Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

kopeckovi
24. únor 2013

@fwllo S tim souhlasim, takyy bych byla radsi, kdyby to bylo soukrome... preci jen taky nepotrebuji, aby nekteri neco vedeli 😖

fwllo
24. únor 2013

@kopeckovi Já mám právě zkušenost, prostě byly jsme parta holek na jednom fóru a jedna z nás tam napsala něco o své práci a našel se dobrák, který to poslal jejímu šéfovi.. Na zvracení, fakt..
A přece jen se tu řeší i dost osobní věci..

phuskova
24. únor 2013

@fwllo jo soukromou skupinu bych asi teď už uvítala, protože jak píšeš niky nevíš kdo to čte...

phuskova
24. únor 2013

@michaelarackova no nestraš mě :((( Já tak nějak naivně doufala, že po vysazení hned ovulace bude pěkně 14 den a basta, a ono asi nic:(
@terunka88 no včera jsem to vydržela, i když sem testovala až kolem 19 a stejně nic :( Cykly nevím, mám vysazeno první měsíc,ale viz výš, tak nějak sem doufala, že se hned "nastartuju ":( sem naivní co 😀

kopeckovi
24. únor 2013

@fwllo Ja prave taky kvuli, prace.. vubec jsem premyslela, jestli se zapojovat.. ale je zase fajn si to popovidat, ale taky trnu, ze me tu nekdo objevi 😖

kessa
24. únor 2013

@fwllo Taky bych brala soukromou diskuzi..Myslím, že bychom se tam mohly i trošku víc představit, než tady- přecejen nemám zájem, aby mě náhodou někdo poznal..

xpila
24. únor 2013

@kopeckovi Já si taky musím dávat bacha na práci, proto tady nemám ani jméno, protože pak bych byla celkem snadno dohledatelná 😀 A hlavně kvůli politickým tlakům (bohužel).

terunka88
24. únor 2013

@fwllo Jsem určitě pro soukromou diskuzi..navíc tím jak tu přibývá holek (nic proti nikomu), tak ztrácím dost přehled..

terunka88
24. únor 2013

@phuskova Mně přijde v 19h celkem pozdě..co vím takhle z různých zkušeností, nejlepší je to odpoledne, řekla bych tak někdy mezi 14-17. hodinou..
Hele nebuď zklamaná..já myslím, že se něco takového dalo čekat, respektive si myslím, že mít po vysazení antikoncepce naprosto ukázkový cyklus a ukázkovou ovulaci je téměř zázrak (co tak slýchávám)..ale ono se to určitě během pár cyklů upraví, neboj 😉

phuskova
24. únor 2013

@terunka88 Ok,dneska to zkusím dříve 🙂 Ale nepociťuju na sobě ani náznak, jak se říká že to ženská pozná:(
A právě včera sem mluvila s tou kamarádkou co nedávno otěhotněla, doktorka jí loni řekla, že má nemocný vaječníky navíc polysystický a tak že to bude trvat klidně i 2 roky než otěhotní, brala prášky 7 let...tak je hned vysadila, v půlce prosince, no a hned na poprvé otěhotněla a teďka je ve 2 měsíci...takže je asi nějaká výjimka nebo já nevím :( Doufala, sem že budu hned fungovat taky 😀 Další kamarádka to samý, v létě vysadila a hned první cyklus bum a je omiminkovaná 🙂)

michaelarackova
24. únor 2013

@phuskova Právěže prd! ☹ Ale teď se snžim to moc neřešit, protože jinak by mi už hráblo! ☹

michaelarackova
24. únor 2013

Skupina založena!!!! Někdo už je přidaný, kdo chce ještě, písněte! 🙂

kikika87
24. únor 2013

@michaelarackova jo jo,tak taková tabulka by byla ideální 🙂) už na ní pracuješ :D??

michaelarackova
24. únor 2013

@kikika87 Založila jsem soukromou skupinu, aby to nemohl jen tak někdo číst, tam jí dáme! 🙂

phuskova
24. únor 2013

@michaelarackova no já to taky zatím neřeším, uvidím časem 🙂
Jinak jaká tabulka? 😀

kikika87
24. únor 2013

@michaelarackova Jako fakt :D?

michaelarackova
24. únor 2013

@kikika87 Jasně! 😀

fwllo
24. únor 2013

@michaelarackova Tak já bych prosím ráda do soukromé skupiny 🙂

michaelarackova
24. únor 2013

@fwllo Ty už tam jsi! 🙂

fwllo
24. únor 2013

@michaelarackova Už jsem našla 🙂 díky..

michaelarackova
24. únor 2013

@phuskova S přehledem! Psaly jsme to někde o pár stránek dál...Přehled, kdo se kdy začne snažit, kdo už má //, kdo má jak dlouhý cyklus, kdy ovu! 😀 Zkus to najít! 😀

martakl
24. únor 2013

@michaelarackova Míšo, kde tu soukromou diskuzi najdu?

michaelarackova
24. únor 2013

@martakl Dáš si ,,soukromé diskuze" a tam už bys jí měla vidět! 🙂

martakl
24. únor 2013

@michaelarackova Píše mi to "zatím tě nikdo nepřidal do skupiny" Nebo koukám někam jinam? Já chci za váma holky!😀

michaelarackova
24. únor 2013

@martakl Jééé, zapomněla jsem na tebe! Už jsi tam! Omlouvám se... 😔

klarkakrejcova
24. únor 2013

Můžu se k vám holky taky připojit do soukro diskuse? Nějak jsem ji nenašla ☹

zuzkakoc
24. únor 2013

Muzu taky k vam na soukromo?

kessa
24. únor 2013

@klarkakrejcova
@zuzkakoc holky, Míša @michaelarackova vás určitě přidá- já nemůžu 🙂

michaelarackova
24. únor 2013

@klarkakrejcova
@zuzkakoc jste tam! 🙂

Kdo bude chtít do soukromé, písněte mi! 🙂

vroninka22
autor
24. únor 2013

@michaelarackova kde to najdu?