• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o první miminko v roce 2013

(Zamčená)
3. března 2013 
@janina_sun fotky jsou fakt nádherný.. ! :slight_smile: Akorát na těch mých ej budu kazit já no :/ Fotí i širší slečny? :grinning: Fakt? :slight_smile:) Mimi chci pak taky nechat někde nafotit, to newborn, člověk aby si ty peníze fakt tiskl :slight_smile:)
5. únor 2013 v 08:33  • Odpověz
@janina_sun Jsi nádherná...Nemám slov...
5. únor 2013 v 08:36  • Odpověz
@kopeckovi Mě se Lucky fotky právě taky líbí moc, navíc když mi kamarádka vyprávěla jak je milá a příjmená, tak měto lákalo víc,ale ta cena je pro mě nepřekonatelná překážka no:( Teďka mám aspoň reference o Hance od někoho koho "znám" a né jen z fotek na fb:slight_smile:) Začnu od výplaty pomalu šetřit, žádná dortíky (aspoň zhubnu), žádný časáky (bude čas cvičit) a tak dál :grinning:
5. únor 2013 v 08:36  • Odpověz
@phuskova Děkuju moc, Peti :slight_smile: prosíííím Tebe!!! jakýpak širší??? zase se nepodceňuj :slight_smile: ale zaručuju, že Hanka udělá nádherný fotky všem postavám :slight_smile: má cit pro detail a zabere vždycky nějakou tu přednost, takže se není čeho bát :slight_smile: uvidíš, že si focení užiješ :slight_smile: a fotí i krásný těhotenský fotky a miminka a rande...no prostě všechno :grinning: jen kdyby to chtěla dělat zadarmo :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2013 v 08:37  • Odpověz
@michaelarackova Míšo, děkuju :slight_smile: teď se trochu červenám :sweat_smile:
5. únor 2013 v 08:38  • Odpověz
@phuskova Jo to je fakt.. kde na to brát... chci fotky i těhotenský, pak po narození atd. a to to lítá :angry: Ale zase je to krásná památka a já fotky fakt miluju... můj sen je mít doma všude samé fotky :grinning: Ale Tom mi nechce přidělávat obrázky.. prej bysme měli rozbombardovanou zeď... tak musím postupně :grinning:
5. únor 2013 v 08:49  • Odpověz
@janina_sun Tak jsem jí napsala mail, tak uvidím ... :slight_smile: No právě - zadarmo - jako koníček.. :grinning: A nejen ona ... :grinning: Hele ještě otázečka, Hanka asi nedělá boudoir párty viď? Sem se domlouvala s kamarádkou kdysi, že by do toho taky šla...
5. únor 2013 v 09:12  • Odpověz
@kopeckovi těhotenský chci taky, a pak ještě takový v průběhu těhotenství vtipný, s nafukováním bříška, co jsem nedávno viděla na netu...ale ty už mám před-dohodnutý s fotografem, co mi fotil svatbu :slight_smile: Do toho půjde i manžel, takže mi to nebude tak blbý, jako za focení jen sebe .. :D
5. únor 2013 v 09:15  • Odpověz
@phuskova to nevím, ale myslím, že by vyhověla, pokud by byl zájem :slight_smile:
5. únor 2013 v 09:18  • Odpověz
@kopeckovi Lucku můžu jedině doporučit. Byla jsem před svatbou - jaro 2011. Je skvělá, focení s ní jsem si fakt užívala a uteče to, ani nevíš jak :slight_smile:. Peněz je to teď už sice dost, ale myslím, že se to opravdu vyplatí. Tak držím palce, užij si to a doufám, že pak nějakou ukážeš:slight_smile:.
5. únor 2013 v 09:24  • Odpověz
@phuskova Tak těhotenský ještě nevím od koho... ale nechtěla bych takovou tu úplnou klasiku, jako holý pupky a tak :grinning: Líběj se mi takový ty nápaditější. A taky by se mi líbilo, kdyby to bylo tak trochu sexy :grinning: ... no uvidíme co z toho nakonec vzejde .. nakonec mě čapnou hormony a budu mít tady to typický album jako každá druhá, že? :grinning:
Jo a jinak včera jsem cvičila tu Jill a dneska mě teda bolej ruce i nohy... tak to bude přemáhání večer :grinning:
5. únor 2013 v 09:26  • Odpověz
@jojka23 Jee tak to děkuji.. teď jsi mě fakt naladila :slight_smile: Už se nemůžu dočkat :sweat_smile:
5. únor 2013 v 09:27  • Odpověz
@janina_sun no uvidíme, třeba kamarádka teď nebude ani chtít jít a nebo nebude moct víkend (její přítel je žokej, takže o víkendech mají dostihy) a nebo tak :slight_smile:
@kopeckovi no to já chci asi i klasiku, s mašlema, a botičkama .. :grinning: ale i nápaditější taky..jen jsem nad tím ještě nepřemýšlela, tak nevím přesně .. :grinning: ale co chceme s Vaškem určitě je toto: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/403487_530574620287830_951840082_n.jpg v nějaké podobné podobě :slight_smile:)) Tak snad do tý doby než budem mít celou sérii z toho nebude ohraný kýč :slight_smile:
5. únor 2013 v 09:42  • Odpověz
@phuskova Jo to je hezkej nápad.. to jsem tu taky někde zahlídla :slight_smile: ... hele kýč nekýč... ono je fakt, že je to stejně furt všechno víceméně dokola.. jak to taky furt fotit, že jo :grinning: Hlavně, že to pak budou naše fotky a budou se líbit nám :slight_smile: Když vezmu třeba svatební fotky, tak je to víceméně taky furt dokola a jakmile je někdo originální tak se toho hned všichni chytěj a je po originále :grinning: ... Je já už chci mít ten pupek :grinning:
5. únor 2013 v 10:05  • Odpověz
@kopeckovi jo, na focení s pupíkem se strašně moc těšim. Chci určitě klasiku se stužkou a muluju ty s krajkou a záclonou, nejlépe ale venku. :slight_smile: A hoď jsem inspiraci na netradiční! :slight_smile:
5. únor 2013 v 10:10  • Odpověz
No třeba se mi hrozně líbilo album tady týhle maminky: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/veroniquez/album/lenive-odpoledne/ Ale pak jsem někde viděla i fotky s pupíkem, ale byli fakt sexy... černý šatičky, vysoký podpatky a i něco ve stylu boudoir ale to už teď nevím, kde jsem to zahlídla :unamused:
5. únor 2013 v 10:23  • Odpověz
@kopeckovi No to jo no :slight_smile: Ono už i originální místa ubývají...tahle fotka se hlavně líbí manželovi, a tak když do toho chce jít on, přece nebudu já proti .. :grinning: A pupek už chci taky! :grinning: Ale ještě musím vydržet sakra:grinning:
5. únor 2013 v 10:33  • Odpověz
@kopeckovi Jo, na tuhle jsem taky koukala, super fotky! :slight_smile:
5. únor 2013 v 10:37  • Odpověz
@phuskova Tak to je jasný, že nebudeš proti :slight_smile: Ale oni jsou hezký tyhle postupný fotky... ale to bych si musela nafotit leda sama něco, pač žádnýho fotografa po ruce nemám :unamused:
5. únor 2013 v 10:41  • Odpověz
@michaelarackova Jo to je hezký album.. s tím melounem je skvělá :grinning: A tohle je docela netradiční, ale do toho bych asi úplně nešla :grinning:
https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.279889305426349.67306.182727418475872&type=3
5. únor 2013 v 11:01  • Odpověz
tak jsem si ted počtivě dělala testíky na ovu a jsem z toho nejaka divoká. jednou se zdá že jo a pak zase ne.
ale dnes se zdá dobrej. :slight_smile:
5. únor 2013 v 11:17  • Odpověz
autor
Čauky snažilky, tady než se člověk do konce :slight_smile: Jinak moc pěkné fotky, vždycky jsem taky takové chtěla nafotit manželovi, ale nebyl čas, ale teďka to plánuju na manželovi narozeniny, tak snad mi to konečně vyjde :slight_smile: Jinak mě manžel fotí na dovolených , strašně rád fotí, takže taky z toho vznikli někdy moc pěkné fotky. Novykny v našem menstruačním cyklu jsou, že jsem tentokrát neskolabovala, sice břicho bolí,ale dá se to přežít, tak snad se to pomalu upravuje.
5. únor 2013 v 11:18  • Odpověz
@sarka_ dnešek vypadá víc než dobře!!! :sunglasses:
5. únor 2013 v 11:25  • Odpověz
@vroninka22 ty jo, tak moc držím palce, to tak moc trpíš na bolesti a MS?...to je mi holek vždycky líto...kamarádka ta byla v tom svém týdnu taky vždy úplně mimo...bolesti, nemohla skoro chodit...šílený...do toho migrény...no není co závidět, fakt ... :frowning2: a přemýšlíš o jakých fotkách? budoir, nebo jen tak? nějaký portrét nebo tak něco?
5. únor 2013 v 11:27  • Odpověz
@kopeckovi Taky do budoucna plánuju, že budeme mít všude co nejvíc fotek - je to víc osobní a vyvolává to v člověku i nějaký emoce.. Ale dělání děr do zdí taky nemám ráda :-/
5. únor 2013 ve 12:02  • Odpověz
Holky, já bych se taky nechala hned vyfotit, protože oni ti fotografové umí člověka tak hezky nastavit (plus když si člověka vezme do parády i vizážistka), že pak z těch fotek mám fakt radost.. Jen budoir bych musela fotit s fotografkou, jinak by manžel žárlil, jak by ty fotky uviděl, místo aby z toho měl radost :D Ale máte pravdu, to abychom si ty peníze tiskli :frowning2:
5. únor 2013 ve 12:07  • Odpověz
@sarka_ Dle svých zkušeností by mohl být ještě zítra silnější, ale uvidíš...Každopádně na to vlítněte!!! :grinning:

@vroninka22 Ahojky, tak to je super, že už nekolabuješ...Snad bude ještě lépe! Mě se teď - 2 měsíce po dobrání tak zhoršila pleť...:frowning2:( Myslela jsem si, že po takové době už se nic nezmění a ejhle...Hrůůůza!!! Nemůžu bez make-upu ani ven.:frowning2:
5. únor 2013 ve 12:35  • Odpověz
@olege Je to nádherné, ale ty ceny jsou dosti vysoké...:frowning2: Ale zase je to napořád!!!
5. únor 2013 ve 12:37  • Odpověz
@sarka_ Ono taky záleží,jestli jsi je dělala ve stejnou dobu a dodržovala nepití :slight_smile: A žádnou změnu ve struktuře hlenu nepozoruješ? Ta poslední čárka vypadá nejsilnější,to bys taky měla mit plodný hlen-vodový,s pocitem mokra.
5. únor 2013 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.