Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

phuskova
4. únor 2013

@janina_sun No Vašek se taky těší,ale zatím nemá žádný kamarády s mimčem...tak asi tu partu na nedělní procházky bude muset založit on ..😀
No já doufám, že jo..já se snažím to eliminovat tím, že píšu jen občas, aby si na to prostě zvykl, že mám jinou rodinu už ..ale po pravdě jsme fakt oba s Vaškem rádi, že bydlej daleko no..🙂 Jenom pak bude o babičku na hlídání míň .. 😀
@tercla mě je 26..takže takový střed koukám 🙂)

michaelarackova
4. únor 2013

@kopeckovi Je mi o rok více, tedy čerstvě, ale objednala jsem L a sedí superově! 🙂 Taky právě proto, že mi přišlo zbytečný S, když od 25 psaly velikost L a navíc od léta se chceme snažit, to by byl jen na půl roku...

michaelarackova
4. únor 2013

Holky, které tu nemáte fotky...můžu se zeptat proč? Já si vás pak vůbec nepamatuju a mám v tom hokej! 😀

phuskova
4. únor 2013

@malinna No zas se prý říká, že hned po vysazení je větší šance na mnohočetné těhotenství, sem se tu dozvěděla..takže já radši vysadím dřív .. 😀 A kdy chceme my vlastně nevím jsem zjistila....plán byl červen,ale to jsem měla vysadit až v květnu, ale když vysazuju teď tak možná dřív,ale zas to musíme spočítat, jestli vyjdem finančně, když budu lenošit doma:(

michaelarackova
4. únor 2013

@janina_sun Jak jsi na tom?

Holky, měřím BT 13.den, od 1DC a mám furt stejně! Dneska, když by tak zítra měla přijít ovu, mi teplota ještě klesla...☹

Je tu někdo, komu vadí mé zkratky ovu, dopo a odpo? 😀

michaelarackova
4. únor 2013

@phuskova Už se na to lenošení těšíš,co? 🙂 U nás jsou teď jarní prázdniny, takže mám taky dovču a je to paráda! 🙂 Snídaně, koník...

phuskova
4. únor 2013

@muribana no já půjdu hned na neschopenku, tak můj přímý nadřízený z toho moc radost nemá - říkala jsem mu to, protože je fajn a přišlo mi nefér mu jentak zdrhnout aniž by věděl že si musí hledat náhradu...ale vedení podniku to netuší a jsem ráda, stejně mi končí v září smlouva,tak co ...

kopeckovi
4. únor 2013

@michaelarackova Tak ona mě ta 25 taky v dohledný době čeká 😀 Taky jsem si to tak říkala, ale když už se to tady řešilo, říkala jsem si, že se pozeptám na zkušenosti, tak děkuji 😉 Jdu objednávat 😀
Jo a fotečku brzo dodám.. chtěla jsem si ji včera změnit, jenže jsem to nějak blbě nahrála či co 😀 Tak já tam radši tu stejnou ať vám v tom nedělám hokej.. to mě nenapadlo 😀

phuskova
4. únor 2013

@kopeckovi to si říkám taky, to "už abych byla těhotná" když mi tu lezou na nervy, bohužel je to tak 1x do týdně minimálně, když jetu blbá směna dělnic, tak 1x do hodiny celý týden 😀

vendsy
4. únor 2013

Dobré ráno holky, přes víkend jsem tu nebyla a mám na dočítání 8 záložek 🙂 vy jste se teda rozjely. Jinak mi ten kontryhelovej čaj začal už i chutnat. OVU jsem měla včera tak držte palečky aby mi to vyšlo 😉 Manžel byl v sobotu hrát hokej, v neděli byl celej bolavej ale nechal se přemluvit 😎

phuskova
4. únor 2013

@michaelarackova neprovokuj! 😀 Já trčím vp ráci, šéf má náladu tak skvělou, že bych ho nejradši profackovala../: 😀
Ale jako docela se těším, i když se bojí, že to bude dlouhý, budu si muset fakt najít nějaký ty činnosti jako háčkování a tak🙂 Ale budu mít klid..🙂
Joa dopo a odpo jsou v poho, ovu s přimouřenýma očima taky 😀

michaelarackova
4. únor 2013

@kopeckovi Super! 🙂 Já si ty jména moc nepamatuju, některá teda jo, ale některá mi dělají problém a raději to spojuju s fotkou! 🙂 Tak doufám, že budeš spokojená s kalíškem, já jsem úplně maximálně! 🙂

kopeckovi
4. únor 2013

@michaelarackova No jsem na to zvědavá.. začátky budou asi zajímavý 😀

michaelarackova
4. únor 2013

@vendsy Tak držím pěsti!!!!! Tak snad to vyjde! 🙂 Posílám pro štěstí <3!

michaelarackova
4. únor 2013

@phuskova Jůůůů, háčkovat se nauč, budu tvojí první zákaznicí!!!! Za zkratky jsem ráda! 😀

@kopeckovi Hele, já jsem jen koukla, jak se má zkroutit a už tam byl...sám si tam zalezl a uchytil...žádný problém nebyl! Jen to vyndavání trochu tahá. Já jsem jako antikoncepci měla hormonální vaginální kroužek, takže to nandavání mi jde dobře! 😀 Prostě tam má svoje místo a tak úplně sám sklouzne a rozvine se! 🙂

kopeckovi
4. únor 2013

@michaelarackova No zní to zajímavě 😀 Jsem na to zvědavá, ale většinou jsem četla, že je to dobrý, tak to bude určitě v pohodě, když i tady to chválíto 🙂 ... ale stejně doufám, že to za chvíli nebudu nějakou dobu potřebovat 😀

michaelarackova
4. únor 2013

@kopeckovi Hele, bude to jako zákon schválnosti, jak si ho objednáš, už ho nebudeš potřebovat! 🙂 Já to měla obráceně, jak mi přišel, tak jsem ms hned dostala...o 5 dní dřív! ☹ Tak ty to budeš mít obráceně! 🙂

kopeckovi
4. únor 2013

@michaelarackova No bylo by to krásný, ale zase si nebudu radši dělat moc velký naděje 🙂 Minulej měsíc jsem byla jak prdlá a testovala ještě před MS a doufala a nic 😒 Teď jsem si říkala, že počkám než se mi to zpozdí aspoň tak o pět dní... jen jsem zvědavá jak dlouho mi ta statečnost vydrží 😀 Ale zatím se držím a počítám s tím, že nic 😀

michaelarackova
4. únor 2013

@kopeckovi A kdy má být ms?

michaela_k
4. únor 2013

@michaelarackova: ahoj 🙂 jsme na tom podobně s tim testováním ráno jsem si řekla, ne až se zpozdí a kolem oběda jsem držela v ruce negativní test...☹((

janina_sun
4. únor 2013

@phuskova tak ono se to s mimčama ještě rozjede a nějaká ta parta se časem utvoří, uvidíš 🙂 a s těma rodičema...já i když mám tchánovce super, tak bydlet v jednom baráku nebo někde ve vedlejším domě bych stejně nechtěla... 😀

Jinak holky...řešíte tu, zda nechat tělo po HA odpočinout nebo ne...s tím mnohočetným otěhotněním nebo tím, že je tělo jak "pohnojené" po vysazení...každá to má jinak...někdo může otěhotnět hned a mít dvojčata, někdo bude mít tak jako tak jen jedno mimčo a někdo třeba neotěhotní hned vůbec...nic není tabulkové a to, co se může stát jedné, nemusí se stát dalším...takže asi bych se ohlížela spíš na to, jak to cítíte vy (chcete se pročistit, chcete počkat kvůli financím apod.)...ono se tohle prostě odhadnout nijak nedá, no... 🙂

janina_sun
4. únor 2013

@michaelarackova no Míšo, tak jsem zase klesla...jsem na 36,3 ... furt se mi to drží nějak dole...u Tebe taky takový divoký, co?... se na to asi vykašli 😀 jinak...Tvé zkratky mi nevadí, už jsem si zvykla 😀 😀 😀

janina_sun
4. únor 2013

@phuskova jj, háčkuj !!! já jsem se to loni naučila a chytlo mě to 🙂 už má mé čepice spousta dětí od kamarádek a mám z toho radost 😀 sice si občas připadám jak štrykující důchodkyně, ale tak co !!! 🙂 zase budou mít děti něco od maminky 😀 i když aby to nebylo takové to "kovářova kobyla chodí bosa" 😀

kopeckovi
4. únor 2013

@michaelarackova Ještě mám času dost, jsem teď tak akorát v půlce, takže takových 12-13 dní 😀 Takže je možný, že ještě začnu zase magořit 😀

michaelarackova
4. únor 2013

@janina_sun Jo, je to dost divoký...zkusim tenhle cyklus doject a když nic, tak na to prdim...možná je to teploměrem! 🙂 Je přece divný, že mi to před ovu klesá!
Jo, na tvé výrobky jsem koukala, jsou boží! Jsi šikula! Já bych se to asi podle návodů nenaučila...ale moc se mi to líbí!

@kopeckovi No, tak to je dlouhá doba, to bys to magoření mohla ještě stihnout, bez něj by to přece nebylo ono! 😀

kopeckovi
4. únor 2013

@michaelarackova No taky si říkám 😀 Ale zatím jsem jako statečná... tak taky by to mělo něco do sebe kdyby na to člověk jako zapomněl a pak zjistil, že už je jako týden v tahu a MS nikdy... ale to je asi utopie 😀

janina_sun
4. únor 2013

@michaelarackova no, u mě to samé...měla jsem vyšší teploty a kolem ovulace (vidíš, musím si dát pozor 😀) mi to kleslo a celou dobu, co mi to ukazovalo plodné dny se mi to drželo na stejné teplotě...ale nííízko!! (36,2)...takže jako fakt na prd...taky jsem říkala, že dojedu cyklus a uvidím, jestli dojde k nějakým změnám...kdyžtak se na to vykašlu...

A to háčkování...mně to musela naučit babička, podle videí na youtube.com mi to přišlo takový složitý, nepřehledný...takže základy mi babička ukázala a pak už to šlo i podle návodů a videí 🙂 ale asi jsem to potřebovala vidět :D a babička, když mě to učila, tak nevěřila, že mi to někdy půjde...prý "Janinko, Ty to držíš jak prase kost" 😀 😀 tak teď je hrdá, že mi to jde 🙂 jsem to kvůli ní (i sobě) natrénovala 🙂 chacha 😀

phuskova
4. únor 2013

@michaelarackova tak jo.. 😀 Ale varuju těm bnejsem zrovna manuálně zručná moc .. 😀 ale mám vyhlídnutých pár návodů,co bych mohla časem zvládnout dobře😀 už sem si uháčkovala jako první pokus čapku na jaro ..😀
@janina_sun no snad jo, jako máme teďka těhotný dvě kamarádku, ale tak nevím jestli by s jejich přítelema/manželama jezdil kočárkovat...😀 Zas takový kamarádi to nejsou... jinak já právě už zkoušela háčkovat, docela mě to bavilo,ale pak na to nebyl čas - před vánocema, sem ještě cvičila jillian 😀 Ale doufám, že až budu doma, tak čas bude a zas se do toho ponořím, už mám i koupený dvě klubka nádherný žlutý 🙂

michaelarackova
4. únor 2013

@kopeckovi To myslim, že v dnešní době ani nejde! 😀

@janina_sun Mě to učila prababička, když jsem byla malá...to už si ale nepamatuju. A teď asi už neni nikdo, kdo by mi to ukázal...☹ Tak až se budeš nudit na mateřský a pro sebe budeš mít naháčkováno do zásoby, ozvi se! 🙂

phuskova
4. únor 2013

@janina_sun
@michaelarackova holky ale já co jsem četla chytrou knížku a pozorovala holky tu, tak jim to před ovulací vždycky kleslo o nějaký ty drobný dolů...a po ovulaci hned to začlo lézt nahoru..takže si myslím, že když to klesá, tak ej to správný 🙂