčičku", dokonce si založil FB! 😀

Jinak včera měl zas Vašek nějaký miminkovský stav, prý se mu zdálo že už máme mimčo a že se na to těší, a dokonce už zařídil, že nám pak jeho kolega půjčí chůvičku s monitorem dechu, a že mu kolega radil že autosedačku koupit kvalitní a tak ...člověk by nevěřil, co ty chlapy v práci řeší ... 😀

michaelarackova
3. únor 2013

@phuskova Tak to je krásný...🙂 Je super, že se taky tak těší! 🙂

phuskova
3. únor 2013

@michaelarackova jj je to super...já bych vždycky nejradši na ho hupla hned, aby už bylo mimčo.. 😀

tercla
3. únor 2013

Zajímavá debata.... Omlouvám se za mnžu. Na fóra moc nechodím , tak sjem si myslela, že je to normální :D ale popravdě je to divné. 😖
Dneska jsem měla dostat ms a zatím nic, tak jsem celá netrpělivá... s testem asi počkám do úterka, jestli se z toho čekání nezblázním... některá z vás je na tom stejně že kdo , kdo , kdo??? na to tedka čeká?!

tercla
3. únor 2013

Jo a holky, jenom by mě tak zajímalo kolik vám je jestli to není tajné

michaelarackova
3. únor 2013

@tercla neni, 25.

fwllo
3. únor 2013

@tercla mně je 24.. A tobě?

kopeckovi
3. únor 2013

@tercla Mě je zatím 24.
@janina_sun A tchýni mám taky v pohodě. Nějakou dobu jsme spolu i pracovaly a bylo to fajn období. S rodiči si teda taky rozumím dobře, ale bydlej dál, takže s tchýni jsem asi v kontaktu více. Ale jako dáme spolu vínečko, pokecáme, takže super. A na prcka se teda taky těší, takže myslím, že pak budou rádi vozit, hlídat atd. 😉

janina_sun
3. únor 2013

@fwllo tak to je mi líto...nechtěla jsem se dotknout smutnýho tématu... :-/ a je super, že i tchán je fajnovej !! 😵

janina_sun
3. únor 2013

@phuskova jj, nedělní procházky 😀 už vidím kluky, jak spolu chodí s kočárkama a vedou tyhle řeči 🙂 i když oni se na to vození fakt těšej...tak nevím, zda tu naší mužskou část party někam pustíme 😀 hihi...

No, snad se s tím taťka brzy vypořádá a začne se chovat líp...těžko říct, co se v těch rodičích odehrává...na jednu stranu jsou dojatí a smutní, že ty jejich malé děti už vyrostly a na druhou stranu radost, hrdost a štěstí...musí to být opravdu zvláštní pocit...tak ať je ta situace brzy klidnější...vím, jaké to je, když se rodiče perou sami se sebou ☹

janina_sun
3. únor 2013

@kopeckovi
@tercla mně je 31...trochu vám tu zvedám věkový průměr...neva? 🙂 a neeee, že mi teď začnete říkat BABI 😀 když už, tak BABY s ypsilon, jo? 😀 😀 😀

martakl
3. únor 2013

@janina_sun A mě je 28, zvedáme ten průměr společně😀

michaelarackova
3. únor 2013

@janina_sun No, babi ne, ale možná ,,ta starší teta" ??? 😀

janina_sun
3. únor 2013

@martakl 😀 starší teta.. 😀 no dííííky 😀 😀 a Ty budeš ta mladší teta, jo? 😀

martakl
3. únor 2013

Holky, tak si představte jaký jsem nemehlo...krájím rohlíky do sekané, ujel mi nůž a pěkně se mi zařízl do prstu...strčila jsem to pod vodu a už jsem cítila, že se mi dělá slabo (nesnáším totiž pohled na krev), tak jsem si musela lehnout a dát nohy nahoru, manžel mi to zalepil, já se vzpamatovala a jdu vařit dál...jenže kouknu na prst, kde mi už prosakovala krev přes náplast...znova hvězdičky před očima, nohy nahoře, nová náplast...dneska teda nemám den😀

michaelarackova
3. únor 2013

@janina_sun No, jasně! 😀