Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

phuskova
5. únor 2013

@janina_sun fotky jsou fakt nádherný.. ! 🙂 Akorát na těch mých ej budu kazit já no :/ Fotí i širší slečny? 😀 Fakt? 🙂) Mimi chci pak taky nechat někde nafotit, to newborn, člověk aby si ty peníze fakt tiskl 🙂)

michaelarackova
5. únor 2013

@janina_sun Jsi nádherná...Nemám slov...

phuskova
5. únor 2013

@kopeckovi Mě se Lucky fotky právě taky líbí moc, navíc když mi kamarádka vyprávěla jak je milá a příjmená, tak měto lákalo víc,ale ta cena je pro mě nepřekonatelná překážka no:( Teďka mám aspoň reference o Hance od někoho koho "znám" a né jen z fotek na fb🙂) Začnu od výplaty pomalu šetřit, žádná dortíky (aspoň zhubnu), žádný časáky (bude čas cvičit) a tak dál 😀

janina_sun
5. únor 2013

@phuskova Děkuju moc, Peti 🙂 prosíííím Tebe!!! jakýpak širší??? zase se nepodceňuj 🙂 ale zaručuju, že Hanka udělá nádherný fotky všem postavám 🙂 má cit pro detail a zabere vždycky nějakou tu přednost, takže se není čeho bát 🙂 uvidíš, že si focení užiješ 🙂 a fotí i krásný těhotenský fotky a miminka a rande...no prostě všechno 😀 jen kdyby to chtěla dělat zadarmo 😀 😀 😀

janina_sun
5. únor 2013

@michaelarackova Míšo, děkuju 🙂 teď se trochu červenám 😅

kopeckovi
5. únor 2013

@phuskova Jo to je fakt.. kde na to brát... chci fotky i těhotenský, pak po narození atd. a to to lítá 😠 Ale zase je to krásná památka a já fotky fakt miluju... můj sen je mít doma všude samé fotky 😀 Ale Tom mi nechce přidělávat obrázky.. prej bysme měli rozbombardovanou zeď... tak musím postupně 😀

phuskova
5. únor 2013

@janina_sun Tak jsem jí napsala mail, tak uvidím ... 🙂 No právě - zadarmo - jako koníček.. 😀 A nejen ona ... 😀 Hele ještě otázečka, Hanka asi nedělá boudoir párty viď? Sem se domlouvala s kamarádkou kdysi, že by do toho taky šla...

phuskova
5. únor 2013

@kopeckovi těhotenský chci taky, a pak ještě takový v průběhu těhotenství vtipný, s nafukováním bříška, co jsem nedávno viděla na netu...ale ty už mám před-dohodnutý s fotografem, co mi fotil svatbu 🙂 Do toho půjde i manžel, takže mi to nebude tak blbý, jako za focení jen sebe .. :D

janina_sun
5. únor 2013

@phuskova to nevím, ale myslím, že by vyhověla, pokud by byl zájem 🙂

jojka23
5. únor 2013

@kopeckovi Lucku můžu jedině doporučit. Byla jsem před svatbou - jaro 2011. Je skvělá, focení s ní jsem si fakt užívala a uteče to, ani nevíš jak 🙂. Peněz je to teď už sice dost, ale myslím, že se to opravdu vyplatí. Tak držím palce, užij si to a doufám, že pak nějakou ukážeš🙂.

kopeckovi
5. únor 2013

@phuskova Tak těhotenský ještě nevím od koho... ale nechtěla bych takovou tu úplnou klasiku, jako holý pupky a tak 😀 Líběj se mi takový ty nápaditější. A taky by se mi líbilo, kdyby to bylo tak trochu sexy 😀 ... no uvidíme co z toho nakonec vzejde .. nakonec mě čapnou hormony a budu mít tady to typický album jako každá druhá, že? 😀
Jo a jinak včera jsem cvičila tu Jill a dneska mě teda bolej ruce i nohy... tak to bude přemáhání večer 😀

kopeckovi
5. únor 2013

@jojka23 Jee tak to děkuji.. teď jsi mě fakt naladila 🙂 Už se nemůžu dočkat 😅

phuskova
5. únor 2013

@janina_sun no uvidíme, třeba kamarádka teď nebude ani chtít jít a nebo nebude moct víkend (její přítel je žokej, takže o víkendech mají dostihy) a nebo tak 🙂
@kopeckovi no to já chci asi i klasiku, s mašlema, a botičkama .. 😀 ale i nápaditější taky..jen jsem nad tím ještě nepřemýšlela, tak nevím přesně .. 😀 ale co chceme s Vaškem určitě je toto: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-... v nějaké podobné podobě 🙂)) Tak snad do tý doby než budem mít celou sérii z toho nebude ohraný kýč 🙂

kopeckovi
5. únor 2013

@phuskova Jo to je hezkej nápad.. to jsem tu taky někde zahlídla 🙂 ... hele kýč nekýč... ono je fakt, že je to stejně furt všechno víceméně dokola.. jak to taky furt fotit, že jo 😀 Hlavně, že to pak budou naše fotky a budou se líbit nám 🙂 Když vezmu třeba svatební fotky, tak je to víceméně taky furt dokola a jakmile je někdo originální tak se toho hned všichni chytěj a je po originále 😀 ... Je já už chci mít ten pupek 😀

michaelarackova
5. únor 2013

@kopeckovi jo, na focení s pupíkem se strašně moc těšim. Chci určitě klasiku se stužkou a muluju ty s krajkou a záclonou, nejlépe ale venku. 🙂 A hoď jsem inspiraci na netradiční! 🙂

kopeckovi
5. únor 2013

No třeba se mi hrozně líbilo album tady týhle maminky: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/veroniquez/a... Ale pak jsem někde viděla i fotky s pupíkem, ale byli fakt sexy... černý šatičky, vysoký podpatky a i něco ve stylu boudoir ale to už teď nevím, kde jsem to zahlídla 😒

phuskova
5. únor 2013

@kopeckovi No to jo no 🙂 Ono už i originální místa ubývají...tahle fotka se hlavně líbí manželovi, a tak když do toho chce jít on, přece nebudu já proti .. 😀 A pupek už chci taky! 😀 Ale ještě musím vydržet sakra😀

michaelarackova
5. únor 2013

@kopeckovi Jo, na tuhle jsem taky koukala, super fotky! 🙂

kopeckovi
5. únor 2013

@phuskova Tak to je jasný, že nebudeš proti 🙂 Ale oni jsou hezký tyhle postupný fotky... ale to bych si musela nafotit leda sama něco, pač žádnýho fotografa po ruce nemám 😒

kopeckovi
5. únor 2013

@michaelarackova Jo to je hezký album.. s tím melounem je skvělá 😀 A tohle je docela netradiční, ale do toho bych asi úplně nešla 😀
https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.27...

sarka_
5. únor 2013

tak jsem si ted počtivě dělala testíky na ovu a jsem z toho nejaka divoká. jednou se zdá že jo a pak zase ne.
ale dnes se zdá dobrej. 🙂

vroninka22
autor
5. únor 2013

Čauky snažilky, tady než se člověk do konce 🙂 Jinak moc pěkné fotky, vždycky jsem taky takové chtěla nafotit manželovi, ale nebyl čas, ale teďka to plánuju na manželovi narozeniny, tak snad mi to konečně vyjde 🙂 Jinak mě manžel fotí na dovolených , strašně rád fotí, takže taky z toho vznikli někdy moc pěkné fotky. Novykny v našem menstruačním cyklu jsou, že jsem tentokrát neskolabovala, sice břicho bolí,ale dá se to přežít, tak snad se to pomalu upravuje.

janina_sun
5. únor 2013

@sarka_ dnešek vypadá víc než dobře!!! 😎

janina_sun
5. únor 2013

@vroninka22 ty jo, tak moc držím palce, to tak moc trpíš na bolesti a MS?...to je mi holek vždycky líto...kamarádka ta byla v tom svém týdnu taky vždy úplně mimo...bolesti, nemohla skoro chodit...šílený...do toho migrény...no není co závidět, fakt ... ☹ a přemýšlíš o jakých fotkách? budoir, nebo jen tak? nějaký portrét nebo tak něco?

olege
5. únor 2013

@kopeckovi Taky do budoucna plánuju, že budeme mít všude co nejvíc fotek - je to víc osobní a vyvolává to v člověku i nějaký emoce.. Ale dělání děr do zdí taky nemám ráda :-/

olege
5. únor 2013

Holky, já bych se taky nechala hned vyfotit, protože oni ti fotografové umí člověka tak hezky nastavit (plus když si člověka vezme do parády i vizážistka), že pak z těch fotek mám fakt radost.. Jen budoir bych musela fotit s fotografkou, jinak by manžel žárlil, jak by ty fotky uviděl, místo aby z toho měl radost :D Ale máte pravdu, to abychom si ty peníze tiskli ☹

michaelarackova
5. únor 2013

@sarka_ Dle svých zkušeností by mohl být ještě zítra silnější, ale uvidíš...Každopádně na to vlítněte!!! 😀

@vroninka22 Ahojky, tak to je super, že už nekolabuješ...Snad bude ještě lépe! Mě se teď - 2 měsíce po dobrání tak zhoršila pleť...☹( Myslela jsem si, že po takové době už se nic nezmění a ejhle...Hrůůůza!!! Nemůžu bez make-upu ani ven.☹

michaelarackova
5. únor 2013

@olege Je to nádherné, ale ty ceny jsou dosti vysoké...☹ Ale zase je to napořád!!!

terunka88
5. únor 2013

@sarka_ Ono taky záleží,jestli jsi je dělala ve stejnou dobu a dodržovala nepití 🙂 A žádnou změnu ve struktuře hlenu nepozoruješ? Ta poslední čárka vypadá nejsilnější,to bys taky měla mit plodný hlen-vodový,s pocitem mokra.